Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"Скачати 22.38 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір22.38 Kb.
Начальник ГУ ДФС у м. Києві

Л.Д. Демченко

_____________

«___»_____________ 2015 рокуДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"


Лісовець Тетяни Володимирівни, яка працює на посаді головного державного ревізора-інспектора відділу адміністрування баз даних управління ІТ забезпечення Головного управління ДФС у м. Києві.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. N 563, Головним управлінням ДФС у м. Києві проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодоЛісовець Тетяни Володимирівни

Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», паспорта громадянина України, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, трудової книжки.

Запити про надання відомостей щодо Лісовець Тетяни Володимирівни надсилалися до Головного управління юстиції у м. Києві, ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві.

За результатами розгляду запитів органи перевірки повідомили:


Головне управління юстиції у м. Києві – за вказаними пошуковими відомостями в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація відсутня (лист від 25.09.2015 № 6848/08-ЕДРООВ);
ДПІ у Шевченківському районі Головного управління ДФС у м. Києві – за результатами проведеної перевірки встановлено, що Лісовець Т. В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2014 рік вказано достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) Лісовець Т. В. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права) Лісовець Т. В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) Лісовець Т. В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, набутого (набутих) Лісовець Т. В. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Лісовець Т. В., із законних джерел (лист від 26.06.2015 № 6720/8/26-59/17-03).


За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лісовець Тетяни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".Начальник управління персоналу

__________

Т.І. Колесник«___» _____________2015 року


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка