Інформація про проведену роботу відділом культури І туризму райдержадміністрації за листопад 2015 рокуСкачати 52.64 Kb.
Дата конвертації26.02.2016
Розмір52.64 Kb.
Погоджено: Відділу оргкадрової роботи

Заступник голови районної апарату

державної адміністрації райдержадміністрації

Т.О.ДАНЬКО
І Н Ф О Р М А Ц І Я

про проведену роботу відділом культури і туризму

райдержадміністрації за листопад 2015 року
Протягом відповідного періоду відділом культури і туризму РДА, його структурними підрозділами проводилась певна робота.

04 листопада була проведена нарада з працівниками сільських клубних установ району.

05 листопада начальник відділу взяла участь у робочій зустрічі із Віце-прем’єр-міністром, Міністром культури України В’ячеславом Анатолійовичем Кириленком в приміщенні Харківської обласної державної адміністрації.

Згідно програми «Бібліоміст» проведені тренінги (Кегичівська ЦРБ, Андріївська б/ф, «З комп’ютером на ти» (Чапаєвська б/ф), он-лайн година «Бібліотека – територія добра і милосердя» (Кегичівська ЦДБ), інтернет-скринька «Чарівні візерунки», онлайн-година з дітьми з обмеженими можливостями «Бібліотека – територія добра і милосердя», бібліоурок «Загадка до мудрості кладка» (Кегичівська ЦДБ).

Провідний методист Кегичівської ЦРБ 5-6 листопада 2015 року взяла участь у тренінгу для підготовки тренерів з медіаграмотності громадян на базі Харківської обласної наукової універсальної бібліотеки, який проводився Академією Української Преси.

09 листопада працівники культури району взяли участь в урочистих заходах, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва в м.Харкові в приміщенні обласного комунального підприємства «Харківський Державний академічний театр ляльок ім. В.А.Афанасьєва».

10 листопада відбулися урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва в актовому залі районної державної адміністрації, нагородження кращих працівників та майстрів народного мистецтва району, святковий концерт.

Проведено комплекс заходів до дня української писемності та мови (09.11.2015 р.): це літературні години, поетичні вернісажі, філологічні турніри, поетичні лабіринти, мовознавчі брейн-ринги та ін. В центральній дитячій бібліотеці проведено поетичний лабіринт «Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся». Проведено екскурсію до бібліотеки «Чаруючий світ книжки».

До Дня працівників сільського господарства 13 листопада в районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Розквітне в віках українська земля у праці й здобутках ланів трударя». В сільських закладах культури також відбулися святкові концерти та розважальні вечори з нагоди свята.

З 09 по 13 листопада завідуюча Артемівською сільською бібліотекою філією пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в обласному навчально-методичному центрі підвищення кваліфікації працівників сфери культури.

Проведені святкові концерти до дня працівників сільського господарства в сільських закладах культури «Хліборобському роду – нема переводу», «Село прославляти та врожаями землю вітати», «Слава і шана вам, хлібороби!», «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» (Красненський с/к, Калинівський с/к, Вовківський СБК, Лозівський №» с/к).

19 листопада працівники РБК взяли участь в семінарі-презентації першого етапу навчання з ідентифікації, фіксації та оформлення елементів нематеріальної культурної спадщини нашого краю в обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Щотижня начальник відділу приймала участь у засідання робочої групи районної державної адміністрації із забезпечення реалізації в Кегичівському районі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

20 листопада до Дня Гідності та Свободи проведено урочистий мітинг на центральній площі селища Кегичівка біля пам’ятника Т.Г.Шевченку « І линуть буде «Слава Україні!» над ланами». Також в бібліотеках філіях проведені уроки патріотизму і мужності «Українські ідеали свободи і демократії, оформлені книжкові виставки «Україна – це територія гідності і свободи», години патріотизму «Бог і Україна – понад усе». В Кегичівській ЦРБ проведено урок патріотизму і мужності «Українські ідеали свободи і мужності» з учнями Кегичівського ліцею (22 чол.).

До Всесвітнього дня дітей в Чапаєвській м/б проведено правовий майданчик «Твої права – твої обов’язки».

Проводилася робота по підготовці колективів районного Будинку культури (сценарій обряду, репертуар, колективи-супутники) на засідання обласної атестаційної комісії, з присвоєння звання «народний» аматорським колективам – фольклорному ансамблю «Кегичівські піснярки» та чоловічому вокальному ансамблю «Соколи».

До дня пам’яті жертв голодоморів проведено комплекс заходів: в селищі Кегичівка відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору 1932-1933 років «Над білим янголом скорботи не згасний духу смолоскип» та панахида за померлими в роки голодомору в Свято-Георгіївському Храмі ім.Григорія Побідоносця,в с.Лозова біля пам’ятного знаку відбувся мітинг-реквієм «Лозова: пам’ять про голодомор». В бібліотеках проведені уроки історії, години реквієми, години спогади, години пам’яті, години скорботи, бесіди-спогади «Скорботна свічка пам’яті святої», «Той голодний 33-ій рік хай лишиться в пам’яті навік», «Пам’ять про голодомор болить і сьогодні», «Стоїть в скорботі мати-Україна» та ін.

24 листопада працівники культури взяли участь у вебінарі «Децентралізація та заклади культури", де буде проведено обговорення ключових реформ в країні та їх вплив на місцеві громади у форматі «Година з експертами», про особливості децентралізації для закладів культури було проведено розмову з міжнародними експертами та керівництвом Міністерства культури України.

28 листопада хореографічні колективи «Дивоцвіт» Кегичівської ДМШ та «Fest» Чапаєвської ДМШ взяли участь в VІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Осенние мелодии», який проходив в рамках проекту «Творчий шанс» в м.Харкові.

Лауреатом I ступеня став хореографічний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник Іванова Л.І.) старша група в номінації «сучасний танець».

Лауреатами IІ ступеня стали хореографічний ансамбль «Дивоцвіт» (керівник Іванова Л.І.) молодша група в номінації «сучасний танець» та хореографічний колектив «Fest» (керівник Гамора А.В.) молодша група в номінації «народна стилізація».

Лауреатом III ступеня стала Даценко Юлія в номінації « вокал».

Дипломантами фестивалю-конкурсу стали середня та старша групи хореографічного колективу «Fest» (керівник Гамора А.В.) в номінації «народна стилізація».

Лист-подяку від Всеукраїнської спілки композиторів, Національної радіокомпанії України м.Київ та продюсерського центру « Глорія Старс» м.Київ отримала начальник відділу культури і туризму Кегичівської РДА Олена Олегівна Терех «За вагомий внесок в розвиток творчого потенціалу дітей і розвитку культурної спадщини країни».

Велась робота над розробкою пропозицій до плану роботи районної державної адміністрації на 2016 рік.

Готувалися матеріали на сайти районної державної адміністрації та відділу культури і туризму РДА.


Начальник відділу культури і туризму

райдержадміністрації О.ТЕРЕХ


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка