Сценарій сертифіковано сайтом «Шкільне життя»Скачати 194.49 Kb.
Дата конвертації08.03.2016
Розмір194.49 Kb.
Випуск – 2015 року

Сценарій випускного вечора у стилі "Оскар"

Офіційна частина

Сценарій сертифіковано сайтом «Шкільне життя»

Голос за сценою: Колись славнозвісний письменник Вільям Шекспір сказав такі слова: «Усе наше життя – це гра, а ми в ній всі актори!» . За своє коротке життя ми встигаємо виконати масу різних ролей: роль сина чи доньки, закоханого підлітка, люблячої дружини чи чоловіка, матері чи батька, а може навіть і знаменитості світового масштабу… За бездоганно зіграну роль ми отримуємо нагороди. А тому сьогодні ми зібралися тут на 39 церемонії нагородження премією «Шкільний Оскар».

Пані та панове, дозвольте представити вашій увазі ведучих сьогоднішнього свята _____________ та _______________.(Під музику з зірки виходять ведучі)

Ведуча 1: Lady’s and gentlemen’s! Parents and teachers! Boys and girls! Welcome to the Oskar!

Ведуча 2: Пані та панове! Батьки та вчителі! Хлопці та дівчата! Ласкаво просимо Вас на церемонію Оскар!

В1: Всім відомо настільки почесно отримувати цю премію. Сьогодні нею будуть нагороджені не зірки Голлівуду, а головні герої вечора – Випускники 2015 року!

В2: Саме сьогодні вони триматимуть в руках свій головний Оскар, до якого йшли довгі 11 років – атестат про закінчення школи.

В1: На червону доріжку запрошуються

Разом: випускники 2015 року _______________ школи.

(Під музику до залу заходять випускники)

В2: Падають тихо на землю теплі весняні сутінки,

Голосно серце б’ється в грудях, наче птах.

І в очах дорослих зріє одвічна мудрість –

Та, що веде все людство впевнено у світах.В1: Срібним прощальним дзвоном в небі заграє тиша,

Перші слова про мрії швидко у небо злетять.

А за вікном печально вітер верби колише,

І перший дорослий ранок просить ще почекать,

Доки дитинство ваше тихо складе прощання

І відлетить у вирій, останній пошле привіт,

І калиновим цвітом землю умиють ранки,

І в них прокинуться мрії серед вербових віт.В2: Буяє світ у зелені, в цвіту,

Оновлюється вся наша країна.

Своє майбутнє, зміну молоду,

Разом: Випускників вітає Україна!

 

В1: Хай же буде свято в нас на славу!

Рівняймось! Струнко! Лине гімн держави!

В2: Випускний вечір оголошується відкритим!

(Звучить Гімн України)

В2: Що за місто? Канни?

-Ні, (назва населеного пункту), - відповім я.

-Тут нас номінації

Чекають цього дня!В1: Фанфари радісно звучать.

Урочиста мить настала!

Зараз вручать атестат –

Ви ж з нетерпінням цього чекали!В2: Для привітання, вручення золотих та срібних медалей, атестатів про середню освіту на сцену запрошуються: директор ____________, заступник директора з навчально-виховної роботи _____________, _________________________________

(Запрошені виходять на сцену)

Зачитується наказ. Вручення.

Слово директора школи.

Слово сільського голови.

В1: Дякуємо за привітання та теплі слова….

(Запрошені спускаються до зали)

В1: Учителів в житті було багато, та одну не зможете забуть,

Ту, що заміняла маму й тата, ту, що проводжала вас у путь.В2: Сьогодні, дорогі випускники, вас прийшли привітати ваші перші вчителі _____________________________.

В1: На сцену для привітання запрошуємо _________________________.

(Виступ перших вчительок)

В2: «Найкращий учитель для дитини той, хто, духовно спілкуючись із нею, забуває, що він учитель, і бачить у своєму учневі друга, однодумця. Такий вчитель знає найпотаємніші куточки серця свого вихованця, і слово в його устах стає могутнім знаряддям впливу на молоду людину, що формується», - писав Василь Сухомлинський.

В1: Саме такими найкращими вчителями були для вас ваші класні керівники __________________________. На сцену для привітання запрошуємо _________.

(Виступ класного керівника)

В2: Віддаляєтесь від дитинства,

Від шкільних років своїх.

Вас майбутнє чекає незвідане,

Аж ніяк не спільне для всіх.В1: І життя вам влаштує іспити,

Вже свої, а не ті, шкільні,

Й однокласників рідні обличчя

Не щодня вже побачите ви.В2: Хоч планета так само крутиться,

І годинник рахує тік-так,

А вам і досі не віриться,

Що вже все. І все не так.В1: І дитинство тепер лиш насниться,

Бо про нього забути вже час.

А шалена романтика юності

Вже обійми розкрила для вас.В2: Дорогі випускники, сьогодні ви, можливо, з радістю, а, можливо, із сумом згадуєте шкільні роки, розуміючи, що вони вже ніколи до вас не повернуться. Але ці роки подарували вам багато знань та незабутніх моментів.

В1: Тому наші найменші школярі пропонують вам зараз пригадати якими ж ви були всі ці 11 років! Зустрічаймо їх!

(Виступ дітей)

В2: Хвилюючий день сьогодні не лише у випускників. Не менше хвилюються і їхні батьки. Так шалено б’ється серце, а то й зовсім десь зникає його стук… і тато, і мама ще пам’ятають себе такими ж юними, свій випускний. Аж тут… Красуня-донька на високих підборах чи серйозний син, вищий за тата. Здається, ще зовсім недавно тримали їх на руках, безпомічних немовлят. А сьогодні вони вилітають з батьківського гнізда.

В1: Почуття гордості й радості, смутку та тривоги сьогодні наповнюють кожного тата й маму в цьому залі. Адже їхні пташенята вирушають у невідоме доросле життя.

В2: Дорогі діти, від імені всіх батьків зі своїм напутнім словом хоче звернутися до вас _____________________________________________

(Виступ батьків)

В1: У нашому залі сидять випускники, які щасливі від того, що нарешті отримали свій Шкільний Оскар. Та серед них є власники золотих та срібних нагород. Ними пишається не лише наша школа, а й весь __________ район.

В2: Від імені всіх випускників слово надається власниці золотого Шкільного Оскара ____________.

(Виступ випускника)

В1: А ви летіть собі, летіть,
Від болю і розлуки не впадіть.
Летіть та білих крилець не ламайте,
А падаючи знову підіймайтесь.

В2: Тернами встелені путі-дороги
Й стрімкої річечки круті пороги
Нехай у вашій долі обминуться.
Ви ж бійтеся з любов’ю розминуться.
Зустрічному дозвольте обігріться,
На біль свій і на втому – усміхніться.

В1: Хороших друзів завжди вибирайте,
Своїх батьків ніколи не цурайтесь.
З любові й болю зіткане життя…
Цьому, що є, не буде забуття.
А ви летіть…Додому повертайтесь,
Та на минуле часом оглядайтесь.


Разом: Щасливого польоту, рідні пташенята!


В2: А зараз - антракт! Наша церемонія нагородження премією «Оскар» продовжиться за 5 хвилин! АНТРАКТ

Сценарій концертної програми

Випускники танцюють

Ведучий: Сьогодні мій день! Сьогодні я веду Оскар – церемонію нагородження престижною премією Міжнародної академії кіномистецтв. Але сьогоднішня церемонія – особлива. Адже, якщо брати наше життя, окремий його фрагмент, ну скажімо, школу – це теж свого роду фільм і мистецтво, в створення та реалізацію якого вкладено немало сил і терпіння, щоб отримати достойний результат. І весь той професійний склад, який задіяний у створенні фільму, теж особливий. Це наші дорогі вчителі, директор, завучі, техперсонал, праця якого так не помітна, але така важлива, і звичайно учні. Саме тому нашими сьогоднішніми номінантами на вручення Оскара будуть представники саме цього акторського складу і цього знімального майданчику вцілому. І саме через це ми трішки порушили традиції, і перенесли місце проведення церемонії до нашої провінційної, але такої рідної _________.

Сьогодні кращі з кращих будуть нагороджені найвищою нагородою за свою працю і внесок, який вони зробили в розвиток покоління випускників __________ школи 2015 року.Бойко Ліна: Травневий день відлунює святково, І сміх, і квіти й гомін голоcний, Зібрало нині свято нас чудове Прощальний вечір, вечір випускний…

Кравченко А.: Шкільне дитинство дзвоником злетіло, Доросле починається життя Нам атестати щойно всім вручили - Путівку в невідоме майбуття.

Павліченко І.: Ще мить – і назавжди залишим школу, Підемо усі в самостійне життя, Та рідний поріг не забудем ніколи До нього серця наші знов прилетять.

Музичний номер(пісня «Відірватись від землі»)

Ведучий: Ми всі знаємо, що робить оператор – він управляє камерою. Актори грають, сценаристи пишуть. А що ж робить режисер? А режисер насправді робить все, щоб втілити в життя конкретне бачення картинки. І перша номінація в категорії «Найкращий режисер» присвоюється людині, яка наділена глибоким баченням того, як повинен виглядати кінцевий результат, людина, котра є зразковим керівником. Оскар отримує (відкривається конверт і зачитується прізвище номінанта) директор _______________.

Вип. В директора робота не проста, Шкільні проблеми, і сільські, й районні. Документації щодня листків до ста, Та ще й уроки, зошити, контрольні… Журнали перевірити щораз, Тому і світиться її вікно щоночі. Робота завжди забирає час, А ще якщо робить з душею хочеш. Спасибі за вимогливість і волю, Спасибі за повагу й розуміння, Спасибі за комп'ютери у школі, Спасибі за знання і за уміння.

Вип. З іменем директора нашої школи в кожному учнівському серці прокидається ніжність і гордість. Добра Вам і здоров'я, дорога наша Наталія Михайлівна, світлої долі та плідної праці на освітянській ниві. Хай Вам завжди таланить у всіх добрих починаннях.

Вип. Незмінними помічниками директора є наші завучі: ___________________________________________________________.

Вип. Їм головне – порядок в школі, А все, що інше – суєта, Були б у класах й коридорах І дисципліна, й чистота. То вчителя на курси терміново, То знову хтось уроки прогуляв, Змінився розклад на сьогодні знову, Ну як тут буть? Ніхто це не чекав.

Вип. (І.П-б) - Чуйна жінка, щира, безвідмовна, Викладач і керівник гуртка, Як організатор – невгамовна, Наш філолог. Ось Ви в нас яка!

Ведучий: І наступна номінація – «Кращий помічник режисера» - присвоюється чудовим жінкам, які так добре з усим справляються. Оскар отримують _______________________________________________.

Музичний номер(Прощавай, рідна школо)

Ведучий: А як же бути без акторів? Та ще й першого плану? Тому в номінації «Краща актриса першого плану» оскар отримують наші перші вчителі ___________________________________(вручення).

Вип. Ви пам'ятаєте, ви все,звичайно, пам'ятаєте, Як ми зустрілись з вами в перший раз, І ви завели нас в велику кімнату, І це вже був наш перший клас.

Вип. У ті часи ми зростом були нижчі, Не вистачало твердості пера. І лоповухість виділялась із-за стрижки, І старші називали: «Дітвора».

Вип. Тоді кумирів інших не було І зірки не було, яка б світила краще. Сьогодні присвячуємо вам ці вірші Вам, перші учителі наші!

Вип. Але не виразить словами Безмежну вдячність нашим класним класним мамам. Кожен день були ви з нами, І ділили радощі й тривоги, Ви про нас завжди все знали Усі наші стежки й дороги

Вип. Було, що через нас ви потерпали, Гріхи від інших наші прикривали, Були за нас завжди відповідальна, І за прогули, і за все на світі. Надійна, мудра і сучасна, Керівник ви наша класна!

Ведучий: В номінації « Найкращий сценарист-адаптатор» Оскар отримують __________________________________.

Музичний номер («Ой літа ви погідні»)

Ведучий: Великі фільми завжди починаються з великих сценаріїв. А що потрібно, щоб сценарій став великим? Звичайно ж, відсутність помилок і грамотність! Хто ж зрозуміє сценарій, в якому маса лексичних та граматичних помилок?! Ось чому так важливо, щоб будь-який текст проходив належну перевірку. Інакше не стати цьому фільму великим!

Ісаченкова І. Рідна мова – не проста, Та в житті, як не крутися, без неї нам не обійтися. Господь вам дав і розум, і терпіння, Працюєте з душею і сумлінно. Щоб предмет ваш гарно знати, Багато треба працювати.

Терещенко О. Є серед нас майстри пера і слова, Що вміло відмітають всю полову. І мову нашу чисту і дзвінку, Плекають, ніби квітку у вінку. Бажаємо знавцям Тарасового слова, Щоб процвітала українська наша мова!

Ведучий: Зараз ми хочемо представити вашій увазі чудових жінок, які ночами не спали над нашими творами, аби лиш навчити нас грамоті. Премію Оскар в номінації «Кращий редактор» нагороджуються _______________________________________________________________.

Музичний номер («Одинадцятикласниця»)

Ведучий: Щодня ми чуємо: «Йдемо в Європу» для цього обов’язково потрібні знання іноземної мови. В номінації «Краща роль в іноземному фільмі» перемагають _________________. Запрошуємо на сцену, Оскар чекає на вас!

Вип. : (І.П-б)!
Ваш цікавий світ – англійська мова,
Й нас до знань ви здібно ведете.
Грамотне письмо, легка розмова -
Ось чого ви нас завжди вчите!

Вип.: (І.П-б)!
Ви молода та ще й красива дуже,
Англійська нам, звичайно, не байдужа,
Дивитись треба в зошит і книжки,
А як же від вас очі відвести?
Мабуть, про вас писав поет:
«Я помню чудное мгновенье -
Передо мной явилась ты,
Как мимолетное виденье,
Как гений чистой красоты».

Ведучий:Оскар в цій номінації отримують також і вчителі російської мови і світової літератури ______________________! Аплодисменти переможцям!

Вип. Знавці Шекспіра, Гете, Конан-Дойля,
Нехай частіше посміхається вам доля.
Щоб ви, не лише у вірша і піснях,
Скрзь побували у чужих світах.
Літератури вчителі – найщасливіші на землі,
Нехай вам доля посилає і в кишені, і на столі.

Музичний номер (Англ. пісня)

Вип. Хто у школі наймудріший,

Різні давні дати знає,

Що було колись на світі,

Він детально все вивчає.

Хто куди пішов війною,

Скільки жив там воєвода .

Які різні є держави ,

Скільки устроїв в народів –

Все наука ця вивчає.

Отже ,хочем привітати

Всіх істориків ,що можуть

Не забути ці всі дати !Ведучий: Майбутнє належить лише тим, хто береже минуле. Тому Оскар в номінації «Кращий режисер історичних фільмів» отримують ___________________. Вітаємо їх!

Вип:

Вже нема плям темних на цім світі :

Ми пройшли все з заходу на схід ;

Води,землі в дивнім розмаїтті…

Був цікавим,плідним цей похід!

Вип:

Вивчає хто западини і гори,безмежні краєвиди неозорі.

Степи й долини-сенс життя ,назад немає вороття .

Географів вітаєм в нашій школі –їм відкриттів бажаємо доволі !Ведучий:До нагородження запрошується _________________ для вручення Оскару в номінації «Кращий режисер програми «Навколо світу»

Музичний номер («Нехай квітує Україна»)

Вип.Фізика…Нема складніш науки!
Але вчитель - майстер, хоч куди:
На уроках ми не знали скуки;
Є в кого нам вчитись і рости

Вип.:Хто у школі загадковий, хоч усе на світі знає,
Але завжди нас дивує і про дивну річ питає.
Де індукція магнітна і куди її поклали.
Поки досліди робили все магнітне поле вкрали.
Зичим їм експериментів щоуроку вдалих лише,
Не жаліймо компліментів всім, хто фізикою дише!

Вип:Дмитра Івановича друзів ми вітаєм ,

Їм творчих успіхів в роботі ми бажаєм.

Спішіть,творіть на благо хімії невпинно,

Бо час на місці не стоїть,а уперед іде нестримно!Вип. Все складне ви легко викладали,

З вогником і безліччю ідей.

Ви чудес нам стільки показали!

І любили всіх-усіх дітей!Ведучий:Премією Оскар в номінації «Кращий режисер програми «Таємниці Всесвіту» нагороджуються ________________.Вітаємо!

(Вручення )Ведучий:В номінації «Кращий режисер науково-популярних фільмів»

Перемагає вчитель хімії ___________________ .Оскар чекає на вас .Музичний номер (Сяду за останню парту)

Вип. Прощальний вальс….Скільки в ньому спогадів,мрій і сподівань,радості і смутку,світлої печалі…..Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу!Переповнює серце любов до життя,до своєї юності,до вас,дорогі вчителі,до вас, однокласники…..

Сьогодні,може,як ніколи,ми відчуваємо,що школа-це наш рідний дім,адже тут ми виросли.І сьогодні зал у сяйві кваітів і святкового вбрання випускників ніби притих, щоб попрощатися з нами, провести нас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.ВАЛЬС

НАРІЗКА З ПІСЕНЬ (діти підбирають пісні, які відповідають думкам вчителів; жартівливий номер)

Ведучий. Ми знову з вами на церемонії нагородження!
Наступна номінація – «Кращий режисер інтелектуальних програм». Так, а зараз інтрига…І як ви думаєте хто переможець? Кращим режисером інтелектуальних програм стає людина, яка вважає, що математика – це цариця наук…. _________________!

Вип.. Творча і допитлива людина -
Де таку у світі ще знайти?
З вами може будь-яка дитина
І вершин Олімпу досягти.


Вип. Їм від крейди не обтріпатись ніколи -
Теорему не так легко довести,
Бо не тільки мудреці ходять до школи,
Але й ті, кому іще рости і рости.
Тож бажаєм математикам у класі,
Хоч одного Піфагора віднайти,
Щоб було з ким на уроці спілкуватись,
І на конкурс математиків вести!

Вип.. У майбуття комп’ютери ведуть –
Скромні та невтомні ці машини.
До хвилин складний процес зведуть,
Стільки справ пороблять для людини!


Ведучий. Вітаємо вчителів інформатики - _________________. І запрошуємо їх для нагородження в номінації «Кращі візуальні ефекти»! Бурхливі оплески переможцям!


МУЗИЧНИЙ НОМЕР(Старі фотографії)

Вип. Чуйна і турботлива, як мати,
Вчитель біології у нас.
Все встигає: добре викладати
І дозвіллю приділяє час.

Вип. Як можна біологію любити?
Ви тільки вслухайтесь у ці страшні слова:
Мітоз, мейоз, епофіз, види, типи -
від них йде обертом дитяча голова.
А це: рефлекси, рух, гермафродити,
Гліколіз, плазмалема – просто жах!
Як можна рік у рік розповідати
Про аскариди із любов'ю на устах.
Але, коли ти вмієш всіх навчити
І від бактерій до людини перейти,
То діти зможуть цю науку полюбити,
І будуть знати так, як знаєш ти!


Ведучий.Для нагородження запрошується _________________.Запрошуємо на червону доріжку! Тримайте свого Оскара!

(Вручення)Вип. Дорогий Сергій Олександрович!

Ви – талант, усі це визнають,

За це вам честь і славу віддають

Чудово ви співаєте, і на ямасі граєте.Вип. Ви музику та співи викладали,

І з ними нас здружили навіки,

Ми день і ніч те й знали, що співали

Чи слухали хітові пісеньки.Ведучий. В номінації «Кращий саундтрек» перемагає _____________. Вітаємо Вас! І запрошуємо до нагороди!

Ведучий. На нашій церемонії нагородження є номінація, яка називається «Кращий художник – постановник». В ній представлені люди, які робили наше шкільне життя цікавим, різноманітним, проводили різні свята і вечори. Це ____________________. Саме вони є переможцями в цій номінації. Ваші оплески!

Музичний номер («Выпускной»)

Вип.. Той, хто любить фізкультуру,

Має і мускулатуру,

І здоров’я має

І лиха не знає.

Фізкультура, не секрет,

Є улюблений предмет

Багатьох дітей у школі.

Вип.Наші успіхи в футболі,

Тенісі і баскетболі - це плід вашої роботи

Зусиль ваших і турботи.

За здоров’я, стан фізичний,

За наш розвиток всебічний.

Спасибі вам за все!Ведучий. Всі знають фразу: «У здоровому тілі – здоровий дух» Як ви думаєте про кого йтиме мова? Оскар в номінації «Кращий ведучий спортивної телепередачі» отримує ______________! Вітаємо його!

МУЗИЧНИЙ НОМЕР (Танець)

Вип. Можуть все на світі змайструвати,

Хоч вони не дуже говіркі.

Хочем вам здоров’я побажати,

Наші дорогі трудовики!Вип. (І. П-б)

Вчила нас, як уникати лих,

Не труїтись, харчуватись гарно,

Вберегтися від хвороб тяжких,

Різних травм…

Все вивчено не марно.Вип. Побачити і світ,і даль блакитну

Ви на уроках малювання всім допомогли.

А ваш талант і посмішку привітну

У серці навіки ми зберегли!Ведучий. ОСКАР в номінації «Кращий костюмер» отримує ______________! Запрошуємо на сцену!

В номінації «Кращий дизайнер» перемагає Вип! Ваш Оскар чекає!

В номінації «Кращий художник-декоратор» перемагає Середа Лариса Миколаївна!

(вручення )Вип. Дорогий (І.-П.б.)!

Той, хто Вас погано знає,

Той, мабуть, гадає

Що людина ви крута

Що єдина в Вас мета

Нас в суворості держати,

Щоб, як в армії солдати,

Ми слухняними були –

Ось такий на вигляд Ви.

Вип. Але тут все навпаки,

Зовсім Ви і не такий.

Ви веселі, гуморні,

Не буваєте сумні,

У викладанні своя система у Вас є,

Яка багато знань дає.Вип. Ми навчились добре воювати

Нам, звичайно, краще в мирі жить…

Та ази військові треба знати…

Хто ж країну й матір захистить?Ведучий. Для нагородження премією Оскар на запрошується _____________! Він – переможець у номінації «Кращий режисер програми «Наша армія»»

Музичний номер «Останній раз»

Випускник. Велика вдячність шкільному психологу _______________ та соціальному педагогу ________________, які завжди вислухають, порадять, допоможуть.

Вип.. Медесестра у школі є,

Звільнення вона дає.

Та секрет вона свій має –

Її посмішка зціляє.

Рятувати від біди людину

Будемо завжди і я, і ти.

Потерпілому в скрутну хвилину

Зможемо тепер допомогти!Вип. Після закінчення уроків.

Потрібен всім моральний спокій

В бібліотеці ми його знаходим

Сюди ми кожен день приходили

Приємно тут бувати ,

Читати ,думати,гадати.

Тут тихо ,затишно і гарно

Ми втрачали час не марно

Тамара Іванівна спокійна ,ділова,

Нас зустрічала радо,

Давала нам поради.

Вітаємо її!Вип . Важко нашим куховарам.

Бо на кухні завжди жарко,

Вентилятор не працює,

Алеїх це не хвилює.

У них є такі проблеми

Пострашніше теореми:

Про умови гарні мріють,

Та дітей вони жаліють.Вип.Хто в школі мив і прибирав,

Хто взимку нам тепло давав,

Хто школу нам вночі охороняв,

І за майном хто наглядав.

Спасибі вам за все!

МУЗИЧНИЙ НОМЕР («А на Україні»)

Вип. Сьогодні ми згадали багатьох людей, які брали участь у нашому шкільному житті. Ще нам дуже хочеться звернутися зі словами подяки до найрідніших – наших батьків!

Родина – це таке маленьке слово,

а скільки ж в ньому сенсу, доброти.

Це – мами перша колискова,

це – батьків прояв теплоти.

Це все. Що може бути краще

за рідних й дорогих людей?

Не покидай ти їх нізащо,

бо це все рідне, це – твоє!

МУЗИЧНИЙ НОМЕР («Родина»)

Вип. Задивлюся в очі твої,

Потону в океані любові,

Ти не просто мати мені,

Ти берегиня моєї долі.

Пригорнусь до твого плеча,

Стану знов маленьким дівчиськом,

І утішна твоя рука

Знову стане надійним прилистком.

Памятаєш, як роки тому

Ти вела до школи дитину?

Тут зустріла я юність свою,

Тут свідомість зросла до Людини.

Рідна нене, пробач мені все

Що зробила і все, що сказала…

Знаю, серце твоє золоте

Наперед мені все пробачало…

Рідна мамо, не плач й не журись,

нині я вирушаю в дорогу,

не сумуй і жалю не корись,

я вертатимусь знову і знову…

за твоєю підтримкою я повернусь,

за порадою і за піснями…

ти дасиш мені руку, якщо я спіткнусь,

бо ти моя рідна, ти моя МАМА…Вип. Бабуся сива, мов квітуча вишня,

Моя бабуся – вишенька в саду.

Мене ти знову зустрічати вийшла

І по стежинці я до тебе йду.

Іду щоб прихилитися всім серцем

До рук твоїх – ласкавих і м’яких

Поглянути у очі – два озерця,

І прочитати радість щиру в них.

Пробач, що я буваю неслухняна –

Трапляється всіляке у житті.

Я знаю, що, бабусенько кохана,

У тебе серце й руки золоті.Вип. Проведіть мене, мамо і тато, між люду

В білий світ проведіть

Рідний тато, подай мені руку –

Я у танці тебе поведу.

Попрощаємось разом з дитинством

Вдячним серцем до ніг припаду.Музичний номер

Вип. Словечко хочу мовити за тата,

Бо він мені порадник, захисник.

Він так мені розказує багато,

І я до бесід щирих дуже звик.

Він вчить мене у цьому світі жити,

До праці залучає кожен раз.

Вчить бути вірним, відданим, дружити

І не підводити ніколи друзів, клас.

Бо щира дружба всіх людей єднає

І робить добрими та чесними людьми.

Життя хорошого без дружби не буває,

А в дружбі всі зростемо мудрі ми.Музичний номер («Пісня про батька»)

Ведучий. Ось і підходить до завершення церемонія нагородження! Шановні вчителі! Всі ці одинадцять років ви допомагали нам у створенні прекрасного фільму про наші шкільні роки. В ньому розповідь і про наше дитинство, успіхи, поразки, справжніх друзів, перше кохання… Цей фільм ми назвали «Одинадцять незабутніх років». І сьогодні ми нагороджуємо _______________ загальноосвітню школу, яка перемогла в номінації «Краща кінокомпанія»! ___________, прийміть цей Оскар від випускників 2015 року. Адже ви справді його заслужили! (вручення)

Ведучий. У в день такий – урочистий, святковий,

Дозвольте вашу працю вшанувати

І квіти ці, принесені сьогодні,

Від всього серця вам подарувати( Вручення квітів вчителям)

Випускник. Мир на землі – це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і політ душі,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
І з радістю і щастям у серцях.

Мир на землі — це дім і мама, й тато,


Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,


А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар — щастя і любов.

(Пісня « Україна –це ти»)

ЗавісаБаза даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка