Обчислення значень виразів. Порівняння чисел. Складання виразів із заданих чисел



Скачати 26.65 Kb.
Дата конвертації19.02.2016
Розмір26.65 Kb.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. м. Берестечко

Конспект уроку математики

1 клас

Урок-казка



«Обчилення значень виразів.

Порівняння чисел. Складання виразів

із заданих чисел»

Підготувала і провела класовод 1-Б класу

Панасюк Наталія Фадеївна

2014 рік


Тема:Обчислення значень виразів. Порівняння чисел. Складання виразів із заданих чисел.

Мета:закріпити нумерацію чисел в межах 10, формувати обчислювальні навички;

розвивати логічне мислення, увагу, математичне мовлення;

виховувати пізнавальний інтерес до уроків математики.

Обладнання:персонажі казки «Рукавичка», сніжинки з виразами.

Тип уроку:урок закріплення знань, умінь і навичок.

Хід уроку.

І. Організація учнів до уроку.

Пролунав уже дзвінок, починається урок.

Працюватимем старанно, щоб почули у кінці,

Що у нашім першім класі діти – просто молодці!

-Діти, чи любите ви казки? Сьогодні на уроці ми з вами вирушимо до чарівного світу казки. Заплющте очі і промовте чарівні слова :

- Казко,казко, з явися! ( Появляється малюнок рукавички)

ІІ. Мотивація навчальної діяльності . Повідомлення теми і мети уроку .



ІІІ. Актуалізація опорних знань.

Якось зимньої пори йшов дідусь один по лісу. Раптом впала рукавичка та й лишилася собі під кущем лежать у лісі.

Бігла Мишка-шкряботушка

Та й залізла в рукавичку. Й просить нас не сумувати, а показати як ми вміємо гарно писати цифри.



  • Запишіть цифри від 0 до 10.

Ось і Жабка-скрекотушка по лісу собі стрибає.

-Ой, пустіть мене погрітись! Але Мишка не пускає, а просить розв язати вирази. Допоможемо Жабці?

Усний рахунок.

3+1 2+0 7-1 0+5 8-8 4+2 2+3 9-9 6+0 7-0

І . Закріплення знань, умінь і навичок.

Скаче Зайчик-побігайчик і собі до рукавички.

А Мишка й Жабка не пускають, а просять порівняти числа. Допоможемо Зайчикові потрапити до рукавички?

8 і 9 10 і 9 0 і 1 6 і 0 2 і 7 5 і 0 3 і 7 6 і 7 5 і 9 0 і 4

Фізкультхвилинка

Сірий Зайчик сів і жде, дрібно вушками пряде.

Сумно Зайчику сидіти треба трішки відпочити.

Скік-скок, скік-скок – відпочили і за парти тихо сіли.

От сидять вони вже втрьох. Тут біжить собі лисичка, дуже хитрая сестричка і собі до рукавички. А звірята не пускають, а завдання посилають.

Робота з підручником с.49 Завдання 3.( з коментуванням)

Вже в рукавичці місця мало. Аж тут з явився Вовчик-братик і проситься собі. А звірята дали йому числа 6, 5 і 1 і просять скласти з ними 3 різні рівності.

Ось, ось порветься рукавичка.

Аж раптом суне ведмідь і стукає собі: - Пустіть!

Звірята просять назвати фігури, які бачимо на малюнках.

(с.49 завдання 5.)

Коли це тріщать кущі , вилазить кабан і собі до рукавички.

А звірята просять його розв язати задачу.

Кабан біг у ліс. А назустріч йому йшли 3 лисиці і 1 лось. Скільки всього тварин бігло до лісу? (0).



Підсумок уроку.

  • Молодці, діти! Ви впоралися з усіма завданнями, щоб допомогти звірятам потрапити до рукавички. Отак поступайте завжди, допомагайте один одному.Тепер звірятам буде тепло взимку в рукавичці.

  • Чи сподобався вам урок?

  • Що було важко?

Зараз пролуна дзвінок,закінчиться наш урок.

За роботу по заслузі щиро дякую вам,друзі!


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка