«Афганістан болить в моїй душі»Дата конвертації08.03.2016
Розмір20.5 Kb.
«Афганістан болить в моїй душі»
Афганістан ще довго буде щеміти в грудях багатьох із нас. Наша пам'ять до цього часу, свято зберігаючи подвиг батьків і дідів у Великій Вітчизняній війні, назавжди ввібрала в себе і новий біль афганська втрат.

З 10 по 14 лютого 2014 року для вихованців Центру позашкільної освіти керівниками гуртків були проведені бесіди «Їх долі обпалені війною». Для учнів Центру професійної освіти методист Кисіль С.В. провела виховні години «Сторінками історії Афганської війни». Старшокласники дізналися про основні історичні події цієї війни, ознайомилися з мужніми воїнами-афганцями, переглянули документальний фільм «Афганістан – останній солдат».

11 лютого у вечірній (змінній) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів заввідділом організаційно-масової роботи Поплавською В.В. та бібліотекарем Поджарою Т.А. був проведений виховний захід «Афганістан мій біль, моя пекуча пам’ять». Для кращого сприйняття подій Афганської війни учням було продемонстровано документальний фільм «Афганістан (80 розвідувальна рота)», а також відео кліп на пісню «Не чекай мене» (із репертуару Назарія Яремчука). Старшокласники ознайомилися із воїнами-афганцями Броварщини, декламували поезію про ці важкі 10 років війни, ділилися враженнями про захід один з одним.

Вихованці Центру позашкільної освіти художньо-естетичного напряму (методист Гриник А.Ю.) та вихованці Клубу військово-історичної мініатюри «Десна» (завідуючий науково-технічним відділом Маєвський О.І.) беруть участь у міській виставці «Афганська війна очима дітей», що буде проходити 14 лютого у міському культурному центрі «Прометей», з 17 по 26 лютого – у міському краєзнавчому музеї.

На 14 лютого бібліотекарем Поджарою Т.А. запланована екскурсія з учнями вечірньої (змінної) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів та Центру професійної освіти до міської бібліотеки (літературна вітальня «Дивосвіт») на тематичну книжково-ілюстративну виставку і зустріч з воїнами-афганцями до вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав «Вони пройшли Афганістан…».

За кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати і командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, ціну взаємовиручки і взаємопідтримки, склали екзамен на зрілість, мужність і гідність.Поплавська В.В.

завідуюча відділом організаційно-масової роботи

Броварського навчально-виховного об’єднання


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка