Наказ №77 Про підсумки проведення Дня цз (ЦО) в хзош №148 26 квітня 2013 рокуСкачати 35.66 Kb.
Дата конвертації03.03.2016
Розмір35.66 Kb.

ХАРКІВСЬКА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 148

ХАРКІВСЬКОЇ

МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ХАРЬКОВСКАЯ

ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ

ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЕЙ № 148

ХАРЬКОВСКОГО

ГОРОДСКОГО СОВЕТА

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИНАКАЗ

26.04.2013 № 77


Про підсумки проведення

Дня ЦЗ (ЦО) в ХЗОШ №148

26 квітня 2013 року
Згідно Плану основних заходів підготовки цивільного захисту (цивільної оборони) управління освіти Дзержинської районної в м. Харкові ради на 2013 рік, затвердженого наказом від 29.12.2012 № 352 «Про підсумки підготовки цивільного захисту (цивільної оборони) у навчальних закладах Дзержинського району в 2012 році та завдання на 2013 рік», річному плану підготовки учнів та працівників школи з цивільного захисту (цивільної оборони), 26 квітня 2013 року було проведено «День ЦЗ (ЦО)», в ході якого перевірено здатність співробітників та учнів грамотно й чітко діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, уміння убезпечити своє життя і здоров’я, рівень практичних навичок дій за сигналами оповіщення ЦЗ (ЦО). День ЦЗ (ЦО) було проведено відповідно до Положення про День ЦЗ (ЦО), наказу по школі «Про підготовку та проведення Дня ЦЗ (ЦО)» від 21.03.2013 № 57, плану - графіка проведення Дня ЦЗ (ЦО).

В ході підготовки до Дня ЦЗ (ЦО) учні 5-9-х, 11-го класів підготували наочно-агітаційний матеріал з тематики ЦЗ (ЦО), оформили його у вигляді плакатів та обговорили зазначені питання на виховних годинах.

Наочність з тематики ЦЗ (ЦО) використана під час складання і проведення вікторин у старшій та середній школі.

В День ЦЗ (ЦО) в школі було проведено такі заходи: • загальношкільна лінійка, на якій було поставлено завдання та оголошено графік проведення Дня ЦЗ (ЦО);

 • уроки за темами: у 1-му класі – «Пожежа в побуті», у 2-3 класах – «Пожежа в лісі та її причини», у 4-5-х класах – «Надзвичайні ситуації природного характеру», у 6-х класах – «Надзвичайні ситуації техногенного характеру», у 7-х класах – «Чорнобильська катастрофа та її наслідки», у 8-му класі – «Використання біологічної зброї та його наслідки», у 9-му, 11-му класах – «Надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру».

 • загадки, конкурси, вікторини, рольові ігри;

 • перегляд відеофільмів та відеороликів;

 • тематичні виступи старшокласників перед учнями молодшої школи;

 • виставка-огляд наочно-агітаційного матеріалу з тематики ЦЗ (ЦО), виготовленого учнями 5-9-х, 11-го класів;

 • конкурс малюнків серед молодших школярів;

 • виставка-демонстрація індивідуальних засобів захисту, організована одинадцятикласниками для учнів та працівників школи;

 • військово-спортивні змагання між командами 9-го та 11-го класів;

 • відпрацьовано дії командно-керуючого складу невоєнізованих формувань та учнів на випадок виникнення пожежі.

День ЦЗ (ЦО) в школі було проведено організовано. Керуючий склад, вчителі та учні продемонстрували готовність до дій в екстремальних умовах, до виконання запланованих заходів поставилися відповідально. Поставлені завдання та мета показового Дня ЦЗ (ЦО) досягнуті.

Всі вчителі початкової школи підготували до уроків відповідну наочність, роздатковий матеріал, використали різні цікаві форми роботи, в тому числі й інтерактивні, відпрацьовували практичні навички учнів у складних ситуаціях

Змістовні уроки було проведено в основній і старшій школі: обговорювались конкретні факти подій останнього часу як в Україні так і за її межами, використовувались відео- та аудіо записи. Учні відпрацьовували правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, приймали участь у конкурсах, вікторинах, виконанні та обговорнні тестових завдань.

На високому рівні проведено уроки в 2-А класі за темою «Пожежа в лісі та її причини» (вчитель Воробйова Г.І.), 9-А та 11-А класах за темою «Надзвичайні ситуації соціально-політичного характеру» (класні керівники Вакал В.В., Писаренко Л.К.).

Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Моторигіним В.І. професійно підготовлені учні 11-го класу, які показали практичні навички дій у надзвичайних ситуаціях для учнів початкової школи.

Виходячи з вищезазначеного,


НАКАЗУЮ:


 1. Оголосити подяку викладачу предмета «Захист Вітчизни» Моторигіну В.І., за високу теоретичну і практичну підготовку учнів 11-го класу у надзвичайних ситуаціях.

 2. Відзначити якісну підготовку уроків вчителями Воробйової Г.І., Вакала В.В., Писаренко Л.К.

 3. Оголосити подяку учням 11 класів Анненку Є.О., Ішутіну Д.В., Кірієвському С.Д., Москаленку І.О. за підготовку та проведення огляду-виставки індивідуальних засобів захисту та демонстрацію захисного спорядження.

 4. Поновити шкільний куточок з ЦЗ (ЦО) відповідно до сучасних вимог.

Термін: до 01.09.2013

Відповідальний: Моторигін В.І. 1. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника штабу ЦЗ (ЦО) Любухіна О.В.

Начальник ЦЗ (ЦО), директор школи С.М. ПетроваЗ наказом ознайомлені:

Моторигін В.І.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка