Положення про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності;  на педагогічній годині повідомлено про мету та завдання проведення Тижня, порядок проведення, вимоги до матеріалів, які повинні подаватись для визначення кращихСкачати 25.14 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір25.14 Kb.
Аналіз

проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

«Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно»

 

На виконання наказу «Про організацію та проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності»  від 07 .11.2014 року  №      з 10.11 по 14.11.2014 року  в дошкільному навчальному закладі № 68  проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Вогнище – це романтично, проте дуже небезпечно».Для проведення Тижня були проведені заходи:

  Підготовлений наказ про проведення Тижня з визначенням відповідальних осіб;

  розроблене положення про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності;

  на педагогічній годині повідомлено про мету та завдання проведення Тижня, порядок проведення, вимоги до матеріалів, які повинні подаватись для визначення кращих;

  Складений план-графік та план-сітка проведення Тижня.

В методичному кабінеті організована тематична виставка літератури, дидактичних посібників, конспектів занять, сценарії свят та розваг, яка допомогла в організації навчально-виховної роботи в групах.

Підготовлені пам’ятки для батьків: «Служба 101», «Сам удома», «Пожежна безпека», «Попередження пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем»

Проведено консультацію для батьків «Обережність не зашкодить», «Сірничок малий, а біда велика».

Відбулася зустріч з представником Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області та показ техніки ДПРЧ – 2 ДПРЗ - 1. Надана практична допомога педагогічному колективу у проведенні Тижня: бесіда з пожежної безпеки, відпрацьовані практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

В ході проведення Тижня цікаво пройшли тематичні заняття «Кицин дім» (молодша група № 2 вихователь Кожухар І., «Ознайомлення з куточком протипожежної безпеки» (молодша  група № 11, вихователь  Поліщук І.В.), «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог» (старша група  № 7 вихователь  Кривулько І.М.), «Лісова пожежа» (підготовча група № 4 вихователь Алексіївець Т.В.), «Безпечні сірнички» (середня група № 8 вихователь Оришечко О.І.).

В ході проведення Тижня цікаво пройшла тематична вистава, в якій головними героями були діти «Пригода в осінньому лісі».

    Для старших дошкільників  інструктор з фізкультури Русинюк У.В. провела  спортивну  розвагу «Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося

Організовані та проведені дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові  ігри: «Врятуй вірних друзів», «Пожежники на навчанні», «Пожежна тривога», «Школа пожежників».

Для дітей середніх та старших груп організована виставка дитячих малюнків, серед яких найкращими визнанні Колечкіної Лілі група № 1, Беліченко Христини група № 11, Єлісєєва Євгена група № 6, Овчаренка Максима група № 6, Плахотньої Єви група № 8, Котлова Захара група № 8, Луньової Маргарити група № 8, Красніцької Світлани група № 5, Бабака Дениса

група № 5.

Проведено вікторину для дітей середнього віку «Чи знаєте ви?».

Під час проведення  тематичного контролю  планування навчально – виховної роботи, проведення заходів, занять,  оформлення куточків безпеки було вказано на недоліки та шляхи їх усунення.

 

  

Вихователь – методист                                    Біда С.О. 


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка