Козятинська міська рада вінницької області рішенн яСкачати 16.64 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір16.64 Kb.

проектКОЗЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я


25.03.2016 р. 6 сесія 7 скликання
Про надання дозволу гр. Гончарук Л.В., Висотюк М.А.,

Нарушак Н.І. на розроблення технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

Розглянувши заяви громадян Гончарук Л.В., Висотюк М.А., Нарушак Н.І., рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва, комунальної власності, приватизації, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12,81,116,118,121,122, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», міська рада
В И Р І Ш И Л А:


  1. Надати громадянам Гончарук Ларисі Вікторівні, Висотюк Марині Андріївні, Нарушак Ніні Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, площею 1000 кв.м, за адресою м. Козятин, вул. 9 Січня, 54, з подальшою передачею в спільну часткову власність.
  1. Надати гр. Гончарук Ларисі Вікторівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 230 кв.м, за адресою м. Козятин, вул. 9 Січня, 54, з подальшою передачею у власність.
  1. Надати гр. Висотюк Марині Андріївні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 230 кв.м, за адресою м. Козятин, вул. 9 Січня, 54, з подальшою передачею у власність.
  1. Надати гр. Нарушак Ніні Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 230 кв.м, за адресою м. Козятин, вул. 9 Січня, 54, з подальшою передачею у власність.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва, комунальної власності, приватизації.

Міський голова О. Пузир

К. Марченко

В. Пахольчук

Є. Буравський

М. Софіюк

База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка