Комунальний заклад Навчально-виховне об’єднання №6 Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного вихованняСторінка1/8
Дата конвертації08.03.2016
Розмір1.32 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8
Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована

загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання

«Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»


Витяг з річного

плану роботи школи


Організація виховної роботи

у 2015-2016 навчальному році

Аналіз стану виховної роботи за 2014-2015 навчальний рік.

Протягом 2014-2015 навчального року виховну роботу школи було організовано з урахуванням основних положень Конституції України, згідно з Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про мови в Україні», «Про охорону дитинства», «Про попередження насильства в сім’ї», «Національною програмою виховання (1-11 кл.)», «Основних орієнтирів виховання», обласною «Програмою розвитку освіти міста Кіровограда на 2011-2015 роки», Концепцією виховної роботи школи та Програмою розвитку школи.

Працюючи над виховною проблемою школи: «Формування комунікативних компетенцій учнів засобами розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в умовах компетентнісно - орієнтованого підходу в навчально – виховному процесі» вирішувались наступні завдання:

1. Сприяння розвитку особистості дитини, формуванню її інтелектуального та морального потенціалу; формуванню особистості патріота України гідного громадянина, який усвідомлює свою приналежність до сучасної Європейської цивілізації.

2. Створення умов для розвитку інформаційно-комунікаційних та

комунікативних компетентностей учасників навчально-виховного процессу.

3. Виховання в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я,

формування здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я.

4. Розвиток комунікативних компетенцій учнів у позаурочній

діяльності.

5. Формування культури спілкування, безпечного толерантного

середовища та інформаційної культури учасників навчально-виховного процессу.

Зазначені завдання вирішувались завдяки:


 • роботі з реалізації «Основних орієнтирів виховання», «Програми

розвитку освіти міста Кіровограда», елементів програми «Рівний – рівному»;

 • навчанню в різноманітних гуртках, секціях, об'єднаннях за інтересами,

як при школі, в центрі естетичного виховання «Натхнення», так і в міських;

 • створенню особливого середовища, яке дає дитині можливість

пробувати, вибирати і приймати самостійні рішення;

 • усвідомленню педагогічної ідеї, що головною цінністю є дитина, а

головним критерієм виховання є особистість випускника;

 • співпраці з громадськими організаціями.

Виховну роботу школи побудовано за місячниками та тижневими

циклами. Це дозволяє зосередити сили учасників виховного процесу на спільній темі і організовувати роботу цілеспрямовано. За 2014-2015 навчальний рік були проведено наступні місячники і тижні: Місячник «Обережно, діти на дорозі», Місячник бібліотеки, Місячник української писемності та мови, Місячник морально – правового виховання; Тиждень безпеки «Руху правила єдині - поважати їх повинні!», Олімпійський Тиждень, Тиждень безпеки «Вогнище - це романтично, проте небезпечно!», Тиждень «Права», «Профілактики шкідливих звичок», Тиждень «Толерантності», Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоровий спосіб життя – це модно!», Шевченківський тиждень «Пісня Кобзаря живе в серці українців», Тиждень початкової школи, Тиждень безпеки життєдіяльності «Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду!», Тиждень патріотичного, естетичного та трудового виховання.Планування виховної роботи класними керівниками – один із головних факторів успішного виховного процесу.

Якісний склад членів м/о:

спеціаліст – 1;

вчитель ІІ категорії – 1;

вчитель І категорії – 3;

вчитель вищої категорії – 12;

звання «старший вчитель» мають – 7;

«вчитель методист» - 3, що свідчить про потужний методичний досвід й високий рівень професіоналізму членів методичного об’єднання.Класні керівники складають психолого-педагогічні характеристики класу, формують чіткі цілі та завдання виховної роботи з учнями. Робота класних керівників спланована за напрямками: ціннісне ставлення до себе (превентивне виховання), ціннісне ставлення до праці, ціннісне ставлення до природи, ціннісне ставлення до культури та мистецтва, ціннісне ставлення до сім'ї, до родини, до дітей.

Вчителями сплановані заходи з безпеки життєдіяльності, виховні бесіди, класні години, спортивні заходи, подорожі та екскурсії у відповідності до річного плану роботи школи.

Методичним супроводженням виховної роботи є засідання методичного об’єднання класних керівників 1-11 класів, виступи класних керівників на педагогічних радах, нарадах при директорі, нарадах при заступнику директора з виховної роботи, науково-методичних конференціях, педагогічних читаннях.

Виховна проблема методичного об'єднання класних керівників: «Формування культури спілкування, безпечного толерантного середовища та інформаційної культури учасників навчально-виховного процесу» дозволяла грамотно вирішити проблему школи.

Основними напрямками виховної роботи були:

1. Системний підхід до управління виховним процесом школи, постійне оновлення його змісту, залучення учасників навчально-виховного процесу до розвитку інформаційно-комунікаційних та комунікативних компетентностей, якісна реалізація національного виховання особистості;

2. Досягнення ефективності роботи щодо координації діагностико-профілактичної, просвітницької роботи школи, сім’ї, громадськості;

3. Забезпечення духовної єдності поколінь, збереження родинних традицій, залучення дітей до вивчення народних звичаїв, обрядів, виховання національної свідомості і самосвідомості.

4. Виховання і розвиток потреби у здоровому способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психологічного здоров’я учнів як найвищої соціальної цінності.

З метою втілення виховної проблеми школи було створено творчу групу з реалізації проекту «Школа-толерантне середовище». 28 січня 2015 року в рамках реалізації проекту «Школа-толерантне середовище» в навчальному закладі проведено семінар для вчителів «Повага дією. Не смійся з мене», а 25 березня 2015 року з педагогами школи проведено семінар «Запровадження в навчально-виховний процес здоров’язберігаючих технологій, створення безпечних умов навчання та виховання дітей».

На засіданнях методичного об’єднання класних керівників 5-11 класів (керівник – Бірюкова О.С.), головна увага приділялася проблемі творчого підходу до виховного процесу в умовах інноваційного розвитку школи, виховання в учнів патріотичних та загальнолюдських цінностей, забезпечення злагодженості дій школи і сім’ї у вихованні учнів, профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, забезпечення умов щодо збереження здоров'я учнів, попередження суїциду та запобігання всім видам дитячого травматизму.

В цьому навчальному році класними керівниками проведено: інструктивно – методичний семінар, семінар – практикум «Здоровий вчитель – запорука вдалого виховного процесу» та засідання круглого столу з теми: «Самоврядування в середній школі», практичне заняття по плануванню виховної роботи по класах, психолого – педагогічній характеристиці класу, схемам вивчення і складання психолого – педагогічної характеристики особистості.

Учні навчального закладу під керівництвом класних керівників протягом 2014 – 2015 навчального року взяли участь у всіх шкільних заходах та конкурсах. Змістовно та цікаво організовано конкурси: конкурс малюнків «Моє місто» (класні керівники 5-11 класи), гра-знайомство «Ми прийшли в середню школу» (Волкова А.Д., Подоляк Т.В., Мацко Н.М., Воропаєва Т.А.), постійно відбувався випуск стіннівок до тематичних тижнів та свят (класні керівники 5-11 класів), заняття з елементами тренінгу «Формування вміння позитивного спілкування між молодшими підлітками» (паралель 5-х класів) участь у першості міста з футболу на призи клубу шкіряний м’яч, в якому учні 5-Г класу здобули впевнену перемогу, шкільний тур інтелектуальних ігор, в якому знову ж таки впевнено перемогли учні 5-Г класу, патріот – шоу «Я люблю Україну», військово-спортивне свято «Козацькі забави» серед старшокласників, свято «Міс школи» серед старшокласниць, «Андріївські вечорниці», якими закінчився місячник української писемності та мови, було проведено акції «Консервація» та «Вітаміни», під час яких учні збирали консервацію та грошові кошти для закупівлі лікувальних розчинних чаїв та вітамінів, необхідних для підтримання здоров’я українських військових.

Класними керівниками середньої та старшої школи проведено: • Підготовка та участь у Дні здоров’я (5-11 класи)

 • Участь у акції «Лист захиснику Вітчизни» (5-11 класи)

 • Збір коштів для армії (5-11 класи)

 • Допомога дітям-переселенцям із зони воєнних дій (5-11 класи)

 • Участь у Тижні дорожнього руху (5-11 класи)

 • Відвідування краєзнавчого музею (Волкова А.Д., Ворона К.С.)

 • Участь у міських заходах до Дня міста (5-11 класи)

 • Відвідування дитячої філармонії (5-11 класи)

 • Участь у акції «Щедрий врожай» (5-11 класи)

 • Участь у акції «Макулатуринг» (5-11 класи)

 • Привітання вчителів – ветеранів з Днем вчителя (5-11 класи)

 • Участь у святкуванні Дня вчителя (5-11 класи)

 • Тематична класна година щодо вшанування пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. (5-11 класи)

 • Участь у акції «Допомога армії». (5-11 класи)

 • Участь у виготовленні маскувальної сітки для військових (5-11 класи)

 • Відвідування дитячої філармонії та перегляд вистави «Рукавичка Дім Дімича» (Волкова А.Д.)

 • Участь у шкільному новорічному ранку (Волкова А.Д., Подоляк Т.В., Олалейе О.В.)

 • Український драматичний театр: участь у новорічному ранку та перегляд вистави «Дванадцять місяців»(Волкова А.Д., Подоляк Т.В., Мацко Н.М.)

 • Участь у міському семінарі психологів (Волкова А.Д.)

 • Тематична класна година до Дня Соборності та Свободи України (5-11 класи)

 • Тематична класна година до Дня святого Валентина (Волкова А.Д., Ткаченко О.С., Бірюкова О.С., Ворона К.С.)

 • Відвідування цирку ліліпутів (Волкова А.Д.)

 • Тематична класна година «Про смаки та підліткову моду» (Волкова А.Д.)

 • Участь у загальношкільному фестивалі-конкурсі талантів «Найталановитіший» (5-11 класи)

 • Участь у виставці «Писанка моєї родини» (5-7 класи)

 • Участь у акції «Чисте місто» (5-11 класи)

 • відвідування краєзнавчого музею (Подоляк Т.В., Ворона К,С.)

 • зустріч зі спеціалістом з питань надзвичайних ситуацій до Дня цивільного захисту в Україні (Подоляк Т.В.)

 • перегляд музичної вистави «Весняна казка» представленої учнями Музичної школи №1 присвяченої тижню естетичного виховання у школі (Подоляк Т.В.)

 • активна участь та вихід у півфінал у всеукраїнському конкурсі “Panasonic kids school” організованому Володимиром Кличко “Klitschko Foundation”(Подоляк Т.В.);

 • екскурсія до КДПУ (Ткаченко О.С.)

 • зустрічі зі священиком (5-7 класи)

Бездоганно планують та ведуть роботу класні керівники Буняєва Т.В. (6-Бкл.), Волкова А.Д. (5-А кл.), Нагорна В.В. (9-А кл.), Іванець І.А. (9-Б кл.), Чижик Г.І. (11-А кл.).

Різноманітні та цікаві форми роботи практикують Подоляк Т.В. (5-Б кл.), Мацко Н.М. (5-В кл.), Олалейє О.В (6-А кл.), Бірюкова О.С.(7-А кл.), Волошина Т.В. (7-Б кл.), Ворона Н.М. (8-А кл.), Цибульська Н.А. (8-Б кл.), Герасименко В.І. (8-В кл.), Фоменко Е.А. (9-В кл.), Новіцька О.М. (10-А кл.), Рацул В.О. (10-Б кл.), Бонк А.В. (11-Б кл.).

Багато працюють із батьками класні керівники Ворпаєва Т.А (5-Г кл.), Ткаченко О.С. (6-В кл.), Ворона К.С. (7-В кл.).

Класні керівники були у постійній співпраці з батьками. На батьківських зборах розглянуті питання: результати навчання учнів, відвідування навчальних занять, стан дитячого травматизму, аналіз стану дисципліни, профілактика захворювань, питання профорієнтації, підготовка до державної підсумкової атестації, літнє оздоровлення учнів, безпека життєдіяльності учнів в літній період.

На батьківських зборах виступили вчителі – предметники, які ознайомили батьків про стан успішності дітей та проблемами, які виникають під час навчання. Були організовані зустрічі з медичними працівниками, представниками служби у справах неповнолітніх.

Активну участь в виховній роботі школи приймали вчителі та вихователі початкової школи (керівник методичного об’єднання - Басиста А.Л.).У результаті аналізу діяльності МО класних керівників початкових класів та вихователів ГПД з проблеми «Формування основних компетенцій, культури спілкування, безпечного толерантного середовища та інформаційної культури учнів початкових класів» встановлено, що членами МО:

 • актуалізується увага щодо вивчення, узагальнення та впровадження педагогічного досвіду;

 • використовується творчий потенціал педагогів міста та області;

 • приділяється увага створенню ефективної системи роботи з обдарованими дітьми;

 • широко впроваджуються в роботу інноваційні технології, в тому числі і інформаційно-комунікативні технології;

 • приділяється увага формуванню основних компетенцій у учнів;

 • проводиться робота по розвитку навичок культури спілкування вихованців;

 • активно впроваджуються в роботу методи виховання інформаційної культури учнів.

Підтвердженням ефективної цілеспрямованої діяльності МО є відкриті виховні заходи класними керівниками, на яких були присутні учні, вчителі і батьки:

 • на паралелі 1 – х класів свято Першокласника (провели Гуменюк Т.Л., Волощенко І.І., Кизилова Н.М., Панов Д.С.)

 • 2 – Б клас свято «Мова наша солов’їна» (класний керівник Войченко І.В.);

 • 2 – В клас родинне свято «Родина, родина –це вся Україна» (класний керівник Басиста А.Л.);

 • 2 – А клас свято «Щоб могли ми гарно жити, треба вчитися дружити» (класний керівник Ярова Н.В.). Це свято учні показали в межах обласного семінару для слухачів КОІППО і отримало високу оцінку своєї діяльності;

 • День здоров’я (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., Тихонова О.А., Чумаченко О.О., Панов Д.С., Бричка В.О., Колючий Є.О.);

 • Участь учнів 1 – А, 1 – В у концерті до Дня Вчителя (класні керівники Ярова Н.В., Басиста А.Л.);

 • участь учнів 2 – А, 2 – В, 1 – В, 1 - А у новорічній казці для 1- 4 класів (класні керівники Ярова Н.В., Басиста А.Л., Гуменюк Т.Л., Волощенко І.І.)

 • шкільний конкурс читців польської поезії, в результаті якого учениця 2 – А класу взяла участь у міському етапі конкурсу і посіла ІІ місце;

 • всеукраїнський літературний конкурс «Збережемо країну від лиха», в результаті якого учениця 4 – В класу Пономарьова Світлана зайняла І місце по Україні;

 • 3 – Б клас - виховний захід «Збережемо матінку природу» (провела: класний керівник Шмундир І.О.)

 • 3 – А клас - виховний захід «Діти – наше майбутнє» (провела: класний керівник Іващенко Л.А.)

 • 3 – В клас - виховний захід «Людина для добра приходить в світ»

( провела: класний керівник Ярова С. А.). Це свято учні показали в межах обласного семінару для слухачів КОІППО і отримало високу оцінку своєї діяльності;

 • 4 – Б клас - виховний захід «Хата моя, біла хата» (провела: класний керівник Тихонова О.А.)

 • 1 – А клас - виховний захід «Свято наших мам» (провела: класний керівник Гуменюк Т.Л.)

 • 1 – В клас - виховний захід «Весна прийшла, жіноче свято принесла» (провела: класний керівник Волощенко І.І.)

 • 1 – Г клас - виховний захід «О, жінко, ти – тендітний паросток весни!»

( провів: класний керівник Панов Д.С.)

 • участь учнів 2 – А, 2 – В, 1 – В у концерті до 8 Березня для вчителів (класні керівники Ярова Н.В., Басиста А.Л.)

 • екскурсія до іподрому (класний керівник Волощенко І.І.)

 • екскурсії до музею пожежної частини (класні керівники: Ярова Н.В., Басиста А.Л., Войченко І.В., Ярова С.А., Іващенко Л.А.)

 • 1 – Б клас – виховний захід «Свято квітів» (класний керівник: Кизилова Н.М.);

 • 4 – А клас – виховний захід «Азбуку міста завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду» (класний керівник: Горщак Л.О.);

 • бал ввічливості у 4 – В класі «Будь ласка, спасибі і будьте здорові – слова, необхідні й корисні у мові» (класний керівник: Погребняк Л.М.);

 • виховна година в 4 – А класі «А на цих рушниках - Україна моя!» (провела: вихователь ГПД Коваленко Л.В.);

 • у групі продовженого дня 3-А та 3-В класів проведено годину спілкування на тему "Добротою світ живе" (провела: вихователь ГПД Чуйко В.А.);

 • у групі продовженого дня 1 – А класу проведено виховний захід «Ми діти твої, Україно!» (провела: вихователь ГПД Литвиненко В.О.);

 • у групі продовженого дня 1 – Г класу проведено виховний захід «Ми гордимося, що українцями звемося» (провела: вихователь ГПД Танасевич О.Г.);

 • у групі продовженого дня 2 – А класу проведено виховний захід «Знай і виконуй правила дорожнього руху» (провела: вихователь ГПД Гуліда В.В.);

 • пройшли змагання з футболу серед дівчаток 1 – х та 2-х класів;

 • учні початкової школи на чолі з вчителем музичного мистецтва Ковальчук І.П. взяли участь у міському конкурсі «Співоча Кіровоградщина» у складі хору і посіли 1 місце;

 • учні 2 – А та 2 – В класу взяли участь у міському конкурсі «Танцювальна Кіровоградщина»;

 • учні 1 – Г та 1 – В класів взяли участь у міському конкурсі «Писанка моєї родини» і посіли 1 місце;

 • участь у проведенні свята знань «Золотий Олімп 2015» (Ярова Н.В., Басиста А.Л., Горщак Л.О., Волощенко І.І, Гуменюк Т.Л.).

Згідно річного плану школи на 2014 – 2015 н. р. та з метою розширення знань учнів з предметів, які вивчаються в початковій школі; розвитку творчих та інтелектуальних здібностей школярів, залучення дітей до різноманітної діяльності за інтересами, підвищення професійної майстерності вчителів, впровадження інноваційних технологій в систему навчально-виховної роботи школи був проведений Тиждень початкових класів.

Усі заходи в рамках Тижня початкових класів проведені змістовно, цікаво і весело. Учителі творчо підійшли до їх організації та проведення.

Педагогами та дітьми була виготовлена велика кількість ілюстративного матеріалу, підібрані аудіо та відео записи, зроблені мультимедійні презентації. В заходах прийняли участь багато учнів. Враховувалися індивідуальні особливості школярів, їх таланти. До участі залучалися діти з різних вікових груп, з різними рівнями підготовки, з різними темпераментами та обдаруваннями. Все це надало можливість кожній дитині протягом тижня проявити себе як індивідуальність і творчу особистість. Проведенню кожного заходу передувала ретельна підготовка.

Діти із задоволенням взяли участь у проведенні конкурсів, змагань, ігор.

В цьому році Тиждень початкових класів проходив в рамках Місячника Екологічного виховання, тому він був присвячений екології.

Перший день – під гаслом «Брати наші менші». В рамках цього дня було проведено караоке, флешмоб, фотоколаж «Брати наші менші».

Другий день – «Дивовижний світ природи» і проведений конкурс малюнків «Природа очима дітей», вікторина «Дивовижний світ природи».

Третій день – «Давай будемо природу берегти» і проведено екологічну казку «Колобок на новий лад», створено Червону книгу «Ми потребуємо охорони».

Четвертий день – «Природа - вічний зразок мистецтва» і проведено виставку «Від сміття до краси – один крок», фестиваль малюнків на асфальті «Бережи природу».

Пятий день – «Різнокольорові барви квітів» і проведено парад квітів «Краса потребує захисту», колективну творчу справу «Квіткова галявина», «Різнокольорове свято квітів» у 1 – А класі.

Учні початкової школи приймали участь у різноманітних конкурсах:

- участь у загальношкільному конкурсі «Свято врожаю» (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., ТихоноваО.А.)

- участь у загальношкільному конкурсі «Писанка моєї родини» (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., Тихонова О.А.)

- участь у макулатурингу (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., Тихонова О.А., Панов Д.С.);

- участь у акції Милосердя (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., Тихонова О.А., Панов Д.С.);

- участь у акції «Листівка солдату» до Дня Захисника Вітчизни (Кизилова Н.М., Гуменюк Т.Л., Ярова Н.В., Ярова С.А., Басиста А.Л., Шмундир І.О., Іващенко Л.А., Волощенко І.І., Погребняк Л.М., Горщак Л.О., Войченко І.В., Тихонова О.А., Панов Д.С.);

- участь у акції «Лист солдату» (Горщак Л.О.).

Аналіз статистичних даних свідчить про динаміку збільшення кількості проведених відкритих виховних заходів порівняно з минулим навчальним роком (рис. 1).Клас

Кількість балів

Місце

Класний керівник

1-А

17

ІV

Гуменюк Т.Л.

1-Б

13Кизилова Н.М.

1-В

20

ІІІ

Волощенко І.І.

1-Г

14

V

Панов Д.С.

2-А

23

І

Ярова Н.В.

2-Б

12

VІІ

Войченко І.В.

2-В

22

ІІ

Басиста А.Л.

3-А

13Іващенко Л.А.

3-Б

12

VІІ

Шмундир І.О.

3-В

13Ярова С.А.

4-А

17

ІV

Горщак Л.О.

4-Б

14

V

Тихонова О.А.

4-В

17

ІV

Погребняк Л.М.


Виходячи з вище поданих даних у номінації «Найкращий класний колектив» перемогли 2 – А, 2 – В, 1 – В класи.

З метою формування патріотизму, національної самосвідомості, виховання громадянина України, що шанує культурне надбання свого народу, проведено:

- 01.09.14 року єдину класну годину «Україна - єдина країна», (класні керівники 1-11 класів);

- на День міста організовано виставку з історії школи, виставку декоративно-ужиткового мистецтва та святкову концертно-розважальну програму;

- учні прийняли участь у заходах до дня партизанської слави та людей похилого віку;

- Патріот-шоу «Я люблю Україну» (Собчук Д.О.);

- участь в міському конкурсі «Моя Кіровоградщина - перлина скіфського степу» (Волошина Т.А.);

- участь у тематичних заходах щодо вшанування жертв голодоморів;

- проведені тематичні класні години до 69-річниці визволення України, 70-й річниці визволення м. Кіровограда та 70-річчя перемоги у ІІ світовій війні (класні керівники 1-11 класів);

- участь в акціях «Пам’ятати, відродити, зберегти!», «Зірка пам’яті»;.

З метою формування військово-патріотичного виховання в школі:

- налагоджена співпраця з військовим комісаріатом та військовою частиною;

- організовано І тур фізкультурно-патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави» та спортивне свято «Козацькі забави»;

- виготовлення маскувальної сітки для української армії;

- участь в благодійних акціях для підтримки воїнів в АТО;

- зустріч з волонтерами та бійцями Кіровоградського окремого полку спецпризначення;

- зустріч та надання посильної допомоги пораненим воїнам з АТО, які проходять лікування у Кіровоградському обласному госпіталі для учасників Великої Вітчизняної війни;

- налагодження зв’язків та написання патріотичних листів дітям міста Дзержинськ Донецької області;

- участь у зйомках патріотичної передачі каналу «112» та документального фільму «Аеропорт».


  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка