Херсонська міська рада виконавчий комітетДата конвертації09.03.2016
Розмір39 Kb.
ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


Р І Ш Е Н Н Я
Від 18.12.2012 № 437

Про оформлення права власності та видачу свідоцтв про право власності

Згідно з Тимчасовим положенням про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18 лютого 2002 року за № 157/6445, зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Мін’юсту від 28 липня 2010 року № 1692/5, керуючись підпунктом 10 пункту „б” статті 30, частиною другою статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Оформити право власності та управлінню комунальної власності міської ради видати свідоцтва про право власності:

1.1. Парфьоновій Олені Вікторівні – на нежиле приміщення по просп. Адмірала Сенявіна, 26, згідно з технічною документацією.

1.2. Величко Наталі Віталіївні – на садовий будинок, б\н, у садово-городньому товаристві «Шляховик», згідно з технічною документацією.

1.3. Величко Наталі Віталіївні – на садовий будинок, б\н, у садово-городньому товаристві «Шляховик», згідно з технічною документацією.

1.4. Монастирській Світлані Михайлівні – на кафе по вул. Суворова, 19/ Жовтневої революції, 14, згідно з технічною документацією.

1.5. Лошкарьову Федору Анатолійовичу – на офісні приміщення по вул. Комунарів, 24, згідно з технічною документацією.

1.6. Минкіну Сергію Миколайовичу – на кафе по вул. Комсомольській, 25, згідно з технічною документацією.

1.7. Мартиненку Ігорю Геннадійовичу – на магазин змішаної торгівлі по вул. Миру, 25, згідно з технічною документацією.

1.8. Бережній Інні Олександрівні – на косметичний салон-перукарню, магазин промислових товарів, офіс по вул. Перекопській, 27, згідно з технічною документацією.

1.9. Публічному акціонерному товариству «МетаБанк» – на відділення банку по вул. І.Кулика, 114, згідно з технічною документацією.

1.10. Зігман Надії Серафимівні – на садовий будинок, б\н, у садівничому товаристві «Лотос-2», згідно з технічною документацією.

1.11. Зігман Надії Серафимівні – на садовий будинок, б\н, у садівничому товаристві «Лотос-2», згідно з технічною документацією.

1.12. Товариству з обмеженою відповідальністю «Єнисей-Юг» – на майстерню по ремонту техніки по Миколаївському шосе, 5 км, згідно з технічною документацією.

1.13. Десятніковій Людмилі Анатоліївні – на гараж № 11, загальною площею 32,1 кв.м, у громадській організації спілки автолюбителів «Берізка».

1.14. Приватному підприємству «Линэко» – на офісні приміщення по вул. Горького, 13, згідно з технічною документацією.

1.15. Товариству з обмеженою відповідальністю «Екобіотек-Україна» – на виробничу базу по вул. Ракетній, 110-А, згідно з технічною документацією.

1.16. Публічному акціонерному товариству «Декоративні культури» – на будівлі та споруди по вул. Паровозній, б/н, згідно з технічною документацією.

1.17. Дмитрову Миколі Миколайовичу – на магазин та житлові приміщення з господарськими спорудами по пров. Спартаківському, 56, згідно з технічною документацією.

1.18. Приватному акціонерному товариству «Київстар» – на будівлі та споруди по вул. Нафтовиків, 12- А, згідно з технічною документацією.

1.19. Лісовському Івану Михайловичу – на магазин промислових товарів по вул. Комкова, 35, згідно з технічною документацією.

1.20. Товариству з обмеженою відповідальністю «Фірмово-промисловий комплекс «Корабел» – на виробничо-складські приміщення на Карантинному острові, 1, згідно з технічною документацією.

1.21. Дудник Марині Іванівні – на нежиле приміщення по просп. Адмірала Сенявіна, 26, згідно з технічною документацією.

1.22. Дроздовій Катерині Олегівні – на магазин промислових товарів по вул. Перекопській, 69, згідно з технічною документацією.

1.23. Литвиновій Ользі Олексіївні – на магазин промислових товарів на бульварі Мирному, 7, згідно з технічною документацією.

1.24. Русалову Олександру Олександровичу – на житловий будинок з перукарнею по вул. Бурзі, 120-А, згідно з технічною документацією.

1.25. Територіальній громаді в особі Херсонської міської ради на :

- нежилі приміщення цокольного поверху по вул. Червоностудентській, 26, згідно з технічною документацією;

- будівлю літ. «Е» школи мистецтв № 1 по вул. Комсомольській, 42, згідно з технічною документацією.

- нежиле приміщення по Кіндійському шосе, 32, згідно з технічною документацією.

1.26. Державі в особі Генеральної прокуратури України – на частину будівлі ( літ.І), яка знаходиться в державній власності на праві оперативного управління на балансі прокуратури Херсонської області, по вул. Леніна,55, згідно з технічною документацією.

2. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.11.2012 № 398 «Про оформлення права власності та видачу свідоцтв про право власності», виклавши

підпункт 1.68 у наступній редакції:

«.1.68. Старченку Андрію Вікторовичу – на комплекс та майданчик із прийняття та перевантаження сипучих матеріалів, по вул. Перекопській, 180-Д, згідно з технічною документацією.».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Ярошевського В.І.Т.в.о. міського голови,

секретар міської ради

З.Я. БережнаБаза даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка