Розпорядження голови обласної державної адміністрації 16. 04. 2015 №231 Про заходи з підготовки І відзначення в області у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війниСкачати 79.08 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір79.08 Kb.
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


16.04.2015 231
Про заходи з підготовки і відзначення

в області у 2015 році 70-ї річниці Перемоги

над нацизмом у Європі та 70-ї річниці

завершення Другої світової війни


З метою організації виконання в області Указу Президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Затвердити план заходів з підготовки і відзначення в області у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, що додається.

2. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, про що інформувати управління культури обласної державної адміністрації до 12 травня та 04 вересня 2015 року для подальшого узагальнення та направлення інформації Адміністрації Президента України до 15 травня та 09 вересня 2015 року відповідно.

3. Рекомендувати управлінню МВС України в області та управлінню СБУ в області вжити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів, пов’язаних з відзначенням пам’ятних дат та історичних подій Другої світової війни.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 листопада 2012 року № 849 «Про заходи з підготовки і відзначення в області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Січову В.І.


Голова обласної

державної адміністрації А.С.Путілов

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

обласної державної адміністрації

16.04.2015231

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки і відзначення в області у 2015 році 70-ї річниці Перемоги

над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни


1. Забезпечити підготовку та проведення за участю ветеранів війни, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань ветеранів, студентської та учнівської молоді, громадськості урочистостей та меморіальних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, а саме:

- 08 і 09 травня 2015 року - заходів, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги;

- 02 вересня 2015 року - заходів, присвячених 70-й річниці завершення Другої світової війни.

Управління культури обласної державної адміністрації, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, організаційний відділ апарату обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, громадські об’єднання

ветеранів (за згодою)

08, 09 травня та 02 вересня 2015 року
2. Організувати відвідування керівництвом місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування ветеранів, які перебувають в геріатричних пансіонатах, пансіонатах для ветеранів війни та праці, а також вишукати можливість для вручення їм пам’ятних подарунків.

Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації

Травень 2015 року
3. Вжити додаткових заходів щодо забезпечення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни.

Департаменти обласної державної адміністрації: соціального захисту населення, охорони здоров’я, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно

4. Забезпечити проведення в закладах культури області тематичних культурно-мистецьких заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.Управління культури обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року
5. Провести у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах семінари, засідання за «круглим столом», тематичні лекції, уроки пам’яті, бесіди, тематичні екскурсії до музеїв, інші заходи, присвячені визволенню України від фашистських загарбників та славетним сторінкам історії Великої Перемоги, а також зустрічі з ветеранами Другої світової війни та учасниками бойових дій на сході України.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року
6. Оформити у бібліотеках навчальних закладів тематичні книжкові виставки, експозиції, організувати перегляди фільмів, присвячених переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, консолідації ідеї захисту України.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року
7. Оформити в бібліотечних установах області тематичні виставки й полиці, перегляди літератури, провести уроки пам’яті, години мужності.

Управління культури обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року
8. Провести в обласних музейних закладах День відкритих дверей.

Управління культури обласної державної адміністрації

08 - 09 травня 2015 року
9. Організувати проведення масових заходів, тематичних екскурсій для учнівської молоді в обласному краєзнавчому музеї з використанням віртуальної виставки «Листи з фронту – документальне джерело історії Другої світової війни».

Управління культури обласної державної адміністрації

Травень 2015 року

10. Організувати у навчальних закладах тематичні кінопокази на шкільних кіноустановках хронікально-документальних та художніх фільмів, а також аналогічні кінопокази на кіноустановках області.Управління культури обласної державної адміністрації

Квітень - травень 2015 року
11. Провести із залученням учнівської та студентської молоді впорядкування військових поховань, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні.

Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, управління обласної державної адміністрації: культури, освіти і науки, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 07 травня 2015 року
12. Забезпечити:

- висвітлення у засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах обласної та районних державних адміністрацій:

заходів з відзначення в області 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня памяті та примирення, Дня Перемоги та 70-ї річниці завершення Другої світової війни;

актуальних питань життя ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни;

- створення відповідних медійних проектів.

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми, ХОДТРК «Скіфія» (за згодою)

Постійно
13. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної

адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

До 05 травня та до 27 серпня 2015 року
14. Провести єдині дні інформування населення області, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни.

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року

15. Сприяти в установленому порядку розвитку волонтерського руху, діяльності громадських об'єднань і релігійних організацій, що надають допомогу та підтримку ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, сім'ям загиблих (померлих) воїнів, дітям війни, а також поширенню благодійництва та шефства підприємств і організацій, підприємців над закладами охорони здоров'я та соціального захисту населення, які забезпечують обслуговування ветеранів війни.Департаменти обласної державної адміністрації: з питань внутрішньої та інформаційної політики, соціального захисту населення, охорони здоров’я, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно
16. Організувати проведення на обласному телебаченні засідань за «круглим столом» з представниками політичних партій, громадських організацій, громадськості, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі українського народу у Другій світовій війни.

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної

адміністрації, ХОДТРК «Скіфія» (за згодою)

Травень, жовтень 2015 року
17. Вживати додаткових заходів щодо забезпечення збереження та підтримання в належному стані меморіалів, пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань загиблих.

Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації, управління культури обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Постійно
18. Забезпечити медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд у місцях проведення заходів.

Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року
19. Забезпечити охорону громадського порядку та дотримання правил дорожнього руху під час проведення масових заходів.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми

Травень, вересень 2015 року

Перший заступник головиобласної державної адміністрації В.І.Січова


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка