" Мої іграшки " "



Скачати 79.78 Kb.
Дата конвертації26.02.2016
Розмір79.78 Kb.
Урок 5 ( Lesson 5)

Клас: 1

Тема: “ Мої іграшки ” ( “My Toys”)

Підтема: «Час для гри. Розважимося? Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу»

Цілі уроку: 1) практична: закріпити раніше вивчені літери, мовні конструкції та лексичні одиниці

(назви іграшок, кольори), тренувати вживання їх у мовленні на рівні речень;



2) розвиваюча: розвивати довготривалу і короткотривалу пам'ять, фонематичний слух, мовну здогадку, вміння спілкуватися іноземною мовою;

3) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, естетичні почуття дитини; вчити учнів бути уважними, організованими та активними;

4)освітня: розширювати кругозір учнів.
Обладнання: підручники для 1 класу ( Карпю’к О.Д.), робочі зошити, картки з індивідуальними

завданнями, картки зі знаками фонетичної транскрипції, флеш – картки із

зображенням кольорів, та іграшок, аудіо - та відео- додатки до підручника для 1

класу, Карпю’к О.Д., СD-програвач, комп’ютер.



Тип уроку: урок узагальнення та систематизації вивченого матеріалу
Форма уроку: нестандартний (урок-подорож)
Хід уроку

І. Організаційний момент
1. Привітання

T: Good morning, friends!

P-s: Good morning teacher!

T: Now let’s sing the “Hello Song”!



(Aудіододатoк № 9 )
T: I’m glad to see you. Sit down, please. How are you today?

P-s: We are fine. Thank you!

T: How are you, Dasha, Roma…? ( T- P1, P2, P3)

P1,: I’m fine. Thank you.



P2 : I’m so-so. Thank you.

P3 : I’m Well. Thank you.


2. Повідомлення теми й мети уроку

T: Діти! Ви любите подорожувати?



  • Відповіді учнів

Сьогодні на уроці ми на нас чекає захоплива мандрівка до чарівної загадкової країни Англійської мови. Ми відвідаємо у цій країні такі міста :

  • The Toys / Іграшки

  • The Numbers / Цифри

  • The Colours / Кольори

  • The Alphabet / Алфавіт

Незвичні назви для міст, чи не так? Але ж і країна, до якої ми збираємося теж незвичайна. Ну, що? Вирушаємо?
II. Основна частина уроку.

1) Фонетична зарядка

T: Щоб нас пропустили до країни Англійської мови і щоб там гарно розмовляти англійською,нам потрібно налаштувати наші язички, і допоможе нам у цьому наш знайомий Язичок на ім’я [ j ] .



Фонетична казка про Язичок.
2. Зупинка 1 – місто The Toys / Іграшки

  • Повторення вивчених ЛО - назв іграшок

T: Дітки! Чи любите ви гратися? Які ваші улюблені іграшки? Давайте пригадаємо їх назви англійською мовою.

Вчитель демонструє учням флеш – картки із зображенням іграшок. Діти пригадують назви

іграшок, відповідаючи на запитання вчителя.

T: What is it Dasha, Roma…? ( T- P1, P2, P3)

P1, P2, P3: It is a … doll, car, plane, train, ball, teddy. `


  • Гра «Close your eyes!»

T: А зараз давайте пограємося.

Вчитель за допомогою магнітів прикріплює флеш – картки із зображенням іграшок на дошку. За його командою(Close your eyes!) учні закривають очі, а він у цей час забирає одну із карток. Після наступної команди(Open your eyes!) діти відкривають очі і відгадують, який предмет зник.


  • Гра “What Is It?” (відеододаток з використанням ПК).


3. Фізкультхвилинка (проводить вчитель)

T: Давайте пригадаємо, які команди англійською ми вміємо виконувати



  • Stand up!

  • Hands up!

  • Hands down!

  • Look!

  • Listen!

  • Repeat!

  • Take your book!

  • Open your book!

  • Close your book!

  • Sit down, please!


4. Зупинка 2 – місто The Numbers / Цифри

T: Любі діти! Наша подорож триває, і ми наближаємося до наступного міста The Numbers / Цифри. Давайте разом зі Смайликом пригадаємо, як ми вміємо рахувати до 5.



  • Повторення вивчених ЛО – цифр1 -5 (відеододаток)




  • Індивідуальна робота: РЗ, завд.1, с.30(встановлення відповідності)




  • Практикування учнів у вживанні структури I have got …”

  • Колективна робота : Підр., Впр.2, с.49 (учні складають речення до малюнків);

  • Робота в парах: РЗ, завд.1, с.30 (назвати відповідну кількість зображених предметів).


5. Фізкультхвилинка

T: Are you tired, pupils? Let’s do some physical exercises. Stand up!

Hands up, hands down,

Hands on your hips, sit down.

Stand up and stand still!

Hands to the sides!

Bend left! Bend right!

Hands on your hips!

One, two, three – hop!

One, two, three – stop!


6. Зупинка 3 – The Colours / Кольори

T: Наш світ яскравий та різнобарвний. Ми з вами знаємо чимало назв кольорів англійською мовою. Всі ми любимо малювати та фарбувати, чи не так? Тож давайте пригадаємо «Вірш по кольори»



  • Вірш про кольори

Щоб навчитись малювати,

Треба кожен колір знати:



Green - Зелений, як травичка,

Blue - блакитний, як водичка,

Yellow - жовтий, як курчатко,

Grey - як сіре мишенятко.

Pink - рожевий, наче ружа,

Black - це чорний, мов калюжа.

Red - червоний, наче мак,

Purple - схожий на буряк.

White - це білий-білий сніг,

Що на землю м’яко ліг.




  • Повторення вивчених ЛО – назв кольорів (відеододаток)




  • Робота з НО1

Ведмедик Teddy забув, у якому горщику заховав мед. Якщо ми правильно розфарбуємо його горщики, він пригадає, у якому з них є мед.
7. Фізкультхвилинка

T: Are you tired, pupils? Let’s do some physical exercises. Stand up!

Stand up! Clap! Clap!

Hands Up! Clap! Clap!

Step! Step! Hands down!

Clap! Clap! Sit down!


8. Зупинка 4 - The Alphabet / Алфавіт

T: Нарешті ми з вами дісталися наступного міста країни Англійської мови. Його жителями є літери англійського алфавіту. Та нещодавно у цьому місті трапилося лихо: зникли деякі його жителі. Ми з вами можемо допомогти , виконавши завдання на карках.



  • Індивідуальна робота: НО2 (написати «зниклі» літери);

  • Колективна робота : Підр., Впр.2, с.49 (застосування вивчених ЛО відповідно до їх першої літери)




  • Індивідуальна робота: РЗ, завд.2, с.31(вирізати і приклеїти малюнок до відповідної літери)




  • Робота біля дошки: дібрати літеру до відповідного звука




  • Робота з індивідуальними наборами літер англійського алфавіту: хто швидше розташує літери в алфавітному порядку


Vl. Заключна частина уроку.
1) Підведення підсумків уроку

T: Дорогі діти! Ось і скінчилася наша подорож. Скажіть, що вам найбільше сподобалося і запам’яталося.



Відповіді учнів

2)Прощання

T: Goodbuy, friends!

P-s: Good buy, teacher!

T: Now let’s sing the “Goodbuy Song”!



(Aудіододатoк № 10 )

НО1




Look and colour
(Подивись і розфарбуй)
c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image4.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image7.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image5.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image6.jpeg

c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image10.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image11.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image9.jpeg c:\docume~1\9335~1\locals~1\temp\finereader10\media\image8.jpeg



НО2



Aa








Dd




Ff



Hh







Kk





Mm






Oo








Rr


НО2


Aa








Dd




Ff



Hh







Kk





Mm






Oo








Rr


НО2



Aa








Dd




Ff



Hh







Kk





Mm






Oo








Rr


НО2



Aa








Dd




Ff



Hh







Kk





Mm






Oo








Rr





База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка