Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестаціїСкачати 46.02 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір46.02 Kb.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З

м. Київ


     13.01.2012         № 21

Про надання грифа Міністерства освіти

і науки, молоді та спорту України збірникам

завдань для проведення державної підсумкової атестації

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 № 94 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.02.2008 за № 151/14842, зі змінами, що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 23.11.2010 № 1116, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.12.2010 за № 1237/18532, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2011 № 1310 «Про форми, зміст і підготовку до проведення у 2011/2012 навчальному році державної підсумкової атестації учнів системи загальної середньої освіти»,
НАКАЗУЮ:
1. Надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України» збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів, згідно з додатком.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) разом з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити до 1 квітня 2012 року організацію видання та доставку збірників завдань для державної підсумкової атестації до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра Б. М. Жебровський

Додаток до наказу

Міністерства освіти і науки,

молоді та спорту України

______________2011 № ______Перелік збірників завдань

для проведення державної підсумкової атестації учнів

11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з

предметів інваріантної складової Типових навчальних планів
1. «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас» (укл. Шелехова Г. Т., Новосьолова В. І., Ярмолюк А. В.).

2. «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (російською мовою). 11 клас» (укл. Король Г. М., Мельникова Л. В., Путій Т. М.).

3. «Румунська мова. Збірник переказів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням румунською мовою. 11 клас» (укл. Остафій О. Р.).

4. «Кримськотатарська мова. Збірник переказів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням кримськотатарською мовою. 11 клас» (укл. Яяєва А. М., Велішаєва Х. В., Яяєва Н. М.).

5. «Молдовська мова. Збірник переказів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою. 11 клас» (укл. Кьося В. В., Фєтєску Л. І.).

37. «Угорська мова. Збірник переказів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням угорською мовою. 11 клас» (укл. Браун Є. Л.).

6. «Польська мова. Збірник переказів для державної підсумкової атестації для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням польською мовою. 11 клас» (укл. Лебедь Р. К.).

7. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 11 клас» (авт. Власов В. С., Кульчицький С. В.).

8. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з всесвітньої історії. 11 клас» (авт. Ладиченко Т. В., Камбалова Я. М.).

9. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з правознавства. 11 клас» (авт. Ремех Т. О., Ратушняк С. П.).

10. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з курсу «Людина і світ». (авт. Бакка Т. В., Мелещенко Т. В.).

11. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з філософії». 11 клас» (авт. Бакка Т. В., Мелещенко Т. В.).

12. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української літератури. 11 клас» (авт. Коваленко Л. Т., Михайлова Н. В., Данилейко О. Л.);

13. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 11 клас» (авт. Бондарева О. Є., Таранік-Ткачук К. В., Фоміна С. П.).

14. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інтегрованого курсу «Література» (російська та світова) (російською мовою). 11 клас» (авт. Сімакова Л. А., Снєгірьова В. В.).

15. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 11 клас» (авт. Коваленко О. Я., Несвіт А. М., Чепурна О. В., Шопулко М. Н.).

16. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з німецької, мови. 11 клас» (авт. Коваленко О. Я., Горбач Л. В., Трінька Г. Ю.).

17. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з французької та іспанської мов. 11 клас» (авт. Коваленко О. Я., Клименко Ю. М., Файзуліна Л. М., Костилев А. І.).

18. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас» (авт. Істер О. С., Глобін О. І., Панкратова І. Є.).

19. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з хімії. 11 клас» (авт. Дубовик О. А.).

20. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з біології. 11 клас» (авт. Данилова О. В., Данилов С. А.).

21. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з екології. 11 клас» (авт. Бойчук Ю. Д., Малікова С. О.).

22. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії. 11 клас» (авт. Гладковський Р. В., Довгань А. І., Забуга Н. І., Паламарчук Л. Б., Совенко В. В.).

23. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з економіки. 11 клас» (авт. Бицюра Ю. Б., Горленко Г. О., Капіруліна С. Л.).

24. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас» (авт. Непорожня Л. В., Петренко А. М., Овсянніков О. А., Селезнев Ю. О.).

25. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з астрономії. 11 клас» (авт. Казанцев А. М., Крячко І. П.).

26. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 11 клас» (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г.).

27. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з креслення. 11 клас» (авт. Сидоренко В. К., Дятленко С. М., Терещук Б. М., Солодуха Я. Т.).

28. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з технологій. 11 клас» (авт. Коберник О. М., Тарара А. М., Терещук Б. М., Дятленко С. М., Терещук А. І., Мачача Т. С., Лосина Н. Б.).

29. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з художньої культури. 11 клас» (авт. Масол Л. М., Гайдамака О. В.).

30. «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізичної культури. 11 клас» (авт. Тимошенко О. В., Дятленко С. М., Деревянко В. В., Єрмолова В. М., Копилова Л. В., Лакіза О. М.).

Директор


Інституту інноваційних

технологій і змісту освіти О. А. Удод


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка