Наказ № Про результати проведення двотижневика «Увага, діти на дорозі!»Скачати 23.19 Kb.
Дата конвертації19.02.2016
Розмір23.19 Kb.

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ


м. Куп'янськ

«____»____________2014 року №________


Про результати проведення

двотижневика «Увага, діти

на дорозі!»

На виконання Планів спільної роботи Управління державтоінспекції та Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, наказу відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації від 04.09.2014 № 228 «Про проведення у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Куп’янського району двотижневика «Увага! Діти на дорозі» в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району з 05.09 по 18.09.14 р. пройшов двотижневик «Увага! Діти на дорозі». під час якого була проведена робота серед учнівської молоді з питань профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

В рамках двотижневика в загальноосвітніх навчальних закладах району були організовано проведення Єдиних уроків з правил дорожнього руху, виставки-конкурси дитячих малюнків «Правила дорожні з дитинства вивчай, на вулицях наших їх не забувай», «Будь уважним пішоходом» організовано виступи шкільних агітбригад загонів Юних інспекторів руху в дитячих садочках та для учнів початкової школи, проведено тематичні театралізовані уроки «Будь уважним на дорозі», «Правила руху завчи доладу, щоб не потрапити раптом в біду», проведено вікторини, змагання Клубу веселих та кмітливих, поновлено куточки з безпеки дорожнього руху, проведено тематичні бесіди, профілактичні диктанти з учнями, зустрічі з представниками служби ДАІ. За результатами проведення адміністраціями шкіл та дитячих садків було надано інформацію про проведення двотижневика.

Виходячи з вищесказаного,

НАКАЗУЮ:
1. Продовжити роботу в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах роботу з профілактики дитячого дорожньо - транспортного травматизму .

Протягом 2014/2015 н.р.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів та завідувачам дошкільними навчальними закладами своєчасно надавати інформацію про проведення двотижневика «Увага! Діти на дорозі».

Постійно


3. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача інформаційно- методичним центром відділу освіти райдержадміністрації Літвінову І.В.

Начальник відділу освіти

Куп`янської районної державної адміністрації Т. Жадановська

Надано: ЗНЗ- 22; ДНЗ-5, РВО – 1

З наказом ознайомлені І.В. Літвінова

І.М.ЛозовськаВиконавець І.М.Лозовська
База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка