Розпорядження від 14 березня 2013 року №48 Про проведення в 2013 році оцінки ефективностіСкачати 86.07 Kb.
Дата конвертації09.03.2016
Розмір86.07 Kb.


УКРАЇНА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯРОЗПОРЯДЖЕННЯвід 14 березня 2013 року № 48


Про проведення в 2013 році оцінки ефективності

здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та окремими виконавчими комітетами сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та власними

Керуючись Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, постановоюКабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 522 ”Про затвердження Методики проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, постановами Верховної ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України” та з метою зміцнення виконавської дисципліни, удосконалення організації роботи з контролю та діловодства:

 1. Утворити робочу групу з проведення в 2013 році оцінки ефективності здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та окремими виконавчими комітетами сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади (далі – Робоча група) у складі згідно з додатком.

 2. Затвердити графік проведення у 2013 році оцінки ефективності здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та окремими виконавчими комітетами сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та власними в окремих структурних підрозділах райдержадміністрації та окремих виконкомах сільських рад, що додається.

 3. Робочій групі:

  1. Вивчити протягом 2013 року ефективність здійснення у поточному році контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та власними.

  2. За підсумками цієї роботи проводити оцінку ефективності здійснення завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади (далі – Оцінка).

  3. Керуватися в своїй діяльності Методикою проведення оцінки ефективності здійснення органами виконавчої влади контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, Постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями України та Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року № 522 (далі – Методика).

  4. Складати за результатами проведення Оцінки протягом п’яти робочих днів звіт та надавати його голові райдержадміністрації.

 4. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації розміщувати звіти робочої групи за результатами проведення оцінки на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 5. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських рад, в яких проводилась Оцінка, на підставі звіту:

  1. Розглянути питання щодо заохочення відповідних осіб, які здійснюють контроль за виконанням завдань, визначених документами органів влади вищого рівня, підвищення їх кваліфікації або застосування до відповідних осіб заходів дисциплінарного впливу, передбачених законодавством про працю та Законом України “Про державну службу ”.

  2. Провести аналіз причин невиконання завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та вжити заходів щодо поліпшення організації цієї роботи.

6. Розпорядження голови райдержадміністрації від 30 січня 2012 року № 29 “Про проведення в 2012 році оцінки ефективності здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації, виконавчими комітетами селищної та сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених Законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями голови облдержадміністрації та відповідними розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації” визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Боднара А.Л.
Голова районної

державної адміністрації Віктор Максимчак

Додаток

до розпорядження голови райдержадміністрації
від березня 2013 року №

СКЛАД
робочої групи з проведення в 2013 році оцінки ефективності


здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та окремими виконавчими комітетами сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та власнимиБоднар

Анатолій Леонідович- керівник апарату райдержадміністрації, керівник робочої групи


Качалка

Наталя Іванівна- провідний спеціаліст сектору контролю апарату райдержадміністрації

Кузь

Лариса Петрівна- завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації


Мельник

Людмила Євгенівна- начальник загального відділу апарату райдержадміністрації


Сауляк

Валентина Михайлівна- провідний спеціаліст організаційного відділу апарату райдержадміністрації


Слющенкова

Вікторія Петрівна- головний спеціаліст – юрисконсульт сектору кадрового та правового забезпечення апарату райдержадміністрації

Смешняк

Оксана Анатоліївна- головний спеціаліст загального відділу апарату

райдержадміністрації
Чорпіта

Василь Іванович- начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації

Керівник апарату

райдержадміністраціїАнатолій Боднар
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови

райдержадміністрації

від березня 2013 року №ГРАФІК

проведення в 2013 році оцінки ефективності

здійснення окремими структурними підрозділами райдержадміністрації та окремими виконавчими комітетами сільських рад контролю за виконанням завдань, визначених документами вищестоящих органів виконавчої влади та власними


п/п

Структурний підрозділ райдержадміністрації, виконком сільської ради

Дата проведення оцінки

Члени робочої групи

1.

Рівненська сільська рада

березень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.

Слющенкова В.П.

Сауляк В.М.


2.

Обухівська сільська рада

квітень

Боднар А.Л.

Чорпіта В.І.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.3.

Котюжанівська сільська рада

травень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.

Сауляк В.М.4.

Морозівська сільська рада

червень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Чорпіта В.І.

Кузь Л.П.

Смешняк О.А.


5.

Бахтинська сільська рада

липень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Смешняк О.А.

Качалка Н.І.

Сауляк В.М.


6.

Відділ у справах сім”ї та молоді райдержадміністрації

серпень

Боднар А.Л.

Смешняк О.А.

Качалка Н.І.


7.

Долинянська сільська рада

вересень

Боднар А.Л.

Чорпіта В.І.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.

Слющенкова В.П.


8.

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації

жовтень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.


9.

Відділ освіти райдержадміністрації

листопад

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.

Кузь Л.П.

Смешняк О.А.10.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

грудень

Боднар А.Л.

Мельник Л.Є.Кузь Л.П.

_______________________________________


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка