Патріотичне виховання в Майорівській зош І-ІІ ступенівСкачати 28.04 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір28.04 Kb.
Патріотичне виховання

в Майорівській ЗОШ І-ІІ ступенів
У складний для нашої країни час у Майорівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. З початком нового навчального року в закладі проведено акції «Напиши листа воїну», «Оберіг для солдата», конкурси малюнків, поповнено музейну експозицію матеріалами про події в Україні останнього року, земляків-учасників АТО Підана С. та Коваленка В. тощо. 

Серед низки інших заходів національно-патріотичного спрямування варто відзначити наступні:

  • співучасть колективу школи у зборі коштів, продуктів харчування, предметів гігієни тощо для односельчан-учасників АТО та інших солдатів;

  • патріотичний флеш-моб «За єдину Україну»;
  • свято «Козацькі розваги»;  • 12 грудня учні разом із вчителями та батьками організували благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО «Посиденьки на Андрія». Змістовний та цікавий сценарій заходу підготували вчителі школи Рева А.Л. та Біндюков Ю.В. До проведення заходу долучилися всі учні школи, вчителі та батьки. Велику підтримку та допомогу в проведенні та організації ярмарку надав батьківський комітет закладу: Палашевська Н.Й., Одюшина Т.А., Коваленко О.М. На заході були представлені дитячі вироби, виготовлені власноруч, традиційні українські страви: вареники, пиріжки, узвар, сало. До речі, діти своїми руками готували вареники на уроках праці. Додали національного колориту, розвеселили гостей уривок вечорниць на Андрія, ворожіння, кусання калити.

  • участь в конкурсі графіті «За єдину Україну»;

  • відродження народних традицій – щедрування;


  • проведення уроків мужності, патріотизму, історичної правди, відзначення річниць памятних подій національно-патріотичного напрямку;  • збір продуктів харчування та речей для дітей-біженців з Дебальцевого (спільно з жителями села);

  • планується проведення свята «Весела Масляна» та лінійки-реквієму «Мамо, я вже не вернусь» (памяті Небесної сотні) у лютому.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка