Наказ № Про підсумок роботи гуртків І спортивних секцій у І семестрі 2015-2016 н рСкачати 49.67 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір49.67 Kb.


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КУЗНЕЦОВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 5
НАКАЗ
м.Кузнецовськ
_______________2015 року № ____
Про підсумок роботи гуртків

і спортивних секцій

у І семестрі 2015-2016 н.р.
У школі продовжили свою роботу 8 гуртків та 2 спортивні секції. Вся гуртково-спортивна діяльність була спланована у відповідності до програм МОН.

Заняття краєзнавчого гуртка керівник Зданько Г.М. продовжила в напрямку ознайомлення школярів з історією рідного краю, виховання в учнів поваги до історії Рівненщини, відродження забутих сторінок минувшини краю, України. У І семестрі проводилась така робота:

1. Членами гуртка проведено екскурсію для учнів 7-их класів на тему «Мій край – Волинське Полісся».

2. Продовжено пошуково-дослідницьку роботу по вивченню теми: «Національно-визвольна боротьба на теренах Володимиреччини».

3. З учнями 8-их класів переглянуто відеофільм «Ті, що не зрадили».

4. Проведено заочну туристсько-краєзнавчу експедицію по вивченню теми «Історико-культурні пам`ятки Рівненщини».

5. Проведено екскурсію для учнів 9-их класів на тему: «Традиційно-побутова культура українського народу в 20-му столітті».

6. Зустріч гуртківців з головою Спілки воїнів АТО.

7. Проведено екскурсію в інформаційний центр «Полісся».

8. Проведено конкурс-презентацію «Легенди мого краю».

9. Проведено заочну експедицію «Т.Шевченко і Рівненщина».

10. Розпочато пошуково-дослідницьку роботу з вивчення теми «Події Першої світової війни на Волині».

11. Проведено оглядову екскурсію для учнів 10-их класів «Рівненщина. Цифри. Факти».

12. Участь гуртківців в туристсько-краєзнавчій експедиції «З історії міст і сіл Рівненщини» (з історії рідного поселення с.Б.Воля).

Головною метою роботи гуртка «Художнє мистецтво» було розширити та поглибити знання з основ малювання, ліпки з глини.

На заняттях діти навчились створювати композиції з різнокольорового паперу, поєднувати кольори у створенні роботи. Зробили перші спроби у ліпці з глини. Виготовили фігурки Діді Мороза, Снігурки, зайця, вівці, козака і козачки. Протягом семестру малювали плакати до міських конкурсів «Охорона праці», «Права дітей», «Об`єднаймося ж, брати мої», «СНІДу – НІ!», взяли активну участь у малюванні листів воїнам в зоні АТО, а також підготували малюнки-привітання з Новим роком та побажаннями до Різдва Христового.

Під час роботи гуртка «Художня вишивка» керівник Т.Мордас ознайомила учнів з різними видами вишивального оздоблення одягу, текстильних виробів.

Гуртківці вивчили різні види орнаментів, його складові, використання кольорів у вишивці – значення та символіка. Вивчили мотиви орнаменту Київщини 14-16ст., формування художніх промислів України 20століття. Виготовляли серветки, картинки з бісеру для оздоблення рекреацій школи.

Керівник гуртка «Естрадної пісні» Р.Колбун проводила активну роботу над удосконаленням вокальних даних учнів через розучування естрадних пісень. Учасники гуртка були залучені до всіх шкільних заходів, святкових концертів під час яких прозвучали нові пісні. Протягом семестру гуртківці взяли участь у підготовці та проведенні таких шкільних заходів: «Усмішка осені», «Із неї починається людина», «Знавці української пісні», «Свято козацької пісні». Найактивнішими учасниками гуртка є: Е.Мурсалієва, Д.Довгаль, Ю.Пришко, К.Сачук, І.Набухотна.

Учні, котрі відвідують гурток „Імідж” протягом семестру брали участь у складанні сценаріїв до загальношкільних заходів. Відвідували міські заходи з метою удосконалення вмінь щодо організації дозвілля учнівської молоді. Лідери учнівського самоврядування школи відвідали міський захід до Дня місцевого самоврядування, спілкувались з керівниками міста, та депутатами міської ради.

Проведені традиційні шкільні заходи:

1. «Свято першого дзвоника»

2. Захід до 70-річниці завершення ІІ Світової війни в Європі.

3. Конкурс-виставку «Українська осінь» та виставку вітальних газет до Дня працівника освіти.

4. Захід до річниці пам`яті жертв Голодомору в України.

5. Благодійну акцію «Милосердя» до Дня людей похилого віку.

6. Благодійну акцію «Турбота» до Всесвітнього дня інваліда.

7. Правовий брейн-ринг між командами 9-их класів.

8. Новорічні ранки і вечори, виставку-конкурс «Новорічна Україна»

Проведені рейди:

- оформлення учнівських куточків, державної символіки,

- озеленення класних кімнат.

Практичними порадами, прикладами стати повноцінними учасниками соціуму були насичені заняття гуртка «Стань творцем свого життя». Керівник Комар Н.А. ознайомлювала учнів із ознаками лідера, волонтера, активіста. Провела тест-опитування про правильне обрання професії, розказала, як правильно розкрити здібності і талант.

Учасники спортивної секції «Баскетбол» протягом семестру брали участь у міських спортивних змаганнях. У жовтні хлопці 11-их класів брали участь у змаганнях зі стрільби. В секції «Волейбол» займаються учні 7-9 класів. Протягом семестру учні продовжили вдосконалювати вміння швидко реагувати на м`яч, робити підбори зверху, знизу та прямого нападаючого удару з верхньої подачі. Під час проведення Всеукраїнського олімпійського тижня були проведені змагання з волейболу між командами 8-10их класів.

Головним завданням гуртка «Влучний стрілець», є виховання в учнів фізичного здоров`я, бажання займатися фізичним навантаженням, засвоєння теоретичних та практичних знань з екстремального реагування. На заняттях учні засвоїли основи загальновійськової підготовки, основи топографії, але основна увага була спрямована на вогневу підготовку, теорію та практику. Проводились практичні заняття в тирі та спортивно-пішохідний похід із використанням топографічних знань і туризму.

На підставі вищесказаного,


НАКАЗУЮ:
1. Керівникам гуртків:

1.1. Покращити якість проведення гурткових занять шляхом підбору актуальних, маловивчених, цікавих тем.

Постійно

1.2. Урізноманітнити форми проведення занять, відвідувати міські мистецькі, технічні, краєзнавчі виставки, фестивалі, музеї інших шкіл за напрямками роботи, проводити пізнавальні екскурсії.

Постійно

1.3. Покращити роботу щодо залучення гуртківців до участі у міських конкурсах і змаганнях.

Постійно

1.4. Залучати учнів з девіантною поведінкою до гурткової та спортивної роботи.

2. Заступнику директора школи з виховної роботи І.Ходаріній продовжити належний контроль за відвідуванням учнями гуртків та секцій.

ПостійноДиректор школи Р.Пашко
З наказом ознайомлена І.Ходаріна


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка