Робота профспілкового комітету Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячого садка в організації культурно-масової та спортивної роботиСкачати 61.15 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір61.15 Kb.
Робота профспілкового комітету

Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячого садка в організації культурно-масової та спортивної роботи

Школа, на думку В.О. Сухомлинського, - повинна бути школою радості для дітей, школою творчості для вчителів, та школою спокою для батьків та суспільства.

Саме на вирішення цього питання і направлена робота профспілкового комітету Новоолександрівської ЗОШ – дитячого садка І – ІІІ ступенів; закладу, який по праву може називатися школою – родиною.

Робота профспілкового комітету Новоолександрівської ЗОш-дитсадка спрямована на згуртування колективу, підтримання здорового мікроклімату серед колег, на те, щоб кожен почував себе необхідним, бажаним, неповторним. У нас прекрасний колектив, на є чим пишатись. Ми горді за свою школу і розуміємо , що кожен має вкласти душу в улюблену справу навчання і виховання підростаючого покоління.


Завдяки коштам спонсорів та благодійним внескам, зусиллям і працьовитим рукам членів колективу школа є однією із найзатишніших і найкращих в районі. Тут радо зустрічають гостей. Наша школа – результат співдружності і співпраці з сільською владою, адміністрацією району, відділу освіти, батьками.

  Усі свята радісні  й сумні події ми ділимо на всіх. Нам добре й весело разом. День вчителя, Міжнародний жіночий день, День Захисника Вітчизни, новорічні свята, дні народження колег, зустрічі з випускниками,зустрічі з видатними людьми, виїзди на лоно природи – всі ці свята профком намагається організувати і провести якнайкраще. Кожне свято проходить неповторно, адже всі члени профкому і педагогічний колектив беруть участь у його підготовці. Педагогічний колектив школи бере активну участь у справах рідного села, яке квітне і кращає з кожним роком. p9016503

На святі Першого дзвоника

ветерани педагогічної праці школи (2011 р.)
Спільно з жителями села колектив педагогів закладу активно використовує одну з найкращих на Херсонщині спортивну залу (30 х 13 м), тренажерну, актову залу на 160 місць, де працюють гуртки художньої самодіяльності СБК. При школі - дитячому садку працює краєзнавчий музей села, площею 270 м2.. Для успішної реалізації поставлених завдань колектив школи-родини використовує співпрацю зі своїми соціальними партнерами, юридичними та фізичними особами. Метою такого партнерства є об'єднання зусиль у розв’язанні соціокультурних та освітніх проблем.

p2274846
Районний захід «Мистецтво рідного села»

pb167084

Ансамбль «Надвечіря» на святкуванні

Дня працівників сільського господарства
Колектив Новоолександрівської школи – дитячого садка надзвичайно цінує партнерство з ветеранами педагогічної праці. Учителі-пенсіонери учасники навчально-виховного процесу, беруть активну участь не лише в позакласних заходах, а мають конкретний вплив на формування особистості нинішніх школярів. Практикується зворотній зв'язок, коли вчитель – пенсіонер опікується конкретним дитячим колективом, передає свій багатий життєвий досвід, а класний колектив бере шефство над ветераном, допомагає йому. Стало традицією проводити разом свята: вечори пам’яті, Перший дзвоник, Ден учителя, 9 Травня, Останній дзвоник, випускний балimg_0001sdc13745

копия swscan0000200296

День учителя

Надзвичайно тісна співпраця існує між колективами школи – дитячого садка та ветеранськими організаціями ПАТ «Придніпровське» (голова первинної організації Мироєвський Д.П.) та села Новоолександрівка (Білоус Р.І.). З метою патріотичного та екологічного виховання практикуються спільні акції по закладенню Алей, скверів до пам’ятних дат. Сьогодні село прикрашають туєва Алея Пам'яті, висаджена до 60-річчя визволення України (2004 р.), Парк Слави (2005 р.), сквери до 65-річчя радгоспу та села, закладені при в'їзді в село (2007 р.), 75-річчя села Новоолександрівка, 80 – річчя школи.img_0002


img_0005

Плоди цієї співпраці бачать всі жителі села, гості, а самі учасники даних акцій мають моральне задоволення від результатів діяльності.sdc14180


p5080030

sdc14172

imga0437

У 2011 році виповниться 10 років тісної співпраці з колективом Старосільської ЗОШ Великоолександрівського району. У пошуках передового педагогічного досвіду при переході до державно – громадського управління ми знайшли однодумців та колег. Адже сільська громада с. Старосілля, яка складається в основному з вихідців з Білорусії є зразком колективізму, організованості, толерантності. У селі панує атмосфера доброти, доброзичливості, поваги до людей. Майже за 10 років ми провели більше 15 зустрічей, реалізовуємо спільні проекти, зокрема «Через історію минулого до відродження духовності». Як результат обидва заклади мають чудові краєзнавчі музеї – центри духовного відродження села, напрацьовано великий досвід співпраці органів державної влади, громадськості в питанні виховання підростаючого покоління. Особливо імпонує стиль керівництва Старосільського сільського голови Чавури Сергія Вікторовича. Колективи обох навчальних закладів спільно реалізовували заходи по святкуванню 80-річчя нашого закладу (6 листопада 2004 року, та 40-річчя Старосільської ЗОШ (24 жовтня 2009 року). p5230011


p9306607

Творча зустріч профспілкових комітетів

Новоолександрівської та Старосільської ЗОШ
pa266935

img_0008

p5230032


На святкуванні Дня учителя в Старосільській ЗОШ
Профспілковий комітет Новоолександрівської ЗОШ – дитсадка бере активну участь у районних та обласних семінарах (зокрема семінар голів сільських рад Бериславського району).

p5170011

У вересні 2010 року профспілка школи – дитячого садка започаткувала тісну співпрацю з колективом ВАТ «Кривбасвибухпром». Ця організація має пансіонат на території нашого села і з метою фізичного розвитку, утвердження здорового способу життя серед молодого покоління 11 вересня було проведено Спартакіаду наших колективів, присвячену дню фізкультурника. Активну участь в проведенні заходів, які проходили на території школи – дитячого садка, взяли керівники «Кривбасвибухпрому» на чолі з головою правління Монаковим В.Ф.У школі – дитячому садку профспілковий комітет проводить спортивно-масову роботу. Уже 20 років поспіль проводиться традиційний пробіг Пам’яті, на який збираються всі жителі села. Щороку в спортивному залі збираються жителі, щоб стати учасниками різних заходів: турніру пам’яті В.Я.Гусара, турніру імені М.Г.Світличного, веселих стартів, до яких залучаються педагоги, батьки, учні.

p4160006

Традиційний пробіг

pb254063

Турнір імені М.Г. Світличного

p2210011

Турнір імені В.Я.Гусара

p2210001

d:\фото\школа фото\спорт\pb254071.jpg
Уже багато років діє спортивний клуб жінок, які тричі на тиждень відвідують спортивний зал.


Головним результатом роботи профспілкового комітету Новоолександрівської школи-дитсадка, школи – родини є чудовий морально – психологічний клімат, який склався в колективі учнів, учителів, батьків. Атмосфера доброзичливості, щирості, взаємоповаги.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка