Наказ № м. Христинівка Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2011-2012 роціСкачати 185.4 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір185.4 Kb.


Україна

ХРИСТИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ
Н А К А З

від «_____» грудня 2011 року № _______


м.Христинівка

Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських

олімпіад з базових навчальних дисциплін

у 2011-2012 році


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 1998 року № 305, Положення про обласні учнівські олімпіади з базових дисциплін, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, затвердженого наказом управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 5 листопада 2002 року № 317, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15 серпня 2011 року № 976 та наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації у жовтні-грудні 2010 року були проведені шкільні та районні олімпіади з 17 навчальних предметів.

У І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 3653 учнів, із них 2360 – із сільських шкіл, 802 – міських шкіл, 391 – спеціалізованої школи.

У ІІ етапі – 567 учнів, із них 311 – із сільських шкіл, 142 – міських, 114 – спеціалізованої школи.

Згідно з вимогами районні олімпіади проведені з 16 навчальних дисциплін: російська мова і література, екологія, математика, історія, фізика, основи правознавства, географія, іноземні мови (англійська, німецька), основи економіки, українська мова і література, хімія, інформатика, біологія, трудове навчання, астрономія, педагогіки і психології, інформаційних технологій

Районні олімпіади проводились за завданнями Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Оргкомітети районних олімпіад відзначають належний рівень організаційного забезпечення та активну участь у проведенні учнівських олімпіад учителів загальноосвітніх шкіл району, методистів районного методичного кабінету, адміністрацій Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 та Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2.

Результати олімпіад засвідчили, що частина школярів виконали завдання і показали належний рівень наукової і теоретичної підготовки, вміння творчо виконувати завдання практичного характеру, творчо мислити, обгрунтовувати одержані результати, застосовувати набуті знання на практиці, здатні робити висновки і узагальнення.

Загалом, в районних олімпіадах найбільше призових місць вибороли учні Христинівської спеціалізованої школи №1(56 місць), Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст ..№2 ( 22 місця), Верхняць-

кого НВК ( 11 місць) , Шельпахівської ( 9 місць) загальноосвітніх шкіл.

Жодного призового місця в цьогорічних учнівських олімпіадах не мають Веселівська, Осітнянська, Заячківська, загальноосвітні школи, Пеніжківський НВК.

Відповідно до минулого року покращилась результативність районних олімпіад в Ліщинівській ЗОШ І-ІІІ ст., Сичівському НВК, Розсішській ЗОШ І-ІІІ ст., Івангородському НВК, Орадівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Забезпечили участь в усіх районних олімпіадах з базових навчальних дисциплін Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім.О.Є.Корнійчука, Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Низький рівень явки на олімпіади спостерігається у Ботвинівській, Веселівській, Осітнянській ЗОШ І-ІІ ст., Заячківській, Ягубецькій, Шукайводській ЗОШ І-ІІІ ст., Івангородському, Пеніжківському НВК.

Активна участь обдарованої учнівської молоді в олімпіадних змаганнях дає можливість виявити свої здібності, розкрити творчий потенціал, сформувати та набути потрібні професійні якості і навички, долучитися до основ наукових досліджень. За результатами олімпіад формуються команди до участі в обласних олімпіадах.
В районній олімпіаді з української мови і літератури взяли участь 48 учнів із навчальних закладів. Кращі результати показали учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 ім.О.Є.Корнійчука (5 призових місць), Верхняцького НВК ( 2 призових місця), Великосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ( 2 призових місця).

Найскладнішими для учасників конкурсу виявилися завдання на редагування речень, синтаксичний розбір речень. У творчих роботах трапляються порушення логічності та послідовності, не завжди повністю розкрито тему. Прикро, що не всі діти мають достатні знання з теорії літератури. Низький рівень знань показали учні Веселівської ЗОШ І-ІІ ст., Івангородського НВК, Сичівського НВК.

У районній олімпіаді з російської мови та літератури взяли участь 18 учнів із 8 навчальних закладів. Кращі результати показали учні Христинівської спеціалізованої школи

І-ІІІ ст. №1. Складними для учасників виявилися завдання із російської літератури.

У районній олімпіаді з хімії взяли участь 49 учнів загальноосвітніх закладів району.

Не взяли участь учні Осітнянської ЗОШ І-ІІ ст., Пеніжківського НВК, Івангородського НВК, Синицької ЗОШ І-ІІІ ст.

В цілому учні виявили низький рівень знань, середній бал – 10, 7з 50 максимальних, серед учнів 10 класів – 6 балів, без жодного призового місця.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів кращі результати мають Христинівська ЗОШ №2 (3 призових місця), Шельпахівська ЗОШ ( 2 призових місця), Шукайводська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце.

Згідно програми розв»язок задач на рівні стандарту у 10-11 класах не передбачено та хімічних перетвореннях, що потребують знань про властивості основних класів неорганічних та органічних речовин.

У районній олімпіаді з біології завдання виконували 52 учні загальноосвітніх навчальних закладів. В цілому рівень знань, виявлених на олімпіаді, недостатній. Середній бал – 16, 5з 50 максимальних. Найгірші показники у учнів 8 класу – середній бал лише 7 і лише одне ІІІ місце (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1). Найкращі – у 9 класі – 5 призових місць

Серед шкіл 4 призових місця має Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1, по 1 місцю _ Верхняцький НВК, Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кузьминогребельська, Малосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сичівський НВК.

Найскладнішими виявилися питання обгрунтування гіпотез (11 кл.), логічний виклад матеріалу при розв»язуванні пізнавальної задачі та поясненні дослідів (8-9 кл.) та розв»язок задачі у 10 класі.

У районній олімпаді з екології взяли участь лише 6 учнів з 4 загальноосвітніх навчальних закладів: Верхняцького НВК, Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1, ліщинівської і Синицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Рівень знань невисокий – 18, 1 бал з 45 максимальних. Кращі результати виявлені учнями Синицької та Ліщинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Завдання олімпіади складено на основі набутих знань з біології, тому неявка учнів інших загальноосвітніх навчальних закладів безпідставна.

У районній олімпіаді з географії прийняли участь 55 учнів. Найнижча явка учнів 11 класів – лише 5 учнів (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1, Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Кузьминогребельська та Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Не взяли участь в олімпіаді учні Пеніжківського НВК, Івангородського НВК, Шукайводської ЗОШ І-ІІІ ст..

Найбільші труднощі виникли при вирішенні творчих і практичних завдань топографічного характеру, топоніміки, визначення відмінностей між термінами і об»єктами.

Середній бал – 19, максимальний – 76 балів. Найкраще справилист з вирішенням завдань учні 7 класу (середній бал 25).

У районній олімпіаді з економіки взяли участь 7 учнів з чотирьох загальноосвітніх закладів району (Верхняцький НВК, Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 , Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

В зв»язку з тим, що завдання розраховані на учнів, що вивчали економіку у 9-10 класах, а частина з них носить випереджаючий характер, учні не змогли справитись з більшістю завдань.

Середній бал – 24, 7 з максимальних 90 балів.

Кращі показники – ІІІ місце в учнів Верхняцького НВК та Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1.

В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії взяли участь 55 учнів з 21 загальноосвітнього навчального закладу району. В розрізі класів: 8 клас - 16 ЗОШ;

9 клас - 12 ЗОШ;

10 клас - 10 ЗОШ;

11 клас – 8 ЗОШ.
Не взяли участь в олімпіаді учні Ботвинівської ЗОШ І-ІІ ст., Сичівського НВК та Орадівської ЗОШ І-ІІІ ст.

По 1 представнику – від Івангородського НВК, Ліщинівської ЗОШ, Заячківської ЗОШ, Розсішської та Шельпахівської ЗОШ.

Найкращі результати показали учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 ім.О.Є.Корнійчука; серед шкіл І-ІІ ст. – Великосевастянівського НВК.

Найгірші результати ( 5 із 75 балів) в учнів Розсішської та Веселівської ЗОШ.

Аналіз виконання олімпіадних завдань показав, що в учнів не розвинене вміння викладати власну точку зору та аргументувати її набутими знаннями; характеризувати історичні явища та події; на низькому рівні вміння використовувати історичну термінологію та історичні поняття, також вміння вибудовувати хронологію історичних подій.

В ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства взяли участь 11 загальноосвітніх шкіл.

В розрізі класів: 9 клас – 10 ЗОШ;

10 клас – 7 ЗОШ.

Не взяли участі: Ботвинівська, Веселівська, Осітнянська ЗОШ. Пеніжківський, Сичівський, Івангородський НВК, міська ЗОШ №2, Ліщинівська, Заячківська, Орадівська, Розсішська, Шукайводська та Ягубецька ЗОШ.

Найкращі результати показали учні міської школи №1 та Великосевастянівського НВК.

Аналіз результатів щодо виконання завдань різного типу складності показав, що в учнів не розвинене вміння викладати власну думку та аргументувати її набутими знаннями; слабко розвинені вміння навички логічного мислення, абстрагування, узагальнення, аналізу.

На низькому рівні вміння використовувати правознавчу термінологію.


Районна олімпіада з математики серед учнів 6-11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №2 12 листопада 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 84 учасника із 22 ЗОШ. Не прийняли участь учні з Пеніжківського НВК та Івангородського НВК.

Погану явку показали учні 10 класу (5 учнів із Верхняцької ЗОШ №2, Синицької ЗОШ, Ліщинівської ЗОШ, Великосевастянівської ЗОШ та Христинівської спеціалізованої ЗОШ №1), 11 класу (8 учнів із Христинівської спеціалізованої ЗОШ №1, Христинівської ЗОШ №2, Христинівської ЗОШ, Верхняцького НВК, Верхняцької ЗОШ №2 та Ягубецької ЗОШ).

Кращих результатів досягли учні Ботвинівської, Верхняцької ЗОШ №2, Кузьминогребельської, Синицької, Христинівської ЗОШ № 1 та № 2, Шельпахівської та Ягубецької ЗОШ.

Команду математиків району в області будуть представляти Кучай Катерина Олександрівна (7 клас Христинівської ЗОШ №2), Головащенко Ірина Сергіївна (9 клас Христинівської ЗОШ №2), Брицький Олександр Вячеславович (11 клас Христинівської ЗОШ №2).


Районна олімпіада з фізики серед учнів 8-11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №2 19 листопада 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 38 учасника із 15 ЗОШ. Не прийняли участь учні з Пеніжківського НВК, Івангородського НВК, Великосевастянівського НВК, Сичівського НВК, Ботвинівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Заячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Осітнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Ліщинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Угловатського НВК.

Кращих результатів досягли учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Корнійчука, Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – ліцей».

Команду фізиків району в області будуть представляти Гуць Євгеній Віталійович, Головащенко Ірина Сергіївна (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.. №2), Фесянов Ігор Вікторович (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №1 ім. О.Корнійчука).

Районна олімпіада з інформатики серед учнів 10-11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №1 11 грудня 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 5 учасника із 2 ЗОШ. Участь в олімпіаді брали ті навчальні заклади де вивчається програмування.

Кращі результати показали учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представлятиме район на обласні олімпіаді Кулеша Тимофій Вадимович учень Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Корнійчука.

Районна олімпіада з інформаційних технологій серед учнів 10-11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №1 25 грудня 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 17 учасника із 14 загальноосвітніх навчальних закладів району. Проігнорували участь в районні олімпіаді учні із Верхняцького НВК, Івангородського НВК, Шукайводської та Ягубецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кращих результатів досягли учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2, Верхняцької ЗОШ №2, Синицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Угловатського НВК.

Представлятиме район на обласні олімпіаді Фесянов Ігор Вікторович учень Христинівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 ім. О. Корнійчука.
Районна олімпіада з трудового навчання серед учнів 9,11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №1 18 грудня 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 29 учасника із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району. З технічної праці прийняли участь учні з Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Корнійчука, Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2, Шукайводської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Верхняцької ЗОШ №2 та Угловатського НВК.

Кращих результатів досягли учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Корнійчука, Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представлятиме район на обласні олімпіаді Смейко Олександр Ігорович учень Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Районна олімпіада з астрономії серед учнів 6 -11 класів пройшла на базі Христинівської ЗОШ №1 24 грудня 2011 року. Участь в олімпіаді взяли 36 учасника із 12 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Кращі результати показали учні Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, Верхняцького НВК, Христинівської ЗОШ №2 та Шельпахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Представлятиме район на обласні олімпіаді Андрєєв Андрій Олександрович та Фесянов Ігор Вікторович учні Христинівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1 ім. О. Корнійчука.
Районна олімпіада з англійської мови була проведена 27 листопада 2011 року на базі Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 за завданнями Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

На виконання письмових завдань ІІ етапу олімпіади було відведено 4 години.

Олімпіада проводилась у три тури:

І тур – аудіювання (1 година);

ІІ тур – визначення рівня мовленнєвої компетенції: монологічне, діалогічне висловлювання і співбесіда з членами журі ( 5 хв. на кожного учня);

ІІІ тур – читання тексту і виконання творчої роботи (2 години).

Найважчим для учасників було усне ситуативне мовлення та написання творчої роботи. Найбільше граматичних помилок учні допускали при висловленні власних думок на письмі, а також при складанні запитань.

У роботі районної олімпіади з англійської мови взяли участь учні таких шкіл: Христинівської спеціалізованої школи №1, Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2, Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кузьминогребельської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Верхняцького НВК, Синицької ЗОШ І-ІІІ ст., Великосевастянівської ЗОШ І-ІІІ ст., Розсішської ЗОШ та інших, а також з французької мови учні Заячківської та Ягубецької ЗОШ.


За підсумками проведеної олімпіади найкращі результати показали та відповідно зайняли призові місця учні таких шкіл:

8 клас


1. Нерушак Анастасія (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

2. Федчук Марія – 86 б.(Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

3. Колломієць Т. – 53 б. (Розсішська ЗОШ).
9 клас

1. Руденко Валерія – 105 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

2. Романюк Тетяна – 92 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

3. Коваль Світлана – 76 б.(Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).


10 клас


 1. Завалістий Олександр – 92 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

 2. Лазнєвий Влад – 86 б. (Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2);

 3. Васьковська Алла – 74 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

11 клас


1. Тарнопольський Дмитро – 74 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1);

2. Яковенко Марина – 70 б (Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2);

3. Андрєєва Анна – 70 б. (Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1).
НАКАЗУЮ :


 1. Затвердити підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, іноземної мови, історії, правознавства, математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, трудового навчання, російської мови і літератури, астрономії, екології (додаток 1).

 2. Нагородити дипломами відділу освіти учнів, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця на районних олімпіадах (згідно додатку 1).

 3. Затвердити склад команд району для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін (додаток 2).

 4. Вказати на недостатню роботу з розвитку творчих здібностей учнів, низьку результативність та участь учнівських команд Веселівської, Осітнянської, Заячківської, загальноосвітніх шкіл, Пеніжківського НВК.

 5. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. До 1.02.2012 року довести даний наказ до відома педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів та опрацювати на засіданнях шкільних методичних об»єднань учителів з базових навчальних дисциплін.

  2. До 1.03.2012 року проаналізувати результативність роботи вчителів з розвитку творчих здібностей учнів (поглиблене вивчення навчальних дисциплін, профільне навчання, використання індивідуальних та додаткових годин) та видати відповідні накази.

  3. Посилити контроль за роботою з розвитку творчих здібностей учнів, рівнем навчальних досягнень школярів.

  4. Звернути увагу на недостатню роботу щодо пошуку, підтримки, стимулювання і розвитку творчих здібностей учнів.

 6. Районному методичному кабінету:

  1. Даний наказ обговорити на січневих та серпневих нарадах педагогічних працівників.

  2. Вжити заходів щодо усунення недоліків в організації та проведенні учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

 7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючу райметодкабінетом Терещук Т.С.

Начальник відділу освіти

райдержадміністрації М.В.БІЛЕЦЬКА.

Додаток до наказу відділу освіти

Христинівської райдержадміністрації

від 2011 року № ___Педагогіка і психологія

І місце


1. Лебедюк Ольга 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1.

ІІ місце
1. Лесь Ангеліна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1.


ІІІ місце

1. Волошина Анастасія 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1.Біологія

І місце
1. Андреєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Грицаюк Віталій 9 клас Верхняцький НВК

ІІ місце


1. Лисиця Ірина 9 клас Малосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Киба Микола 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Богуславський Богдан 9 клас Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Береговий Олександр 9 клас Сичівський НВК

4. Лазнєвий Владислав 10 клас Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5. Петраченко Катерина 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

6. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1


Екологія

ІІ місце


1. Нянько Ірина 11 клас Синицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Котик Анна 11 клас Ліщинівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Географія

І місце


1. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Масловська Тетяна 7 клас Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Гарматюк Андрій 7 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Андрєєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1
ІІІ місце

1. Задворський Максим 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Мурзак Костянтин 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Гуць Станіслав 8 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2


Економіка

ІІІ місце

1. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Перванюк Яна 11 клас Верхняцький НВКХімія

І місце


1. Парубочий Олександр 9 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Плетньов Назар 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце

1. Андрєєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

Куник Тетяна 8 клас Шукайводська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Скрипчинська Жанна 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Ляховченко Альона 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Стрілець Анна 8 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Правознавство

І місце


1. Зілінський Олександр 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Вовченко Катерина 11 клас Великосевастянівський НВК

ІІ місце

1. Мурзак Костянтин 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Коломієць Максим 11 клас Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Задворський Максим 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Крива Яна 11 клас Малосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Історія

І місце


1. Мурзак Костянтин 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Паламарчук Віта 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

ІІ місце

1. Белім Анастасія 10 клас Шукайводська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Стрілець Анна 8 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Андрєєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

4. Коротянець Вікторія 11 клас Великосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Гасанова Арзу 8 клас Івангородський НВК

2. Грицаюк Віталій 9 клас Верхняцький НВК

3. Мушенко Анна 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Математика

І місце


1. Брицький Олександр 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Кучай Катерина 7 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Головащенко Ірина 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

4.Довгун Вадим 6 клас Верхняцький НВК

ІІ місце

1. Фесянов Ігор 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Стрілець Анна 8 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Гуць Євгеній 8 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Мошняга Назар 7 клас Синицька ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Кравець Катерина 7 клас Ягубецька ЗОШ І-ІІІ ст.

6. Плетньов Назар 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

7. Ясентюк Анастасія 6 клас Ягубецька ЗОШ І-ІІІ ст.


ІІІ місце

1. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Черчук Едуард 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Нерушак Анастасія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

4. Богуславський Богдан 9 клас Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Кузнєцов Віктор 6 клас Христинівська спеціалізована школа №1

6. Стрілець Роман 6 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Англійська мова

І місце


1. Нерушак Анастасія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Руденко Валерія 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Завалістий Олександр 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

4. Тарнопольський Дмитро 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Федчук Марія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Романюк Тетяна 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Лазнєвий Владислав 10 клас Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

5. Лісовенко Марина 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце

1. Коломієць Тетяна 8 клас Розсішська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Коваль С. 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

3. Васьковська Алла 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

4. Петраченко Катерина 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

Фізика

І місце


1. Черчук Едуард 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Фесянов Ігор 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Перванюк Яна 11 клас Верхняцький НВК

4. Головащенко Ірина 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5. Гуць Євгеній 8 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце


1. Завалістий Олександр 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Нечипоренко Андрій 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Царук Дмитро 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Калиндрузь Богдан 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

5. Нерушак анастасія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1
ІІІ місце

1. Матіогло І. 10 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Грицаюк Віталій 9 клас Верхняцький НВК

3. Плетньов Назарій 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Кибалюк Володимир 8 клас Верхняцький НВК
Російська мова та література

І місце


1. Андрєєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1
ІІ місце

-

ІІІ місце1. Дядюра Олександр 9 клас Кузьминогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.

Українська мова та література

І місце


1. Мазуренко Максим 7 клас Орадівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Федчук Марія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Андрєєв Андрій 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

4. Коломієць Сніжана 10 клас Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Ткаченко Юлія 7 клас Верхняцький НВК

2. Нерушак Анастасія 8 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Берегова Світлана 9 клас Верхняцький НВК

ІІІ місце

1. Манзюк Анастасія 7 клас Великосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Стрілець Анна 8 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

3. Галушко Олена 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

4. Коновалова Юлія 10 клас Великосевастянівська ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1


Інформатика

І місце


1. Кулєша Тимофій Христинівська спеціалізована школа №1

ІІ місце


1. Нечипоренко Андрій Христинівська спеціалізована школа №1

2. Ковбасюк Тетяна Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.


ІІІ місце

1. Костенко Володимир Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.


Астрономія

І місце


1. Фесянов Ігор 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Андрєєв Андрій Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Андрєєва Анна 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1

2. Кабанюк Володимир Верхняцький НВК

3. Грицаюк Віталій Верхняцький НВК

ІІІ місце

1. Брицький Олександр 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Смейко Олександр Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Трудове навчання (технічна праця)

І місце


1. Смейко Олександр 9 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Походун А. 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Гризло Ярослав 9 клас Шельпахівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Костенко В. 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Калиндрузь Богдан 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

І місце


1. Цодик Людмила 9 клас Ліщинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Ісько Анна 9 клас Христинівська спеціалізована школа №1

3. Омельченко Яна 9 клас Верхняцький НВК

4. Яковенко Марина 11 клас Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІ місце

1. Вовченко Катерина 9 клас Великосевастянівський НВК

2. Діденко Маріанна 11 клас Орадівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

1. Басун Анастасія 9 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Паламарчук Яна 9 клас Верхняцький НВК

3. Зелінська Яна 9 клас Верхняцький НВК

4. Гончарук Валентина 9 клас Орадівська ЗОШ І-ІІІ ст.Інформаційні технології

І місце


1. Тимошенко Назар 10 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

2. Фесянов Ігор 11 клас Христинівська спеціалізована школа №1


ІІ місце

1. Нянько Ірина 10 клас Синицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2. Брицький Олександр 11 клас Христинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

ІІІ місце1. Жук Андрій 10 клас Углуватський НВК

2. Цимбалюк Павло 11 клас Верхняцька ЗОШ І-ІІІ ст. №2


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка