Розпорядження від 12 травня 2014 року №107 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей району влітку 2014 рокуСкачати 174.12 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір174.12 Kb.
УКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12 травня 2014 року № 107

Про організацію відпочинку та оздоровлення

дітей району влітку 2014 року
На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, рішення 24 сесії обласної Ради 6 скликання від 17 квітня 2014 року №-689 “Про обласну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року”, рішення 5 сесії районної Ради 6 скликання від 8 квітня 2011 року № 51 „Про районну Цільову соціальну програму „ Діти та молодь Мурованокуриловеччини на 2011-2015 роки”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 5 травня 2014 року №-197 „Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді Вінницької області влітку 2014 року”, з метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей та молоді влітку 2014 року:

1. Утворити районний міжвідомчий оперативний штаб (далі – окружний штаб) з координації проведення оздоровлення дітей влітку 2014 року у складі згідно з додатком 1.

2. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Химич Л.В.), відділу освіти райдержадміністрації (Багрій П.В.), комунальній установі «Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сидоренко Л.Г.), головному спеціалісту Барського міжрайонного управління Держсамепідеміологічної служби у Вінницькій області (Супотніцька Л.К.), виконкомам селищної та сільських рад здійснювати контроль за діяльністю закладів відпочинку, в тому числі за станом організації та здійснення оздоровчо-виховного процесу, матеріально-технічної бази закладів і забезпечення їх відповідними фахівцями.

3. Виконкомам селищної та сільських рад:

3.1. Забезпечити оздоровленням та відпочинком, дітей шкільного віку, насамперед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей (переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди), бездоглядних та безпритульних дітей, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села, в межах виділених коштів.

3.2. Сприяти:

3.2.1. Залученню підприємств, установ та організацій, благодійних і релігійних організацій до надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

3.2.2. Участі дітей у дитячих розважальних заходах під час літніх канікул.

4. Відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації (Химич Л.В.):

4.1. Забезпечити оздоровлення за рахунок обласного бюджету дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях; дітей переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, дитячі творчі колективи та спортивні команди, в межах коштів, виділених на оздоровлення.

4.2. Здійснювати розподіл путівок на оздоровлення дітей з числа дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки за рахунок державного і обласного бюджетів відповідно до кількості дітей шкільного віку, що мешкають у районі, в межах коштів, виділених на оздоровлення.

4.3 Здійснювати відбір та направлення дітей на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» за путівками, наданими управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації. При формуванні бази даних дітей пільгових категорій, що потребують оздоровлення та відпочинку у цьому закладі, першочергово включати дітей, які не оздоровлювались в ньому в попередні роки.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Багрій П.В.):

5.1. Забезпечити:

5.1.1. Відпочинок та оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей інших пільгових категорій, в межах коштів, виділених з районного бюджету.

5.1.2. Оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки району за рахунок коштів державного бюджету.

5.1.3. Сприяти відпочинку дітей у дошкільних навчальних закладах та роботі таборів відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

5.1.4. Сприяти організації та проведенню туристичних та екскурсійних подорожей для ознайомлення дітей з визначними пам’ятними місцями району та області.

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Войтенко Т.І.) організувати оздоровлення дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи.

7. Комунальній установі «Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сидоренко Л.Г.) та головному спеціалісту Барського міжрайонного управління Держсамепідеміологічної служби у Вінницькій області (Супотніцька Л.К.):

7.1. Організувати медико-санітарне забезпечення літнього відпочинку дітей та підлітків.

7.2. Забезпечити:

7.2.1. Безоплатне проведення медичних оглядів дітей та обслуговуючого персоналу таборів відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

7.2.2. Своєчасне та безкоштовне проведення санітарно-епідеміологічних обстежень з проведенням лабораторних та інструментальних досліджень у таборах відпочинку.

7.2.3. Відповідний рівень держсанепіднагляду за ходом підготовки та функціонування таборів відпочинку, забезпечення їх якісною питною водою та продуктами харчування. Сприяти забезпеченню медичних пунктів необхідною кількістю лікарських засобів, перев’язувального матеріалу, препаратів невідкладної допомоги, медичним обладнанням.

8. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Власова Г.М.) забезпечити у повному обсязі своєчасне фінансування оздоровчої кампанії.

9. Відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації (Жук В.В.):

9.1. Організувати в таборах відпочинку фізкультурно-спортивні заходи, раціонально використовуючи для цього наявну матеріально-технічну базу фізкультурно-спортивних закладів, ігрові і спортивні майданчики.

9.2. Сприяти роботі в таборах відпочинку спортивних секції та надавати консультативну допомогу.

10. Державна пожежна-рятувальна частина смт Муровані Курилівці УД СНС України у Вінницькій області (Німець В.В.):

10.1. Встановити контроль за додержанням у таборах відпочинку вимог протипожежної безпеки.

10.2. Сприяти вирішенню питання придбання засобів протипожежної безпеки.

11. Відділу культури і туризму райдержадміністрації (Веклюк В.М.):

11.1. Сприяти проведенню в таборах відпочинку культурно-масових заходів, роботі виїзних бібліотек, відвідуванню дітьми виставок, інших закладів культури і мистецтва, навчанню дітей основам народної творчості та ремесел.

11.2. Надавати:

11.2.1. Практичну та методичну допомогу в організації у таборах відпочинку роботи тематичних гуртків, клубів з метою творчого розвитку дітей.

12. Мурованокуриловецькій редакції районної газети „Наше Придністровя”(Кубляк С.А.) та комунальній установі редакції районного ефірного радіомовлення (Добровольська В.В.) забезпечити широке висвітлення у місцевих засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії.

13. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Чорпіта В.І.):

13.1. Організувати в таборах відпочинку роботу мобільних консультативних пунктів з питань формування здорового способу життя дітей та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі.

14. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Григораш В.І.) забезпечити проведення рейдів з метою виявлення безпритульних і бездоглядних дітей та вжити заходів щодо їх влаштування у соціальні заклади для дітей, організації їх оздоровлення та змістовного дозвілля.

15. Рекомендувати:

15.1. Мурованокуриловецькому РВ УМВС України у Вінницькій області (Жучковський В.П.) забезпечити:

додержання громадського порядку в місцях організованого відпочинку дітей;

безоплатний супровід перевезення груп дітей та молоді до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, під час екскурсій;

перевірку приміщень щодо наявності вибухонебезпечних предметів.

16. Структурним підрозділам райдержадміністрації, причетним до оздоровлення, виконкомам селищної та сільських рад:

16.1. Враховувати при вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей соціальний статус дитини і матеріальне становище сім’ї, у якій вона виховується.

16.2. Здійснювати протягом оздоровчого періоду, відповідно до компетенції, контроль за ходом літнього оздоровлення.

16.3. Надавати працівникам таборів відпочинку, відповідно до компетенції, організаційно-методичну допомогу у забезпеченні оздоровчого процесу.

16.4. Інформувати про підготовку та хід оздоровлення дітей та молоді відділ у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації до 15 червня, 15 липня, 15 серпня, 15 вересня 2014 року у текстовому та табличному варіантах згідно з додатком 2.

17. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою

Голова районної

державної адміністрації Сергій Ладан


Химич Л.В. ______________ ______________

(підпис) (дата)

Сектор кадрового та

правового забезпечення

апарату райдержадміністрації

Слющенкова В.П. __________ ___________

(підпис) (дата)


Загальний відділ апарату

райдержадміністрації

Мельник Л.Є. __________ ___________

(підпис) (дата)

Сектор контролю апарату

райдержадміністрації

Кузь Л.П. ____________ ____________

(підпис) (дата)Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від травня 2014 року №

С К Л А Д


районного міжвідомчого оперативного штабу

з координації проведення оздоровлення дітей влітку 2014 року


Ладан

Сергій Вікторович-

голова райдержадміністрації, голова оперативного штабу


Нікітчук

Андрій Миколайович-

заступник голови районної Ради, співголова оперативного штабу (за згодою)

Химич

Лариса Вікторівна-

начальник відділу у справах сім'ї та молоді райдержадміністрації, співголова оперативного штабу

Багрій

Петро Васильович-

начальник відділу освіти райдержадміністрації

Веклюк
Валентина Миколаївна
-

начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

Власова

Галина Михайлівна
-

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Войтенко

Тетяна Іллівна
-

начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Григораш

В’ячеслав Іванович-

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

Жук
Володимир Володимирович
-

начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації

Жучковський

Валерій Павлович
-

начальник РВ УМВС України у Вінницькій області (за згодою)


Німець
Вадим Васильович

-

начальник 23 - Державної пожежної-рятувальної частини смт Муровані Курилівці УД СНС України у Вінницькій області (за згодою)


Сидоренко

Лариса Генріхівна-

головний лікар комунальної установи «Мурованокуриловецький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)


Страпачук

Павліна Павлівна-

завідувач сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації

Супотніцька

Лариса Костянтинівна
-

головний спеціаліст Барського міжрайонного управління Держсамепіде-міологічної служби у Вінницькій області (за згодою)


Чорпіта

Василь Іванович-

директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою)


__________________________________
Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від травня 2014 року №

Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2014 року

станом на ___________


Бюджети районів

(у т.ч. сільські та селищні) та міст,

тис. грн.

Залучені кошти

Всього

план

факт

план

факт

план

факт
на оздоровлення

на відпочинок
Оздоровлення та відпочинок дітей та молоді за категоріями

станом на ____________


Категорія дітей та молоді

Кількість дітей віком

від 7 до 18 років

Оздоров-лення (21 день), осіб

Відпочили

(від 14

до 21 дня),

осіб

план

факт

план

факт

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки
у т.ч. вихованці дитячих будинків сімейного типу та діти з прийомних сімей
Діти з обласного притулку; обласного центру соціально-психологічної реабіліта-ції дітей; соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Діти – інваліди
Діти, які постраждали від наслідків катастрофи на ЧАЕС
Діти із багатодітних і малозабезпечених сімей
Діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків
Діти, які перебувають на диспансерному обліку
Бездоглядні та безпритульні діти
Діти працюючих батьків
Діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери
Талановиті та обдаровані діти
Учні професійно-технічних навчальних закладів
Студенти вищих навчальних закладів

Показники охоплення організованими формами оздоровлення та відпочинку дітей віком від 7 до 18 років

станом на ___________


Загальна кількість дітей віком

від 7 до 18 років

Кількість дітей, які були оздоровлені

у 2013 році

Кількість дітей, яких планується оздоровити

у 2014 році

Кількість дітей віком від 7 до 18 років, які оздоровлені та відпочили у 2013 році, осіб


Всього направлено на

оздоровлення та відпочинок

Оздоровлення

(21 день і більше)

Відпочинок

в стаціонарних оздоровчих закладах

в межах області

в стаціонарних оздоровчих закладах

за межами області (в межах України)


за межами України


за межами України


в стаціонарних оздоровчих закладах

в межах області


в стаціонарних оздоровчих закладах

за межами області


в таборах денного перебування

В
В інших закладах
Мережа оздоровчих закладів


станом на ______________


Всього

Позаміські


Санаторного типу

Праці і відпочинку

З денним перебуванням

Наметові містечка

Інші

(вказати які)______________________________________


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка