Поурочний план вивчення розділів і тем предмета “Захист Вітчизни” в навчально-виховних закладах. 11 класСкачати 123.87 Kb.
Дата конвертації11.03.2016
Розмір123.87 Kb.
Поурочний план вивчення розділів і тем предмета “Захист Вітчизни” в навчально-виховних закладах. 11 клас (2 рік навчання)


з\п

тижня

Зміст навчального матеріалу

Дата проведення

1

2

3

41

Тактична підготовка Т 1-1 (1год.). Сучасні війни та військові конфлікти, їх психологічні особливості та вплив на поведінку і стан людини.

ДГП. Міжнародні трибунали.


1

ПФП Т 1-4 (1год.). Ознайомлення з військово-прикладною смугою перешкод. Тренування в подоланні окремих перешкод.


2

Тактична підготовка Т 1-2 (1год.). Поняття про бій. Характеристика загальновійськового бою. Види вогню та маневру, їх значення в бою.


2

ПФП Т 1-5 (1год.). Ознайомлення з єдиною смугою перешкод. Тренування в подоланні окремих перешкод.


3

Тактична підготовка Т 1-3 (1год.). Обов’язки солдата в бою Особиста зброя та екіпіровка солдата.


3

ПФП Т 1-6 (1год.). Ознайомлення з єдиною смугою перешкод. Тренування в подоланні окремих перешкод.


4

Тактична підготовка Т 2-1 (1год.). Способи пересування на полі бою під час дії у пішому порядку.


4

ЗВП Т 4-1 (1год.). Шикування відділення в розгорнутий та похідний строю. Розмикання і змикання відділення. Перешикування відділення з однієї шеренги у дві і навпаки, з розгорнутого строю в похідний. Рух відділення стройовим та похідним кроком. Перешикування відділення під час руху з колони по одному в колону по два та навпаки. Військове питання відділення на місці та під час руху. Відповіді відділення на привітання та поздоровлення.


5

Тактична підготовка Т 2-2 (1год.). Поняття про вогневу позицію в обороні. Вимоги до вибору місця для ведення вогню та спостереження. Прийоми та правила обладнання і маскування окопу для стрільби лежачи.


5

Вогнева підготовка Т 2-1 (1год.). Призначення, бойові властивості, загальна будова та принципи дії ручних гранат. Порядок огляду та підготовки гранат до метання.


6

Тактична підготовка Т 2-3 (1год.). Спостерігач і його обов’язки. Вибір місця для ведення спостереження. Способи вивчення місцевості. Виявлення цілей та доповідь про їх знаходження. Тематичне оцінювання.


6

ОМСП Т 4-1 (1год.). Поняття про рану. Класифікація ран. Види кровотечі, їх класифікація. Перша допомога при кровотечі та проникаючих пораненнях грудей та живота. Техніка накладання пов’язок на голову, передпліччя, ліктьовий та плечовий, колінний та гомілковостопний суглоби. Кровоспинний джгут. Техніка стискання судин для зупинки кровотечі.


7*

НПЗ Вогнева підготовка Т 4-2 (1год.). Заходи безпеки під час поводження з ручними гранатами. Вивчення прийомів та правил метання ручних гранат.


7

ОМСП Т 4-2 (1год.). Поняття про переломи кісток. Види переломів. Табельні та підручні засоби іммобілізації. Накладання шин при переломах. Правила користування шприц-тюбиком. Правила транспортування потерпілих при різноманітних ушкодженнях та пораненнях.


8*

НПЗ ЗВП Т 4-2 (1год.). Сигнали керівництва строєм: «Увага», «Збір командирів», «Вперед», «Стій», «Збільшити (зменшити) дистанцію», «У колону», «Усі кругом», «Усі праворуч», «До машин», «На місця» тощо.


8

ОМСП Т 5-1 (1год.). Класифікація опіків, перша допомога, профілактика больового шоку. Перша допомога при тепловому та сонячному ударі. Дія низьких температур на організм людини. Перша допомога при ураженні електричним струмом та утопленні. Перша допомога при тривалому здавлюванні частин тіла людини та при гострому болі в животі.


9*

НПЗ Вогнева підготовка Т 3-6 (1год.). Приготування до стрільби лежачи з упору. Тренування в одноманітності прицілювання. Вирішення вогневих завдань. Удосконалення знань з будови автомата. Підготовка автомата до стрільби. Порядок чищення та змащення зброї.


9

ОМСП Т 5-2 (1год.). Поняття про отруту та отруєння. Ознаки та перша допомога при отруєнні чадним газом, етиловим бензином, антифризом, метиловим спиртом, пороховими газами та діхлоретаном. Перша допомога при отруєнні їжею, грибами та ягодами. Перша допомога при укусах отруйних комах, змій та павуків. Основи надання першої допомоги при алергічній реакції. Попередження інфекційних захворювань. Венеричні захворювання та їх профілактика. СНІД. Шляхи зараження, перебіг хвороби. Профілактичні заходи.


10*

НПЗ Вогнева підготовка Т 3-7 (1год.). Перевірка знань з будови автомата, виконання нормативів №№1-5, вирішення вогневих завдань. Виконання контрольної вправи стрільби з пневматичної гвинтівки.


10

Резерв часу (1год.).


11*

НПЗ ОМСП Т 5-3 (1год.). Надання першої допомоги при різноманітних ушкодженнях та захворюваннях. Складання практичних нормативів та завдань з першої допомоги.


11

ЗВП Т 2-1 (1год.). Розподіл часу і повсякденний порядок. Розпорядок дня та його значення для виконання основних заходів повсякденної діяльності, навчання й побуту особового складу підрозділів. Підйом, ранковий огляд і перевірка. Начальні заняття, звільнення з території військової частини, відвідування військовослужбовців.


12*

НПЗ Тактична підготовка Т 6-1 (1год.). Ознайомлення з озброєнням та бойовою технікою військової частини, їх призначення, тактико-технічна характеристика. Демонстрація озброєння та бойової техніки у дії.


13*

НПЗ Тактична підготовка Т 6-1 (1год.). Ознайомлення з побутом військової частини.


12

ЗВП Т 2-2 (1год.). Призначення, склад та озброєння добового наряду роти. Обов’язки днювального роти та його підлеглість. Обладнання та оснащення місця, де черговий днювальний виконує свої обов’язки.


13

ЗВП Т 2-3 (1год.). Вивчення дії днювального під час прибуття в роту прямих начальників, чергового частини, у випадку тривоги і пожежі. Дії днювального під час виносу майна з розташування роти. Дії днювального вільної зміни.


14

ЗВП Т 2-5 (1год.). Тренування у виконанні обов’язків днювального. Тематичне оцінювання.


14*

НПЗ ПФП Т 1-9 (1год.). Марш-кидок 5 км у складі взводу.


15*

НПЗ ПФП Т 1-11 (1год.). Виконання залікових вправ з метання гранати Ф1 на дальність та влучність.


15

ЗВП Т 2-6 (1год.). Призначення та завдання варти. Визначення варти, чатового. Пост, його обладнання та оснащення. Положення зброї у чатового на посту. Способи охорони поста. Обов’язки чатового.


16*

НПЗ ЗВП Т 2-6 (1год.). Порядок заряджання зброї. Дії чатового під час прийому та передачі поста.


16

Контроль навчальних досягнень учнів з тактичної підготовки (Т 1(1-3), Т 2(1-3)).


17*

НПЗ ЗВП Т 2-7 (1год.). Дії чатового при виникненні на посту пожежі або порушенні порядку поблизу свого чи сусіднього постів. Дії чатового при нападу на пост. Порядок застосування зброї.


17

Тактична підготовка Т 3-1 (1год.). Суть орієнтування на місцевості. Визначення сторін горизонту за компасом, годинником та сонцем, місцевими предметами. Доповідь про своє місцезнаходження.


18*

НПЗ ПФП Т 3-1 (1год.). Підготовка до переправи через водну перешкоду. Форма одягу та використання підручних засобів для виконання переправи через водну перешкоду.


18

Резерв часу.


19*

НПЗ ПФП Т 1-10 (1год.). Подолання єдиної смуги перешкод.


19

Тактична підготовка Т 3-2 (1год.). Магнітний азимут і його визначення. Визначення азимуту на місцевий предмет і напрямку руху по магнітному азимуту.


20*

НПЗ Тактична підготовка Т 3-3 (1год.). Порядок руху за азимутом, обхід перешкод. Пошук об’єкта.


21*

НПЗ Тактична підготовка Т 3-3 (1год.). Порядок руху за азимутом, обхід перешкод. Пошук об’єкта.


20

Тактична підготовка Т 2-4 (1год.). Способи боротьби з танками за допомогою ручних гранат та інших засобів озброєння механізованого відділення. Виконання другої вправи метання протитанкової гранати.


21

Тактична підготовка Т 2-5 (1год.). Способи боротьби з низько летючими повітряними цілями.

Тематичне оцінювання.


22*

НПЗ Контроль навчальних знань учнів з загальновійськової підготовки. (Т-3)


22

Тактична підготовка Т 2-6 (1год.). Основні види інженерних загороджень. Способи застосування (встановлення) мінно-вибухових загороджень та їх демаскуючи ознаки.

ДГП. Зброя не вибіркового характеру.


23

Контроль навчальних досягнень учнів з загальновійськової підготовки (Т-1, Т-2).


23*

НПЗ Контроль навчальних досягнень учнів з прикладної фізичної підготовки (1 год.).


24

ПФП Т 1-7 (1 год.). Виконання вправ з метання гранати Ф1 на дальність та влучність.


25

ПФП Т 1-8 (1 год.). Виконання вправ з метання гранати Ф1 на дальність та влучність.


24*

НПЗ Вогнева підготовка Т 3-8 (1 год.). Виконання нормативів з вогневої підготовки. Виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими патронами (або виконання вправи №3 з пневматичної зброї).


25

Резерв часу.


26

ЗВП Т 5-1 (1 год.). Поняття про військову службу та військову діяльність, види, особливості та вимоги до юнака. Психологічна структура військового колективу: суспільна думка, настрій, традиції, взаємовідносини. Службове та неслужбове спілкування у колективі. Проблеми конфліктів та стосунків у військовому колективі, причини їх виникнення, виявлення та способи їх подолання.


26

Тактична підготовка Т 1-4 (1 год.). Організаційна структура механізованого відділення, його озброєння та бойові можливості.


27

ПФП Т 2-1 (1 год.). Розучування та тренування вправ без зброї: стійки, рух вперед та назад, удари рукою на місці та в русі вперед на один крок, удари ногою на місці та в русі вперед на один крок.


27

Тактична підготовка Т 1-5 (1 год.). Тактика дій танків (броньованих машин) іноземних армій, їх уразливі місця. Літаки противника та їх тактика в бою.


28

ВОЗВ Т 1-6 (1 год.). Українське військо періоду козаччини. Запорізька Січ: організація та тактичні прийоми козацького війська. Бойова діяльність військових формувань у складі Російської імперії після скасування козаччини.


28

ПФП Т 2-2 (1 год.). Захист від ударів рукою та ногою підставлянням рук на місці та у русі на один крок вперед (назад) з наступною контратакою.


29

ВОЗВ Т 1-7 (1 год.). Діяльність українських військових формувань під час першої світової війни. Збройні сили Української Народної Республіки та їх роль у захисті національної державності у 1917-1921р.р.


29

ПФП Т 2-3 (1 год.). Розучування і тренування прийомів без зброї: прийомні самострахування, захвати та звільнення від них, больові прийоми.


30

ЗВП Т 5-2 (1 год.). Психологічна структура процесу підготовки та готовності юнака до військової діяльності. Самовизначення та вибір професії. Способи та методи самооцінки готовності до захисту Вітчизни.


30

ПФП Т 2-4 (1 год.). Розучування та тренування прийомів зі зброєю: підготовка до бою, укол багнетом (ножем) та захист від нападу, удар навідліг палкою (ножем) та захист від нападу. Удар ножем з низ у та захист від нападу, захист від погрози пістолетом.


31

ВОЗВ Т 1-8 (1 год.). Боротьба українського народу проти фашизму та національно-визвольна боротьба на Україні під час другої Світової війни (Великої Вітчизняної війни). Розвиток озброєння та військового мистецтва. Військова служба українського народу в лавах Збройних Сил СРСР у післявоєнний період.

ДГП. Діти-солдати.


31

ПФП Т 2-5 (1 год.). Розучування і тренування прийомів самозахисту. Виконання прийомів і дій, які вивчалися раніше (парні вправи).

Тематичне оцінювання.


32

ВОЗВ Т 2-1 (1 год.). Історія походження військової присяги, бойового прапора, військової символіки збройних формувань України. Військова присяга її значення і порядок прийняття. Бойовий прапор військової частини – символ честі, доблесті і слави України.


32

ПФП Т 2- 6 (1 год.). Виконання прийомів і дій, які вивчалися раніше.


Примітка: уроки, позначені *, записуються на окремих сторінках класного журналу, призначених для запису навчально-польових занять.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка