Розпорядження Одеського міського голови №352Скачати 360.18 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір360.18 Kb.
Розпорядження

Одеського міського голови

№352 від 30.04.2014р.

Про заходи у зв’язку з відзначенням у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління, патріотичного виховання молоді:

1. Затвердити плани масових загальноміських та районних святкових заходів у зв’язку з відзначенням у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (додатки 1, 2).

2. Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради, департаменту культури та туризму Одеської міської ради, департаменту освіти та науки Одеської міської ради, адміністративно-господарському департаменту Одеської міської ради, департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради, департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради, районним адміністраціям Одеської міської ради спільно з керівництвом Одеського гарнізону здійснити матеріально-технічне та організаційне забезпечення проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

3. Районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради запросити до участі та забезпечити перевезення до місць проведення масових загальноміських та районних святкових заходів ветеранів Великої Вітчизняної війни та представників громадських організацій міста.

4. Районним адміністраціям Одеської міської ради, керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств Одеської міської ради відповідно до рішення Одеської міської ради від 28.02.2011р. № 398-VI 9 квітня 2014 року до 07.00 забезпечити розміщення Державного Прапора України та копії Прапора Перемоги на адміністративних будівлях, будинках підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, житлових будинках, вздовж автомагістралей міста, в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

5. Районним адміністраціям Одеської міської ради в строк до 5 травня 2014 року забезпечити приведення у належний стан військових поховань на Алеї Слави в ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка, біля монументів Поясу Слави та інших поховань, закріплених за ними відповідно до розпорядження міського голови від 28.01.2003 р. № 105-01р.

6. Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради:

6.1. Забезпечити медичне обслуговування та супроводження організованих груп ветеранів медичними працівниками під час проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

6.2. Спільно з районними адміністраціями Одеської міської ради визначити необхідну кількість машин «швидкої допомоги» і бригади фахівців для забезпечення їх чергування на період проведення масових загальноміських та районних святкових заходів і надати відповідний запит до управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

7. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради заборонити торгівлю алкогольними напоями та обмежити продаж напоїв у скляному посуді в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

8. Департаменту міського господарства Одеської міської ради забезпечити встановлення біотуалетів і додаткових контейнерів для сміття та спільно з департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, районними адміністраціями Одеської міської ради, КП «Міськзелентрест», КП «Міські дороги» забезпечити належний стан території міста до та після проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

9. Комунальному підприємству електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» забезпечити підключення обладнання та звукопосилюючої апаратури до зовнішньої електромережі в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

10. Департаменту міжнародних зв’язків Одеської міської ради запросити до участі в масових загальноміських та районних святкових заходах представників дипломатичного корпусу, акредитованого в м. Одесі.

11. Управлінню реклами Одеської міської ради спільно з КП «Одесреклама» вирішити питання щодо виготовлення та розміщення в м. Одесі соціальної реклами, яка анонсує відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, та привітання в.о. міського голови, секретарем міської ради представників територіальної громади міста зі святом.

12. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради:

12.1. Надати посильну допомогу районним адміністраціям Одеської міської ради, департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, департаменту культури та туризму Одеської міської ради у вирішенні питання перевезення учасників масових загальноміських та районних святкових заходів (за заявками).

12.2. На період проведення ритуалу покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави (ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка) вжити заходів щодо тимчасової зміни місця стоянки автотранспорту загального користування (з 08.00 до 10.00 9 травня 2014 року).

12.3. Погодити з відділом ДАІ ОМУ ГУМВС України в Одеській області питання стоянки автотранспорту керівництва міста, представників дипломатичного та депутатського корпусу, які братимуть участь у заходах, зазначених у пунктах 1-3, 5 додатка 1 до розпорядження.

12.4. Внести зміни до схем руху міського громадського транспорту на 9, 10 травня 2014 року та проінформувати представників територіальної громади і гостей міста про вищезазначені зміни.

13. Департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради забезпечити посилене чергування аварійно-рятувальних змін у місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

14. ГУ ДСНС України в Одеській області забезпечити чергування пожежних машин у місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

15. ОМУ ГУМВС України в Одеській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення масових загальноміських та районних святкових заходів.

16. Відділу ДАІ ОМУ ГУМВС України в Одеській області:

16.1. Під час проведення масових загальноміських та районних святкових заходів посилити контроль за рухом автотранспорту та дотриманням Правил дорожнього руху.

16.2. Тимчасово заборонити паркування автотранспорту та обмежити його рух 9 травня 2014 року:

- на Алеї Слави – з 08.00 до 10.00;

- на площі Десятого квітня – з 09.00 до 09.30;

- на Куликовому полі – з 09.30 до 13.00.

16.3. Тимчасово заборонити паркування та рух автотранспорту по вул. Приморській 10 травня 2014 року з 12.00 до 22.00.

17. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення масових загальноміських та районних святкових заходів у засобах масової інформації.

18. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. першого заступника міського голови Янчука О.Б.

В.о. міського голови,

секретар міської ради О. Бриндак 

Додаток 1

до розпорядження

міського голови

№352 від 30.04.14

П Л А Н


масових загальноміських заходів у зв’язку з відзначенням у м. Одесі

69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
з/п


Назва та місце проведення заходу

Дата та час проведення

Виконавці

Контроль за виконаннямУрочисте підняття копії Прапора Перемоги біля будівлі Одеської міської ради (Думська пл., 1)

8 травня 2014 року

10.00


Цвірінько З.М.

Зубов Г.І.

Жильцов О.С.

Лобан О.Л.Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Урочистий ритуал покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави у ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка

9 травня 2014 року

08.30


Зубов Г.І.

Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.


Янчук О.Б.Покладання вінків на воду на траверсі пам’ятника Невідомому матросу в акваторії Одеського заливу з кораблів та катерів Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України та загону морської охорони (в/ч 1485) Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України з одночасним салютом зі стрілецької зброї та гудками суден, які знаходяться в акваторії Одеського морського торговельного порту

9 травня 2014 року

08.45


Зубов Г.І.

Янчук О.Б.Урочистий ритуал покладання вінків та квітів до стели «Крила перемоги» на пл. Десятого квітня

9 травня 2014 року

09.00


Жильцов О.С.

Осауленко С.В.

Калінін Ю.В.


Оніщенко О.СУрочисте проходження ветеранів та військ Одеського гарнізону

(Куликове поле)9 травня 2014 року

10.00


Лобан О.Л.

Оніщенко О.С.Фотовиставка «Пам’яті днів минулих …»

(Приморський бул.)9 травня 2014 року

з 14.00 по 18.00Маркова Т.Ю.

Цвірінько З.М.Оніщенко О.С.Святковий концерт за участю дитячих творчих колективів м. Одеси на Думській площі

9 травня 2014 року

з 18.00 по 20.00Цвірінько З.М.

Маркова Т.Ю.Оніщенко О.С.Концерт оркестру муніципального театру духової музики ім. О. Саліка «Де ми з тобою танцюємо вальс …» та флешмоб «Зірка пам’яті»

(Думська пл.)9 травня 2014 року

з 20.00 по 21.00Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Святковий салют з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(Приморський бул.)

9 травня 2014 року 21.00

Жильцов О.С.

Оніщенко О.С.Обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та заповнення соціальних паспортів ветеранів для забезпечення комплексного соціального обслуговування та покращення умов проживання

Квітень-травень

2014 рокуКитайська О.П.

Оніщенко О.С.Відвідування школярами міста музею «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-а батарея» (вул. Дача Ковалевського, 150) та катакомб (с. Нерубайське)

Квітень-травень

2014 року

(за окремим планом)


Цвірінько З.М.

Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.


Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Надання муніципальної адресної одноразової допомоги до Дня Перемоги ветеранам Великої Вітчизняної війни: інвалідам війни та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; учасникам бойових дій; учасникам війни; в’язням гетто та концтаборів; сім’ям загиблих (померлих) ветеранів Великої Вітчизняної війни; дітям війни

Квітень-червень

2014 року

(за окремим планом)


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Організація зустрічей з ветеранськими організаціями, районними радами ветеранів, представниками органів соціального захисту на тему «Посилення соціального захисту ветеранів»

Перша декада травня

2014 року

(за окремим планом)


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Покладання квітів до монументів Поясу Слави

До 9 травня 2014 року

(за окремим графіком)Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.Янчук О.Б.Благодійні акції «Ми поруч з Вами» та «Турбота», привітання ветеранів району вдома

Протягом травня

2014 року

(за окремим планом)


Цвірінько З.М.

Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.


Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни в госпіталях м. Одеси з нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років


Протягом травня

2014 року

(за окремим планом)


Шпак І.В.

Оніщенко О.С.Проведення у бібліотеках міста лекцій та бесід, присвячених 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

Протягом травня

2014 року

(за окремим планом)


Маркова Т.Ю.

Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.


Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Відкритий чемпіонат Одеської області зі скелелазіння на природному рельєфі з нагоди відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(„Скалодром”, Траса здоров’я)30 квітня - 1 травня 2014 року

11.00


Соколовська О.Р.

Оніщенко О.С.Літературна вітальня до Дня Перемоги «Доки пам’ятаємо – живемо»

(Центральна міська бібліотека ім. І. Франка, Книжковий пров., 1-а)4 травня 2014 року

Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Проведення у Будинку офіцерів Південного оперативного командування військово-наукової конференції ветеранів Великої Вітчизняної війни, присвяченої 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (вул. Пироговська, 7/9)

5 травня 2014 року

11.00


Жильцов О.С.

Зубов Г.І.

Гоцуляк В.І.

Добровольський В.І.Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Парад книг «Солдатами не народжуються» з нагоди відзначенням у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (бібліотека-філія № 16, вул. Новосельського, 69/71)

5 травня 2014 року

16.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Патріотична композиція до Дня Перемоги «І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини»

(бібліотека-філія № 36, вул. Краснова, 5а)5 травня 2014 року

Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Тиждень мужності «Вони захищали Вітчизну» у загальноосвітніх навчальних закладах:

  • «уроки мужності»;

  • тематичні уроки;

  • краєзнавчі конференції;

  • «круглі столи»;

  • бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за участю ветеранів, працівників тилу

5-8 травня

2014 року

(за окремим планом)


Цвірінько З.М.

Александрочкін О.Ю.

Калінін Ю.В.

Омельчук Є.В.

Осауленко С.В.


Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

Святкові концерти військових пісень у виконанні учнів, присвячені 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років:

- дитячої музичної школи № 5, вул. Чорноморського козацтва, 18;

- дитячої музичної школи № 6, Люстдорфська дор., 152а;

- дитячої школи мистецтв № 4, просп. Маршала Жукова, 11а;

- дитячої музичної школи № 7, вул. Героїв Сталінграда, 36;

- дитячої школи мистецтв № 6, вул. Балківська, 42-а6-8 травня

2014 року

(за окремим планом)


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Вечір-спогад «Перемога з нами назавжди!...»

(бібліотека-філія № 32, вул. Піонерська, 5-а)6 травня 2014 року

12.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Святковий захід з благодійним обідом, концертною програмою, присвяченою 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років на тему «Сьогодні день Великої Перемоги»

(їдальня «Роял-Сервіс», просп. Добровольського, 120а)6 травня 2014 року

12.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Святковий обід та концертна програма воєнної тематики за участю учнів школи ім. П.С. Столярського для ветеранів війни, підопічних територіального центру Приморського району

(кафе «Шарлотка», вул. Дерибасівська, 23)7 травня 2014 року

11.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Святковий обід та концертна програма воєнної тематики, в тому числі про місто-герой Одесу, представлена дуетом «Романтика» для ветеранів війни та підопічних територіального центру Малиновського району

(кафе «Підкова», сквер Старобазарний, 1а)7 травня 2014 року

14.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Бесіди військової тематики, спогади про героїв Великої Вітчизняної війни.

«Солодкий стіл» та виконання пісень ансамблем «Золота осінь» для підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малиновського району м. Одеси» – учасників Великої Вітчизняної війни (вул. Богдана Хмельницького, 62)7 травня 2014 року

15.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.«Шануймо Вас, ветерани!» – концерт хорового відділу дитячої школи мистецтв № 4 м. Одеси, присвячений перемозі у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(просп. Маршала Жукова, 11а)

7 травня 2014 року

18.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Розмова про вічне «Схиляємо голови низько, щоб шану героям віддати» – маленькі герої Великої Вітчизняної війни

(універсальний читальний зал, вул. Катерининська, 67)7 травня 2014 року

Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Святкові обіди для підопічних ветеранів Великої Вітчизняної війни:

- їдальня «Ветеран 1», Люстдорфська дорога, 58;

- їдальня «Варіон», вул. Варненська, 15.

7 травня 2014 року

8 травня 2014 року


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни мікрорайону «Черьомушки» з нагоди відзначенням у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років:


  • ліцей «Чорноморський», вул. Варненська, 3-а;

- клуб «Родіна», вул. Варненська, 5/27 травня 2014 року

10.00
8 травня 2014 року

12.00


Загрійчук О.Д.

Оніщенко О.С.Проведення святкового концерту до Дня Перемоги для підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Київського району м. Одеси» – ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, за участю дитячого підліткового клубу

(вул. Генерала Петрова, 8)8 травня 2014 року

Китайська О.П.

Оніщенко О.С.«Нам та весна перемогу принесла» – книжкова виставка до Дня Перемоги (бібліотека-філія № 1, вул. Преображенська, 35-а)

8 травня 2014 року

Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.«Пам'ятаємо, славимо, вшановуємо» – виставка-пам'ять до Дня Перемоги (бібліотека-філія № 28, вул. Гагаріна, 16/3)

8 травня 2014 року

Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Книжково-інформаційна виставка «З пером і шпагою». Зустріч письменників і поетів-фронтовиків

(бібліотека-філія № 35, вул. Космонавтів, 23/1)8 травня 2014 року

10.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни мікрорайону «Шевченко-3» з нагоди відзначенням у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(вул. Варненська, вул. 37-а Лінія, 19)8 травня 2014 року

11.00


Загрійчук О.Д.

Оніщенко О.С.Зустріч та привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни мікрорайону «Юго-Западний масив» з нагоди відзначення Дня Перемоги

(вул. Героїв Прикордонників, 1)8 травня 2014 року

11.00


Загрійчук О.Д.

Оніщенко О.С.Проведення заходу з нагоди відзначення у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у сквері Партизанської Слави

(вул. Обнорського ріг вул. Нескучної)8 травня 2014 року

11.00


Омельчук Є.В.

Жильцов О.С.

Цвірінько З.М.

Крук Ю.Ю.

Етнарович О.В.


Янчук О.Б.

Оніщенко О.С.

«Ті, що пішли у вічність» – свято-вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги

(бібліотека-філія № 12, Фонтанська дорога, 116)8 травня 2014 року

12.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Товариський матч з волейболу (дівчата 2000-2001 р.н.) з нагоди відзначення у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(вул. Пушкінська, 49)8 травня 2014 року

12.00


Соколовська О.Р.

Оніщенко О.С.Одеська легкоатлетична естафета з нагоди відзначення у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

(старт біля пам’ятника Дюку де Рішельє, Приморський бул.)8 травня 2014 року

12.00


Цвірінько З.М.

Соколовська О.Р.Оніщенко О.С.Військовий вогник до Дня Перемоги «Цей день ми наближали, як могли» (бібліотека-філія № 42, вул. Генерала Петрова, 59 а)

8 травня 2014 року

13.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Зустріч з ветеранами та святковий концерт з нагоди відзначення у м. Одесі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років у:

- загальноосвітній школі № 106, пров. Дачний, 1;

- школі-інтернаті № 3, вул. Дача Ковалевського, 18


8 травня 2014 року
12.00

14.00


Загрійчук О.Д.

Оніщенко О.С.Вечір-реквієм «О друзьях-товарищах, об огнях-пожарищах» (бібліотека-філія № 33, Французький бул., 22)

8 травня 2014 року

15.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Концерт «Зі святом Перемоги!» для підопічних КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Одеси»:
- дитяча музична школа № 5, вул. Чорноморського козацтва, 18;

- загальноосвітня школа № 44, вул. Героїв Сталінграда, 368 травня 2014 року

14.00
9 травня 2014 року

12.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Проходження колони курсантів Морехідного коледжу технічного флоту Одеської Національної морської академії вулицями м. Одеси (від вул. Дідріхсона до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави). Покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави (ЦПКтаВ ім. Т.Г. Шевченка)

9 травня 2014 року

з 09.30 до 11.30Жильцов О.С.

Опарін А.В.Оніщенко О.С.Урок мужності до Дня Перемоги «Цей день ми наближали, як могли»

(бібліотека-філія № 34, с. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)9 травня 2014 року

11.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.Святкова програма в мікрорайоні „Балтський”:

- привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни;

- святковий концерт


9 травня 2014 року

11.00


Загрійчук О.Д.

Оніщенко О.С.Відвідування святкового концерту в Одеській обласній державній філармонії, присвяченого Дню Перемоги, з дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, дітьми з багатодітних малозабезпечених сімей та їхніми батьками і опікунами (40 осіб) (вул. Буніна, 15)

9 травня 2014 року

12.00


Китайська О.П.

Оніщенко О.С.Літературно-музична композиція «Священна війна»

(Центральна міська бібліотека ім. І. Франка, Книжковий пров., 1-а)9 травня 2014 року

14.00


Маркова Т.Ю.

Оніщенко О.С.


Відкритий чемпіонат міста-героя Одеси з вітрильного спорту, присвячений Дню Перемоги

(Чорноморський яхт-клуб)


9-11 травня

2014 року

10.00


Соколовська О.Р.

Оніщенко О.С.Відкритий чемпіонат міста-героя Одеси з велосипедного спорту – маунтенбайку, присвячений Дню Перемоги

(вул. Михайлівська, 29)10-11 травня

2014 року

10.00


Соколовська О.Р.

Оніщенко О.С.Святковий концерт, присвячений Дню Перемоги, на Потьомкінських сходах

10 травня 2014 року

з 18.00 до 22.00Жильцов О.С.

Пєтік Д.Г.Оніщенко О.С.Урочистий феєрверк на Потьомкінських сходах

10 травня 2014 року

22.00


Жильцов О.С.

Пєтік Д.Г.Оніщенко О.С.

Керуюча справами О. Оніщенко

Додаток 2

до розпорядження

міського голови

№352 від 30.04.14

План

районних святкових заходів у зв’язку з відзначенням у м. Одесі69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років


з/п


Назва та місце проведення заходу

Дата та час проведення

Виконавці

Контроль за виконанням

Київський район

1.

Проведення конкурсу дитячого малюнка до Дня Перемоги

(музей «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-а батарея»)Травень

2014 рокуКалінін Ю.В.

Янчук О.Б.

2.

Турнір з міні-футболу серед шкіл Київського району, присвячений Дню Перемоги

(гімназія № 9, просп. Академіка Глушка, 1-Г)6-8 травня

2014 рокуКалінін Ю.В.

Янчук О.Б.

3.

Проведення КВЕСТу для старшокласників, присвяченого Дню Перемоги (Музей «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-а батарея»)

6 травня 2014 року

Калінін Ю.В.

Янчук О.Б.

4.

Організація районного «Фронтового привалу» для ветеранів Великої Вітчизняної війни (Меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї):

- покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам;

- концерт-привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни;

- польова кухня9 травня 2014 року

13.00


Калінін Ю.В.

Янчук О.Б.

Приморський район

5.

Проведення церемоній покладання квітів, святкових концертів для привітання ветеранів та урочистих мітингів у районах м. Одеси на вулицях-пам’ятниках, названих на честь героїв Великої Вітчизняної війни (за окремими сценаріями)

Травень 2014 року

(за окремим графіком)Осауленко С.В.

Янчук О.Б.

6.

Проведення виховних годин, екскурсій за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни в шкільних музеях Бойової Слави
(середня загальноосвітня школа № 21, Одеський навчально-виховний комплекс № 90, Одеські загальноосвітні школи №№ 16, 56, 57, 77, 105, 107

5-8 травня

2014 рокуОсауленко С.В.

Янчук О.Б.

7.

Благодійний концерт на честь ветеранів Великої Вітчизняної війни в санаторії «Салют», очному госпіталі та санаторії ветеранів Великої Вітчизняної війни

5-8 травня

2014 рокуОсауленко С.В.

Янчук О.Б.

8.

Конкурси творів, віршів, малюнків у загальноосвітніх навчальних закладах району

5-8 травня

2014 року

(за окремим графіком)


Осауленко С.В.

Янчук О.Б.

9.

Перегляд кінофільмів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років (Одеські загальноосвітні школи №№ 56, 57, 47, 35, 38, 16, 59, 79, 62, 21, 117

5-8 травня

2014 року

(за окремим графіком)


Осауленко С.В.

Янчук О.Б.

10.

Організація районного «Фронтового привалу» для ветеранів Великої Вітчизняної війни у дендропарку Перемоги

(просп. Шевченка, 14)6 травня 2014 року

12.00


Осауленко С.В.

Янчук О.Б.

Малиновський район

11.

Виставка фотографій, присвячена Дню Перемоги, – «Ми будемо пам’ятати ваші імена»

(фойє Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради, вул. Генерала Петрова, 22)5 травня 2014 року

Омельчук Є.В.

Янчук О.Б.

12.

Організація районного «Фронтового привалу» та святкового концерту для ветеранів Великої Вітчизняної війни

(ПКтаВ ім. Горького, вул. Космонавтів, 17а)7 травня 2014 року

11.30


Омельчук Є.В.

Янчук О.Б.

Суворовський район

13.

Акція для ветеранів „Довідайся про свій стан здоров’я” за підтримки медичних працівників КУ „Міська поліклініка № 7”

(приміщення філії КУ «Територіальний центр соціального обслуговування у Суворовському районі м. Одеси», вул. Чорноморського козацтва, 18)7 травня 2014 року

з 11.00 до 15.00Александрочкін О.Ю.

Янчук О.Б.

14.

Святкова програма «Своїх героїв не забувайте імена!» за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, учнів шкіл, громадськості району:

  • урочистий мітинг;

  • покладання квітів

(пам’ятник партизанам-підпільникам, сквер по вул. Академіка Воробйова, 26)

8 травня 2014 року

10.30


Александрочкін О.Ю.

Янчук О.Б.

15.

Організація районного «Фронтового привалу» для ветеранів Великої Вітчизняної війни (гідропарк «Лузанівка», Миколаївська дорога, 172а):

- привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни керівництвом райадміністрації;

- святкова концертна програма;

- польова кухня8 травня 2014 року

12.00


Александрочкін О.Ю.

Янчук О.Б.


Керуюча справами О. Оніщенко


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка