№ уроку Тема уроку:Ігри та улюблені заняття. Мета: Навчальна



Скачати 60.39 Kb.
Дата конвертації22.02.2016
Розмір60.39 Kb.
3 клас. 1 семестр. Дата:

Тема:Дозвілля № уроку

Тема уроку:Ігри та улюблені заняття.

Мета:

  • Навчальна: Навчити вживати мовні конструкції “Can you..?”, “I like…”, “Let’s…” eу активному мовленні;

  • Розвиваюча: розвивати спостережливість.

  • Освітня: ознайомити з іграми однолітків з Англії.

  • Виховна: прищеплювати вміння співпрацювати в колективі, культуру спілкування.

Обладнання:аудіо записи вправ, іграшка, вірш «Шкільний алфавіт»
Хід уроку:


  1. Організація класу.Перевірка готовності до уроку.

  2. Мовна розминка.Читання та декламація вірша за диктором та самостійно.

Перевірка Д/З

  1. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Формування навичок читання. Читання вп.1 ст.18 за диктором та переклад прочитаних речень.

  3. Формування навичок діалогічного мовлення.

  1. Формування навичок письма: вп. 1 ст.13 РЗ

  2. Фізкультхвилинка. “I can run, run, run”

  1. Закріплення. Вп.3 ст.19 – розкажи другові, що ти любиш робити.

Вп.5 ст.19: гра у хованки.

  1. Оцінювання учнів.

  2. Підсумок уроку. Про що ви тепер вмієте розповісти та розпитати англійською мовою?

  3. Домашнє завдання. Вп.2 ст.14.

3 клас. 1 семестр. Дата:

Тема: Дозвілля № уроку

Тема уроку:Відпочинок дітей у таборі.

Мета:

  • Навчальна: повторити числівники 1-10 та читання буквосполучення , навчити розповідати про свої уподобання.

  • Розвиваюча:розвивати мовний самоконтроль.

  • Освітня:ознайомити учнів з правилами ведення телефонної розмови.

  • Виховна: виховувати культуру спілкування.

Обладнання: аудіо записи вправ, іграшкові телефони, вірш «Шкільний алфавіт», папка «Настрій», таблиця «Займенник»
Хід уроку:

  1. Організація класу. Бесіда про самопочуття та настрій учнів.

  2. Мовна розминка. Декламування вірша «Шкільний алфавіт».

Перевірка Д/З

  1. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Формування навичок читання. Читання вп.1 ст.20 за диктором та переклад прочитаних речень.

  3. Повторення числівників за картками. Гра «Мій телефонний номер».

  4. Розвиток навичок читання: вп.2 ст.21.

  5. Формування граматичних навичок учнів:

  • Повторення особових займенників за таблицею.

  • Вп.3 ст.21 – вставити необхідні за змістом займенники та прочитати міні-діалоги.

  1. Фізкультхвилинка. Зарядка.

  2. Формування навичок письма. Вп.1 ст.15 РЗ.




  1. Закріплення. Вп. 5 ст.21 – «Подзвонити» другу та розпитати про його справи.

  2. Оцінювання учнів

  3. Підсумок уроку. Як продиктувати номер телефону? Як запитати про чиїсь справи?

  4. Домашнє завдання.Вп.2 ст.15 РЗ.

3 клас. 1 семестр. Дата:



Тема: Дозвілля № уроку

Тема уроку:Спортивні ігри

Мета:

  • Навчальна: навчити називати популярні види спорту, вести діалог-розпитування на тему уроку.

  • Розвиваюча: розвивати мовну здогадку та здатність порівнювати мовні явища.

  • Освітня: сформувати уявлення про дозвілля дітей за кордоном.

  • Виховна: прищеплювати любов до спорту.

Обладнання:аудіо запис, урок з Відеопознайком

Хід уроку:

  1. Організація класу.

  2. Мовна розминка. Пісенька «Шкільний Алфавіт»

Перевірка Д/З

  1. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Введення нової лексики:

  • Послухати та повторити за диктором нові слова.

  • Виправити помилки у написанні слів на дошці.

  • Назвати улюблений вид спорту.

3 Аудіювання та драматизація діалогу вп.2 ст.23.Складання власних діалогів з опорою на вп.4 ст.24.

  1. Формування навичок читання: вп.3 ст.23 – прочитати слова за диктором, виконати вп.2 ст.16 РЗ.

  2. Перегляд аудіо уроку про футбол.

  1. Закріплення. Робота в парах – складання діалогу з опорою на вп.5 ст.24, вивчення віршика вп.7 ст.24.

  2. Оцінювання учнів

  3. Підсумок уроку.

  4. Домашнє завдання.вивчити назви спортивних ігор, прописати по рядку, вп.1,3 ст.16 РЗ.


3 клас. 1 семестр. Дата:

Тема:Дозвілля № уроку

Тема уроку:Улюбленні заняття

Мета:

  • Навчальна: навчити розповідати та розпитувати про улюблені заняття.

  • Розвиваюча: розвивати мовний самоконтроль та здатність продукувати зв’язні речення.

  • Освітня: розвивати уявлення учнів про корисні для розвитку хобі та захоплення.

  • Виховна: прищеплювати прагнення корисно організовувати своє дозвілля.

Обладнання:

Хід уроку:

  1. Організація класу.

  2. Мовна розминка.Повторення віршика (вп.7 ст.24)

Перевірка Д/З

  1. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Введення нової лексики: вп.1 ст.25 – прослухати та повторити за диктором нові слова, драматизувати прослуханий діалог у парах.

  3. Формування навичок читання: вп.2 ст.26 – прочитати слова за диктором.

  4. Формування навичок складати міні-розповіді про свої захоплення:

  • вп.3 ст.26 – прочитати за диктором речення та перекласти їх;

  • Скласти власні речення за підстановкою таблицею на дошці (на основі матеріалу вп.3)

  1. Закріплення.Вп.1,2 РЗ

  2. Оцінювання учнів

  3. Підсумок уроку.

  4. Домашнє завдання. Вп.3 ст.18 РЗ, вивчити нові слова та прописати їх у зошитах.


3 клас. 1 семестр. Дата:

Тема: Дозвілля. № уроку:12

Тема уроку: Захоплення

Мета:

Обладнання:роздруківка та аудіо запис скоромовки (Пізнайко спорт), іграшка.

Хід уроку:

  1. Організація класу.Перевірка ведення словників.

  2. Мовна розминка. Прослуховування скоромовки за диктором та конкурс декламаторів. Перевірка Д/З

  3. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Активізація опорних знань учнів: розповідь про своє хобі за таблицею:

    I like

    My hobby is

    I don’t like


    Reading books

    Watching cartoons

    Playing games

    Painting


    Dancing

    Listening music



    Riding a bike

  3. Гра «Назви хобі»: розповісти ведмедику Тедді про хобі своїх друзів.

  4. Аудіювання діалогу вп.1 ст.27. Робота в парах: вп.2 ст.21 – розпитати одне одного про хобі.

  5. Формування навичок читання:

  • вп.3 ст.28 – прочитати слова за диктором.

  • Прочитати лист Тото та дати відповіді на його питання.

  1. Закріплення.вп.2 ст.19 РЗ. Словниковий диктант.

  2. Оцінювання учнів

  3. Підсумок уроку.

  4. Домашнє завдання. Вп.1 ст.19 РЗ Підготуватись до диктанту.


3 клас. 1 семестр. Дата:

Тема: Дозвілля № уроку:13

Тема уроку:Друг за листуванням.

Мета:

  • Навчальна: узагальнити знання учнів з теми.

  • Розвиваюча: розвивати навички усного та писемного мовлення.

  • Освітня: навчити учнів працювати з анкетами.

  • Виховна: виховувати почуття толерантності, ввічливість у спілкуванні.

Обладнання: роздруківка та аудіо запис скоромовки (Пізнайко спорт), іграшка.

Хід уроку:

  1. Організація класу. Перевірка словників.

  2. Мовна розминка. Прослуховування скоромовки за диктором та конкурс декламаторів. Перевірка Д/З. Гра «Визнач хобі за пантомімою»

  3. Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

  2. Формування навичок читання та роботи з анкетами: ознайомлення з поняттям «друг за листуванням»; вп.1 ст.29 – прочитати анкети та розказати про дітей за зразком.

  3. Розвиток навичок письма: вп.2 ст.29 – написати листа одному із дітей за зразком вп.4 ст.28.

  4. Контроль навичок письма:

  • гра «Знайди помилку»: reeding, wotching cartoons, peinting, pleing footboll, ridin bikes, hoby, favorite.

  • Диктант. My name is Bill. I am seven. I am from England. My hobby is riding bikes. My favourite sport is football. I don’t like dancing.

  1. Оцінювання учнів

  2. Підсумок уроку.

  3. Домашнє завдання. Вп.1,2 ст.20-21 РЗ


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка