«чарівний світ миколая носова»Скачати 18.44 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір18.44 Kb.
Літературна вітальня

(для учнів 3-5 класів)
Місце проведення: ЗШ І-ІІІ ст. №31 ВМР

Дата проведення: 15.11.2013

Тема: «ЧАРІВНИЙ СВІТ МИКОЛАЯ НОСОВА»

Мета заходу: Познайомити учнів з біографією та творчістю видатного письменника М. Носова, прививати їм любов до книги та читання, сприяти розкриттю творчого потенціалу дітей.

Захід підготувала: завідуюча бібліотекою ЗШ І-ІІІ ст. 31 ВМР, бібліотекар І категорії Григоренко Н.В.

Присутні: адміністрація та педагогічний колектив закладу, методист з бібліотечних фондів, шкільні бібліотекарі міста зі стажем роботи до 3-х років.

Мета відвідування: вивчення бібліотекарями зі стажем роботи до 3-х років досвіду роботи старшої колеги.

Бібліотечне заняття було підготовлено та проведено на високому методичному рівні. Все, від оригінального сценарію та організації до вмілої реалізації ідеї літературної вітальні, майстерного втілення задуманого через різноманітні методичні форми, сприяло досягненню основної мети заняття.

Продумана мультимедійна презентація, вдало підібрана музика, виставки – книжкова та дитячих малюнків, – гармонійно та цілісно вписуючись в структуру заходу, підсилювали виховний та пізнавальний ефект бібліотечного заняття.

Всі присутні на літературній вітальні мали змогу пересвідчитися, що творчість М. Носова, нажаль, майже забута сьогодні, так само бентежить дитячі душі, як і десятиріччя тому, примушуючи учнів сміятися, міркувати, отримувати насолоду від процесу читання доброї та мудрої книги.По закінченню заходу завідуюча бібліотекою зробила його короткий аналіз, після чого заняття проаналізували директор закладу Іванець О.М. та методист з бібліотечних фондів Нарольська К.В. Колеги-бібліотекарі також висловили свою думку стосовно проведеного заходу, високо оцінивши фахову майстерність Григоренко Н.В.

Крім бібліотечного заняття, бібліотекар ЗНЗ №31 провела оглядову екскурсію по шкільній бібліотеці, а також коротко презентувала свою роботу, виступивши з доповіддю перед присутніми молодими колегами.

Безперечно, комплекс заходів, підготовлених та майстерно проведених завідуючою бібліотекою ЗНЗ №31, став для її молодих колег однією з щаблинок на шляху здобуття досвіду бібліотечної роботи.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка