Рішення засідання колегії мінприродиСкачати 105.99 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір105.99 Kb.

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ12 липня 2013 року № 2/1
м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ

з питання 1 «Стан виконання показників та фінансування Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України за 2011-2012 роки та завдання щодо її реалізації на 2013 рік»
Заслухавши та обговоривши доповідь першого заступника Голови Державної служби геології та надр України Падалко О.В., колегія
ВИРІШИЛА:


 1. Інформацію про стан виконання показників та фінансування Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України за 2011-2012 роки та завдань щодо її реалізації на 2013 рік взяти до відома.

 2. Держгеонадрам України (Дудінов В.О.):

  1. Підготувати та надати до Мінприроди проект Закону України «Про внесення змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази на період до 2030 року» у частині коригування основних показників і забезпечити його погодження з заінтересованими органами виконавчої влади.

Термін виконання: грудень 2013 року.

  1. Підготувати пропозиції щодо збільшення у 2013 році асигнувань (на 500 000,00 грн.) на виконання завдань та заходів Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази на період до 2030 року за бюджетною програмою КПКВК 2404020 «Розвиток мінерально-сировинної бази» та подати на розгляд Мінприроди України.

Термін виконання: вересень 2013 року.

  1. Підготувати та надати до Мінприроди проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.1996 № 266» у частині визначення обсягів прирощення запасів і ресурсів, та забезпечити його погодження з заінтересованими органами виконавчої влади.

Термін виконання: грудень 2013 року.

  1. Підготувати пропозиції до Мінприроди щодо внесення змін до наказу Міністерства економіки України від 03.10.2005 № 314 «Про затвердження критеріїв формування державного замовлення на поставку продукції для державних потреб» у частині визначення критеріїв та показників.

Термін виконання: грудень 2013 року.

Голова колегії О.А. Проскуряков


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
12 липня 2013 року № 2/2

м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ

з питання 2 «Про стан кадрової роботи Мінприроди»
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника Управління роботи з персоналом Азябіної О.О., колегія
ВИРІШИЛА:
1. Звіт начальника Управління роботи з персоналом Азябіної О.О. про стан кадрової роботи Мінприроди у І півріччі 2013 року взяти до відома.

2. Діяльність Управління роботи з персоналом визнати задовільною.

3. Управлінню роботи з персоналом (Азябіна О.О.) :

3.1. Посилити контроль за дотриманням освітньо-кваліфікаційного рівня претендентів на займання посад.

3.2 Забезпечити організацію та контроль за виконанням заходів з підвищення кваліфікації працівників Мінприроди.

4. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату міністерства забезпечити направлення працівників підпорядкованих підрозділів на навчання з підвищення кваліфікації в установлені терміни з дотриманням вимог законодавства.

Термін виконання – протягом 2013 року.

Голова колегії О.А. Проскуряков

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ12 липня 2013 року № 2/3

м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ
з питання 3 «Про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України»

Заслухавши та обговоривши доповідь заступник Голови Державної екологічної інспекції України Костінського Ф.В. колегія


ВИРІШИЛА:
1. Інформацію про стан дотримання вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України взяти до відома.

2. Визнати роботу Держекоінспекції України у сфері контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України задовільною.

3. Держекоінспекції України (Жила П.Б.), Департаменту охорони природних ресурсів Мінрироди (Томахін М.Л.), Департаменту заповідної справи Мінприроди (Канцурак В.В.) підготувати пропозиції про внесення змін до відповідних нормативно-правових актів щодо посилення державного нагляду (контролю) у частині охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Термін виконання: до 01.09.2013

4. Держекоінспекції України (Жила П.Б.):

4.1. Залучати ДП «Центр еколого-експертної аналітики» до перевірок даних з моніторингу навколишнього природного середовища по виявленню змін з використанням даних дистанційного зондування Землі, що надаються Мінприроди.

4.2. Забезпечити посилення ефективності ведення претензійно-позовної роботи у частині відшкодування збитків завданих державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства щодо охорони, використання та відтворення об’єктів тваринного та рослинного світу, занесених до Червоної книги України.

Термін виконання: постійно.

Голова колегії О.А. Проскуряков


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ12 липня 2013 року № 2/4
м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ

з питання 4 «Звіт про проведену роботу Міністерством екології та природних ресурсів України стосовно дотримання вимог антикорупційного законодавства

у першому півріччі 2013 року»
Заслухавши та обговоривши доповідь головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції Кунденка С.П., колегія
ВИРІШИЛА:

 1. Роботу Міністерства екології та природних ресурсів України стосовно дотримання вимог антикорупційного законодавства у першому півріччі 2013 року визнати задовільною.

 2. Головному спеціалісту з питань запобігання і виявлення корупції відділу організаційно-аналітичної роботи Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра (Кунденку С.П.) на виконання п.12 Плану заходів Міністерства екології та природних ресурсів України щодо запобігання і виявлення корупції на 2013 рік,

підготувати узгоджені з керівництвом міністерства пропозиції, спрямовані на налагодження дієвого співробітництва з громадськістю стосовно повідомлень про випадки корупційних правопорушень та затвердження відповідних спільних заходів з метою їх подальшого обговорення на засіданнях Громадської ради.

Термін: III квартал 2013р.

 1. Головному спеціалісту з питань запобігання і виявлення корупції відділу організаційно-аналітичної роботи Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Міністра (Кунденку С.П.) спільно з Управлінням роботи з персоналом (Азябіна О.О.) розробити план заходів стосовно роз’яснювальної роботи з питань антикорупційної проблематики серед співробітників установ та організацій, що належать до сфери управління Мінприроди.

Термін: до 1.10.2013р.

 1. Головному спеціалісту з питань запобігання і виявлення корупції (Кунденку С.П.) у разі виникнення проблемних питань у сфері запобігання та виявлення корупції доповідати на чергових апаратних нарадах Мінприроди.

Голова колегії О.А.Проскуряков


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ12 липня 2013 року № 2/5
м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ

з питання 5 «Про стан виконавської дисципліни за результатами роботи Міністерства екології та природних ресурсів України протягом І півріччя 2013 року»
Заслухавши та обговоривши доповідь завідувача Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень вищих органів державної влади Васильченко В.А., колегія
ВИРІШИЛА:

1. Взяти до відома інформацію про стан виконавської дисципліни у Мінприроди протягом ІІ півріччя.

2. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України та керівникам структурних підрозділів центрального апарату міністерства:

2.1. Забезпечити неухильне дотримання строків виконання доручень вищих органів влади.

2.2. На наступному засіданні колегії поінформувати про проведену роботу та вжиті заходи до порушників виконавської дисципліни.

2.3. Забезпечити подання до Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень вищих органів державної влади інформаційних довідок про стан виконання доручення, термін яких затримується.

Термін виконання: щоп’ятниці до 14 години

2.4. Забезпечити персональну відповідальність посадових осіб за порушення виконавської дисципліни та доповідати на засіданнях колегії про вжиті заходи.

2.5. Завідувачу Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень вищих органів державної влади (Васильченко В.А.) продовжувати виконання завдання щодо систематичного аналізу стану виконавської дисципліни та щовівторка і щочетверга надавати службові записки стану опрацювання документів контрольної групи.

Голова колегії О.А.Проскуряков


МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
12 липня 2013 року № 2/6
м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ
з питання 6 «Відзначення державними нагородами та відзнаками Кабінету Міністрів України (Почесна Грамота Кабінету Міністрів України та Подяка Прем’єр-міністра України) порядку денного
Заслухавши та обговоривши доповідь начальника Управління роботи з персоналом Азябіної О.О., колегія
ВИРІШИЛА:
1. Управлінню роботи з персоналом (Азябіна О.О.) порушити клопотання перед Президентом України Януковичем В.Ф. :


  1. Про присвоєння почесного звання “Заслужений природоохоронець України”:

КАНЦУРАКУ Віктору Васильовичу – директору Департаменту заповідної справи Мінприроди;

КАПІРУЛІ Олексію Михайловичу – директору національного природного парку "Деснянсько-Старогутський";

НЕСТЕРЕНКУ Миколі Петровичу – заступнику Голови Президії Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи;

ЩЕРБАКУ Ігорю Михайловичу – голові комісії з ліквідації, заступнику начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві;

ТОМАХІНУ Михайлу Лорановичу – директору Департаменту охорони природних ресурсів Мінприроди;

БОНДАРЮ Олександру Івановичу – ректору Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди;Термін: серпень 2013 року.


 1. Управлінню роботи з персоналом (Азябіна О.О.) порушити клопотання перед Прем’єр-міністром України Азаровим М.Я.:

2.1. Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України:
ІВАНЕНКА Ігоря Борисовича – заступника директора Департаменту заповідної справи Мінприроди;
БІЛЯКА Михайла Васильовича – директора Яворівського національного природного парку;
ГРИЦАНА Юрія Івановича – проректора з наукової роботи Дніпропетровського державного аграрного університету;
КАПРАНОВА Сергія Володимировича – директора Алчевської міської філії Державної установи ,,Луганський обласний лабораторний центр Державної епідеміологічної служби України“;
ЛИТВИНЕНКА Анатолія Юрійовича – голову президії Вінницької обласної ради Українського товариства охорони природи;
ЛЮБАРЦЕВУ Віру Сергіївну – заступника голови Президії Миколаївського обласного товариства охорони природи;
ЛІСОВЕЦЬ Катерину Іванівну – голову Президії Всеукраїнської ради Українського товариства охорони природи.
Термін: серпень 2013 року.
2.2. Про оголошення Подяки Прем’єр-міністра України:

ДРАПАЛЮК Анастасії Миколаївні – головному спеціалісту відділу розвитку природно-заповідного фонду Департаменту заповідної справи Мінприроди;


АРТАМОНОВУ Владиславу Альбертовичу – директору національного природного парку "Бузький Гард";
СИМОНЕНКО Ніні Василівні – директору Мезинського національного природного парку.

Термін: серпень 2013 року.

 1. Управлінню персоналом (Азябіна О.О.) розглядати, у разі надходження, пропозиції стосовно відзначення працівників за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток природоохоронної діяльності, збереження навколишнього середовища та подавати на розгляд колегії.


Голова колегії О.А. Проскуряков

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ12 липня 2013 року № 2/7
м. Київ
РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ

з питання 7 «Різне»
Заслухавши та обговоривши доповідь Голови Громадської ради при Мінприроди Савицького В.В., колегія
ВИРІШИЛА:

1. Взяти інформацію про необхідність більшого забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної екологічної політики та виконання Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища до відома.

2. Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління (Бондар О.І.) відновити видання дайджесту екологічних новин Мінприроди для підвищення інформованості суспільства щодо позиції міністерства.

3. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра екології та природних ресурсів України та керівникам структурних підрозділів центрального апарату міністерства забезпечити подання інформації про результати основної діяльності у галузі охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів та про участь у заходах для включення в дайджест екологічних новин до Центру соціально – екологічної інформації Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Термін: щоп’ятниці до 15:00

Голова колегії О.А.Проскуряков


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка