Розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 серпня 2014 року м. Теребовля №248-од ПроСкачати 30.88 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір30.88 Kb.
ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


голови районної державної адміністрації

від 12 серпня 2014 року м. Теребовля № 248-од


Про стан розрахунків за спожиті

енергоносії та хід виконання районної

«Програми енергоефективності та

енергозбереження на 2010-2014 роки»

В районі проводиться цілеспрямована робота щодо забезпечення всіх категорій споживачів енергоносіями, своєчасної оплати за них, скорочення їх споживання та впровадження енергозбереження.

В поточному році, станом на 01 липня споживачі району розрахувались за спожиту протягом січня-червня 2014 року електроенергію на 99,9 %, за природний газ - на 116,9 %, за тепло – на 95,2% , в тому числі організації місцевого бюджету оплатили за спожиту електроенергію- 99,9 %, за природний газ - 100,2 %, за тепло – 96,0 % .

З метою стабільного забезпечення району енергоносіями та проведення повних розрахунків за них, впровадження енергозберігаючих заходів:

1. Виконкомам міської, селищних, сільських рад, керівникам бюджетних установ району проаналізувати стан розрахунків за спожиті енергоносії, при наявності боргів терміново вжити заходів щодо їх погашення та забезпечити повну поточну оплату.

2. Рекомендувати керівникам енергопостачальних організацій Теребовлянський РЕМ (Сидій В.Д.), Теребовлянське УЕГГ ПАТ “Тернопільгаз” (Запорожець В.В.), теплорайон КПТОР “Тернопільтеплокомуненерго” (Васенда Р.Ф) активізувати роботу щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії населенням та небюджетними структурами.

3. Рекомендувати керівникам промислових підприємств району, на виконання підпункту 1 пункту 1 протоколу засідання Антикризового енергетичного штабу від 27.06.2014 року та протокольного рішення селекторної наради з питання виконання рішення Антикризового енергетичного штабу від 03 липня 2014 року , розробити оперативні плани технічних заходів щодо зменшення споживання природного газу передбачивши в них помісячний графік обсягів скорочення споживання газу до кінця 2014 року та в опалювальний період 2014/2015 року у розмірі не менше 10% від споживання за аналогічний період минулого року.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, головам виконкомів місцевих рад при перегляді місцевих бюджетів передбачити в повному обсязі асигнування на проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природній газ, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків.

5. Керівникам бюджетних установ району активізувати роботу щодо забезпечення виконання запланованих енергозберігаючих заходів на 2014 рік, стимулювання економії енергоносіїв та запобіганню їх втрат, проведення енергетичних обстежень установ та організацій бюджетної сфери, розробити оперативні плани технічних заходів щодо зменшення споживання природного газу передбачивши в них помісячний графік обсягів скорочення споживання газу до кінця 2014 року та в опалювальний період 2014/2015 року у розмірі не менше 10% від споживання за аналогічний період минулого року.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Кривокульського А. Б..


Голова районної

державної адміністрації Г.Є.ЗЕЛІНСЬКА
База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка