Конкурс малюнків: «Казкова зима»



Скачати 151.65 Kb.
Дата конвертації05.03.2016
Розмір151.65 Kb.

N

Заходи

Клас

Вчитель

1

Понеділок «Відкриття»

Проведення святкової лінійки.

Оголошення плану роботи.

Виготовлення стін газет.



1-4

Кімін Б.І

2

Вівторок «День ерудитів»

Інтелектуальна гра для учнів «Найрозумніший»



1-4

Мельник М.В.

3

Середа «Мовний день»

Відкритті уроки з української та французької мови.




1-4

Гаука Л.М.

Мельник М.В.




4

Четвер «День творчості»

Змагання між командами.

«Найкращий новорічний клас» . Виготовлення новорічних прикрас.

-Конкурс малюнків:

«Казкова зима»

-Конкурс:

-Створення вітальної листівки.


1-4

Євчук З.Г

5

П’ятниця «Закриття»

Виставка саморобок

«Таланти наших учнів»

Закриття тижня початкової школи.



Нагородження учасників.


1-4

Зеля Х.П.

План проведення тижня початкових класів

08.12.2014-12.12.2014

Понеділок

«ВІДКРИТТЯ»

08.12.2014

-Проведення святкової лінійки.

-Оголошення плану роботи.

-Виготовлення стін газет.

Clasa ntâia noi suntem dsc_0905описание: 180220131439

Şi la şcoală învăţăm

La citire noi citim

La matematica socotim

La desen noi desenăm

Dar la muzică cântăm

Cu natura ne împăcăm

Că ştiinţele naturii învăţăm

Sănătoşi ca să creştem

Educaţia fizică avem

Вівторок


«День ерудитів»

09.12.2014

Інтелектуальна гра для учнів «Найрозумніший»

dsc_0950

Брали участь 3 команди, вони змагалися бути найкращими. Підбирали завдання для команд за такими категоріями:

1.Математика.

2.Природознавство.

3.Загадки та прислів’я.

4.Сюрприз.

2 клас

Команда «Розумники»

dsc_0900
dsc_0952

3 клас

Команда «Відминники»

dsc_0897


dsc_0953

4 клас

Команда описание: c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1911.jpg

«Живчики»

dsc_0955

Середа


«Мовний день»

10.12.2014

Було проведено два відкриті уроки:

1.Українська мова (Читання)3 клас



dsc_0966
2.Французька мова.4клас
dsc_0945

Укр.мова (читання) в початкових класів.

Гаука Л.М.

План конспект уроку в 3 класі.


Тема:”Святий Миколай” В.Васкан


Мета: Вдосконалювати навички правильного, свідомого виразного читання. Вчити визначати головну думку вірша. Навчити самостійно визначати дійових осіб.

Розкрити образ великої людини-Святого Миколая, який увійшов у народну свідомість як заступник, чудотворець, помічник, сприяти розвитку мотивації до добрих вчинків, виховувати віру в силу добра.

Вчити бути слухняним і добрим.

Обладнання: Ікона Святого Миколая картки зі словниковими словами, картки із кросвордами,книжки, малюнки.

Тип уроку: Комбінований

Хід уроку

1.Організація класу.

2.Повторення вивченого.


2.1Бесіда

Наша подорож дорогою добра і милосердя продовжується.Які правила потрібно завжди пам’ятати і виконувати?

1.Твори добро,де тільки можеш.

2.Шануй своїх батьків.

3.Люби свій рідний край

2.2-Пригадаймо попередній урок і оповідання”Святий Миколай” 1-Про якого святого ми прочитали в тексті?

2-Якого числа святкується свято Святого Миколая?

3-Звідки він до нас приходить?

4-Що він дарує слухняним дітям? А збитошникам чи неслухняним дітям?

2.3 Читання тексту”Сятий Миколай”

2.3 Читання віршів:

Маємо чого радіти,

Долетіла до нас вість,

Що до нас в дорозі гість.

Хто це?Кожен пам’ятай-

Це Святий наш Миколай!

Діточок він всіх згадає,

Їм дарунки посилає.



c:\users\gkvgkv55\desktop\dsc_0984.jpg

1.Святий та добрий Миколай

До нас у школу завітай

На нас маленьких подивися,

І подарунків всім нам дай!

2.В небесах, де зорі ясні

Там, де місяць ходить красний

Сонце, так яскраво сяє,

Миколай, там проживає!

3.Святий Миколаю,

Прийди до нас з раю,

Принеси нам дари,

Кожному до пари,

Цукерки смачненьки,

Книжечок багато

Читати у свято

4.Снігом, снігом та льодами

Ген здалека йде в наш край,

Йде з гостинцями, дарами

Приподобний Миколай.

5.Дзвенить небо,

Дзвенять зорі,

Мережить біленький шлях

Довгожданний гість із неба

До нас їде на санях.

6.Все затихло надворі,

Сяють зорі угорі,

Всі чекають-виглядають

Чудотворця Миколая.

7.Я сьогодні був хорошим?

Був.Тому собі попрошу

У Святого Миколая

Всього що душа бажає.

Хай засуне під подушку

Ковзани, хокейну клюшку

Три коробки пластелину.



c:\users\gkvgkv55\desktop\dsc_1001.jpg

3.Повідомлення теми та мети уроку.


3.1 Вступна бесіда

Майже цілий рік усі ми й дорослі й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята.

День Святого Миколая, Новий рік, Різдво.

Що це за свято Святий Миколай? Хто він?

Про це ми будемо продовжувати.

3.2 Оповідання. Народний переказ.

Давно-давно жив молодий хлопець Миколай. Батьки його рано померли, і після них залишилася багата спадщина. Миколай мав дуже добре серце і вирішив усе своє майно роздати бідним. Та тільки як це зробити…

3.3 Запитання до оповідання.

- Яке серце мав Миколай? Кого він жалів?

- Що він хотів зробити?

- Коли він помер та потрапив на небо, яке було його бажання?

- Як ви вважаєте, робив він добро, що допомагав бідним та діточкам?

Вважається, що протягом року Миколай стежить за всіма хлопчиками та дівчатками і записує їхні вчинки до двох книжок

Хороші – до білої

Погані – до чорної

І сьогодні ми перевіримо чи всі заслужили на подарунки від Миколая? Запитання:


4. Фізкультхвилинка


- Якщо ти знаєш, що треба бути чемним, вихованим ввічливим, (встань).

- Якщо ти стараєшся бути щедрим, надаєш допомогу іншим, охоче ділишся з товаришем чим-небудь своїм, (сплесни в долоні).

- Якщо ти намагаєшся бути чесним, правдивим, (тупни ногою).

- Якщо ти знаєш що до людей потрібно ставитися доброзичливо, (сплесни в долоні над головою).

- Якщо ти вважаєш, що кожен повинен піклуватися про інших, любити ближнього, (простягни руки сусіду).

- Посміхніться один одному. Ми всі разом можемо дарувати людям добро.



3.4 Робота з підручником.

Зразкове читання вірша (Словничок)

Читання учнями.

Ланцюжкове читання.

Вивчення вірша на пам’ять.

3.5 Робота з ілюстраціями. (Ікони Святого Миколая, Святого Миколая Мокрого.)

- Чому Ікона має таку назву?

3.6 Оповідь “Чудо з немовлям”

Повералася родина з немовлям додому. Пливли на човні по Дніпру. У дорозі жінка задрімала і випустила з рук у воду не мовля. Батьки дитини у відчаї звернулися до Святого Миколая з проханням по допомогу, (велику віру до нього маючи).

Наступного ранку дитина була знайдена мокрою та неушкодженою в Софійському соборі під Іконою Святого Миколая. Тому ця Ікона одержала назву “Миколая Мокрого”c:\users\gkvgkv55\desktop\dsc_1002.jpg


5. Підсумок уроку. c:\users\gkvgkv55\desktop\dsc_0999.jpg


5.1 Запитання:

- Що нового ви дізналися сьогодні про Святого Миколая?

(Хороший, робить чудеса,рятує з біди,має велику силу.)


  • Чи можемо брати з нього приклад? Який?

(Бути добрим,чуйним, допомагати, вчитися прощати.)

5.2 Розгадування кросворда.

Три слова заховалися. c:\users\gkvgkv55\desktop\dsc_0994.jpg

Підказка: Як християни називають Святого Миколая.

Тієї ночі чути срібні дзвінки,то на санчатах їздить Миколай і заглядає у віконце. Він знає що тієї ночі всі мають бути щасливими. І ті що дарують, і ті що отримують.



Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

Прислівя: Людина починається з добра!

6. Домашня робота.


Вивчити вірш напам’ять, сторінка 75.

snowflakes2snowflakes2


c:\users\администратор\desktop\christmas-winter-coloring-pages-5.gif







Proiect didactic

al lecției demonstrative

la limba franceză

pe tema:

«Les fêtes d’hiver»rama fulg de zapada
snowflakes2




Data :10.12

Clasa: a 4-asnowflakes2

Tema: «Les fêtes d’hiver»

Scopul:

  • de a familiariza elevii cu denumirile sărbătorilor de iarnă în limba franceză, de a învăţa cuvintele noi, de a consolida cunoştinţele obţinute la lecţia precedentă;

  • de a învăţa să descrie starea timpului; de a-i învăţa să folosească cuvintele învăţate în vorbirea orală și scrisă;

  • de a dezvolta gândirea logică şi memoria, atenția și imaginația;

  • de a educa acurateţea, sârguinţa şi dragoatea faţă de limba franceză.

Tipul lecţiei: combinată

Amenajarea: imaginile corespunzătoare cuvintelor: le sapin, la Saint Nicolas, le Père Noël, le cadeau, le cheminée; planşe, fişe, calculator.

snowflakes2

Desfăşurarea lecţiei:c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0944.jpg

  1. Organizarea clasei

    1. Salutarea

  • Bonjour mes enfants!

  • Bonjour madame.

  • Comment ça va?

  • Ça va bien.snowflakes2

  • Copii, haideți să-i salutăm pe oaspeții noștri:

Bonjour Madame,

Bonjour Monsieur,

Bonjour à tous!

Bonjour Madame,

Bonjour Monsieur,

Bonjour à vous!

A sosit iarna. Un anotimp magic și mult așteptat de toți. Afară ninge. Totu-i alb, miraculos, frumos ca în poveste. Regina iarna împodobește natura, dar noi o să împodobim astăzi acest copăcel.

Deci, cine va răspunde corect, va fi atent și activ la lecție va primi câte un fulgușor pentru a împodobi copăcelul. Haideți să vedem cine din clasa 4-a vrea cel mai mult să cadă fulgii, să fie totul în jur alb și frumos.

2Actualizarea cunoștințelor, priceperilor și deprinderilor


    1. Minuta foneticăc:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0915.jpg

Mai întâi să ne antrenăm un pic.

  • Repetăm sunetul Ӗ.

  • Repetaţi după mine  Ӗ .

  • Repete  Ӗ .

  • Repetons tous ensembles  Ӗ .

Cuvintele: singe, fin, vin, lin, matin, faim, écrivain, pain, main, lapin, inviter, imposer, importer.

Chaque matin

Le petit Martin

Donne du pain

À son lapin.


    1. Exercițiu de dezvoltare va vorbirii

  • Quelle date nous sommes aujourdhui?

  • Aujourdhui nous sommes mercredi, le dix décembre.

  • Qui est de service aujourdhui?

Moi, je suis de service aujourdhui.

  • Qui est absent aujourdhui?c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0920.jpg

  • Tout sont present.

  • Comment t’appelle tu?

  • Quel âge as-tu?

  • Où habites-tu?

  • Qui est ton amie?

  • Comment s’appelle ta maman?

  • Comment s’appelle ton papa?

  • Comment s’appelle ta soeur?




    1. Traducerea cuvintelor în limba franceză

Traduis en français

Bună ziua, la revedere, mulțumesc, te rog, cu plăcere, dă, aduce,ușă, casă, masă, tablă, măr, prună, pisică, papagal, cum te cheamă?, câți ani ai?...



c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0919.jpg


    1. Numărarea

Compter de 10 à 100


    1. Exercițiu matematic

L’exercice de mathematique

Să rezolvăm câteva exerciții de adunare și scădere.



10+10=20

15+10=25


20+11=31

30+30=60


20+7=27

100 – 50=50

20 – 9=11

40 – 8=32

20 – 5= 15

60 – 30=30




snowflakes2


  1. Studierea temei noi

    1. Audierea poeziei«Les quatre saisons»

Les 4 saisons nous les aimons.
Printemps, été, automne, hiver,
Chacun les préfère à sa manière.
Il fait bon sur notre Terre,
Même en hiver.
Ni trop chaud, ni trop froid,
Notre climat est tempéré. 

Convorbire asupra poeziei

  • Ce iubim noi?

  • Oare este bine și iarna?

  • Cum e timpul la noi?

  • Dar clima cum este?




    1. Convorbire despre vreme

  • Quelles sont les quatre saisons de l’année?

  • Les saisons de l’annee sont: l’hiver, le printemps, l’été et l’automne.c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0930.jpg

  • Quel temps fait-il?

C’est l’hiver.

Il neige.

Il y a beaucoup de neige.

Il fait froid.

Il fait du vent.

Il fait mauvais.




    1. Familiarizarea și memorizarea cuvintelor noi

Iarna este un anotimp bogat în sărbători. Care sărbători de iarnă cunoașteți?

La fête – sărbătoare

Iată că avem un oaspete - sf. Nicolae



La Saint Nicolas – Sf. Nicolae

Ce aduce sf. Nicolaela copiii care s-au purtat bine tot anul?



Le cadeau – cadou

La care copii le aduce cadourisf. Nicolae?



Sage – ascultător

La Saint Nicolas apporte des cadeaux aux enfants sages.

Deoarece ați fost ascultători și activi la lecție va adus și vouă câte un cadou la fiecare.




    1. Citirea textului «L’hiver»

C’est l’hiver. Il fait froid. Il neige. Il fait mauvais. La neige couvre la terre.

Mais Flavia aime l’hiver. Elle met sa veste rouge. Elle dit à sa mère: «Je vais au parc».

Au parc elle voit ses amis. Ilona fait de la luge. Christinne patine. Ilya et Catherine jouent aux boules de neige.

Flavia fait un bonhomme de neige. Les enfants sont contents.



  • Familiarizarea cu cuvintele noi

Couvre - acoperă

la terre - pământul

mettre –a lua

le boule de neige – bulgar de zăpadă


c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0927.jpg





  • Traducerea textului

  • Citirea textului în lănțișor

  • Răspunsuri la întrebări

  • Citirea propozițiilor neterminate


Minuta de înviorare

c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0941.jpg


Iată că mai avem un oaspete. Îl cunoașteți? Cine este?



Le Père Noël – Moș Crăciun

Le Noël – Crăciunul

În franța Crăciunul se sărbătorește pe 25 decembrie.



Le sapin – brad

Les cheminées – hornuri

Vient (venir) – vine

Le Père Noël vient par les cheminées.

Il apporte des cadeaux à toute la famille.


    1. Scrierea(exercițiu de pe fișă)

Moș Crăciun a venit foarte de departe și n-a observat că a nins și-n sacul lui. Câțiva fulgi obraznici au acoperit cuvintele din text și Moșul nu poate citi ce e scris. Haideți să-l ajutăm.

Exercice 1




C 'est . Il fait . Il . La neige couvre la .

Pierre fait du .

Le mots:terre, l'hiver, ski, neige, froid.



Din cuvintele din fiecare rând trebuie să compunem propoziții.

Exercice 2

belle, l’hiver, est

froid, il, fait

aiment, les enfants, l’hiver

neige, blanche, est


  1. Consolidarea materialului studiatc:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0934.jpg

    1. Jocul „Qu¢est-ce que c¢est?”

  • C’est l’hiver.

  • C’est la Saint Nicolas.

  • C’est le Père Noël.

  • C’est le sapin.

  • C’est le cadeau.




    1. Audierea cântecului „Père Noël frappe à la porte”




  1. Totalizarea lecției

  • Ce aţi învăţat nou la această lecţie?

  • Ce va plăcut mai mult?

  • Numiţi anotimpurile.

  • Parce que vous êtes aujourd’hui très sage le Père Noël vous apporte des cadeaux.




  1. Notarea elevilor

  2. Anunțarea temei de acasă

Exerițiul3 de pe fișă

Vrai ou faux ?

C’est l’hiver.

Il fait chaud.

La neige couvre la terre.snowflakes2

La fille n’aime pas l’hiver.

Elle met sa veste jaune.

Les enfants sont contents.

snowflakes2c:\users\мария\desktop\pbvf\dsc_0944.jpg

snowflakes2

Четвер


«День творчості»c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1933.jpg

11.12.2014


Творча робота – це прекрасна, надзвичайно важка і дивовижно радісна праця!

Важко щось створити своїми руками, але ще важче лишатись байдужим до результату своєї роботи. Колективні справи згуртовують наш маленький колектив, формують дружню сім'ю. Діти були сповнені ідей, хорошого настрою і бажання прикрашати свій клас.c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1971.jpg



c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1982.jpgc:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1976.jpg

c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1980.jpgc:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1891.jpg

Ми дуже старанно і натхненно працювали в техніці «квіллінг».

Цього року ми навчились виготовляти сніжинки в даній техніці обробки паперу.

А також прикрасили наш клас чарівним снігопадом. Виготовляли дуже гарні та різноманітні сніжинки з паперу.



c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1994.jpgc:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1991.jpgc:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1890.jpg

c:\users\мария\desktop\lectie\dsc_1902.jpg

Незважаючи на те що ми маленькі але вмілі руки маємо. Готуємо наш клас до Нового Року!



dsc_1024

dsc_1026



dsc_1023

dsc_1022

П’ятниця «Закриття»

12.12.2014

-Виставка саморобок «Таланти наших учнів»



-Закриття тижня початкової школи.

img_6316

описание: c:\users\user\desktop\images.jpg



База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка