П.І. П. вчителя Назва матеріалівСкачати 70.11 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір70.11 Kb.
Фізика
П.І.П. вчителя

Назва матеріалів

Район (місто)

Навчальний заклад

Анотація

1

Ляховецька Лідія Олексіївна

Дидактичні матеріали з курсу фізики «Механіка. 10 клас».

ІКТ на уроках фізики.Чигиринський р-н

Рацівський НВК «ДНЗ –ЗОШ I-III ступенів» Чигиринської районної ради

У посібнику подано методичні рекомендації щодо шляхів використання програмно-педагогічних засобів "Фізика 8", "Віртуальна фізична лабораторія" на різних етапах уроку та при проведенні лабораторних робіт з фізики. Значна увага приділяється вивченню форм взаємодії вчителя й учнів, добору таких методів навчання, які роблять процес навчання осмисленим, надають можливість реалізувати індивідуальний, особистісно-орієнтований підхід до навчання кожного учня.

Матеріали посібника можуть бути використані для підготовки та проведенні уроків фізики, позакласній роботі та для самостійного опрацювання.2

Чорна Валентина Миколаївна

Застосування проектних технологій на уроках фізики

Шполянський

Шполянська ЗОШ I-III ступенів №1 Шполянської районної ради

Дані матеріали можуть бути використані вчителями фізики під час проведення уроків по темі «Кінематика». Вони відповідають новій програмі «Фізика. Астрономія 7-12 класи.», «Перун» 2005. До них додаються олімпіадні завдання та історичний матеріал.

Учителі мають змогу познайомитися з використанням методу проектів при викладанні предмету, з учнівськими презентаціями та публікаціями для його захисту.3

Капленко Ольга Миколаївна

Календарно-тематичне планування навчального матеріалу з фізики у 10 класі та комплект робіт тематичного оцінювання знань учнів.

м. Золотоноша

Золотоніська ЗОШ I-III ступенів №3 Золотоніської міської ради

Посібник складається з двох частин. Перша частина містить методичні рекомендації щодо календарного планування навчального матеріалу з фізики 10 класу за новою програмою 12-річної школи.

У другій частині вміщені зразки робіт для тематичного оцінювання знань. Основна увага приділяється різнорівневим контрольним роботам, тестовій перевірці знань, роботам у форматі ЗНО. Одна із робіт передбачає перевірку знань із використанням комп´ютерної програми. Всі роботи дають можливість здійснювати диференційований підхід до навчання учнів з метою формування наукового світогляду, розвитку практично всіх типів мислення та уяви учнів, розвитку їх, потенціальних творчих можливостей. До кожного виду роботи пропонуються критерії оцінювання та правильні відповіді.

Посібник стане у пригоді як молодим вчителям фізики так і досвідченим педагогам.


4

Гавриленко Наталя Антонівна

Шляхи підвищення ефективності пізнавальної та творчої діяльності учнів на уроках фізики

Кам’янський

Косарська ЗОШ I-III ступенів Кам’янської районної ради

Посібник містить опис роботи вчителя щодо розвитку пізнавальної та творчої діяльності учнів на уроках фізики та наведені конспекти уроків, з використанням проблемних ситуацій, між предметних зв’язків, якісних і експериментальних задач. Завдяки матеріалам посібника, вчитель може зробити урок цікавішим, змістовнішим та доступнішим для сприйняття учнями.

Цей матеріал можна використовувати як на уроках, так і в позакласній роботі для підвищення інтересу учнів до вивчення фізики, зокрема проведення тижня фізики.5

Чуйко Ольга В’ячеславівна

Методика проведення учнівських конференцій з фізики.

м. Сміла

Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради

Посібник спрямований на підготовку учителя до підготовки та проведення учнівських конференцій на уроках фізики. Містить рекомендації щодо підготовки до проведення конференції та матеріали проведення конференцій з окремих тем.

Призначено для вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів.6

Антіпова Олена Володимирівна

Розробка інтегрованих уроків «Фізика та безпека життєдіяльності людини»

м. Сміла

Смілянський НВК «ЗОШ I-III ступенів №3 - колегіум» Смілянської міської ради

Даний ресурс призначений як додатковий матеріал до проведення уроків фізики.

7

Гасюк Степан Михайлович

Міжпредметні зв’язки на уроках фізики

Маньківський

Маньківська ЗОШ I-III ступенів №1 Маньківської районної ради

Посібник містить інтегровані уроки фізики з хімією, біологією, математикою, інтегровані вправи, позакласні заходи.

Матеріал може бути використаний при викладанні природничих дисциплін. Та позакласній та позашкільній роботі.8

Бойко Наталя Юріївна

Збірник тестових контрольних робіт з фізики. 8 клас

Кам’янка

Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради

Посібник відповідає чинній програмі з фізики для 8 класу 12-річної школи і містить тестові контрольні роботи. Посібник призначений для вчителів фізики

Пропонований збірник містить п’ять тестових контрольних робіт для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів України, які покликані перевірити навчальні досягнення учнів, і повністю відповідає чинній програмі з фізики (12-річна школа).

Контрольні роботи розташовані за тематичними розділами. Кожна контрольна робота складається із шести варіантів, кожен варіант містить шість диференційованих задач з різними рівнями складності. Кожна контрольна робота розрахована на 45 хвилин.

Даний збірник має на меті допомогти вчителям у підготовці та проведенні тематичного контролю, а учням – міцно засвоїти пройдений матеріал, проявити свої здібності та отримати навички роботи з тестовими завданнями для того, щоб добре підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.9

Федорчук Олександр Миколайович

Використання ІКТ при вивченні фізики в 7 класі (2 частини)

м. Черкаси

Черкаська ЗОШ I-III ступенів №5 Черкаської міської ради
10

Антонов Дмитро Володимирович

Опорні конспекти з фізики. 8 клас.

Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківська ЗОШ I-III ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради

Міні-підручник опорних схем зроблено на основі діючої програми з фізики для 9 класу.

Систематизовані опорні схеми допоможуть вчителям та учням при повторені, узагальнені, підготовки до контрольних робіт, державної підсумкової атестації.11

Бабій Наталія Михайлівна

Поєднання сучасних технологій навчання на уроках фізики (методичні рекомендації)

Христинівський

Христинівська спеціалізована школа I-III ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука

В брошурі подано розробки уроків, при проведенні яких застосовано поєднання проблемно-пошукових та інтерактивних технологій. Рекомендовано для використання в навчально-виховному процесі учителям фізики.

12

Творча група вчителів Кам’янського району Воронова Ольга Володимирівна, Олексенко Наталія Равилівна,

На уроці цікаво! Збірник вправ з природознавства на розвиток логічного мислення для учнів 5-6 класів

Кам’янський

Методисти Кам’янського районного методичного кабінету

Збірник з природознавства для учнів 5-6 класів містить вправи на розвиток логічного мислення (кросворди, ребуси, загадки тощо) та відповіді до них, цікаву додаткову інформацію. Це допоможе учню та вчителю зробити уроки цікавими, підбити підсумок уроку, логічно завершити тему, провести позакласний захід.

Більшість завдань розраховано на краще засвоєння фізичної природи тих явищ, з якими людина зустрічається щоденно, розуміння нерозривності зв’язку людини та природи, основніих законів Всесвіту.Збірник призначений для учнів 5-6 класів, вчителів природознавства та тих, хто цікавиться вивченням природи.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка