Дпа 2012 року. Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України застерігає від використання неякісних джерел інформаціїСкачати 18.47 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір18.47 Kb.
ДПА_2012 року. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України застерігає від використання неякісних джерел інформації.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України застерігає учнів 9 та 11 класів, які в травні 2012 року здаватимуть державну підсумкову атестацію з іноземних мов, їхніх батьків та вчителів від користування під час підготовки до екзаменів неякісними, а іноді відверто шкідливими джерелами.

Саме до таких джерел належить продукція ТОВ «Нова тема» м. Харків, що з посиланням на рекомендацію МОН молодь спорту позиціонується як «навчальні посібники» для підготовки до державної підсумкової атестації -2012: - Коноваленко В.М.  Англійська мова. Готуємося до державної підсумкової атестації у 9 класі. Посібник. –К.: ТОВ «Нова тема» м. Харків, 2012. – 113 с.

Посилання на рекомендацію до використання згідно з програмою для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України  в цих виданнях є відвертим шахрайством. За висновками фахівців Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  зазначені «посібники» не тільки не сприятимуть підготовці до державної підсумкової атестації -2012, але й прямо зашкодять учням, дезорієнтують їх щодо виконання завдань до ДПА  2012 року.http://www.mon.gov.ua/images/files/news/2012/16/3/img_7544.jpg

Принагідно повідомляємо, що Державна підсумкова атестація з іноземних мов проводитиметься на основі матеріалів збірників завдань, які відповідають загальноєвропейським рівням (А2+ — В1,), отримали гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та будуть розміщені на сайті Міністерства.:

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас» (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шопулко М.Н. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012);

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 11 клас» (авт. Коваленко О.Я., Горбач Л.В., Трінька Г.Ю. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012);

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської  мов.  11  клас»  (авт.  Коваленко О.Я.,  Клименко Ю.М.,  Файзуліна Л.М., Костилев А.І. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012).

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійськоїмови. 9 клас» (авт. Коваленко О.Я., Несвіт А.М., Чепурна О.В., Шопулко М.Н. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012);

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької мови. 9 клас» (авт. Коваленко О.Я., Горбач Л.В., Трінька Г.Ю. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012);«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської  мов.  9  клас»  (авт.  Коваленко О.Я.,  Клименко Ю.М.,  Файзуліна Л.М., Костилев А.І. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012).


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка