Сценарій "на крилах любові"Скачати 33.25 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір33.25 Kb.
СЦЕНАРІЙ “НА КРИЛАХ ЛЮБОВІ”

(День Святого Валентина)

Дата проведення: 14.02 2013 року.

Місце проведення: актова зала школи.

Час проведення :___________________
Ведучий: Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають Днем закоханих.

Ведуча: Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби.

Ведучий: А з чого, власне, усе розпочалося? Мудрець повідав істину людині:

“Кохання й миле серце – річ одна,

Як душі мудрі з розумом єдині,

Отак і їх ніщо не роз”єдна”.Ведуча: Любов”ю “хворіли” в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.

Ведучий: А ми сьогодні сподіваємося обрати Міс школи, яка є неповторною, найінтелектуальнішою, найчарівнішою, найкмітливішою.

Ведуча: Ми не сумніваємося також у тому, що зуміємо всі разом обрати найвродливішого, наймужнішого, най-най-найпринаднішого Містера.

Ведучий: Ми вдячні всім, хто завітав до нас на вечір. Бо саме ви, дорогі друзі, своїми аплодисментами допоможете журі визначити, хто ж стане титуловим переможцем.
Ведуча: Кожна з пар отримає почесний титул. Розподілити їх доручено шановному журі:
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведучий: Отже, вітаємо наші пари

Пара № 1_______________ _______________

Пара № 2 _______________ _______________

Пара № 3 ________________ ______________

Пара № 4 ________________ ______________

Пара № 5 _________________ ______________

Пара № 6 _________________ ______________

Ведуча: Отже, наші романтичні пари готові до першого конкурсу “Привітання ”.

Кожна пара обрала собі образи відомих закоханих людей. Я б хотіла бути Джульєтою, а ти, Денесе, був би моїм Ромео.Ведучий: Ееее, стоп-стоп-стоп. Віка, давай ти помрієш за кулісами. А ми зустрічаємо з гучними оплесками першу пару

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ведуча: Поки журі оцінює результати конкурсу, ми маємо можливість поспілкуватися. Всі вже знають, чому 14 лютого вважають Днем закоханих. Але хто знає що-небудь про “найдавнішу валентинку”.

Наприкінці ХІІІ ст. набуло популярності надсилати романтичні послання коханій людині. Найдавніша валентинка зберігається у Британському музеї в Лондоні. Ця листівка підписана герцогом Орлеанським Чарльзом 1415 року. Водночас, він був ув”язнений і таємно відправив послання-кохання своїй дружині.

А зараз оцінки за перший конкурс.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Ведучий: Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у слові. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу. Тому, мабуть, недарма в співучій Італії кавалери виконують для своїх дам серенаду.

Отже, наступний конкурс “Освідчення в коханні”. Завдання його таке: кожному хлопцеві з пари конкурсантів потрібно при всіх освідчитися своїй дівчині в коханні чи оспівати її красу.

Пара № 1_______________

Пара № 2 ________________


Пара № 3 ________________


Пара № 4 ________________

Пара № 5 ________________

Пара № 6 _______________

Ведучий: Оцінки за другий конкурс.

Ведуча: Дівчата, а тепер ваша черга підкорювати журі та глядачів своїм красномовством. Зараз ви почуєте запитання від журі. У вас буде хвилина обдумати свою відповідь. (Інтелектуальний конкурс)

Ведучий: Дякуємо дівчатам. І поки наші пари готуються до останнього конкурсу, просимо журі виставити оцінки.

Ведуча: А зараз оголошуємо останній конкурс «Романтичний танець». Запрошуємо на сцену

Пара № 1_______________

Пара № 2 ________________

Пара № 3 ________________


Пара № 4 ________________

Пара № 5 ________________

Пара № 6 _______________

Ведучий: Поки журі підбиває підсумки на сцену запрошуємо _____________________________________________________
Настав хвилюючий момент. Запрошуємо всі пари на сцену.

Журі оголошує підсумки:

Звання “Найелегантніша пара” №………..

“Найвеселіша пара” №…………..

“Найартистичніша пара” №……..

Міс і Містер пара під №……………Ведучий: Швидко плине час. Сторіччя за сторіччям, разом і з ним змінюємося і ми.

Ведуча: А що ж кохання? Можливо, воно вже не існує – подумає іноді хтось І хочеться тоді крикнути: “Ні, ні й ще раз ні! Любов жива і ніколи не зникне, доки існує життя. Адже кохання і є життя”

Ведучий: І цей день, День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій.

Ведуча: Ідіть не зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!

Ведуча: Дякуємо всім за увагу.

(Грає музика).


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка