Розпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 22. 06. 2015 м. Суми №322-одСкачати 99.54 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір99.54 Kb.СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
22.06.2015 м.Суми № 322-ОДПро утворення обласної комісії у справах увічнення пам’яті учасни-ків антитерористичної операції, жертв війни та політичних репре-сій

Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. № 897 «Про Державну міжвідомчу комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій», від 20 грудня 2000 р. № 1867 «Про затвердження Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій», від 17 листопада 2004 р. № 1523 «Деякі питання щодо виконання Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій», від 6 серпня 2014 р. № 340 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. № 897» з метою організації роботи щодо увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій:

1. Утворити обласну комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (далі – комісія) та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про обласну комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (додається).

3. Районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам міських рад, структурним підрозділам Сумської обласної державної адміністрації до 1 липня 2015 року та 30 грудня 2015 року інформувати комісію про хід виконання Обласної програми з пошуку і впорядкування поховань жертв Великої Вітчизняної війни на 2013–2015 роки (далі – Обласна програма), затверджної рішенням сесії Сумської обласної ради від 23 грудня 2013 року.

4. Комісії надавати голові Сумської обласної державної адміністрації узагальнену інформацію щодо виконання Обласної програми до 15 липня та 15 січня щорічно.

5. Вважати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2010 № 20 «Про обласну комісію у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій» та від 17.09.2012 № 371-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 25.01.2010 № 20».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Боршоша І.С.

Голова Сумської обласної

державної адміністраціїМ.О.КлочкоЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови

Сумської обласної

державної адміністрації
22.06.2015 № 322-ОДСклад

обласної комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій


Боршош

Іван Семенович
-

заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, голова комісії

Криворотенко

Михайло Михайлович

-

заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови комісії


Омельченко

Тарас Павлович

-

начальник управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Федоренко

Ірина Григорівна

-

керівник редакційно-видавничої групи Сумської обласної державної адміністрації, секретар комісії

Бортнік

Іван Васильович
-

заступник Сумського міського голови

(за згодою)Коваленко

Юрій Олександрович
-

керівник «Пошукового загону «Обеліск»

(за згодою)Корнієнко

Олег Миколайович

-

голова правління Сумської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

(за згодою)Кривцов

Олег Володимирович-

заступник начальника управління містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації


Литвяк

Алла Володимирівна
-

заступник начальника Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації

Мельник

Олена Петрівна
-

начальник управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації

Над’ярний

Сергій Володимирович

-

начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації

Олійник

Юрій Олександрович
-

директор Державного архіву Сумської області

Попова

Олена Іванівна-

директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації


Прохоренко

Іван Костянтинович-

голова обласної організації ветеранів України

(за згодою)
Річкаль

Анатолій Яковичначальник управління МВС України у Сумській області (за згодою)

Скічко

Олег Григорович
-

заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату (за згодою)

Шаповал

Ігор Вікторович-

голова обласної організації Національного Това-риства Червоного Хреста України (за згодою)


Шевельов

Анатолій Федорович-

головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення управління СБУ в Сумській області (за згодою)Керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації
О.В.СухоносНачальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації
С.В.Над’ярний
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови

Сумської обласної

державної адміністрації
22.06.2015 № 322-ОД
Положення

про обласну комісію у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій

1. Обласна комісія у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (далі – комісія) утворюється розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації для координації на території області роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, спрямованої на увічнення пам’яті полеглих унаслідок воєн, депортацій та політичних репресій.

Усі члени комісії працюють на громадських засадах.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента та Кабінету Міністрів України, рішеннями Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій (далі – Державна комісія), Типовим положенням про регіональну комісію у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій, затвердженим наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 26.04.2001 № 108, цим Положенням.

3. Комісія:

3.1. Здійснює контроль за дотриманням вимог законів та інших нормативно-правових актів і міжнародних договорів України з боку місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та громадян під час виконання заходів, спрямованих на увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій, у тому числі заходів Обласної програми з пошуку і впорядкування поховань жертв Великої Вітчизняної війни на 2013–2015 роки на території області (далі – Обласна програма), затвердженої рішенням сесії Сумської обласної ради від 23 грудня 2013 року.

3.2. Розглядає, узагальнює та передає до Сумської обласної державної адміністрації звернення та пропозиції місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та громадян України щодо увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій.

3.3. Організовує на території області роботу, пов’язану з виконанням рішень Державної комісії, спрямованих на виконання Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій, міжнародних договорів України з питань увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій.

3.4. Подає до Державної комісії узагальнені пропозиції щодо напрямів та обсягів використання цільових видатків державного бюджету в регіоні в порядку, установленому Комплексною програмою пошуку та впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій.

3.5. Інформує населення через засоби масової інформації про здійснення у відповідному регіоні заходів щодо увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій.

4. Комісія має право:

4.1. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій та підприємств про стан роботи на відповідній території щодо увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій, у тому числі виконання заходів Комплексної програми пошуку та впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій.

4.2. Отримувати від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та громадян України документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на комісію завдань.

4.3. Залучати в установленому порядку спеціалістів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на відповідній території до участі у вирішенні питань увічнення пам’яті полеглих унаслідок антитерористичної операції, воєн, депортацій та політичних репресій, у тому числі до участі в заходах Комплексної програми.

5. Комісію очолює голова – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації. Заступниками голови комісії можуть призначатися керівники: управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації, управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації.

До складу комісії можуть входити керівники (їх заступники) управління МВС України в Сумській області, управління СБУ в Сумській області, Департаменту фінансів та управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації, обласного військового комісаріату, організації Національного товариства Червоного Хреста, редколегії Книги Пам’яті України та серії книг «Реабілітовані історією», а також інші посадові особи за ініціативою її голови.

Персональний склад комісії затверджується розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації.

6. Комісія приймає рішення на своїх засіданнях, що скликаються її головою не рідше, ніж один раз на півріччя.

Засідання комісії вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менше половини її складу.

Рішення комісії вважаються прийнятими, якщо за них проголосувала більшість її членів, присутніх на засіданні.

Протокол засідання підписується головуючим та секретарем комісії.
7. У разі відсутності голови комісії його функції здійснює один із заступників або секретар комісії.

8. Рішення комісії, прийняті в межах її повноважень, можуть бути впроваджені в життя розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації.

Керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації
О.В.Сухонос

Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації
С.В.Над’ярний
База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка