Конкурсно розважальна програма «Міс Весна 2015»Скачати 60.13 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір60.13 Kb.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор


­­­­_____________ О.А.Хованова

«____» __________2015 року

Сценарій свята

«Міс Весна - 2015»
Дата проведення: 05.04.2015

Час проведення: 12.00

Місце проведення: ігрова кімната

2015


Конкурсно – розважальна програма «Міс Весна – 2015»

(Звучить весела музика. До залу входять ведучі. )Ведуча. Доброго дня, друзі!

Ведучий. Привіт усім. Ми щиро вітаємо найпрекраснішу половину нашої шкільної спільноти зі святом весни. Любі дівчата, весна — то ваша пора. Вона схожа на вас, бо така ж гарна, юна, весела і ніжна. Ми, хлопці школи, вирішили зробити вам подарунок — присвятити сьогоднішню конкурсну програму весні і вам.

Ведуча (звертається до ведучого). Ти і мене вітаєш?

Ведучий. Звичайно, я навіть висловив тобі комплімент, ще там, за кулісами.

Ведуча. Так, пригадую. Ти назвав моє святкове вбрання «класним прикидом», а вигляд — просто «відпадним». Нічого собі компліментик...

Ведучий. Між іншим, ці слова красномовно свідчать, що сьогодні я у захваті від тебе.

Ведуча. Знаєш, щиро кажучи, мені б хотілося, щоб ти захоплювався мною не лише у свято, а й у будь-які інші дні. І компліменти висловлював у більш приємній формі. До речі, ти не забув, що нам доручено вести конкурсну програму? До того ж не звичайну, а святково-весняну. І учасники її — дівчата нашої школи.

Ведучий. Це я пам'ятаю добре.

Ведуча. Тож постарайся сьогодні час від часу відзначати їхню красу та чарівність. І підбери якомога витонченіші компліменти, щоб не образити конкурсанток. Вони і так хвилюються.

Ведучий. Слухаю і підкоряюся, пані! Так добре?

Ведуча. Чудово, ти схоплюєш усе на льоту.

Ведучий. Наші учасниці ще юні, але хвилюються вони як дорослі. Тож давайте побажаємо конкурсанткам успіху, а нам – трохи терпіння. А до речі, кажуть, що наші дівчата – найкрасивіші, найкращі дівчата в місті? (До глядачів) Це правда?

Ведуча. Ну звичайно! Хіба хто сумнівався? Ми найкрасивіші, найрозумніші, найпривабливіші, найталановитіші, найчарівніші…ну справжні принцеси.

Ведучий. І сьогодні найкрасивіша, найвинахідливіша, найемоційніша отримає  титул «Міс Весна – 2015»

Ведуча. Із Олімпу мудрості і правди

Нехай судить нас любе журі

Тільки ви не пошкодуйте балів

І в цю мить нам поможіть!

Будьте мудрі, сумлінні, завзяті

Бо вам влада велика дана,

Розсудити красу важкувато,

Але спробуйте, бо краса – то є зірка ясна!

До складу журі входять: _____________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Ведучий. Сьогодні на наших учасниць чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з’являться на цій сцені – давайте підбадьоримо їх оплесками!

Линь же, музико, в небо гучніше

В добру пору лунай, в добрий час

Вище голову! Йдіть веселіше!

Ми усі так чекаємо вас!Ведуча. Зустрічайте – учасниці конкурсу «Міс Весна – 2015!» (Учасниці під звуки вальсу з’являються на сцені і танцюють перший танець)

Ведучий.  Любі красуні! В наших очах ви всі прекрасні й незрівнянні, кожна з вас – неповторна у своїй красі. Нехай кожна з вас спробує свої сили в різних видах мистецтва, знову й знову доводячи, що ви всі талановиті. Ще раз привітаємо наших учасниць – красунь!

1 - учасниця Святковий цей зал нас усіх об’єднав.

В змаганнях віднині ареною став.

Хай будуть веселі обличчя у всіх,

Наш девіз ― це дотепність і сміх.Ведучий. Отже починаємо і перший конкурс «Візитка», де кожна учасниця повинна за 2 – 3 хвилини коротко представити себе. Оцінюється по 5 – бальній системі. Оцінюється чарівність, різноплановість захоплень, уміння «подати» себе.

Ведуча. Всі ви знаєте, що жінка повинна бути не лише вродлива, а й кмітлива. Тому саме зараз перевіримо наскільки наші учасниці ерудовані. Тож наступний конкурс – «Інтелектуальний» покаже, які наші дівчата розумні. 1 бал - 1 правильна відповідь.

Ведуча. Запитання для учасниць.

Учасниця № 1. Як називали трьох поросят – будівельників?

(Ніф-Ніф, Наф-Наф, Нуф-Нуф)

Квітка сонця? (Соняшник)

Який продукт дає корова? (Молоко)

Комаха, яка виготовляє мед? (Бджола)Учасниця № 2. Яких каменів немає в морі? (сухих)

Скільки місяців у двох роках? (24)

Український поет, автор рядків: «Садок вишневий біля хати, хрущі над вишнями гудуть» (Т.Г.Шевченко)

Ким була корова, як була маленька? ( телям)Учасниця № 3. На яке дерево сідає ворона після дощу? (мокре)

Що можна побачити із закритими очима? (сон)

Поясніть вислі «Пускати слова на вітер»? (Не дотримувати слова)

Як називається тварина з довгою шиєю? (Жираф)Учасниця № 4. Мамина мама, а для нас? (бабуся)

Якою косою не можна косити? (дівочою)

Як називається суша, повністю оточена водою? (Острів)

Що у давнину, найбільше цінували в зовнішності дівчини? (Косу)Учасниця № 5. Як називається головна площа України у столиці? (Хрещатик)

На яке традиційне українське свято фарбують яйця? (Великдень)

З чого виготовляють папір? (Дерево)

Типовий колір шкіри африканців. (Коричневий, чорний)Ведучий. Дівчата виявилися надзвичайно розумними. А зараз ми дізнаємося які наші дівчата господині. На папері написані різні інгредієнти для приготування будь – яких блюд. З даних інгредієнтів вам потрібно вибрати лише ті, які потрібні для приготування українського борщу, всі інші викресліть. Завдання зрозуміле? Виконуємо його. (відеоролик «ПОЗИТИВЧИК»)

Ведучий. Надаємо слово журі для оголошення балів за перші 3 конкурси…
Ведуча. Наступний конкурсна логічне мислення. Кожній учасниці я роздам слова, а ви повинні з цих слів скласти речення. Та учасниця , яка першою складе речення, отримає 3 бали , інша 2 бали і третя 1 бал.

А поки дівчата працюють над завданням пропонуємо вашій увазі відеоролик «Це край де я родилась і живуВедуча. Як на мене, жінка завжди повинна бути гарною, чарівною, загадковою. Така вже наша природа. Ми ж навіть в магазин, за два кроки від дому, не вийдемо з не нафарбованими губами. І не останню роль в зовнішньому вигляді відіграє зачіска. Тому наступним конкурсом буде представлення нашими учасницями зачісок, які вони підготували зазделегід. Завдання представити зачіску, прокоментувати зачіску. Пропонуємо вашій увазі зачіску від учасниці №__________________________

__________________________________________________________________________Ведучий. Наступним конкурсом нашої програми буде конкурс «Весняної колекції одягу» де учасниці представлять моделі одягу, які вони підготували заздалегідь, а поки наші учасниці готуються ми пропонуємо вашій увазі відеоролик «Це моя Україна», «Пісня про Україну

Ведучий. Що ж, настав час показу моделей «Весняної колекції одягу»

Ведуча. Наш конкурс підходить до кінця. Останнім конкурсом нашої програми буде конкурс художньої самодіяльності, який наші учасники приготували заздалегідь. Завданням було: приготувати художній номер на вибір (пісня, танець та ін..) Наше журі оцінить у цьому конкурсі оригінальність номера,артистичність кожної учасниці та майстерність його виконання!

Ведучий. Запрошуємо на цю сцену наших учасниць. Дівчатка не хвилюйтесь, кожна з вас неймовірно красива, неповторна і загадкова. І те, що ви вже стоїте на цій сцені є вашою особистою перемогою! Я надаю слово нашому вельмишановному журі.

(Оголошення результатів конкурсу, нагородження учасниць грамотами, подяками, цінними подарунками.)

Ведуча. Що ж, на жаль, навіть найчудовіший вечір добігає кінця і від його закінчення нас відділяють тільки декілька хвилин. То ж давайте ж іще раз привітаємо наших учасниць бурхливими оплесками!

Ведучий. Шановні наші красуні! Ми вітаємо вас всіх. У вас – велике майбутнє.

Нехай щастить вам у житті, чистих рос вам, мудрої думки, краси і нев’янучої вроди. Будьте завжди впевнені у собі і знайте, що кожна з вас – найкраща!!!Ведуча. Всі крапки над «і» розставлено, наше свято завершено.

Ведучі: ( на фоні мелодії) До побачення! До нових зустрічей!        


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка