Із покоління в покоління Кожен рік в нвк «зош І-ІІІ ст гімназія»Скачати 10.12 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір10.12 Kb.
Із покоління в покоління..

Кожен рік в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» №1 м. Ананьєва ми продовжуємо славну традицію посвяти п’ятикласників у гімназисти.

Це урочисте свято поповнює ряди гімназії розумними, завзятими та наполегливими учнями. Саме таких дітей взяли під своє материнське крило Ковальова Світлана Петрівна, яка є класним керівником 1(5)-А класу та Коржова Ганна Василівна - класний керівник 1(5)-Б класу.

Враховуючи всю серйозність посвяти в гімназисти, класні керівники провели тепле родинне свято. Діти розповідали історію рідної школи, обіцяли гарно вчитися, дарували квіти вчителям, дякували батькам і всіх запрошували на шкільний вальс. Чарували також і прикраси актової зали.

Батьки 1(5)-А класу подарували дітям каравай, бажаючи бути своїм дочкам та синам гарними учнями. А 1(5)-Б класу дістався від батьків історичний формуляр, в який вони будуть записувати усі свої активні дії, заходи та події.

Директор НВК Гончарук Надія Володимирівна нагородила кожну дитину посвідченням – повчання Володимира Мономаха і наголосила на тому, що їм всім присвоєне почесне звання «гімназист». Разом з президентом учнівської республіки Тичиною Крістіною учні дали присягу гімназиста, а ЗВР Жуматій Олена Ерастівна подякувала всім присутнім за проведення гарного свята.А на згадку про це свято учні 1(5)-Б класу разом з класним керівником, старшокласниками, батьками та вчителями посадили липову алею.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка