Наказ № Про стан роботи з документами з охорони праціСкачати 74.68 Kb.
Дата конвертації05.03.2016
Розмір74.68 Kb.

УКРАЇНА


ВІДДІЛ ОСВІТИ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


КІРОВСЬКА загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Миколаївської районної ради Миколаївської області


НАКАЗ

с. Кіровевід 24.12.12

Про стан роботи з документами з

охорони праці

Згідно наказу по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 173 від 28.11.12р. "Про стан роботи з охорони праці та завдання на 2011-12н.р.", з метою забезпечення дотримання норм техніки безпеки, збереження життя і здоров'я учасників НВП, в грудні 2012 року уповноваженим з охорони праці Ляпаловим М. Є. здійснювалась перевірка стану ведення документів з охорони праці.Встановлено,що усі класні керівники 1-11 класів провели вступний інструктаж з учнями із записом в класний журнал під особистий підпис.

У 5-11 класах вступний інструктаж зареєстровано на окремій сторінці, а в 1-4 класах на сторінці «Облік проведення бесід,інструктажів,заходів з безпеки життєдіяльності.»Класні керівники періодично проводять бесіди з безпеки життєдіяльності,які обліковують в класному журналі. Вчителі на початку року провели первинний інструктаж в кабінетах про що свідчить запис в класному журналі на першому уроці.

Проте,учитель фізичної культури Єгоров І.М. в 7 класі не провів первинний інструктаж ,так як відсутні записи в класному журналі на першому уроці. Цільовий інструктаж учнів з основ безпеки життєдіяльності перед початком вивчення нової теми записано у вигляді «Інст №» та « ОБЖ» на уроках волейболу» замість « Інструктаж ОБЖД .Інструкція № 17.Під час занять спортивними іграми»

Класоводи щодня на останньому уроці зобов’язані повторювати з учнями правила дорожнього руху і записувати в класний журнал в зміст уроку.

Проте, класовод 2 класу Жирулік О.С. цю роботу проводила щопонеділка лише на 6- ти уроках із 17, щовівторка на 7 –ми уроках із 17, щосереди спочатку семестру повторювала .а потім лише запис «ОБЖД» щочетверга на 10 –и уроках із 16,щоп’ятниці на 3 –ох уроках з 17.

Класоводи 1-го, 3-го і 4-го класу Рибалко В.О., Єфременко Н.Д. та Бею І.Ю. Взагалі не проводили цю роботу.

Розроблено і виконуються заходи по створенню безпечних та здорових умов праці відповідно до вимог нормативних документів.учні,що були прийняті у НЗ пройшли вступний інструктаж,що зареєстровано в класних журналах. Інструктаж був проведений класними керівниками У 5-11 кл.,та вчителями молодших класів у 1-3кл., під підпис .

Всі Наказом по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ст. затверджено Інструкції з охорони праці та посадові обов’язки для кожного учасника НВП з якими вони ознайомлені під підпис. На початку занять, з метою попередження травмування школярів в кабінетах проводяться інструктаж з охорони праці.

На протязі року проводились цільовий та повторний інструктажі з учнями 1-11 кл.

Директор та спеціаліст з охорони праці проводить навчання та контроль знань працівників з охорони праці. В школі проводиться повторний ,цільовий та первинний інструктажі згідно НПАОП особисто під підпис кожного .За невиконання норм і правил з охорони праці на працівників чекає адміністративна ,дисциплінарна,матеріальна та кримінальна відповідальність згідно діючого законодавства.

На першому поверсі заходиться куточки з охорони здоров’я, пожежної безпеки, а також пожежний щит, на якому є всі необхідні прилади для пожежогасіння. В навчальних кабінетах фізики, хімії, інформатики, спортивному залі, їдальні, а в коридорі на ІІ поверсі знаходяться вогнегасники.

Витримується повітряно-тепловий режим в школі. Робиться вологе прибирання кабінетів та коридорів.

Затверджено план заходів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в ЗНЗ у 2012-2013 н. р. приділяється особлива увага своєчасному проведенню та реєструванню інструктажів з безпеки життєдіяльності з учнями та працівниками.

Продовжується робота по поповненню шкільної медіа теки електронними матеріалами з охорони праці.

На основі вище зазначеного

Рекомендую:


  1. Затвердити План заходів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності по Кіровській ЗОШ І-ІІІ ст. на 2012-2013н.р.

  2. Провести бесіду на тему: «Радіаційна небезпека» у 8-11кл.

  3. Класним керівникам провести заходи по ознайомленню школярів з основами надання першої медичної допомоги в зимовий період в 5-11класах.

  4. Закріпити знання по правилам протипожежної безпеки та правилами поведінки під час пожежі з 1-го по 11 –й клас.

  5. Ознайомити учнів з видами ДТП.,їх наслідків ,причин виникнення та попередження.

  6. Класоводам і класним керівникам своєчасно заповнити журнали по охорони праці під підпис.

  7. Повторити правила дорожнього руху з дітьми з 1-го по 11 клас.

  8. Провести заходи по ознайомленню дітей з природними лихами.,та правилами поведінки при них.

  9. Здавати звіт про виконану роботу.

10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи З.В.СтасюкОзнайомлено:

1

Стасюк Д.Г.
8

Мінашкіна Л.В
15

Чумак А.О.
2

Єфременко Н.Д.
9

Єгоров І.М.
16

Михалюк Н.В.
3

Рибалко В.О.
10

Барановська Л.Д.
17

Ляпалов М.Є.
4

Саваріна І.Д.
11

Коврига Н.М.

5

Жирулік О.С.
12

Кулєш В.Ю.

6

Козка Т.В.
13

Бею І.Ю.

7

Малиновська О.Д.
14

Якименко Н.М.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка