Про затвердження заходів щодо реалізації в 2015 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Казанківського району на 2014-2018 рокиСкачати 158.65 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір158.65 Kb.


КАЗАНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


03.04.2015

Казанка

83-р

Про затвердження заходів щодо реалізації в 2015 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей

Казанківського району на

2014-2018 роки

Відповідно до статей 2, 22, пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови облдержадміністрації від 04.03.2015 № 53-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2015 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», Програми відпочинку та оздоровлення дітей Казанківського району на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року № 224/23, з метою забезпечення належних умов для дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей, стимулювання та підтримки діяльності дитячих оздоровчих закладів:


1. Затвердити заходи щодо реалізації в 2015 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Казанківського району на 2014-2018 роки (далі-заходи), що додаються.
2. Покласти координацію діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищної, сільських рад щодо виконання заходів на відділ освіти райдержадміністрації.
3. Створити районну комісію з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку району у складі згідно з додатком І та забезпечити її діяльність відповідно до чинного законодавства.
4. Доручити відділу освіти райдержадміністрації (Бонар) та рекомендувати Казанківській центральній районній лікарні (Апчел), селищному та сільським головам:
1) забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей 2015 року, залучивши до цього професійні спілки, підприємства, установи та організації ;
2) забезпечити дотримання вимог чинного законодавства під час перебуванні дітей у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів;
3) забезпечити в установленому порядку оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
4) забезпечити першочергове фінансування видатків на оздоровлення та відпочинок дітей, виходячи з сум, передбачених у районному та місцевих бюджетах.
5. Доручити відділу освіти райдержадміністрації (Бонар) та рекомендувати центральній районній лікарні (Апчел), Баштанському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідемслужби в Миколаївській області (Бондар) встановити на оздоровчий період «гарячу телефонну лінію» за номерами відповідно: 9-12-57; 9-16-95, (05158)2-64-29.
6. Рекомендувати центральній районній лікарні (Апчел), Баштанському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідемслужби в Миколаївській області (Бондар), районному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Бабій), районній раді профспілок працівників АПК (Сімак) подавати в межах компетенції інформацію щодо стану реалізації заходів відділу освіти райдержадміністрації: про підготовку до оздоровчої кампанії – до 20 квітня, 20 травня; про хід оздоровчої кампанії - до 15 червня, 15 липня, 15 серпня та про підсумки проведення оздоровлення дітей – до 10 вересня 2015 року.
7. Відділу освіти райдержадміністрації подавати узагальнену інформацію про стан реалізації Заходів департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації - до 20 квітня, 20 травня; про хід оздоровчої кампанії - до 20 червня, 20 липня, 20 серпня та про підсумки проведення оздоровлення дітей – до 15 вересня 2015 року.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації О.А. Жорова

Затверджено

Розпорядження голови

Казанківської районної

державної адміністрації03.04.201583-р
Заходи

щодо реалізації в 2015 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей

Казанківського району на 2014-2018 роки
І. Організаційне супроводження відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді

1. Здійснити своєчасну, в повному обсязі підготовку і проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року, розробити і затвердити відповідні заходи, передбачивши збільшення порівняно з минулим роком видатків на оздоровлення та відпочинок дітей, зокрема, дітей пільгових категорій та дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; створення оптимальних умов для безпечного та ефективного перебування дітей у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення; посилення контролю за ефективним витрачанням коштів, які спрямовуються на оздоровлення та відпочинок дітей.

Відділи райдержадміністрації: освіти,

культури, молоді та спорту,

Баштанське міжрайонне управління

Головного управління Держсанепідслужби

в Миколаївській області (за узгодженням),

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням), районний комітет

профспілки працівників агропромислового

комплексу (за узгодженням).

До 1 квітня 2015 року.


2. Вжити заходів щодо забезпечення належної організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в тому числі вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, бездоглядних та безпритульних дітей, в тому числі дітей «групи ризику»; дітей-інвалідів; дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; дітей, які перебувають на диспансерному обліку; талановитих та обдарованих дітей – переможців всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад; відмінників навчання; лідерів дитячих громадських організацій; дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Управління райдержадміністрації:

соціального захисту населення,

агропромислового розвитку,

відділ освіти райдержадміністрації,

Казанківська районна центральна лікарня

(за узгодженням),

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням).

З 01 червня до 01 вересня 2015 року.

3. Забезпечити інформування відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують оздоровлення та відпочинку у літній період.

Служба у справах дітей

райдержадміністрації.

Травень – серпень 2015 року.


4. Вжити заходів щодо залучення в установленому порядку позабюджетних коштів з усіх джерел, не заборонених чинним законодавством України, для оздоровлення та відпочинку дітей. Посилити співпрацю з професійними спілками, фондами, підприємствами, установами та організаціями, що здійснюють заходи з оздоровлення та відпочинку дітей.

Відділ освіти райдержадміністрації,

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням).

Травень-серпень 2015 року.

5. Розробити та затвердити план дислокації пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, які прийматимуть на оздоровлення та відпочинок дітей і використовуватимуться для різних форм і видів відпочинку, зайнятості організованих груп дітей.

Відділ освіти райдержадміністрації,

Баштанське міжрайонне управління

Головного управління Держсанепідслужби

в Миколаївській області (за узгодженням),

виконавчі комітети селищної,

сільських рад (за узгодженням),

районний комітет профспілки працівників

агропромислового комплексу

(за узгодженням).

До 01 травня 2015 року.

6. Утворити районну комісію з перевірки готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до приймання дітей, розробити та затвердити графіки перевірок.

Відділ освіти райдержадміністрації.

До 01 травня 2015 року.

7. Забезпечити відповідно до компетенції проведення районною комісією перевірки готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до прийому дітей. Забезпечити проведення рейдових перевірок умов утримання та виховання дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в період безпосереднього знаходження дітей на оздоровленні та відпочинку.

Відділи райдержадміністрації: освіти,

культури, молоді та спорту,

Казанківська центральна районна

лікарня (за узгодженням),

Баштанське міжрайонне управління

Головного управління Держсанепідслужби

в Миколаївській області (за узгодженням),

виконавчі комітети селищної,

сільських рад (за узгодженням).

До 25 травня 2015 року та упродовж

оздоровчого сезону.

8. Вжити заходів, що спрямовані на недопущення відкриття дитячих закладів, які надають послуги розміщення та харчування без сертифікатів відповідності.

Відділ освіти райдержадміністрації.

До 01 травня 2015 року та упродовж

оздоровчого сезону.

9. Рекомендувати відповідним організаціям забезпечити всі оздоровчі заклади постійним телефонним зв’язком та безперебійним електропопостачанням.

Філія ВАТ ЕК «Миколаївобленерго»

в Казанківському районі (за узгодженням),

Казанківський цех електрозв’язку № 2

(за узгодженням).

З 1 червня до 1 вересня 2015 року.
10. Перевести дошкільні заклади на тримісячний оздоровчий режим

роботи.


Відділ освіти райдержадміністрації,

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням).

З 28 травня до 1 вересня 2015 року.


11. Забезпечити виконання заходів щодо безпечного перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, посилити персональну відповідальність керівників і працівників закладів оздоровлення та відпочинку за дотриманням санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів і купання дітей у водоймах.

Організовувати роз'яснювальну роботу серед дітей про суворе дотримання правил поводження на воді, з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

Відділ освіти райдержадміністрації,

служба у справах дітей райдержадміністрації,

Казанківська районна центральна лікарня

(за узгодженням),

Казанківський РВ УМВС України в

Миколаївській області (за узгодженням).

Травень-вересень 2015 року.
12. Забезпечити роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням влітку 2015 року та належні умови перебування в них дітей.

Відділ освіти райдержадміністрації.

Червень-серпень 2015 року.
13. Забезпечити проведення тематичних заходів, виставок та оглядів літератури в літній період у бібліотеках району.

Відділ культури, молоді та спорту

райдержадміністрації.

Червень – серпень 2015 року.


14. Забезпечити обслуговування груп дітей у літній період в районному краєзнавчому музеї.

Відділ культури, молоді та спорту

райдержадміністрації.

Червень – серпень 2015 року.


ІІ. Організація діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
15. Забезпечити проведення необхідних підготовчих робіт у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, створення належних умов для їх ефективного функціонування.

Відділ освіти райдержадміністрації,

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням).

До 15 травня 2015 року.

16. За зверненнями керівників дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо перевірки їх об”єктів, а також в порядку, встановленому чинним законодавством проводити заходи державного санітарно-епідеміологічного нагляду.

Баштанське міжрайонне управління

Головного управління Держсанепідслужби

в Миколаївській області (за узгодженням).

З 01 червня до 01 вересня 2015 року.

17. Провести лабораторні дослідження питної води з метою підтвердження її безпеки для здоров”я дітей.

Керівники закладів оздоровлення та

відпочинку (за узгодженням).

До 01 червня 2015 року.


18. Вжити заходів, що спрямовані на недопущення відкриття та функціонування дитячих закладів, не забезпечених якісною питною водою.

Відділ освіти райдержадміністрації,

Баштанське міжрайонне управління

Головного управління Держсанепідслужби

в Миколаївській області (за узгодженням).

До 01 травня 2015 року та упродовж

літнього оздоровчого сезону.
19. Не допускати до роботи працівників, які не пройшли обов”язкових медичних оглядів.

Керівники закладів оздоровлення та

відпочинку (за узгодженням).

До початку та упродовж

літнього оздоровчого сезону.
20. Погодити з Головним управлінням Держсанепідслужби в Миколаївській області двотижневе перспективне меню.
Керівники закладів оздоровлення та

відпочинку (за узгодженням).

До 01 червня 2015 року.
21. Не допускати приймання харчових продуктів без супроводжувальних документів про їх якість, з минулим строком зберігання та ознаками псування.

Керівники закладів оздоровлення та

відпочинку (за узгодженням).

До початку та упродовж

літнього оздоровчого сезону.
ІІІ. Медичне забезпечення відпочинку і оздоровлення дітей
22. Сприяти забезпеченню таборів відпочинку та оздоровлення медичними працівниками. Допускати до роботи медичних працівників, які будуть працювати в оздоровчих закладах району, тільки за наявності заліку з питань надання невідкладної допомоги та створити умови їх роботи згідно з вимогами нормативних документів про оздоровлення.

Казанківська районна центральна лікарня

(за узгодженням),

виконавчі комітети селищної, сільських

рад (за узгодженням),

керівники дитячих закладів

оздоровлення та відпочинку

(за узгодженням).

До 15 травня 2015 року.

23. Забезпечити організацію та проведення своєчасного безкоштовного медичного обстеження дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок, медичного огляду працівників, виховательського та обслуговуючого персоналу дитячих закладів відпочинку та оздоровлення.

Казанківська районна центральна лікарня

(за узгодженням).

Травень - вересень 2015 року.

ІV. Інформаційно-методичне забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей


24. Забезпечувати надання організаційно-методичної допомоги дитячим оздоровчим закладам з питань, що стосуються організації та проведення відпочинку та оздоровлення дітей.

Відділ освіти райдержадміністрації.

Постійно.
25. Сприяти висвітленню у районній газеті «Голос Казанківщини» та на офіційному веб-сайті відділу освіти райдержадміністрації інформаційних матеріалів про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району.

Відділ освіти райдержадміністрації,

редакція газети «Голос Казанківщини»

(за узгодженням).

З 01 червня до 01 вересня 2015 року.
26. Організувати інформаційно-просвітницьку роботу з дітьми в таборах відпочинку та оздоровлення з метою їх орієнтації на вибір актуальних на ринку праці професій.

Казанківський районний центр зайнятості

(за узгодженням).

Червень – липень 2015 року.

V. Організація протипожежного та техногенного захисту місць відпочинку та оздоровлення дітей

27. Розробити плани заходів щодо забезпечення пожежної безпеки об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 рік та погодити їх з органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки.


Відділ освіти райдержадміністрації,

виконавчі комітети селищної,

сільських рад (за узгодженням),

керівники дитячих закладів


оздоровлення та відпочинку

(за узгодженням).

До 30 березня 2015 року.
28. У будівлях об’єктів оздоровлення та відпочинку шляхи евакуації привести та утримувати у відповідності з вимогами норм і правил пожежної безпеки.

Керівники закладів оздоровлення та

відпочинку (за узгодженням).

До 01 травня 2015 року.

29. Передбачити розміщення соціальної реклами на протипожежну тематику та щодо безпечної поведінки на воді у місцях масового відпочинку дітей, на територіях дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Відділ освіти райдержадміністрації,

керівники дитячих закладів

відпочинку та оздоровлення

(за узгодженням),

виконавчі комітети селищної,

сільських рад (за узгодженням).

Протягом оздоровчого сезону 2015 року.

30. Організовувати проведення роз’яснювальної роботи серед дітей про суворе дотримання правил поводження на воді, з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

Відділ освіти райдержадміністрації,

керівники дитячих закладів

відпочинку та оздоровлення

(за узгодженням).

Керівник

апарату райдержадміністрації Т.Ю. Трофімова
_____________О.В. Бонар

Додаток 1

до розпорядженням голови

Казанківської районної

державної адміністрації

03.04.201583-р

СКЛАД

регіонального штабу з організації оздоровлення та відпочинку

дітей в літній період 2015 року


Голова штабу:


Трофімова Тетяна Юріївна керівник апарату

райдержадміністрації


Заступник голови штабу:
Бонар Олена Віталіївна в.о. начальника відділу

освіти райдержадміністрації


Секретар штабу
Єна Лариса Володимирівна начальник служби у справах

дітей райдержадміністрації

Члени штабу:

Перчиць Віта Сергіївна начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації


Апчел Сергій Якович головний лікар Казанківської

центральної районної лікарні

(за узгодженням)
Сімак Володимир Павлович голова Казанківського

комітету профспілки

працівників АПК

(за узгодженням)

Керівник апарату

райдержадміністрації Т. Ю. Трофімова

_____________О.В. Бонар

Додаток 2

до розпорядження голови

Казанківської районної

державної адміністрації

03.04.2015 83-р
СКЛАД

районної комісії з перевірки готовності та дотримання умов безпеки

життєдіяльності дітей в оздоровчих закладах району
Голова комісії:
Трофімова Тетяна Юріївна керівник апарату

райдержадміністрації


Заступник голови комісії:
Бонар Олена Віталіївна в. о. начальника відділу

освіти райдержадміністрації


Члени комісії:
Притуленко Володимир Григорович заступник голови Казанківської

районної ради (за узгодженням)

Єна Лариса Володимирівна начальник служби у справах

дітей райдержадміністрації


Апчел Сергій Якович головний лікар Казанківської

центральної районної лікарні

(за узгодженням)
Бичков Ігор Анатолійович начальник Казанківського

районного сектору ГУ ДСНС

(за узгодженням)

Сімак Володимир Павлович голова Казанківського

комітету профспілки

працівників АПК

(за узгодженням)

Ліферова Тетяна Хаскелівна голова постійної комісії

районної ради з питань

освіти, культури, роботи з

молоддю (за узгодженням)

Керівник апаратурайдержадміністрації Т. Ю. Трофімова

_____________О.В. Бонар


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка