Сценарій родинного свята «Найкращий у світі дідусь»Скачати 22.46 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір22.46 Kb.
Сценарій родинного свята «Найкращий у світі дідусь»

Мета. Виховувати повагу і любов до дідусів, гордість до своєї родини.

Дата проведення: 25.02.2013

Час проведення: 16.30

Місце проведення: каб. 26

День чарівний, справжнє диво,

Всюди усмішок багато,

В залі людно і красиво,

Бо у нас сьогодні свято.

Сьогодні незвичайний день. Ми зібралися на родинний захід, який присвячуємо дорогим людям — нашим дідусям. Ці люди є для нас дуже дорогі, ми їх дуже любимо. І хоча вони зовні часом суворі, вимогливі, але в своїй душі - добрі, ласкаві. Це їхня чоловіча вдача не дозволяє їм показати себе.

Свято жінок є, мами є, а от свята дідуся ще не ввели у наш святковий календар. Але діти так люблять своїх дідусів, що дуже хочуть висловити палку і щиру любов дорогим людям, бо знають, що чоловіки в сім’ї — головні, вони забезпечує її матеріально, створють той моральний клімат доброти і сердечності, дисципліни і вимогливості, працьовитості, миру та злагоди. Отож, починаємо свято, яке ми назвали «Найкращий у світі дідусь»

На нашому святі присутні дідусі, найвідважніші і найсильніші, які погодилися прийти до нас на свято і прийняти участь у конкурсах.

Це: Борис Сергійович та його внучка Оля та Володимир Анатолійович та його онука Анастасія. Ваші оплески!

Ну що ж учасники представленні, а вам малята, я пропоную трохи розім’ятися!(Масовка «Бобик»)

Конкурс «Знайди онуку»

Кожна з наших маленьких учасниць добре знають своїх дідусів, цих невтомних трудівників та захисників. А чи знають вони своїх онук? Отож перший конкурс «Впізнай онуку». Дідусі по черзі будуть із зав’язаними очима знаходити свою онучку. (Запрошую дітей із залу і двох учасниць. Діти сідають на стільці.)

Перше завдання виконано. А ви малята щоб не сумуйте і танці зі мною танцюйте.

(Масовка «Бугі-вугі»)

Конкурс «Робимо покупки»

Наші дідусі вже показали себе, а зараз пришла черга для їх маленьких наступниць. Дівчата скажіть, а ви допомагаєте вдома? Давайте уявимо, що ви маєте здійснити покупки в магазині. Отож, наступний конкурс «Робимо покупки». Перед вами знадяться пазли з зображенням овочів і фруктів. Завдання дівчаток зібрати картинки і сказати, що саме на них зображено.

Дівчата справилися із завданням. А всі малята піднімаються зі своїх місць і повторюють рухи за мною.

(Масовка «Повертайся»)

Конкурс «Заплети онуку»

Наші дідусі це не тільки відважні захисники своєї сімї, але вони як потрібно онуку і нагодують, і одягнуть, і волосся заплетуть. Отож, наш наступний конкурс «Заплети онуку». Ваше завдання, поки звучить музика заплести свою онуку.(Масовка «Стрибнемо вище»)

Наші дідусі і їх онуки справилися із завданням. Я думаю, що вони справді є гарним прикладом, захисниками своїх сімей. Велику вдячність виражаємо їм в першу чергу за те, що вони прийшли сьогодні до нас і брали участь у конкурсах, повірте, для ваших онук це найголовніше! Але це ще не все. Який же конкурс без нагород. Отож, переходимо до нагородження учасників.(Нагородження грамотами)

А на останок, ми малята з вами потанцюємо!(Масовка «Круговерть»)


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка