Рішення червня 2012р. 12 сесія 6 скликання Про роботу дошкільних навчальних закладівДата конвертації09.03.2016
Розмір18.7 Kb.
ПРОЕКТ


УКРАЇНА


МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Р І Ш Е Н Н Я
__ червня 2012р. 12 сесія 6 скликання
Про роботу дошкільних

навчальних закладів
Заслухавши інформацію завідуючих дошкільних навчальних закладів №3 "Дзвіночок" Поліщук О.Г., №4 "Сонечко" Палатної Т.С. та директора "Немирівської ЗОШ-сад І ступеня " Мельник Л.В. відповідно до статті 26 "Закону України" "Про місцеве самоврядування в Україні", Немирівська міська рада

ВИРІШИЛА:
  1. Інформацію завідуючих дошкільними навчальними закладами ДНЗ №3 "Дзвіночок" Поліщук О.Г., №4 "Сонечко" Палатної Т.С. та директора "Немирівської ЗОШ-сад І ступеня " Мельник Л.В. прийняти до відома.

  2. Зобов’язати завідуючих дошкільними навчальними закладами Поліщук І.Г. та Палатну Т.С. та директора ЗОШ-сад І ступеня Мельник Л.В. забезпечити виконання всіх заходів, передбачених навчально-виховним планом на 2012 рік.

  • забезпечити належний санітарний стан в дошкільних навчальних закладах;

  • при організації харчування дітей чітко дотримуватись вимог і норм чинного законодавства;

  • дотримуватись затвердженої вартості харчування діто-дня, та натуральних норм харчування;

  • систематично контролювати вихід, безпеку і якість страв (бракераж готової продукції) дотримання технології їх приготування.

  1. Зобов’язати завідуючих ДНЗ №3 "Дзвіночок" Поліщук О.Г., №4 "Сонечко" Палатної Т.С. вирішити питання забезпечення проточною гарячою водою в буфетних по групах при наявності коштів.

  2. Зобов’язати завідуючих ДНЗ №3 "Дзвіночок" Поліщук О.Г., ДНЗ №4 «Сонечко» Палатну Т.С, директора Школи-сад Мельник Л.В ліквідувати недоліки, виявлені при перевірках працівниками санепідемстанції, не допускати їх в подальшій роботі. Зобов’язати директора Немирівської ЗОШ-сад І ступеня Мельник Л.В. вирішити питання придбання електронної ваги для зважування продуктів харчування.

  3. При перевиконанні бюджету Немирівської міської ради за І півріччя 2012 року направити кошти на виплату заробітної плати працівникам ДНЗ та ЗОШ-сад І ступеня.

  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, торгівлі, побутового обслуговування (Миговський Л.М), та з питань планування, бюджету та фінансів (Чухно Л.М.).Міський голова Олександр Качур


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка