Розпорядження від 14 січня 2015 року №5 Про відзначення в Київській області у 2015 році Дня Соборності УкраїниСкачати 48.54 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір48.54 Kb.


КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 14 січня 2015 року № 5

Про відзначення в Київській області

у 2015 році Дня Соборності України

На виконання Указу Президента України від 22 грудня 2014 року № 948 „Про відзначення у 2015 році Дня Соборності України”, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ та з метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності та у зв’язку з відзначенням 22 січня 2015 року Дня Соборності України:


1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначен­ня в Київській області у 2015 році Дня Соборності України (далі – план заходів), що додається.
2. Структурним підроз­ділам облдержадміністрації, райдерж- адміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання зазначеного плану заходів та інформувати облдержадміністрацію через управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації про його виконання (електронна адреса: int@kra.kiev.ua) до 26 січня 2015 року.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Христюка Д.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації О.Б.Корбан

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації

14.01.2014 № 5
ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення в Київській

області у 2015 році Дня Соборності України

1. Провести у місті Фастові урочисті заходи з нагоди відзначення в області Дня Соборності України.


Управління культури, національностей та релігій, з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, Фастівська райдержадміністрація та Фастівський міськвиконком

22 січня 2015 року.

2. Провести в усіх населених пунктах області урочисті зустрічі, мітинги, збори громадськості, присвячені Дню Соборності України, залучивши до участі в заходах депутатів Верховної Ради України, депутатів місцевих рад, представників політичних партій, почесних місцевих жителів, духовенство, науковців, молодь.Райдержадміністрації, міськвиконкоми

(міст обласного значення)

Січень 2015 року.

3. Підняти на будинках місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій області Державний Прапор України.


Апарат облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
22 січня 2015 року.

2

4. Здійснити церемонію покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених діячам, які зробили вагомий внесок у державотворення, боротьбу за відстоювання конституційних засад демократії та захист державного суверенітету і територіальної цілісності України у 2014 році за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самовряду­вання, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячів науки та культури, громадськості.


Райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

22 січня 2015 року.
  1. 5. Організувати культурно-мистецькі заходи, присвячені Дню Соборності України.Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
22 січня 2015 року.

  1. 6. Організувати та провести у навчальних закладах області за участю наукових установ тематичні конференції, круглі столи, спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого україн­ського народу, утвердження ідеалів свободи й демократії.


Департамент освіти і науки,

управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
19 – 22 січня 2015 року.
7. У музеях та бібліотеках області організувати тематичні експозиції, виставки, присвячені історії та діяльності Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України.
Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
Січень 2015 року.

3

8. У бібліотеках області оформити книжкові виставки, тематичні полички, провести бесіди, літературні читання, читацькі конференції, літературні години, присвячені Дню Соборності України.Департамент освіти і науки,

управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
Січень 2015 року.

9. Забезпечити підтримку громадських ініціатив, спрямованих на консолідацію українського суспільства та єднання громадян, які проживають у різних регіонах держави.Райдержадміністрації, міськвиконкоми

(міст обласного значення)

Січень – березень 2015 року.

10. У районах та містах області провести єдиний день інформування населення – „В єдності – сила народу”.Управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)

19-22 січня 2015 року.

11. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня Соборності України.


Управління інформації та зв’язків з

громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення)
Січень 2015 року.

Заступник голови –

керівник апарату адміністрації Д.В.Христюк


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка