Кожна дитина повинна отримати повноцінне виховання в сім'ї, наголошує Президент України Віктор ЯнуковичСторінка1/4
Дата конвертації09.03.2016
Розмір0.88 Mb.
  1   2   3   4
Кожна дитина повинна отримати повноцінне виховання в сім'ї, наголошує Президент України Віктор Янукович

   

     «У нас багато ще є проблем в державі, але ми повинні зробити все, щоб у нас ця проблема зникла, щоб у нас не було дитячих будинків, не було шкіл-інтернатів, після яких діти не можуть знайти себе в житті. Вони страждають, вони себе втрачають і втрачає від цього держава», - зазначив Президент під час відвідання Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії».

     Глава держави висловив подяку всім, хто займається справою усиновлення дітей, вкладає в цю справу свою душу і серце.

     Віктор Янукович також наголосив, що Макарівський центр «Промінь надії» став «першою ластівкою», на якій була відпрацьована модель захисту прав дітей, а також їх адаптування до майбутнього життя.

     Президент підкреслив, що така система потребує особливої державної підтримки. «І ми будемо робити все для того, щоб це було так»,- наголосив він.
Віктор Янукович доручив створити Центри соціальної підтримки дітей і сімей по всій Україні

     Президент України Віктор Янукович доручив створити Центри соціальної підтримки дітей і сімей в усіх містах і районах країни.

     Таке доручення Глава держави дав після відвідування центру «Промінь надії» у смт Макарів Київської області.

        Зокрема, Віктор Янукович доручив Уповноваженому Президента з прав дитини Юрію Павленку і голові Київської обласної державної адміністрації Анатолію Присяжнюку організувати на базі Центру соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» збори голів облдержадміністрацій для вироблення моделі створення таких центрів на місцях.

   Згідно з дорученням, Міністр фінансів Юрій Колобов має розробити систему фінансування будівництва і функціонування центрів соціальної підтримки дітей і сімей по всій Україні.

      Передбачається, що такі центри мають замінити існуючі інтернатні заклади.

      Як наголосив Президент, головна мета діяльності центрів - запобігти розлученню дітей з їх батьками, створити умови, за яких жодна дитина з району не була б направлена до інтернатних закладів, натомість отримувала би необхідні захист і підтримку в своїй громаді, аби «кожна дитина знайшла свою сім'ю».

      «Цей будинок, в який я приїхав, створює умови для захисту майбутнього дітей, молодих мам, для їх соціальної реабілітації, для того, щоб жодна дитина в нашій країні не була в інтернатних закладах чи дитячих будинках, щоб кожна дитина знайшла свою сім'ю», - підкреслив Віктор Янукович.


       ДОВІДКА

     За перший квартал 2013 року в Центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» отримали допомогу понад 120 осіб, із них 34 особи (4 мами та 30 дітей) в умовах цілодобового перебування і 86 осіб за місцем проживання. Зараз у Центрі в умовах цілодобового перебування отримують послуги 18 осіб, із них 2 мами з 3 дітьми, 8 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та 5 дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

       У Центрі працюють відділення:

• термінового влаштування дітей (розраховане на 12 дітей) - створено для дітей, які потребують термінової допомоги, вилучені з сімей, постраждали від насильства, залишені батьками;

• малий груповий будиночок (розрахований на 10 дітей) - відділення розміщено в окремому приміщенні, де побутові умови не відрізняються від умов проживання звичайної сім'ї, а атмосфера виховання максимально наближена до сімейної. У відділенні відсутній технічний та обслуговуючий персонал;

• профілактичної роботи, яке включає службу підтримки матерів з дітьми (окремі кімнати для 3 сімей - 15 осіб) - невідкладна допомога в умовах стаціонару дітям та їхнім батькам, які потрапили в надзвичайні обставини, постраждали від насильства чи нещасних випадків.

    Центр «Промінь надії», створений за рішенням сесії Макарівської районної ради 30 грудня 2010 року як комунальний заклад, почав працювати з 1 вересня 2011 року. На сьогодні в Центрі працює 22 особи.

   Ідея, розробка моделі Центру «Промінь надії» та її впровадження належить Представництву міжнародної благодійної організації «Надія і житло для дітей» в Україні.

Міжнародна благодійна організація «Надія і житло для дітей», головний офіс якої знаходиться у Великій Британії, працює у 10 країнах світу. Організація вбачає свою місію в тому, щоб надати кожній дитині можливість жити в безпечному та люблячому сімейному оточенні, завдяки якому вона зможе реалізувати свій потенціал.

       Діяльність Представництва організації, що працює в Україні з 1998 року, спрямована на попередження відмов від дітей раннього віку, реінтеграцію дітей з інтернатних закладів у сім'ї, розвиток сімейних форм виховання та створення соціальних центрів підтримки для дітей і сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. За ініціативи та коштом організації створено 65 дитячих будинків сімейного типу в 13 областях і 2 соціальні центри.Тетяна Подашевська: Нові соціальні ініціативи Президента передбачають розвиток та підтримку творчих здібностей дітей з інвалідністю, а також сприяння їхньої інтеграції в суспільство

Понад 140 дітей з різних куточків Київщини, лауреати районних та міських конкурсів, з'їхалися на Переяслав-Хмельниччину, аби взяти участь у XIX щорічному обласному фестивалі творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе». Триватиме фестиваль протягом п'яти днів, до 31 травня.

- Діти з особливими потребами - найуразливіша категорія дітей. Їх виховання потребує особливого підходу та методик. Тому метою фестивалю «Повір у себе»є, насамперед, розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді з обмеженнями, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до їхніх проблем. На це власне і спрямовані нові соціальні ініціативи Президента України , - зазначила Тетяна Подашевська, заступник голови облдержадміністрації, перший заступник керівника обласної організації Партії регіонів.

Під час фестивалю діти демонструватимуть свою майстерність та здібності, в тому чи іншому виді мистецтва. Всі учасники обов'язково отримають подарунки та дипломи. Проте найголовнішим для них є те, що вони отримають заряд позитивних емоцій, бажання жити і творити. Проведення таких заходів - це не лише популяризація їхньої творчості, а насамперед, щире та тепле спілкування. На фестиваль «Повір у себе» діти та молодь з обмеженими можливостями з нетерпінням чекають протягом усього року.

- Відповідно до нових соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича «Діти - майбутнє України», в 2013 році збільшено соціальну допомогу на дітей, які мають інвалідність. Сьогодні можна стверджувати про те, що ініціативи Глави держави реалізуються на Київщині максимально ефективно. Адже за перший квартал року на 12 відсотків зменшилася кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із числа дітей-інвалідів, що є підтвердженням пріоритетності влаштування дітей в сімейні форми виховання, - наголосила заступник губернатора. - Ми прагнемо, аби діти Київщини були здоровими та щасливими.

В області створено систему реабілітаційних послуг дітям-інвалідам, яка базується на таких принципах діяльності як своєчасність, безперервність, доступність. Якщо раніше для дитини з фізичною чи інтелектуальною проблемою єдине місце, де вона могла отримати освіту, була спеціальна школа-інтернат, то на сьогодні інтернат перестає буди єдиним і обов'язковим типом закладу, в якому діти з особливими освітніми потребами перебувають в умовах відокремленого навчання та ізоляції від соціуму. Батьки, які мають дітей з інвалідністю дедалі більше бажають, аби їхні діти навчалися та виховувалися разом із здоровими однолітками. На Київщині приділяється належна увага створення сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності таких дітей, комплексному задоволенню їхніх потреб у вихованні, навчанні, спілкуванні з ровесниками, їх творчому зростанню.Анатолій Присяжнюк відвідав Макарівський Центр соціальної підтримки дітей і сімей

   Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Президент України Віктор Янукович у супроводі Міністра соціальної політики України Наталії Королівської, Міністра фінансів України Юрія Колобова, Уповноваженого Президента з прав дитини Юрія Павленка і голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка відвідали Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» у Макарові.

За словами губернатора Київської області, головною метою діяльності цього Центру є збереження сім'ї, запобігання розлученню дітей з їхніми батьками, створення умов, за яких дитина не буде направлена до інтернатних закладів, натомість отримуватиме необхідний захист і підтримку у своїй громаді.

Особливість Центру полягає в тому, що його послуги розроблені з урахуванням потреб району, а методика роботи фахівців запроваджена на основі індивідуального підходу. Перевагами такої моделі є те, що послуги наближені до людей, методики роботи сфокусовані на збереженні, реабілітації та відновленні сім'ї, а діти отримують допомогу в громаді.

Подібний підхід дозволяє оперативно реагувати на потреби дітей і приймати рішення в інтересах дитини. Крім того, фахівці Центру (психолог та юрист) надають консультації жителям громади щодо виховання дітей і захисту їхніх прав.

Сергій, 14 років, що проживає в Центрі більше 8 місяців, розповідає:

- Я дуже задоволений умовами проживання. Мої батьки взагалі не переймаються моєю долею. А тут в мене багато друзів, і я займаюся своєю улюбленою справою – мопедами та велосипедами. Я радий відчувати себе потрібним.

У результаті роботи Центру 14 дітей повернулися в рідні сім'ї, 3 дітей усиновлено, 3 дітей влаштовано під опіку, 6-у прийомну сім'ю. Після виходу з Центру 15 мам (24 дітей) продовжують проживати разом зі своїми дітьми. Жодна дитина з району не була влаштована до інтернатних закладів.

Анатолій Присяжнюк зазначив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо створення належних умов для сімейного виховання на Київщині продовжується реалізовуватися програма «Кожній дитині - родину»

- Цього року в регіоні вже створено 4 нових ДБСТ та 11 прийомних сімей. І наразі на території області функціонує 54 ДБСТ, в яких виховується 340 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 101 прийомна сім'я, в яких виховується 189 дітей. Тільки в родині дитина може відчути себе потрібною і захищеною. У свою чергу, влада і надалі приділятиме велику увагу вирішенню цього питання, - наголосив голова КОДА.

 

Зустріч з випускниками 9, 11 класів, яким встановлено юридичний статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування

      Як Президент України, так і керівництво району надзвичайно велику увагу приділяють соціальному захисту і забезпеченню прав дітей. 31 травня 2013 року відбулася зустріч голови Таращанської районної державної адміністрації А.В.Смоліженка з випускниками 9, 11 класів, яким встановлено юридичний статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, та  їх піклувальниками.

Ближче познайомившись з кожним із присутніх дітей, керівник органу опіки і піклування району звернув увагу на важливість обрання майбутньої професії, на державні гарантії дітям цієї категорії при вступі до навчальних закладів.

Начальник служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Л.В.Смовж зупинилася на основних підходах до забезпечення конституційних гарантій дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на необхідності посилення щоденної уваги підопічним дітям.

В зустрічі також приймав участь директор Таращанського агротехнічного коледжу В.І.Рябець, який ознайомив присутніх зі спеціальностями, яким навчає заклад.

Про перспективи вступу до навчальних закладів дітей-випускників– вихованців ЦСПРД «Надія» розповіла вихователь-методист Л.П.Губань

В робочій зустрічі також взяли участь заступник голови Таращанської районної державної адміністрації В.І.Омельяненко та директори загальноосвітніх шкіл району.
Робоча зустріч

 

  Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації А.В.Смоліженка з членами громадської організації села Велика Березянка «Надія», за ініціативи якої реалізовано мікропроект «Енергозберігаючі заходи в дитсадку "Сонечко” села Велика Березянка», яким започатковано відновлення роботи дитячого садочка, що не працював більше 10 років.

В ході зустрічі громада надала вичерпну інформацію про співпрацю в реалізації проекту з донорською організацією - Проектом ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», що інвестував 80,9 тис.грн. Внесок громади становив 11,0 тис.грн. Бюджетних коштів використано в межах проекту 128,2 тис.грн. На даний час роботи в рамках Проекту загальною вартістю 220,1 тис. грн завершено.

Крім того, поза проектом сільською радою проведено закупівлю обладнання на 32,6 тис.грн. та за сприяння меценатів – місцевих підприємців використано на відновлення водопостачання, водовідведення, закупівлю нової сантехніки, капітальний ремонт приміщень більше 100 тис.грн. Особлива подяка від громади та керівництва району була висловлена ТОВ «Відродження», які орендуючи тільки 53,3% земель надали допомогу в розмірі 92% від внесків усіх  сільгоспвиробників. 

В ході зустрічі обговорено важливі питання щодо мобілізації зусиль громади по завершенню всіх ремонтних та підготовчих робіт, а виконавчому комітету Великоберезянської сільської ради дано ряд доручень щодо якнайшвидшого завершення ремонтних робіт.
На Київщині вилучено не розмитнені мотобайки

Нещодавно в ході проведення операції «Держкордон 2013» працівниками ГУ Міндоходів у Київській області виявлено незаконне використання та зберігання нерозмитнених мотоциклів іноземного походження.

На митну територію України, поза митним контролем, ввезено 4 мотоцикли марок: Тріумф, Ямаха, Сузукі та КТМ без будь-яких документів загальною орієнтовною вартістю 374 тис. гривень. 

Відносно громадян, що використовували вказані мотоцикли, складено протоколи про порушення митних правил. Транспортні засоби вилучені та передані на склад Київської митниці Міндоходів до прийняття рішення щодо конфіскації їх в дохід держави.


Змагання невоєнізованих формувань протипожежної служби цивільної оборони Таращанського району

    

 З метою забезпечення постійної бойової готовності невоєнізованих формувань протипожежної служби цивільної оборони до виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації наслідків стихійних лих, аварій, катастроф та з метою покращення протипожежного захисту об’єктів промислового та сільськогосподарського виробництва 31 травня в селі Велика Березянка відбулися щорічні змагання невоєнізованих формувань протипожежної служби цивільної оборони Таращанського району, участь у яких взяли СТОВ «Лучанське-2» (с.Лука), ПОСП «Нива» (с.В.Вовнянка), СП «Світанок» (с.Косяківка), СП «Світанок» (с.Чапаєвка) та ТОВ «Відродження» (с.В.Березянка).

     Відкрив захід голова Таращанської районної державної адміністрації А.В.Смоліженко, подякувавши за те, що учасники відповідально поставилися до даних змагань та взяли у них участь, побажавши їм мирного чистого неба, менше викликів, пожеж та стихійних лих, здоров'я і наснаги у їхній нелегкій професії.

     Також відвідали даний захід провідний фахівець ВЗП ГУ ДСНС України в Київській області В.В.Кондратюк, заступник голови Таращанської райдержадміністрації М.П.Нечипоренко,  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Таращанської райдержадміністрації О.Д.Білостоцька,  заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА П.В.Злочевський, працівники Таращанського РВ ГУ МВС України в Київській області, лікарі, керівники сільськогосподарських господарств, сільські голови, громадськість села Велика Березянка.

      Щодо ж до самих змагань, то вони проходили у два етапи. Перший мав назву «огляд-конкурс» під час якого проводився огляд та оцінка техніки команд, їх спецодягу, оснащення, забезпечення протипожежним інвентарем. Другий – «бойове розгортання», де головними критеріями оцінки були швидкість та влучність подачі води від пожежного авто до мішені.

   За результатами змагань перемогу виборола команда СТОВ «Лучанське-2». Почесне друге місце зайняла команда ТОВ «Відродження», третє - СП «Світанок» (с.Чапаєвка).

        Переможців було нагороджено грамотами та цінними подарунками.
Анатолій Присяжнюк: “На виконання доручень Президента України місцева влада повинна створити всі умови для творчого розвитку дитини”

Про це під час прямого ефіру на радіо "Ера" повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

- На виконання доручень Президента України місцева влада повинна створити всі умови для творчого розвитку дитини, тому наше завдання турбуватися про кожного, - зазначив Анатолій Присяжнюк.

Сьогодні держава сприяє всебічному розвитку молоді. Як повідомив губернатор Київщини, в рамках нових соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» на Київщині створюються центри дитячої та юнацької творчості, відкриваються будинки культури, проводяться творчі конкурси, серед яких: "Я Київщини гордість і надія", "Київщина - спортивна гордість України", танцювальний марафон «Майбутнє України будуємо разом», фольклорний фестиваль «Дитинства пісня Великодня», обласне свято «Віват, науко молода!», де кожна юна особистість може реалізувати свої здібності і таланти.

Обласна влада всіляко заохочує дітей та молодь брати участь у подібних творчих конкурсах. Так, наприклад, нещодавно під час проведення Міжнародного інвестиційного форуму "Партнерство. Інтеграція. Інвестиції." досягнуто домовленість з губернатором острова Крит паном Ставросом Арнаутакісом про щорічний відпочинок талановитих дітей Київщини у Греції.

- Переможці обласних та Всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань і творчих конкурсів цього року відпочиватимуть на Криті. Це вдячність влади за їхні творчі, інтелектуальні та спортивні досягнення, які прославляють Київську область та всю Україну. Діти - майбутнє нашої держави, і ми, дорослі, маємо створити такі умови, які сприятимуть та стимулюватимуть повноцінний розвиток їх здібностей, - сказав Анатолій Присяжнюк.З турботою про дітей

         Щорічно 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день дітей. Це свято багатьом знайоме як Міжнародний день захисту дітей.

Міжнародний день дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, в Женеві.

Цей день покликаний нагадати суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту, дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля, до проблем охорони здоров’я.

Державна політика у сфері охорони дитинства, забезпечує координацію дій у вирішенні питань, пов'язаних із життєзабезпеченням та розвитком дітей, залученням їх до участі у політичному, культурному і духовному становленні держави, здійсненню заходів щодо виконання Конвенції ООН про права дитини, Всесвітньої декларації про забезпечення виживання, захисту і розвитку дітей, розробленню і реалізації правових, організаційних та інших заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей.

В Україні 1-го червня відбуваються різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про охорону дитинства» предметом основної турботи та основним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своєї дитини.

     У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Саме цим продиктовані останні соціальні ініціативи президента України Віктора Януковича, в центрі яких - дитина та забезпечення її основних потреб, зокрема: збільшення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розвиток та оздоровлення дітей, розширення мережі центрів матері та дитини, розвиток сімейних форм виховання, тощо. Виконання Нових соціальних ініціатив Президента України є пріоритетним завданням Таращанської районної державної адміністрації.

        Нові соціальні ініціативи Президента України охоплюють 4 основні напрями, а саме: підвищення якості життя для сімей з дітьми; кожній дитині – всебічний розвиток; сімейний затишок дітям; а також - створення всеукраїнської «гарячої телефонної лінії» з питань захисту сімей з дітьми.

Згідно зі статистичними даними, кожним четвертим жителем нашої планети є дитина. Але, на жаль, не всім їм судилось пізнати щастя, мати добре здоров’я і безхмарне завтра. Особливу категорію цієї важливої гомінкої спільноти становлять діти з інвалідністю, котрих лише на території Таращанського району  нараховують більше 200 дітей.

Часто ми не помічаємо того, що поруч живуть діти, які потребують нашої з вами допомоги. Це діти-сироти, діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, які не мають навіть елементарних умов для проживання, це діти, які змушені боротися з важкими і не завжди виліковними недугами.

Окремо відмічу, що діяльністю щодо виявлення, обліку, захисту та влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, займається служба у справах дітей та сім’ї Таращанської райдержадміністрації. В даний час на обліку служби перебуває 58 дітей цієї категорії, з них сімейними формами виховання охоплено понад  74%. За 5 місяців цього року відповідний юридичний статус набуло двоє дітей нашого району, які були влаштовані під опіку/піклування родичів. Разом з цим близько 26 % дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, продовжують виховуватися поза сімейним середовищем, що є порушенням їх конституційного права - на виховання в сім’ї. Адже ніде краще себе не почуватиме дитина, як в природному середовищі сім’ї.

З метою соціально-правового захисту дітей в районі діє ряд розпоряджень голови Таращанської райдержадміністрації, які стосуються питань подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми, профілактики правопорушень, попередження негативних проявів серед неповнолітніх району та покращення соціальної роботи з сім’ями  з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Для надання дітям нашого району комплексної соціальної, психологічної, медичної, правової та інших видів допомоги, створений та працює центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія.  

Турбуючись про захист сім'ї та дитини, в Таращанському районі з 2012 року введено 15 посад фахівців із соціальної роботи, які надають соціальні послуги  сім’ям, дітям та молоді в  сільській місцевості.

Поряд з цим приємно відмітити, що держава шанує тих жінок, берегинь багатодітних родин, які  забезпечують сприятливі умови для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей дітей, присвоюючи таким матерям почесні звання України «Мати-героїня». Таких поважних звань в районі удостоєні вже  253 жінки.

Значна увага приділяється соціальному захисту багатодітних сімей, створення більш сприятливих умов для виховання дітей в них, зокрема в наявності пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Наразі за отриманням посвідчень до райдержадміністрації звернулись 286 родин, котрі отримали посвідчення батьків з багатодітної сім’ї та 649 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї. Отримання цих документів є офіційним підтвердженням статусу багатодітних та надає відповідні пільги.

Діти - це майбутнє кожної нації, її завтрашній день. Від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Саме тому одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики в площині реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, є забезпечення дітей якісним оздоровленням та відпочинком.

Під час оздоровчої кампанії 2013 року в Таращанському районі заплановано охопити послугами оздоровлення та відпочинку понад 77 % дітей шкільного віку, насамперед діти-сироти, та діти, позбавлені батьківського піклування, які будуть охоплені відпочинком та оздоровленням стовідсотково,  діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти із багатодітних і малозабезпечених сімей.

Цікаво, що свято 1 червня співпало з початком найдовших літніх канікул в школі. Адже саме літні канікули - найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним, багато в чому залежить від нас, дорослих.  Не менш відповідальна пора наступає і для батьків, перед якими постає завдання максимально приділяти  увагу своїй дитині, її  оточенню, колу друзів, сфері інтересів та найголовніше - збереженню життя і укріпленню здоров'я.

Напередодні свята – Міжнародного Дня захисту дітей хотілося б привернути увагу кожної дорослої людини до  вирішення нагальних проблем дітей. Не будьмо байдужими до їхніх турбот, не залишаймо поза увагою предмети їх захоплень, уподобання.

Ми виховуємо своїх дітей способом власного життя, системою власних цінностей, виховуємо своєю присутністю і відсутністю, виразом обличчя, звичним тоном спілкування з людьми, обстановкою в квартирі, ставленням до праці та дозвілля. Тож давайте вчитися виховувати наших дітей, пізнавати те, чого ми не знаємо, якщо насправді любимо їх і бажаємо їм щастя.

Піклуймося про своїх дітей, любімо їх! Бо лише діти, виховані в любові, будуть гідними громадянами країни.

 

  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка