Наказ №3 Про стан навчально виховної роботи в групі продовженого дняСкачати 25.18 Kb.
Дата конвертації30.03.2016
Розмір25.18 Kb.


Лукашівський навчально-виховний комплекс

« загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів – дитячий садок»

НАКАЗ
с.Лукаші

від 12 січня 2015 року № 3


Про стан навчально – виховної роботи

в групі продовженого дня

Згідно з річним планом роботи НВК з листопада по грудень проводилася перевірка роботи групи продовженого дня щодо виконання режиму дня та стану навчально – виховної роботи в групі продовженого дня. Мета перевірки: перевірити, як виконується режим роботи та вивчення стану навчально – виховної роботи в групі продовженого дня. Було відвідано чотири заняття із самопідготовки домашніх завдань , спортивні години, виховні заходи, перевірено план роботи, журнал відвідування. В групі працює два вчителі Подорожна Катерина Миколаївна – «спеціаліст вищої категорії» та Боровик Тетяна Василівна – «спеціаліст вищої категорії, старший учитель».

У 2014-2015 н.р. була оформлена кімната, де працює група продовженого дня,вихователі оформили куточок ГПД,прикрасили кабінет картинами,виготовленими в техніці « Квілінг» та малюнками.

На момент перевірки групу відвідувало 35 учнів. Із них четверо першокласників .

В основному режим роботи групи продовженого дня витримується. Вихователі правильно регламентує час для прогулянок, спостережень в природі, самопідготовки та виховних заходів. Також проводять ігри на свіжому повітрі та розучують нові ігри, проводить прогулянки, цікаві екскурсії.

Виховна робота проводиться згідно тематиці календарного планування. Тут присутні і спортивні ігри: « М’яч ведучому», « Веселий м’яч»,

« Футбол», « Влуч у ціль», ігри на розвиток логічного мислення «Цікавий квадрат», « Лабіринт», рольові ігри « Пожежники на варті», « Пішоходи й водії», розучування вправ для ранкової гімнастики. Проводилися екскурсії по вулицях села з метою вивчення правил дорожнього руху, спостереженням за змінами в природі. Проводяться також і пізнавальні бесіди « Ми – одна сімя», « Подорож до міста ввічливих», « Що ми знаємо про слово мир?».

Проводиться спортивна година, де діти граються в рухливі ігри. Вихователі проводять виховні заходи: години спілкування « Рідним домом хай буде клас,подорож до Країни Ввічливості та Доброти,заняття – милування « Танок осіннього листя»,свято « Святий Миколай, у гості завітай»,на яких учні вчаться бути вихованими,дізнаються більше про різні види мистецтв,розгадують кросворди,ребуси,загадки, уявно подорожують.

Навчально–виховна робота в групі продовженого дня будується на основі співробітництва вихователів, учителів початкових класів та батьків .Вона спрямована на розвиток творчих здібностей учнів, прищеплення любові до прекрасного, до здорового способу життя.

У групі проводиться гурткова робота,ігри за інтересами,індивідуальні та розвиваючі вправи.

Для виконання домашніх завдань відводиться достатньо часу. В цілому, домашні завдання учні виконують задовільно. При виконанні домашніх завдань вихователі приділяють увагу дотриманню єдиного орфографічного режиму, каліграфії учнів. Виходячи з вищевикладеного

НАКАЗУЮ:

1.Вчителю 2 класу Боровик Т.В. більше уваги приділяти вихованню в учнів самостійності.

2.Вихователям групи продовженого дня Боровик Т.В.,Подорожній К.М.:

2.1Спланувати і провести бесіди, щодо дотримання учнями правил поведінки в НВК.

2.2.Розподіляти час так, щоб була можливість попрацювати індивідуально з учнями, які мають високий та низький рівень навчальних досягнень.

Директор НВК О.П. РуденкоЗ наказом ознайомлені:


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка