Екскурсійні тури укра на львіСкачати 184.85 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір184.85 Kb.

екскурсійні тури

УКРА

НА - ЛЬВІВ«ЛЬВІВ – ПЕРШОТРАВНЕВІ ВІЗЕРУНКИ 2014»

01.05.14-04.05.14 (3 програми)
Багато інших атракцій в сонячному травневому Львові!
1 день - 01.05.2014 четвер
УВАГА!!! Тим, хто хоче цей день провести наодинці з містом Лева – пропонуємо вибрати 3-иденну програму + додаткову ніч в готелі.
Екскурсія «Княжий Львів»: церква Параскеви П'ятниці (13ст.), монастир св. Онуфрія та Онуфрієвська церква (13-17ст.), костел Іоанна Хрестителя (13-19ст.), Старий Ринок (найстародавніший торг Львова), найдавніша пам'ятка монументальної архітектури нашого міста - Миколаївська церква (до 10ст.), колишня монастирська лікарня св.Вікентія а Пауло, костел св.Казимира (1600р. для ордена реформатів), церква Св.Духа, перехід до парку «Високий замок» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вид на місто з висоти пташиного польоту, колишній костел Марії Сніжної - церква Матері Божої Неустанної Допомоги (13-19ст.).
Відвідини музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» (вхідні квитки: дор. – 15грн., дит. – 7грн) (Scansen). На сьогоднішній день на території етнозон Музею розташовано 124 пам'ятки архітектури, які об'єднані в 54 садиби, що висвітлюють побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини 18-20ст. Дерев'яна Миколаївська церква 1763р. з с.Кривкі Турківського району, з якої розпочалося зародження Львівського Scansena, включена до Світової спадщини ЮНЕСКО.
А закінчиться ця екскурсія ВЕЧОРОМ ЗНАЙОМСТВ в одному з барів - «Кабінет» або «Під Синьою Пляшкою» (закуска, салат, кава з вогником та десертом, унікальні фірмові настоянки (для дорослих)).
У Львові запрацює машина часу - львів'яни і всі, хто відвідає

Міський Фестиваль «ДЕНЬ БАТЯРА» 01-02.05.14, зможуть зануритися в настрій,

побут і стилістику такого автентичного львівського явища, як батярство.
БАТЯРИ — це чисто львівське явище. У Києві нічого подібного не було.

В Одесі існували так звані биндюжники, але це зовсім не те...
Сам термін походить від угорського «BETYAR» і означає «волоцюга», «гульвіса», «розбійник», «авантюрист»...
ЛЬВІВСЬКИЙ БАТЯР — не злочинець, він - відчайдух, чия енергія штовхала його на численні витівки, ризиковані жарти, бійки та бурхливі любовні романи...
І все ж, хто вони - ЛЬВІВСЬКІ БАТЯРИ? Хулігани чи поети? Лицарі або альфонси?

Циніки чи ідеалісти? Всього потроху ... і дуже багато любові до рідного Львову.
22:00 Екскурсія «Нічна варта Львова». Якщо випадково вночі не спиться, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра - вони просто охороняють Ваш сон... Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з’являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Неочікувані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної поїздки. Якщо не боїтесь стати помічником пана Шлюссель - приєднуйтесь! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова» (факультативно, кожної п’ятниці і кожної суботи, 2 години, 100грн./ос.).
Екскурсія в перший на Україні Музей Сала. Зібрання музею включає картини, фотографії, інсталяції та відеозаписи, присвячені дуже шанованому в Україні продукту. На виставці можна побачити всілякі об'єкти, виконані в різних стилях і техніках, але обов'язково з сала: фігуру гуманоїда, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонатом музею є копія людського серця, зроблена з сала. Це серце було занесене до Книги рекордів України (факультативно - 40грн./ос., у вартості аудіо-гід, дегустаційний набір з 13 видів сала).
Прогулянка вечірнім містом.
2 день - 02.05.2014 п’ятниця Сніданок.
Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів»: знайомство з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідування Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря. Відвідини аптеки-музею (вхідні квитки: дор. –10грн., дит. – 5грн.) і історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» (вхідні квитки: дор. – 10грн., дит. – 5грн) з відвідуванням італійського дворик..
Екскурсія «Кавовий Львів»: Запах кави ... Аромат пливе по кав'ярнях - гіркий, шоколадний, з кислинкою і без ... кава, coffe, кавуся ... Любов до кавування з'явилася у Львові ще в 18ст., коли в місті відкрилася перша кав'ярня. З того часу багато води спливло, але місто досі тримає марку. Маленькі затишні кав'ярні Львова, ароматний запах кави і все до кави - це візитна картка Львова. Більшість кав'ярень Львова тісно пов'язані з життям нашого міста, їх історія переплітається з історією Львова, їх сучасність йде поруч з сучасністю міста. Видатні кав'ярні, як видатні особистості Львова, грали і продовжують грати значну роль в його житті. Добре зварити каву - це мистецтво. Але правильно пити каву - не менше мистецтво. У кафе «На бамбетлі», що у пасажі Андреолі, Вам допоможуть оволодіти обома мистецтвами одночасно. Тут ви зможете власноруч зварити запашну каву в турці на розігрітому пісочку, а саме кава по такому рецепту й принесла Львову славу кавового міста! А щоб в пам'яті залишилися ці хвилини, можна відправити листівку з «бамбетельськими малюнками».
Відвідини ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож


На Святі «ДЕНЬ БАТЯРА» працюватиме школа батярських танців

й караоке батярських пісень. Відбудуться: концерт батярських колективів міста

«Лабух-шоу», конкурси, частування для гостей.

Усі бажаючі матимуть можливість сфотографуватися з акторами театру «Нє журись!», відвідати майстер-клас з батярських танців, попасти з рогатки по різних предметах в «батярському тирі».
Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 5грн./ос.).
Пропонуємо відвідати Музей зброї «Арсенал» (вхідні квитки: дор. - 10грн., Дит. - 5грн.) - Розташований у відреставрованому приміщенні Міського Арсеналу, пам'ятці архітектури 16ст. Це найбільша колекція, яка не має аналогів в Україні. Розкішне оздоблення багатьох експонатів дозволяє говорити про них як про твори прикладного мистецтва. Чимало пам'яток декоровані дорогоцінними металами, слоновою кісткою, перлами, коштовним камінням, коралами й перламутром
3 день - 03.05.2014 субота Сніданок.
Екскурсія «Австрійський Львів»: Знайомство з архітектурою міста 18 - початку 20ст., життям знаменитих львів'ян (художників, письменників, вчених); огляд Будинку вчених (колишнього дворянського казино), який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє (вх. квитки: дор. - 5грн., дитина - 5грн.), огляд найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім.І.Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» - 19ст. ). Ми побачимо одну з найяскравіших сецессійних прикрас променадних районів Львова - пасажі: пасаж Генріка Міколяша, «Марійська Галерея», пасаж Гаусмана, пасаж Грюнер, пасаж Феллер і т.д. (З пасажами Андреоллі та Гуттер Ви ознайомитесь під час екскурсії «Старовинний Львів»).
Екскурсія «Пивний Львів». Львів - найстаріший центр пивоваріння в Україні. Пиво і пивовари стали невід'ємною частиною культури Львова. У пивних закладах народжувався львівський гумор та веселі пісні, традиції чоловічих вечірок та пивні конкурси. Був час, коли келихом пива львів'яни могли розрахуватися між собою за певні послуги. Під час екскурсії Вам розкажуть про львівських веселих хуліганів - батярів і їх своєрідну культуру. Вам покажуть де вперше почали варити пиво монахи. Ви дізнаєтеся, де знаходилася Вежа Броварів та броварня, яка спалила готичний Львів. Ви зможете подивитися, як вариться пиво тепер в маленькій пивоварні в самому центрі міста - і звичайно спробувати різні сорти свіжозвареного пива на пивній дегустації (дегустація дор. – 32грн./ос.).
Екскурсія по одному з найстаріших ландшафтних пантеонів Європи – Личаківському. (вх. квитки: дор. - 15грн., дит. - 7грн.) Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що в ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).

Екскурсія в Перший в Україні Музей пивоваріння, на території «Львівської пивоварні» - це подорож через століття в історію виготовлення та споживання бурштинового напою, починаючи з давніх часів і до наших днів. Унікальні експонати Музею розкажуть про історію пивоваріння і запросять у чарівний світ, де панують вода, хміль і солод. Вас зачарують мовчазні свідки легендарних часів - старі пивні пляшки, старовинні гуртки з різних країн Європи, рецептурні книги кінця XIX століття. (факультативно 10грн. - без дегустації, 20грн. - з дегустацією).
Відвідини Львівської галереї мистецтв (вхідні квитки: дор. - 10грн., дит. - 5грн.), в якій представлені роботи Гойї, Рубенса, Тиціана. Відділення європейського мистецтва 14-18ст. розташоване у Палаці Потоцьких - одній з архітектурних візиток Львова, не побачити яку просто неможливо! На першому поверсі Палацу представлені інтер'єри, а на другому, в експозиції картин, знаходиться перлина галереї - картина Жоржа де ля Тура «Платіж».
Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найкрасивіших в Європі) (факультативно 10грн./ос.), за бажанням з відвідуванням вистави (факультативно)
4 день - 04.05.2014 неділя Сніданок
УВАГА!!! Тим, хто хоче цей день провести наодинці з містом Лева – пропонуємо вибрати 3-иденну програму + додаткову ніч в готелі.
Виїзну екскурсію «Золота Підкова»: Виїзд зі Львова о 09:00год. (центр міста, безпосереднє місце уточнювати перед виїздом).
Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель (вхідні квитки: дор. – 10грн., дит. – 5грн.).
Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був Музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблів, який недарма називали Східним Версалем, зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку в бастіоні і замковий двір (вх. квитки: 10грн./дор., 5грн./дит.).
В підвалі замку розміщена фотовиставка присвячена примарі Білої Панночки та дослідженням наукової групи «Міжнародні мисливці за привидами». У дальньому залі облаштована велика алхімічна лабораторія (вх. квитки - 5грн./дор., 3грн./дит.).
Поруч з палацом заходиться собор Святого Сімейства - міні-копія собору Св.Петра і Павла в Римі.
УВАГА! Не забудьте взяти з собою сухий пайок на обід - у зв’язку з графіком роботи замків зупинка в кафе не завжди можлива..
Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на кошти Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра (вх. квитки - 20грн./дор., 5грн./дит.).
В малому Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва. (вх. квитки - 6грн./дор., 4грн./дит.).
Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.

Приїзд до Львова біля 18:00-19:00 в центр міста.Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх об’єму.

Вартість вказана з ОСОБИ при двомісному розміщенні у відповідному готелі за ПРОГРАМУ:


Візерунок 1-й: 3-и дні (1-й день + 2-й день + 3-й день) 01.05-03.05.14

готель

номер

дорослі

DBL


діти до 12р.

(на осн. місці)дорослі SNGL

(доплата)дод. ніч

з особи


«Ірена»

2ом. з УТД, ТВ, wi-fi, кондиц.

уточнюється

-

-

«Герольд»

2-3им. з УТД, ТВ, wi-fi, кондиц. «стандарт»

1025 грн.

925 грн.

420 грн.

200 грн.

«Львів»

2-ом. з УТД,Тв,хол.,Wi-Fi «напівлюкс-студіо»

1 315 грн.

1 215 грн.

720 грн.

330 грн.

«Жорж»***

2-ом. з УТД,Тв,wi-fi «суперіор»

1 335 грн.

1 235 грн.

770 грн.

445 грн.


Візерунок 2-й: 4-и дні (2-й день + 3-й день + 4-й день) 02.05-04.05.14

готель

номер

дорослі

DBL


діти до 12р.

(на осн. місці)дорослі SNGL

(доплата)дод. ніч

з особи


«Ірена»

2ом. з УТД, ТВ, wi-fi, кондиц.

уточнюється

-

-

«Герольд»

2-3им. з УТД, ТВ, wi-fi, кондиц. «стандарт»

995 грн.

895 грн.

420 грн.

200 грн.

«Львів»

2-ом. з УТД,Тв,хол.,Wi-Fi «напівлюкс-студіо»

1 285 грн.

1 185 грн.

720 грн.

330 грн.

«Жорж»***

2-ом. з УТД,Тв,wi-fi «суперіор»

1 365 грн.

1 265 грн.

770 грн.

445 грн.


Візерунок 3-й: 4-и дні (1-й день + 2-й день + 3-й день + 4-й день) 01.05-04.05.14

готель

номер

дорослі

DBL


діти до 12р.

(на осн. місці)дорослі SNGL

(доплата)дод. ніч

з особи


«Ірена»

2хм. с УТД, ТВ, wi-fi, кондиц.

уточнюється

-

-

«Герольд»

2-3хм. с УТД, ТВ, wi-fi, кондиц. «стандарт»

1 375 грн.

1 275 грн.

600 грн.

200 грн.

«Львів»

2-хм. с УТД,Тв,хол.,Wi-Fi «полулюкс-студио»

1 815 грн.

1 715 грн.

1 050 грн.

330 грн.

«Жорж»***

2-ом. з УТД,Тв,wi-fi «суперіор»

1 895 грн.

1 795 грн.

1 130 грн.

445 грн.


Кожному учаснику – СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК на пам’ять про Львів!!!


У вартість включено:

У вартість НЕ включено:

  • Проживання в готелі (в 2-омісному номері)

  • Факультативні заходи

  • Харчування – сніданки (крім готелю «Герольд»)

  • Проїзд громадським транспортом

вечір знайомств

  • Вхідні квитки в музеї

  • Страхівка від нещасного випадку

  • Трансфер вокзал-готель (80грн. за машину)

  • Екскурсійне обслуговування згідно програми (постійний
супровід гідом + платні екскурсії на об’єктах)

ОПИС ГОТЕЛІВ:
«ГЕРОЛЬД» - готель розташований в 7-10 хвилинах їзди на міському транспорті від Оперного Театру. Готель складається з трьох поверхів: на першому поверсі знаходиться ресторан на 70 місць з альтанками, а на другому і третьому до послуг туристів 11 (одинадцять) номерів: 1-о, 2-о і 3-имісні «стандарти» і «покращені стандарти». Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), супутниковим TV, холодильником, кондиціонером. Холодна і гаряча вода постійно. Поруч з готелем автостоянка.
«ЛЬВІВ» - готель розташований на одному з основних проспектів міста, в самому центрі, в 150м від Оперного Театру. Це 8-ми поверховий корпус 1965 року, обладнаний ліфтами, з просторим холом. Готель розташований в 15 хвилинах їзди до залізничного вокзалу. Туристам пропонуються номери наступних категорій: 1-о-5-тимісні номери «турклас» (без ремонту) та «покращений турклас» (з косметичним ремонтом) з умивальниками, туалет і душ для яких пропонуються на поверсі (сантехніка 2012р.); 1 - о та 2-о місні номери «стандарт» (без ремонту), «оновлений» (косметичний ремонт), а також «покращений», «суперіор», «напівлюкс-студіо» і «напівлюкс покращений» (всі чотири категорії з капітальним ремонтом 2011-12 років, повністю замінені сантехніка і меблі) - з усіма зручностями, TV, холодильником, телефоном, а в «Суперіор», «напівлюксах-студіо» та «напівлюксах поліпшених» бездротовий інтернет Wi-Fi і кондиціонер. Холодна і гаряча вода постійно. До послуг туристів ресторан, три конференц-зали на 30, 70 і 120 осіб, перукарня, безкоштовна камера схову. У внутрішньому дворику готелю «Львів» знаходиться цілодобова автостоянка.
«ІРЕНА» - готель відкритий в 2009р. і розташований в затишному куточку Львова, в 10 хвилинах пішої ходи від залізничного вокзалу та 20-25 - від центру міста. Будівлю відновлено і відреставровано із збереженням архітектури та стилю «сецесія», характерного для кінця 19ст. Апартаменти після ремонту, з новим обладнанням та меблями. До послуг туристів 14 двомісних апартаментів, 4 двомісних і 9 одномісних номерів. Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), телефон, телевізор зі супутниковим та ефірним TV, інтернет, санвузол з душовою кабіною, туалетні аксесуари. Холодна і гаряча вода постійно. Є конференц-зал на 30 осіб. Поруч з апартаментами - автостоянка. 
«ЖОРЖ»*** готель розташований на центральній площі міста, в 5 хвилинах пішого ходу від Оперного Театру. 4-х поверхова будівля готелю побудована в 1901р. в стилі бароко, капітальний ремонт був закінчений у 2010р. Обладнана ліфтом. Туристи розміщуються на 2-4-му поверхах. Для туристів пропонуються 1-о, 2-о і 4-и місні номери «туркласу» з умивальниками, а також номери «економ», «стандарт», «покращені», «напівлюкс» та «люкс» з вигодами в номері (ванна або душ), телевізором, телефоном. Холодна і гаряча вода постійно. У номерах Інтернет Wi-Fi. Сніданок - шведський стіл. В готелі є кафе, бар, ресторан, пральня, конференц-зал, камера схову.УКРАЇНА м.Львів 79013 вул.Вербицького 12 факс 261-47-01

тел.(032) 242-25-52, 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 297-04-11e-mail: office@travellers-club.lviv.ua, http://www.travellers-club.lviv.ua
ТУРОПЕРАТОР

«КЛУБ МАНДРИВНЫКВ»


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка