Конкурсу «Разом до мрії»Скачати 132.39 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір132.39 Kb.
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МОЖЕМО РАЗОМ»ПОЛОЖЕННЯ
про проведення конкурсу
«Разом до мрії»

(на встановлення п’яти дитячих майданчиків, що відповідають екологічним вимогам і вирізняються стильним та яскравим дизайном)

2015-2016


Дане Положення про проведення конкурсу «Разом до мрії» на встановлення п’яти дитячих майданчиків (далі по тексту – Положення), що відповідають екологічним вимогам і вирізняються стильним та яскравим дизайном, розроблене Організатором для роз’яснення мети, суті, правил проведення, порядку проведення Конкурсу, умов участі в Конкурсі, строків його проведення тощо (далі по тексту - Конкурс).

Положення являється обов’язковим для всіх потенційних Конкурсантів Конкурсу та не передбачає будь-яких привілеїв чи обмежень за будь-якими ознаками (вік, стать, релігійні вподобання, колір шкіри тощо).

Положення буде оприлюднене (в тому числі на веб-ресурсах, обраних Організатором) для всіх бажаючих дізнатися на яких умовах відбуватиметься Конкурс.

Питання, що не передбачені Положенням, вирішуються на розсуд Організатора.
 1. Назва Конкурсу

  1. Повна назва – Конкурс «Разом до мрії» на встановлення п’яти дитячих майданчиків, що відповідають екологічним вимогам і вирізняються стильним та яскравим дизайном (в подальшому по тексту – Конкурс).

  2. Скорочена назва – Конкурс «Разом до мрії».
 1. Організатор Конкурсу

  1. Благодійна організація «Благодійний фонд «Можемо разом» (в подальшому по тексту – Фонд або Організатор).

  2. Підтримка Конкурсу здійснюється народним депутатом України Олесем Станіславовичем Довгим.

2.2. Відповідальною особою (далі по тексту – Куратор) за реалізацію Конкурсу від імені Організатора виступає Пустовой Антон Володимирович.


 1. Мета Конкурсу

3.1 Об’єднання зусиль засновником благодійного фонду Олеся Довгого та громади, з метою створення умов для спільного родинного дозвілля, шляхом розширення мережі дитячих майданчиків у селах та селищах Знам’янського, Онуфріївського, Світловодського, Олександрівського, Новогородківського районів Кіровоградської області, в межах, визначених Законом, станом на 1 вересня 2015 року.

3.2 Підвищення ефективності заходів із популяризації здорового способу життя та сприяння зміцненню здоров’я дітей.
 1. Завдання Конкурсу

4.1. Надати можливість Учасникам Конкурсу отримати вільний доступ до дитячих майданчиків для подальшого їх використання для проведення спільного родинного дозвілля та сприяти зміцненню здоров’я дітей.

4.2 Поширити позитивний досвід, набутого окремими громадами, у розв’язанні соціально-економічних проблем місцевого значення.

4.3 Створити сприятливий клімат для внутрішнього розвитку територіальних громад шляхом підвищення рівня їхньої самоорганізації.

4.4 Об'єднати ресурси органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально значущих проблем територіальних громад у селах та селищах Знам’янського, Онуфріївського, Світловодського, Олександрівського, Новогородківського районів Кіровоградської області, в межах, визначених Законом, станом на 1 вересня 2015 року.


5. Територія на яку поширюється реалізація Конкурсу

5.1. Україна, Кіровоградська область, села та селища Знам’янського, Онуфріївського, Світловодського, Олександрівського, Новогородківського районів, в межах, визначених Законом, станом на 1 вересня 2015 року. (далі по тексту – Територія).


6. Конкурсанти Конкурсу

6.1. До участі у конкурсі запрошуються ініціативні групи громадян, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних, приватних та сільських будинків, місцеві громади та громадські організації, що працюють з підлітками та дітьми (далі – Конкурсанти).


7. Строки реалізації Конкурсу

7.1. Початок реалізації - 01 жовтня 2015 року.

7.2. Завершення Конкурсу – 1 вересня 2016 року.
8. Календар заходів передбачених для реалізації КонкурсуЗ/П

Заплановані заходи

Період

реалізації

Відповідальні

особи

1.

Розміщення оголошення в засобах масової інформації.

З 01.10.2015 р.

Організатор Конкурсу

2.

Збір заявок та підготовка документів.

З 10.10.2015 р. по 31.03.2016 р.

Організатор Конкурсу, Конкурсанти

3.

Відбір переможців Конкурсним комітетом.

З 01.04.2016 р. по 30.04.2016 р.

Організатор Конкурсу

4.

Проголошення переможців Конкурсу та підготовчий етап.

З 01.05.2016 р. по 31.05.2016 р.

Організатор Конкурсу

6.

Встановлення та відкриття дитячого майданчику. (Окрім випадку форс- мажорних обставин).

З 01.06.2016 р. по 01.09.2016 р.

Організатор Конкурсу, Конкурсанти, Громада


9. Фінансове забезпечення Конкурсу

9.1. Конкурс проводитиметься на умовах обов’язкового співфінансування.

9.2. Не більше 80% (вісімдесят відсотків) витрат на закупівлю, доставку та встановлення дитячого майданчику бере на себе БО «Благодійний фонд «Можемо Разом».

9.3. Витрати на облаштування та матеріали для встановлення відшкодовує сільрада, а витрати на транспорт та встановлення покладаються на мешканців відповідного населеного пункту (шляхом ресурсного та/або фінансового вкладу). Грошовий внесок можна перерахувати за реквізитами Благодійної організації «Благодійний фонд «Можемо Разом» (Додаток №4) або безпосередньо постачальнику робіт/послуг.

9.4 Фінансові витрати на закупівлю, доставку та встановлення дитячих майданчиків включають такі пункти: вартість майданчика, монтаж з витратними матеріалами, доставка, витрати на дозвільну документацію на встановлення, 1 машина (5 куб) піску для благоустрою майданчика, витрати на вантажників (Малюнки з описом дитячого майданчику у Додатку №1).

9.5 Орієнтовна вартість на закупівлю, доставку та встановлення дитячого майданчика складає 54.000 грн (станом на серпень 2015 р.)(Ціни можуть змінитись залежно від економічної ситуації в країні та на ринку відповідних послуг та товарів).
10. Перелік документів, що подається для участі в Конкурсі

10.1. Заява на ім’я директора фонду, з обґрунтуванням пропозиції (опис ситуації, з дитячими майданчиками на територіях, що оточують запропонований мікрорайон) (Додаток №2);

10.2. Звернення від органів місцевого самоврядування на встановлення майданчику в зазначеному заявником (відповідальною особою, обраною громадою) місці;

10.3. Письмова згода органів місцевого самоврядування про взяття на баланс дитячого майданчику;

10.4. Меморандум з мешканцями про бережливе ставлення до майданчика (Додаток №3);

10.5. Підписи мешканців (не менше ніж 10% від чисельності населеного пункту).


11. Порядок розгляду поданих заявок та критерії їх відбору

11.1. Заявки і додані документи повинні бути подані Конкурсантами з 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року включно.

11.2. Після надходження заявок, разом з пакетом документів, передбачених п. 10 даного Положення, конкурсний комітет Конкурсу до 30 квітня 2016 року включно здійснює опрацювання поданих заявок та формує список переможців.

11.3. Основними Критеріями відбору переможців є:

11.3.1. Зібрання Конкурсантами якомога більше підписів мешканців сіл та селищ, які бажають підтримати ініціативу встановлення дитячого майданчику саме в їхньому населеному пункті (не менше ніж 10% від чисельності населення для сіл та селищ ). Всі зібрані підписи повинні бути отримані від реально проживаючих мешканців населеного пункту.

11.3.2. Конкурсанти мають гарантувати покриття витрат на облаштування і матеріали для встановлення (сільрада), на транспорт та встановлення (мешканці відповідного населеного пункту) шляхом ресурсного та/або фінансового вкладу.


12. Інші умови Конкурсу

12.1. У разі перемоги заявник разом з громадою зобов’язується підготувати територію до початку монтажу майданчика та провести толоку з метою прибирання території після встановлення майданчику.

12.2. Організатор Конкурсу залишає за собою право перевірити правдивість інформації, вказаної в заявці на участь в Конкурсі.

12.3. Організатор залишає за собою право змінювати Положення без попереднього погодження таких змін з Учасниками.

12.4. Організатор використовуватиме всі вказані персональні дані Конкурсантів лише в рамках Конкурсу без поширення за межі своєї діяльності. Конкурсанти та підписанти, автоматично дають дозвіл на опрацювання персональних даних, у разі якщо ставлять свій підпис у заяві (Додаток №2).

12.5. Грошовий еквівалент заявлених дитячих майданчиків не видається.

12.6. Організатор не вступає у будь-які дискусії з приводу результатів відбору заявок на участь в Конкурсі. Рішення відбору є остаточним та оскарженню не підлягає.

12.7. Приймаючи участь в Конкурсу Учасник автоматично погоджується з правилами участі в Конкурсі.

12.8. За порушення правил Конкурсу, Учасник може бути позбавлений права на участь в подібних Конкурсах Організатора.
13. Заявки не допускаються до участі в Конкурсі:

13.1 При виявленні недостовірної інформації про діяльність громадської організації, ініціативної групи, інших об'єднань громадян.

13.2 У разі відкликання Конкурсантом заявки.

13.3 При надходженні заявки після закінчення встановленого строку їх прийому.

13.4 При наданні конкурсної документації не в повному обсязі або якщо документація не відповідає вимогам даного Положення чи вимогам, визначеним Конкурсним комітетом.

13.5 У разі, якщо Конкурсанти не зареєстровані або не легалізовані у встановленому порядку на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць Кіровоградської області.Додаток №1 до Положення

Комплектуючі дитячого майданчика

http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/detskie-kompleksy/igrovye-kompleksy-dlya-detey-ot-5-let/model-55.jpg?itok=cpd2uar4

Ігровий комплекс

http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/detskie-ploshchadki-serii-standart/kacheli/model-63_0.png?itok=0a9kk9poГойдалки

http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/detskie-kompleksy/igrovye-elementy/model-146.jpg?itok=lkunepiz

Балансир
http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/detskie-ploshchadki-serii-eksklyuziv/igrovoe-oborudovanie/model-160.png?itok=qufm5dbbКарусель


http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/detskie-kompleksy/pesochnicy/model-136.png?itok=orjvttbmПісочниця

http://grig-group.com.ua/sites/default/files/styles/product/public/products/elementy-landshaftnogo-dizayna/lavochki/model-93.jpg?itok=sjgaptgc

Лава

* - у додатку подано орієнтовані комплектуючі дитячого майданчика, зовнішній вигляд комплектуючих може бути зміненийДодаток № 2 до Положення
ЗАЯВКА

на участь у конкурсі «Разом до мрії»

ПІБ (відповідальної особи)Адреса проживання
Юридична адреса (якщо відрізняється)
контактний Телефон
e-mail (Електронна адреса)
Кількість зібраних підписів
Обґрунтування необхідності дитячого майданчика: (Опишіть, будь ласка, ситуацію з дитячими та спортивними майданчиками у вашому селі/селищі).

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________
Дата ____.___________2015р. Підпис _______________(________________)
дОДАТКИ:

 1. звернення від органів місцевого самоврядування на встановлення майданчику в зазначеному заявником місці;

 2. письмова згода органів місцевого самоврядування про взяття на баланс дитячого майданчику;

 3. меморандум з мешканцями про бережливе ставлення до дитячого майданчика;

 4. підписи мешканців, в форматі наведеному нижче.


Таблиця за формою (з підписами мешканців будинків, які бажають підтримати ініціативу встановлення дитячого майданчику саме в їх селі/селищі)


п/п

ПІБ

Адреса проживання

Контактний телефон

Кількість дітей

в родині


Підпис

1.
2.

Додаток №3 до Положення
МЕМОРАНДУМ
Україна, Кіровоградська область _________________________________
«____»__________ 2016 року
Керуючись Законом України «Про соціальний діалог в Україні», Благодійна організація «Благодійний фонд «Можемо Разом», в особі директора Гуляєвої Оксани Станіславівни, з однієї сторони, та -

________________________________________________________, заявник (відповідальна особа обрана громадою) на участь у конкурсі «Разом до мрії», з іншої сторони, надалі разом іменуються «Сторони», уклали цей Меморандум про наступне:  1. З метою створення умов для спільного родинного дозвілля, шляхом розширення мережі дитячих майданчиків у селах, селищах Знам’янського, Онуфріївського, Світловодського, Олександрівського, Новогородківського районів Кіровоградської області, в межах, визначених Законом, станом на 1 вересня 2015 року та сприяння зміцненню здоров’я дітей, Благодійна організація «Благодійний фонд «Можемо Разом» оголосили конкурс «Разом до мрії» на встановлення п’яти дитячих майданчиків, що відповідають екологічним вимогам і вирізняються стильним та яскравим дизайном. У разі перемоги в цьому конкурсі, та встановлення ігрового комплексу на території заявленій переможцем, заявник разом з мешканцями зобов’язується піклуватися про стан дитячого майданчика, всіляко сприяти його збереженню.

  2. Відповідальною особою, для координації питань пов’язаних з цим Меморандумом зі сторони конкурсантів призначається _____________________________________________________________.

  3. Меморандум набуває чинності з моменту оголошення переможців конкурсу та діє безстроково.

Підписи уповноважених представників Сторін:___________________ О.С. Гуляєва ______________ _______________
Додаток №4 до Положення

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

"БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МОЖЕМО РАЗОМ"
Ідентифікаційний код юридичної особи: 37652715
п/р 26007052743700 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 300711,
адреса: 02094, м. Київ, вул. Червоногвардійська, буд.12, офіс 177

тел. 599-98-56, № свід. 1067 102 0000 016587,
Не є платником податку на додану вартість. Неприбуткова організація.

Ознака неприбутковості 0005, рішення №47 від 12.05.2011р.
Директор: Гуляєва Оксана Станіславівна


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка