Сценарій до Дня Захисника Вітчизни 2013Скачати 78.27 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір78.27 Kb.
Сценарій до Дня Захисника Вітчизни - 2013

Ведуча1: Шановні гості і всі присутні у цьому залі. Дозвольте привітати вас із традиційним, немеркнучим з роками святом – Днем захисника Вітчизни. Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили.

Ведуча2. І тому, 23 лютого – День захисника Вітчизни, - був і залишається сьогодні всенародним святом.

У нас на святі присутні почесні гості: вся чоловіча половина великого шкільного колективу.Ведуча1:До слова запрошуємо директора школи Собчук Наталію Миколаївну…

Ведуча2. Слово надається військовому керівнику, (підполковнику)запасу Мальку Дмитру Анатолійовичу…
Ведуча2 : Привітати захисників Вітчизни прийшли представники нашого наймолодшого покоління, наша надія і майбутня опора нашої держави. Давайте запросимо їх до слова.

Виступ початкової школи (хлопці).

1. Поведу таку я річ:

Що ми знаємо про Січ

І про нашу Україну

Й нашу армію єдину.

2. Знаю, друзі, - славна Січ,

Ворогам ішла настріч,

Рідну землю захищала

І народ наш прославляла .

3. Наші хлопці –козаки

Будуть гарні вояки.

Хай лиш трішки підростуть

Тоді й в армію підуть .

4. Маленькі наші ноги,

Та знають свою путь.

На службу Україні,

Як виростуть підуть .

5. Маленькі наші руки

Та кріпнуть і ростуть .

На службу Україні

Всю працю віддадуть.

6.Дитячі в нас серденька

Та щире в них чуття.

Любити Україну

Будуть ціле життя.

7. Маленькі наші ноги

Та взуті в чобітки

На службу Україні

Йдуть хлопці – козаки.

8. Непереможну у бою

Ми славим армію свою

Бо всі на світі чесні люди:

9. І дорослі і малі

Хочуть миру скрізь і всюди,

Хочуть миру на землі.
Ведуча1: Український народ завжди поважав своїх захисників , про що свідчить і любов до козацтва і наступний номер-привітання.

( Проня і Кайдашиха 5 клас)

Кайдашиха. Ой , люди добрі, куди це стара баба забрела?

Та я ж наче на базар зібралась. А все ото городські кажуть:

“Іди, бабо на зупинку, де рафіки стоять.” Які такі рафіки? Як їх упізнати, як вони всі однакові ходять ? Підійшла до одного такого, з “ дипломатом”, питаю: “ Чи вас часом не Рафіком зовуть ?” А він каже : “ Петро Данилович”

Не стала я більше шукати того Рафіка, щоб повіз мене до базару. Сама пішла, мабуть заблукала .Ведуча2. Бабусю, проходьте, будь-ласка , будете гостею на нашім святі, послухайте , як ми прославляємо наших захисників Вітчизни , а саме зараз ми поговоримо про козаків.

Кайдашиха. Козаків? Не чула, їй-богу не чула. Ой, про князів знаю. Брехливі дуже були.

Ведуча1. Чому це, бабусю ?

Кайдашиха. От посудіть самі, людоньки добрі . Знайшли якось в книзі картину – знаєте, такі кольрові картинки в книжках є ?

Ведуча2. Так, знаємо.

Кайдашиха . Так от, підписано під картиною : “ Князь Ігор з дружиною”. Цікаво ж мені стало, які дружини у князів бувають, чи такі як моя невістка Мотря? Так шукала, шукала її на картинці, так і не знайшла. Все якісь вусаті на конях, а дружину як вітром здуло… Так оце я думаю собі, якщо вона тобі, князю, десь дома борщ варить, чого ж ти людей чесних дуриш? “Князь Ігор з дружиною”

(Музика. Входить Проня)

Проня. (Оглядає себе, підсмикує плаття) Господи, чи все в мене на своєму місці? Чи по-модньому? Ой, мамо моя, брансолєта забула надіти. Не знаю, що мені більш до лиця? Чи шалю? Чи мантію? А книжки нема? Коли треба, то як назлість? Як би їх прийняти: мабуть сидячи (сідає на стілець)

Кайдашиха. Це ж для кого ти тут чепуришся, краля пансіонська?

Проня. А це моя справа, якого вам діла до цього?

Кайдашиха. Ой, якби ти була моєю невісткою, я б тобі такого лупцюга дала!

Проня. Фі, какі ви необразовані! Поняття нікакого не імеєте о прілічіях. Я в пансіонє всє наукі пройшла. Чула , сьогодні тут збираються дуже образовані люди.

Кайдашиха. Не козаки часом?

Проня. Ага і козаки також. Знаєте, які вони зайняті. Такі красиві мужчини. Я, було, как встрічу їх, то так стривожусь, що цілу ніч не сплю.

Кайдашиха. Та що ж це за мужчини такі?

Проня. Сразу відно – образованія ніякого. Да ладно, розкажу. Колись давним-давно, так давно, што вже мало вже хто пам’ятає, була собі країна, невелика така країна. І жили там люди. Могутні такі! І погуляти вміли, і попрацювати. А волю вже любили – страх. Геть нікого над собою не визнавали.

Кайдашиха. Прямо як я!

Проня. Та імєйте тєрпєніє. За єнто дражнили їх козаками. А країну їхню за країну не вважали. Говорили, яка ж то країна? Україна – не більше. А козаки на те: що ж, нам більше не треба. Ви тільки нашої України не чіпайте, то й ми вас не чіпатимемо. Отак і жили – билися, гуляли, співали.

Кайдашиха. Ой, як я люблю співати! Ой, гарна я, гарна, як тая горлиця…

Проня. Та імєйте какоє-то прілічіє! Голосу нікакого, а туда ж! Єнті козаки дуже сміливі були, а уж как вечорами гуляли… Я єму: “Ваша люлька шкварчить”. А він до мене: “Єнто в грудях моїх шкварчить от любові. У мене такая стремітєльность до вас образовалась”. Ох як я начиталась про тих козаків, сразу вирішила треба зустрітися.

Кайдашиха. Та, мабуть, темно було він тебе і не розгледів. Може, все ж таки про пісні договоримо?

Проня. Та голоси в козаків, що вуха закладає… Як заспівають…

Ведуча1. Спасибі нашим гостям за такі веселі та дотепні жарти (з козацькою піснею виходять), але нам потрібно далі вести нашу святкову програму.

Пісня «Блищали на сонці шаблі запорожців» - 6 клас.

Ведуча2: З глибини віків, із давніх давен доходять до нас легенди про воїнів звитяжців, які не жаліючи життя свого боронили рідну землю-неньку Україну.

Ведуча. Служити в козацькому війську вважалось в народі найпочеснішою справою, навіть ті матері, що в звичайний час благали синів не ходити на Запорожжя, під час великого Походу відряджали дітей у військо… і чекали.Роїк Олена – 11 клас.

“ Було у мене чотири сини

Полетіли, соколики , не вернулися.

У мене вже не весна , минулися весни…

Їх колись на своїх крилах лелеченьки несли

А сини мої весняне поле скородили ,

А лелеченьки босоніж по полю ходили…

Висять трави на бантині,

Опівночі рвані , синам моїм,

Соколикам на болючі рани.

Вилітали з сонця золотії бджоли,

Замерзали сльозами на сивих вишнях.

Іване.., Степане.., Дмитро.., Миколо!

Ні душі, тільки тиша…

Чула від людей, душі стають лелеками і літають…

…Тільки до мене не повертають…

Ой чом же ви, лелеченьки –босоногі діти!

Не хочете до хатоньки рідної летіти

Ой чом же ви, сини мої – сини молоденькі!

Не вернетесь додомоньку, до рідної неньки…

А чаєчка все кичиче на ковилу сиву,

А прислухаєшся, кличе: “ Сину, ти мій сину!”


Ведуча1: І все ж таки, хоч загинули запорожці , та не загинула їхня слава великих героїв, могутніх велетів, котрі поклали свої голови за віру, за народ, за людські права, за безцінну волю.

Ведуча2. Українська армія може по праву пишатися своєю історією, своїми традиціями.

Ведуча1: Повертаючись сьогодні обличчям до нашої історії,

ми з глибокою вдячністю схиляємо голову перед бійцями Радянської Армії.Ведуча2 .Славу українські солдати і офіцери здобули на фронтах Великої Вітчизняної війни.

Ведуча2: Кожне молоде серце сьогодні і завжди повинно берегти пам’ять про всіх , хто відстояв державу в тій страшній війні, яку пережив наш народ у 1941-1945 роках.

( Пісня “Журавлі” у виконанні Веремійчук Марини )

Ведуча. Звертаючись сьогодні до наших юнаків, майбутніх солдатів , мені хочеться сказати: не дай вам, боже такої долі. Хай береже вас Бог і будьте гідними захисниками нашої Вітчизни.Ведуча1 . Ну, а зараз ми пропонуємо вам здійснити цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси , кмітливості і майстерності.

Ведуча2: Ми порадилися з ЗІРКАМИ, і от що з’ясували про вас, дорогі чоловіки, наші шкільні репортери… Сашко?

Саша. Так, так…Студія! Я вже тутечки. Хочу розповісти вам цікаву інформацію! Планети зійшли з орбіт від такого цікавого зодіакального гороскопу. І так - ______________________________________________ – Овни. Вони справжні бізнесмени, тому що для Овнів характерним є заняття підприємницькою діяльністю. Це активні, енергійні, життєрадісні люди, які сміливо пізнають навколишній світ.

Запитання для Овнів: Чи не боїтеся ви, що дівчата своєю активністю повернуть світ знову до «матріархату»?

_________________________________________________________________ народилися під знаком Тільця. Це є досить практичні люди. Вони знають чого хочуть від життя і вперто йдуть до своєї мети. Це не заважає їм бути м’якими та лагідними. Тілець притягує як магніт – тому прекрасна половина так і «пливе» до його рук. А ще він любить поспати та смачно поїсти. При цьому залишається великим естетом.

Запитання для Тільців: Дайте нам відповідь: хто такий «справжній чоловік»?

_______________________________________________________________ – сузір’я Близнюків. Цей знак Зодіаку відзначається спритністю та вмінням говорити. У нього немає проблем з друзями, він легкий в спілкуванні і цінує гумор.

Запитання для Близнюків: Якби в житті тобі випала нагода зіграти якусь роль, то яку б роль ти вибрав?

___________________________________________________________________народилися під знаком Зодіаку – Рак. Це чудові люди з багатою уявою та вмінням фантазувати. Вони уважні до дрібниць, все помічають. Зовні здаються м’якими та пасивними, а, насправді, мають досить сильний характер.

Запитання для Раків: Яку квітку Ви вважаєте символом кохання?

___________________________________________________________________ представник знаку Діви. Це ініціативна людина. Робить все для досягнення поставленої мети, хоча визначити мету Діві буває нелегко. Це - трудолюбива та доброзичлива людина. Народженні під цим знаком миролюбні і покладисті, люблять насолоджуватися життям.

Запитання Діві: Якими якостями, на вашу думку, повинна бути наділена ідеальна жінка?

__________________________________________________________________ – Скорпіони. Це люди сильні, сміливі, цілеспрямовані і розумні. Вони володіють магічною здатністю передбачати майбутнє та впливати на людей.

Запитання Скорпіонам: Чи існує на світі справжня чоловіча дружба?

___________________________________________________________________– Стрільці. Для них характерним є прямолінійність. Стрільці люблять товариство, вони веселі, хоробрі і правдиві. Мають швидкий розум та допитливість, але в навчанні їм заважає нетерплячість і непосидючість.

Запитання для Скорпіонів: Якими ви бачите чоловіків у майбутньому?

__________________________________________________________________ – Водолії. У них завжди багато друзів та знайомих. Вони люблять все оригінальне та незвичайне. Не терплять насильства, наділені внутрішнім почуттям справедливості, рівноправності та волелюбності. Водолії мають чудові дипломатичні якості. Цей знак відомий як знак геніїв, адже 70% відомих людей – Водолії.

Запитання Водоліям: Як би ви спіймали Золоту Рибку, то що б ви у неї попросили

Сашко. Дякую за увагу та відповіді. З вами була телепрограма «До побачення телебачення» Бувайте!

Ведуча1. Справжній чоловік – це сильний чоловік. У нього справа честі понад усе, він кидається у бій , ризикує своїм життя заради інших людей. Так як, це свято ми присвячуємо нашим захисникам ,то програму ми починаємо гумористичною сценкою «Проводи в армію».

( Сценка. Звучить мелодія пісні «Как родная меня мать провожала» ) .

Мати : Не йшов би ти , синку , у солдати . Я ж тобі говорила , женись на Люські !

Призивник : Не хочу я на Люсьці !!!

Мати : тоді женись на Гальці !Вона б тобі за рік двох дітей народила , а то й трьох !

Призивник : Це ж як мамашо ?

Мати : А так ! У неї уже двоє є … І в армію ти б не пішов.!

Призивник : Та хочу ж я в армію , маманя ! Уявляєш із автомата – бабах! Із кулемета та – та – та ! О, де життя справжнього мужика ! А вдома, що? Корова реве , коза бекає , дівчата попід вікнами виють. Нудьга та й годі! (Позіхає)

Мати : Добре синку ! вирішив то йди !Батько твій служив, і дід , і прадід . Гостинці я тобі зібрала : три пари носків шерстяних із нашої кози Маньки , 3 літра молока від корови Зорьки , 2 метри сала із свині Машки, 3 десятки яєць. Ось іще мішечок із насінням та конвертів пачка. Будеш там насіння лускати та листи мені писати .

Призивник : Ех , маманя йду я від вас !
Ведуча2: Так призовники попадають в армію : хто за бажанням , а хто по необхідності виконати свій обов’язок . А що важливо в армії ? Навчання ось що !

Ведуча1: Але яке навчання і служба, коли солдат голодний? Український солдат має бути ситим. І нагодованим добре! Пропонуємо перевірити кухарські здібності наших чоловіків.

Міні-конкурс «Черговий на кухні» ( Хто більше почистить мандарин)

Ведуча2: Ну, ось і все,

Та на останок хочеться сказати:

Звання високе Чоловік

І захисник людського роду

Несіть ви гордо з віку в вік,

Славні мужі мого народу!Ведуча1:

Вклоняємось захисникам доземно,

Як рідній хатині з далеких доріг,

Як хлібу, що матінка чемноЙ гостинно кладе на вкраїнський рушник.


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка