Декада математики та інформатики у Скадовській гімназіїСкачати 20.98 Kb.
Дата конвертації02.04.2016
Розмір20.98 Kb.
Декада математики та інформатики у Скадовській гімназії.

Чи задумувались ми колись над тим, що таке математика: наука, мистецтво чи звичайний шкільний предмет?

Відомий американський філософ Джордж Сантьяна сказав: «Подібно до того, як усе мистецтво тяжіє до музики, усі науки прямують до математики». Отже, математика – це не тільки самостійна наука про «математичні структури», це мова інших наук, мова єдина, універсальна, така проста і красива. Завдання кожного вчителя – докласти максимум зусиль, щоб дитина зрозуміла всю красу і привабливість цього предмета, відчула власні сили й закохалася в математику по-справжньому.

З 3 по 13 лютого у гімназії походила декада математики та інформатики. На уроках та в позаурочний час проводились КВК, вікторини, ігри та конкурси з логічним навантаженням та сучасними математичними технологіями.

П’ятикласники взяли участь у грі «Найрозумніший». Учні шостих класів змагалися у інтелектуальному конкурсі «Математичні пазли». Для семикласників був цікавим і повчальним фільм «Софія Ковалевська. Формула кохання». Учні восьмих класів готували реферати «Цікаві факти з життя математиків» та проводили математичну гру «Щасливий випадок». Дев’ятикласники брали участь у вікторині та математичному конкурсі «Шанс». В учнів десятих класів був проведений турнір кмітливих математиків.

Між 11-А та 11-В класами в актовій залі гімназії був проведений КВК «Художній образ математики». Вчитель Ішкініна Неля Хафізівна дала можливість випускникам творчо підійти до складання сценарію. Тут була і розминка, і домашнє завдання, і презент суперникам, і креативчик, і конкурс капітанів. Змагались три команди «Спецпідрозділ «Піфагор»», «Люди ігрек» та «Математичний аналіз». Капітанами команд були відповідно Деремешко Максим, Данилець Дмитро, Грець Кристина. Суворе журі підвело підсумки і нагороду одержала, тобто стала переможцем, перша команда «Спецпідрозділ « Піфагор»», з чим ми її і вітаємо! 11-Б клас провів дослідження «Статистика знає все». Були зроблені цікаві висновки та математично обґрунтовані підсумки експериментальних опитувань.

Цікаві позаурочні заходи були проведені з інформатики. У інтелектуальній грі «Наш друг та помічник - комп’ютер» брали участь учні п’ятих та шостих класів. Учні сьомих і восьмих класів змагались в інтелектуальному шоу «Що? Де? Коли?». А для учнів десятих класів був проведений комп’ютерний турнір «Віртуальний драйв». Інтелектуальна комп’ютерна гра «Круговий сектор» об’єднала всіх випускників гімназії – учнів 11 класів.

Галілео Галілей говорив, що природа формулює свої закони мовою математики. Це дуже важлива наука, яка дає потужні методи для пізнання світу та вивчення його закономірностей. У природі існує внутрішньо притаманна їй прихована гармонія, яка відображається в нашому розумі у вигляді простих математичних законів.Шкільна методична комісія вчителів математики та інформатики щиро дякує гімназистам за активну участь у предметній декаді, пишається високими досягненнями своїх учнів у районних олімпіадах і бажає всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та результативності у вивченні інформатики та математики – цариці всіх наук!


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка