Дніпропетровська районна державна адміністрація сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюСкачати 41.84 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір41.84 Kb.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Керівники районних служб, управлінь, структурних підрозділів РДА взяли участь у святковому заході присвяченому 50-річчу створення Дніпропетровського районного військового комісаріату.

В.о. голови райдержадміністрації Пруденко Р.В. провів чергову оперативну нараду з керівниками районних служб, управлінь, структурних підрозділів РДА, працівниками апарату райдержадміністрації з планових питань.

Керівник апарату райдержадміністрації Сараб’єва Т.Г. провела нараду з працівниками апарату з питань виконання заходів за минулий тиждень.

У бібліотеках району проведено тематичні уроки «Європейська культурна спадщина».В.о. голови райдержадміністрації Пруденко Р.В.:

- провів чергове засідання колегії райдержадміністрації з планових питань.

- провів нараду з головами виконкомів місцевих рад з питань розширення кола суб’єктів, яким надано повноваження з прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;- здійснив виїзну нараду на території будівельного майданчика дитячого комбінату «Володимирський» з метою контролю за ходом будівельних робіт.

Пенсійним фондом здійснено виїзний прийом пенсіонерів с. Степне.

Управлінням агропромислового розвитку проведено роботи з перевірки пожежної безпеки та охорони праці.

Службою у справах дітей проведено рейдові та профілактичні заходи на території Дніпропетровського району щодо попередження та продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів дітям до 18 роківВ.о. голови райдержадміністрації Пруденко Р.В. у складі комісії здійснив виїзд на полігон №2 ТОВ «Екологія України» з метою контролю за охороною атмосферного середовища.

- здійснив об’їзд проблемних територій поблизу села Перемога з метою контролю за функціонуванням водовідводних систем.Фінансовим управлінням Дніпропетровської райдержадміністрації проведено семінар з головними розпорядниками коштів районного бюджету та головними бухгалтерами органів місцевого самоврядування щодо використання бюджетних коштів, бюджетної дисципліни. Посилення внутрішнього контролю та упередження правопорушень у використанні бюджетних коштів.

В Управлінні соціального захисту населення відбулося засідання комісії з координації дій місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджету та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дніпропетровського району проведено роботу з надання інформаційних, психологічних, правових консультацій для вагітних жінок, що знаходяться в пологому відділенні Дніпропетровської центральної районної лікарні.

Працівниками територіального центру соціального обслуговування проведено роботу по виявленню та обстеженню матеріально – побутових умов одиноких непрацездатних громадян с. Степове.

В центральній районній бібліотеці проведено методичний четвер: огляд літератури до 125-річчя від дня народження українського поета Миколи Зерова та «Літературне Придніпров’я»: Огляд літератури до 80-річчя від дня народження поета і художника Костянтина Костянтиновича Чернишова.

РО «Колос» проведено районні пошукові змагання з футболу серед юнаків команд виконкомів місцевих рад.У сел. Ювілейне, біля пам’ятного знаку героям Чорнобиля відбулися жалобні заходи до дня вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії «Імена героїв ніколи не забути». У заході взяли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, учасники антитерористичної операції на сході України, члени громадських організацій, керівники райдержадміністрації, районної ради, творчі колективи та мешканці району.

Працівниками територіального центру соціального обслуговування проведено обстеження громадян м. Підгородне щодо необхідності надання соціальних послуг на призначення компенсаційної виплати.

У бібліотеках району відбулися тематичні уроки «Пам’ятаймо Чорнобильський квітень».

Вихованці районної школи естетичного виховання взяли участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі «Парад талантів».На території Дніпропетровського району відбувся суботник, в рамках проведення обласного суботнику.

У районному будинку культури відбувся IV районний фестиваль хореографії «Планета танцю».

РО «Колос» взяла участь в зональних змаганнях з футболу на кубок «Придніпров’я» серед команд сільських і селищних рад Дніпропетровської області, який відбувся в с.Миролюбівка Синельниківського району.В.о. голови райдержадміністрації Пруденко Р.В.:

- провів нараду з питань охорони медичних закладів;

- провів виїзні наради з питань інфраструктури.Службою у справах дітей проводяться робота щодо створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та контроль соціального та правового захисту цих сімей.

Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться облік сімей та осіб, що є вимушеними переселенцями з АР Крим та східних областей України.

Завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Є.Є. Гессен

База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка