Додаток 1 затверджено засіданням Координаційної ради Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» від 10 лютого 2012 рСкачати 230.71 Kb.
Дата конвертації05.03.2016
Розмір230.71 Kb.
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО

Засіданням Координаційної ради Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»


від 10 лютого 2012 р. № 1

ПОЛОЖЕННЯ


про обласний та міські (районні) збори-змагання Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»

1. Загальні положення
Обласні, міські (районні) збори-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» є проміжним етапом перед Всеукраїнським (Міжнародним) збором-змаганням юних рятувальників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Засновниками Всеукраїнського (Міжнародного) збору-змагання «Школа безпеки» є Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» (далі – ВГДР «Школа безпеки») і Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі – МНС України).


2. Мета проведення
Обласні, міські (районні) збори-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» (далі – Збори-змагання) проводиться з метою:

 • популяризації серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя;

 • формування свідомого та відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки;

 • залучення дітей та молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовано на підготовку людини до дій у надзвичайних ситуаціях, надання само- та взаємодопомоги;

 • сприяння фізичному розвитку та оздоровленню дітей і молоді; військово-патріотичному вихованню молоді та пропаганда професії рятувальника;

 • сприяння поширенню та розвитку в містах та районах області ВГДР «Школа безпеки».


3. Основні завдання


 • удосконалення і вироблення нових форм і методів роботи з дітьми та молоддю щодо формування в них культури безпеки;

 • розроблення та впровадження інноваційних форм та методів роботи з дітьми та молоддю;

 • підвищення рівня знань дітей та молоді з питань безпеки життєдіяльності, їх практичної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях; фізичної та психологічної підготовки;

 • засвоєння знань з основ цивільної оборони, рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, прикладної фізичної та медико-санітарної допомоги;

 • набуття практичних навичок та вмінь щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях, проведення рятувальних робіт за допомогою спеціального, а також пристосованого для цих цілей спорядження, робота з приладами радіаційної, хімічної розвідки та дозиметричного контролю тощо;

 • тренування з виконання спеціальних завдань з пошуку, деблокування, надання першої медичної допомоги та транспортування постраждалих з використанням найпростіших механізмів та приладів аварійно-рятувального призначення тощо;

 • формування у підростаючого покоління прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків;

 • виявлення кращих команд районних та міських осередків Кіровоградського відділення ВГДР «Школа безпеки»; об‘єднання зусиль з метою пропаганди здорового та безпечного способу життя.


4. Терміни та місце проведення
4.1. Районні та обласні збори-змагання проводяться в період з квітня по травень 2012 року на базі районних та міських відділів Територіального управління МНС у Кіровоградській області.

4.2. Проведення районних та обласного збору-змагання відбувається відповідно до Положення, затвердженого головою Кіровоградського обласного відділення руху та відповідного наказу і має відповідати Положенню про проведення Всеукраїнського збору-змагання «Школа безпеки».

4.3. XІІ Всеукраїнський (VІІ Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» проводиться у липні 2012 року на базі Територіального управління МНС в Волинській області.
5. Організатори
5.1. Організаторами Збору-змагання є:

Територіальне управління МНС у Кіровоградській області та його структурні підрозділи;

управління освіти та науки Кіровоградської обласної державної адміністрації та місцеві органи управління освітою;

директори професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації;

управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації та його структурні підрозділи;

Координаційна рада обласного відділення та керівники районних (міських) осередків Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

5.2. До підготовки та проведення зборів-змагань «Школа безпеки» залучаються: органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, на території яких проводиться збори-змагання (за погодженням), районні та міські відділення ТУ МНС в області, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області та його структурні підрозділи.

5.3. Для організації та проведення обласного Збору-змагання створюється організаційний комітет, який затверджується відповідним наказом.

5.4. До складу Організаційного комітету входять представники ТУ МНС в області, управління освіти і науки та у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації, Координаційної ради Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області та інших зацікавлених організацій.

5.5. Організаційний комітет забезпечує підготовку та проведення заходів Збору-змагання відповідно до Програми, затвердженої головою Оргкомітету.

5.6. Безпосереднє проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію (далі – ГСК), яка затверджується головою організаційного комітету.

5.8. До складу ГСК входять представники ТУ МНС в області, аварійно-рятувального загону спеціального призначення №1, Кіровоградського відділення ВГДР «Школа безпеки», спортсмени, інші фахівці.

5.9. Склад та порядок роботи ГСК визначаються Організаційним комітетом.

5.10. Відповідальність за створення безпечних умов проведення збору-змагання покладається на ГСК та організації, на базі яких проводяться збори-змагання.


6. Учасники
6.1. У зборах-змаганнях беруть участь, за запрошенням Організаційного комітету, команди-переможниці районних (міських) зборів-змагань «Школа безпеки».

6.2. До зборів-змагань допускаються юнаки та дівчата віком від 14 до 17 років включно (яким на початок змагань не виповнилося 18 років). Допуск – за датою народження.

6.3. Відповідальність за дотримання заходів безпеки учасниками у дорозі та в період проведення зборів-змагань покладається на керівників команд.

6.4. До зборів-змагань можуть бути допущені учасники до 14 років, які мають спеціальний допуск лікаря.


7. Умови проведення
7.1 Збір-змагання проводиться відповідно до цього Положення та Правил

з організації та проведення зборів-змагань «Школа безпеки».

7.2. Перелік етапів .та нарахування штрафних балів визначаються Умовами

проведення змагань, які розробляються ГСК щорічно.

7.3. Головна суддівська колегія збору-змагання залишає за собою право на зміну Умов проходження окремих етапів дистанцій (в сторону спрощення) та їх остаточний перелік відповідно до умов місцевості, що буде визначено та доведено до команд-учасниць не пізніше ніж за 1 тиждень до початку змагань.

7.4. Кількісний склад команди становить 9 осіб (7 дітей, у тому числі не

менш ніж дві дівчини, і два дорослих – тренер команди та керівник). Керівник або тренер команди, за потребою Оргкомітету збору-змагання, залучаються до суддівства.

7.5. У разі неможливості участі команди-переможниці районних (міських) зборів-змагань у обласному зборі-змаганні, МУ-РВ ТУ МНС в області спільно з районними (міськими) осередками Кіровоградського відділення ВГДР «Школа безпеки» мають право зробити заміну на іншу команду (яка посіла 2 чи


3 місце), узгодивши дане питання з Організаційним комітетом, але не пізніше, ніж за два тижні до початку збору-змагання.

7.6. Копії зведеного протоколу щодо підсумків районних (міських) зборів-змагань юних рятувальників «Школа безпеки» та Звіт головного судді подаються до Організаційного комітету в тижневий термін після його проведення.

7.7. Команди, які прибули на Збір-змагання, повинні мати емблему команди та прапор із зображенням логотипу районного (міського) осередку відділення ВГДР «Школа безпеки», спеціальне спорядження, а їх учасники – спеціальну парадну уніформу та спортивний одяг з символікою Руху.

7.8. Для допуску до змагань команди на момент прибуття подають до ГСК своє спеціальне спорядження для перевірки на придатність до застосування та заявляють способи проходження видів змагань, які включено до Програми збору-змагання.

7.9. Кількісний склад команди на окремих дистанціях може становити від 4 до 6 осіб.

7.10. Відповідальність за підготовку команди до змагань та відповідність спорядження, яке використовує команда, вимогам цього Положення, несуть керівник команди та тренер.

7.11. Спеціальне спорядження, яке необхідно мати команді для участі у Зборі-змаганні:

- шолом захисний – 6 шт.;

- рукавиці з брезентовою долонею – 6 пар;

- зблокована страхувальна система, укомплектована кінцями самостраховки, карабінами, спусковими пристроями, самохватами тощо – 6 шт.;

- мотузка – 3 шт. х 50 м (кількість мотузок залежить від тактичних дій команди);

- карабіни – за потребою команди;

- протигаз – 6 шт.;

- захисний костюм Л-1 – 6 шт.;

- аптечка;

- компас – 2 шт.;

- годинник із секундоміром;

- ліхтарі електричні – 3 шт.;

- плавки або купальники (на кожного члена команди);

- окуляри для підводного плавання (на кожного члена команди). • комплект посуду для прийому їжі (на кожного учасника);

 • намети (для команди);

 • продукти харчування на один день.

У разі відсутності у районної (міської)команди протигазів та костюмів Л-1, cпортсмени можуть використовувати на відповідних етапах дистанцій майно, яке надається суддями на етапах.
8. Програма
8.1. Програму розробляє Організаційний комітет та затверджує його голова.

Згідно з Програмою Збору-змагання передбачається проведення: • урочистого відкриття збору-змагання;

 • змагань на дистанціях;

 • психологічних тестувань;

 • конкурсу з основ медицини та безпеки життєдіяльності;

 • агітаційно-презентаційного конкурсу відділень руху «Школа безпеки»;

 • фестивалю туристичної пісні;

 • виставки аварійно-рятувального спорядження та показових виступів

рятувальників аварійно-рятувального загону спеціального призначення №1,

 • лекційно-тренінгової роботи з профілактики тютюнокуріння, вживання

алкоголю та наркотиків у молодіжному середовищі;

 • екскурсійної та культурної програм;

 • урочистого закриття збору-змагання та нагородження переможців.

8.2. У ході змагань команди демонструють уміння діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру; здатність до рятувальних дій із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження; проведення пошуково-рятувальних робіт у гірській місцевості, природному середовищі, на водній акваторії; надання першої долікарської допомоги; відпрацьовують спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту; пожежно-рятувальних та інженерних робіт в умовах задимлення, високих температур і висоти з використанням засобів індивідуального захисту, комплектів спеціальної обробки, пожежних, гідравлічних та портативних аварійно-рятувальних пристроїв і механізмів тощо.

8.3. Дистанція «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» (рятувально-прикладна дистанція) складається з 3-х окремих етапів:

«Бойове розгортання та гасіння пожежі»;

«Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії»;

«Рятування постраждалого з висотної будівлі».

8.3.1. Дистанція «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» (Рятувально-прикладна дистанція) входить до загального заліку збору-змагання з коефіцієнтом 1,0.

8.3.2. «Бойове розгортання та гасіння пожежі».

На дистанції «Бойове розгортання» учасники демонструють уміння та навички роботи з пожежним обладнанням і спорядженням та гасіння пожежі.

8.3.3. «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії».

На дистанції «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» учасники демонструють вміння та навички роботи в зоні хімічної та радіаційної аварії, проведення рятувальних робіт із застосуванням засобів індивідуального захисту.

8.3.4. «Рятування постраждалого з висотної будівлі».

На дистанції «Рятування постраждалого з висотної будівлі» учасники демонструють вміння проводити рятувальні роботи на висотних будівлях із застосуванням альпіністського спорядження та обладнання.

8.4. Дистанція «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища».

8.4.1. На дистанції «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища» учасники демонструють уміння орієнтуватися на місцевості, проводити пошуково-рятувальні роботи, надавати долікарську допомогу та транспортувати потерпілого в умовах природного середовища із застосуванням альпіністського та спеціального рятувального спорядження.

8.4.2. Дистанція «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища» входить до загального заліку збору-змагання з коефіцієнтом 1,0.

8.5. Дистанція «Рятувальні роботи на водній акваторії».

8.5.1. На дистанції «Рятувальні роботи на водній акваторії» учасники демонструють уміння користуватися плавзасобами, прийомами порятунку на воді (плавати, пірнати, веслувати, транспортувати рятувальний круг, подавати кінець Олександрова, рятувати постраждалого з поверхні води та з-під води), надавати допомогу постраждалому та здійснювати реанімаційні заходи.

8.5.2. Дистанція «Рятувальні роботи на водній акваторії» входить до загального заліку з коефіцієнтом 1,0.

8.6. Психологічні тестування.

Психологічні тестування (психологічний практикум, ситуативні завдання) проводяться з метою визначення рівня підготовленості учасників збору-змагання щодо самоаналізу і усвідомлення, вміння робити вибір та брати на себе відповідальність, знаходити вихід із скрутних ситуацій, розуміти мотиви поведінки оточуючих, працювати в команді та орієнтуватися в надзвичайній ситуації.

У тестуваннях бере участь вся команда.

8.7. Конкурсна програма.

Конкурсна програма складається з конкурсів:

з основ медицини та безпеки життєдіяльності;

представлення команд «Візитна картка»;

стіннівок .

8.7.1.Конкурс з основ медицини та безпеки життєдіяльності проводиться у формі тестування та практичних завдань із надання першої долікарської допомоги відповідно до навчального посібника Дубицького «Медицина катастроф», 1993 р., та згідно з програмами шкільних предметів «Основи здоров’я», «ОБЖД», «Захист Вітчизни».

Тести розробляються ГСК.

Конкурс з основ медицини та безпеки життєдіяльності входить до загального заліку з коефіцієнтом 0,2.

8.7.2. Конкурс представлення команд передбачає коротку (до 10 хвилин) музично-поетично-танцювальну розповідь про команду, район, область, з яких прибула команда, пропагує здоровий і безпечний спосіб життя, професію рятувальника, висвітлює питання безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, рятувальної справи, досягнення в діяльності ВГДР «Школа безпеки».

Виступ команди оцінюється за 10-бальною системою за наступними критеріями:

тематика та актуальність порушеної проблеми;

якість та майстерність виконання;

рівень підготовленого сценарію;

художнє оформлення, костюми, реквізит;

авторська пісня (марш, гімн) юних рятувальників.

Конкурс представлення команд входить до загального заліку з коефіцієнтом 0,2.

Перед виступом команда подає до журі сценарій виступу в електронному та друкованому вигляді.

Оргкомітет забезпечує проведення конкурсу представлення команд музичною та підсилювальною апаратурою та визначає час проведення репетицій.

За перевищення часу понад 10 хв. нараховуються штрафні бали (кожна хвилина – 5 балів штрафу).

*Примітка:

за некоректну поведінку (пропаганду тютюну та алкоголю, нецензурні вислови тощо) виступ команди припиняється та нараховується штраф (до


30 балів).

8.7.3. Конкурс стіннівок проводиться в передостанній день збору-змагання з метою висвітлення участі команди у поточному Зборі-змаганні (враження, побажання, дружні шаржі, життя у таборі тощо), пропаганди здорового та безпечного способу життя, популяризації професії рятувальника, безпеки життєдіяльності.

Оргкомітет забезпечує команди ватманом.

Конкурс стіннівок входить до загального заліку з коефіцієнтом 0,2.

8.7.4. Для участі у конкурсній програмі учасники повинні мати заздалегідь підготовлені реквізит, костюми, приладдя тощо.

8.7.5. Агітаційно-презентаційний конкурс проводиться з метою:

- висвітлення роботи відділення Руху за рік;

- розповсюдження позитивного досвіду роботи осередків Кіровоградського відділення ВГДР «Школа безпеки» за програмами «Школа безпеки» та «Юний рятувальник» в області;

- залучення до участі у Русі дітей та молоді.

Голова районного (міського) осередку відділення ВГДР «Школа безпеки» та начальник команди представляють емблему та прапор свого осередку та презентують роботу за звітний період, а саме:    • стенд відповідного змісту з фото- та інформаційними матеріалами;

    • інформаційно-методичні розробки (буклети, збірники, бюлетені, пам’ятки, створені власними силами або у співпраці з іншими організаціями, щодо популяризації основ безпечної життєдіяльності (за звітний період);

    • відеоматеріали про діяльність відділення за звітний період (на компакт-диску, формат файлу WMV до 30 хвилин);

    • копії публікацій у ЗМІ про діяльність відділення за останній рік;

    • звіт про проведену роботу за поточний рік з фотоматеріалами (на форматі А-4, шрифт 14, прошиті та пронумеровані)*.

*Примітка:

 • звіт про проведену роботу обов’язково має містити інформацію про проведення районних (міських) зборів-змагань, семінарів, навчально-тренувальних зборів, польових таборів тощо, створення нових осередків, агітаційно-пропагандистську роботу серед молодших школярів, інші додаткові заходи;

 • звіт та відеофільм залишається в секретаріаті;

додаткові бали нараховуються за представлення інших матеріалів, що підтверджують діяльність відділення та його досягнення (участь у змаганнях в інших країнах, наявність профільних класів, факультативів, розроблення програм роботи гуртків, секцій, клубів, створення гімну або маршу учасників руху, сувенірна продукція, одержання грантів, залучення спонсорських коштів тощо);

 • оргкомітет забезпечує стенди для розміщення вищезазначених матеріалів.

Агітаційно - презентаційний конкурс не входить до загального заліку і

оцінюється окремо.

8.7.6. Участь команд районних (міських) осередків відділень ВГДР «Школа безпеки» в агітаційно-презентаційному конкурсі обов’язкова.
9. Визначення та нагородження переможців
9.1. Критерії оцінки проходження етапів змагань розробляються ГСК.

9.2. Підсумки змагань на дистанціях підбиваються на підставі протоколів, затверджених ГСК.

9.3. Організаційний комітет має право зміни етапів змагань та об'єднання етапів без збільшення їх складності.

9.4. Результат команди у конкурсній програмі визначається за протоколами журі.

9.5. Результат команди на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» (рятувально-прикладна дистанція) визначається за найменшою сумою місць її окремих етапів.

У разі рівності показників перевагу отримує команда, яка має кращий результат на етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі».

9.6. Результат команди на етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі» визначається за часом проходження та кількістю штрафних балів.

9.7. Результат команди на етапі «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії» визначається за часом проходження та кількістю штрафних балів.

9.8. Результат команди на етапі «Рятування постраждалого з висотної будівлі» визначається за часом проходження та кількістю штрафних балів.

9.9. Результат команди на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища» визначається за найменшою кількістю штрафних балів.

У разі рівності показників перевагу має команда, у якої кращий час та менша кількість штрафних балів на етапі «Крутосхила переправа з транспортуванням потерпілого донизу».

9.10. Результат команди на дистанції «Рятувальні роботи на воді» визначається за часом проходження та кількістю штрафних балів.

9.11. Результат команди в Конкурсній програмі визначається за оцінками журі з урахуванням коефіцієнту.

9.12. Команда-переможниця Збору-змагання в загальнокомандному заліку визначається за найменшою сумою місць, які вона набрала на всіх дистанціях змагань та результатами конкурсної програми з урахуванням коефіцієнтів.

У разі рівності суми місць перевага на боці команди, яка має кращий результат на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» (рятувально-прикладна дистанція).

9.13. Команди, які посіли 1-3 місця за загальнокомандними результатами та на дистанції № 1 змагань, нагороджуються кубками, медалями, спеціальними грамотами та цінними подарунками управлінь освіті і науки та у справах сім'ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації та їх структурними підрозділами.

9.14. Команди та учасники, які посіли 1-3 місця на дистанції №2 змагань та конкурсній програмі, нагороджуються грамотами МНС України та дипломами ВГДР «Школа безпеки», грамотами та пам’ятними подарунками від організаторів і спонсорів.
10. Фінансування
10.1. Фінансування заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням зборів-змагань, здійснюється за рахунок його організаторів, внесків юридичних і фізичних осіб та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

10.2. Оплата витрат на відрядження учасників зборів-змагань (проїзд в обидва кінці, харчування у дорозі), на придбання необхідного спорядження, передбаченого цим Положенням, страхового внеску здійснюється за рахунок організації, яка відряджає команду на збір-змагання.

10.3. Реклама, торговельні знаки та емблеми державних, громадських, комерційних структур, юридичних осіб, які зробили внески в організацію збору-змагання, використовуються у разі художнього оформлення його заходів згідно з чинним законодавством.
11. Порядок подання заявок
11.1. Для участі в обласному зборі-змаганні «Школа безпеки» до організаційного комітету не пізніше ніж за 3 тижні до проведення збору-змагання подається попередня заявка осередків Кіровоградського відділення Руху «Школа безпеки» з узгодженням з керівником МУ-РВ ТУ МНС в області, в якій вказується склад учасників та їх вік.

11.2. Не пізніше ніж за тиждень до початку збору-змагання до організаційного комітету подається інформація щодо приїзду команди (вид транспорту, дата і час прибуття та від’їзду).

11.3. Іменна заявка щодо участі команди у зборі-змаганні подається до ГСК безпосередньо у день заїзду згідно з формою, що додається (додаток 1).

До іменної заявки також додаються:

- витяг із спільного наказу МУ-РВ ТУ МНС в області та осередків Кіровоградського відділення «Школа безпеки» про направлення команди на змагання;

- звіт про підсумки районного (міського) збору-змагання "Школа безпеки" та протокол ГСК;

- відмітка відповідної медичної установи про допуск кожного учасника до участі у змаганнях; за необхідності – довідка про спеціальний допуск;

- довідка про епідемічне оточення учасників;

- для учасників до 16 років – учнівський квиток з фотографією, завірений печаткою навчального закладу, та оригінал свідоцтва про народження, що засвідчує вік учасника; для учасників, які досягли 16 років, – паспорт. Обов'язково мати копію даних документів;

- страховий поліс на кожного учасника команди;

- бейджик (у довільній формі) з символікою та назвою осередку відділення Руху, прізвищем та ім’ям учасника (додаток 2);

11.5. Адреса та телефони організаційного комітету з підготовки та проведення обласного збору-змагання:

25006, м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе, 13,

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.Тел./факс (0522) 24-26-92,

Електронна адреса: e-mail:nmc_kir@romb.net
12. Додаткова інформація
Голова Координаційної ради Кіровоградського відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», член ревізійної комісії Координаційної ради Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», заступник начальника обласних курсів підвищення кваліфікації керівних кадрів з навчальної роботи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Суздальцева Наталія Яківна.
Тел./факс: р. (0522) 24-26-92, моб. 067-788-31-56,

д. (0522)33-15-26 050-729-80-00,

063-318-32-87.

Електронна адреса: Liya-2002@ukr.net
Сторінка КВ ВГДР "Школа безпеки" на сайті НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: http://nmckr.org.ua

Координатор Програми,

голова Кіровоградського відділення

ВГДР "Школа безпеки" Н.Я. Суздальцева

Додаток 1

ІМЕННА ЗАЯВКА

від команди __________________________ району(міста), яка представляє _______________________________________( заклад (центр, клуб, гурток тощо)

на участь у VІІІ обласному зборі-змаганні юних рятувальників «Школа безпеки»з/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Дата

народження

Навчальн. заклад

Домашня адреса

Резус-фактор,

група крові

Віза лікаря

1

Груніна

Юлія Сергіївна01.09.1992

ЗШ №3

10А


вул. Руська 11/24

A(II)Rh+ A(II) A(II)Rh+

Підпис, печатка лікаря

234567
Керівник команди ____________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

(ПІБ, місце роботи, посада)

Тренер команди _________________________________________________________________

________________________________________________________________________________(ПІБ, місце роботи, посада)
Усі учасники мають довідки від лікаря та страхові поліси (додаються).

За підготовку команди несуть особисту відповідальність:

Керівник команди ПІБ, підпис_______________

Тренер ПІБ, підпис ___________________


До змагань допущено команду _________________________________________

Лікар _______________________________________________________________(ПІБ, місце роботи, підпис, печатка лікаря)

Голова _______________________________районного(міського) осередку Кіровоградського відділення

ВГДР «Школа безпеки» ________________________________________________

(ПІБ, підпис)


М.П.


Начальник МУ-РВ ТУ МНС

в Кіровоградській області _______________________Підпис П.І.Б.
Додаток 2

База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка