Сценарій свята до Дня захисника Вітчизни Ведучий. Вітаю вас, шановні учасники нашого свята, учителі, гості. Ми раді бачити вас усіх! Ведуча. Сьогодні ми разом із вами проведемо цікавий західСкачати 38.19 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір38.19 Kb.
Сценарій свята до Дня захисника Вітчизни

Ведучий. Вітаю вас, шановні учасники нашого свята, учителі, гості. Ми раді бачити вас усіх!

Ведуча. Сьогодні ми разом із вами проведемо цікавий захід відпочинку з нагоди Дня захисника Вітчизни «Нумо, хлопці!».

Ведучий. Цього дня ми зібралися, щоб привітати з наступаючим святом наших мужніх юнаків та провести цікаві конкурси для майбутніх захисників нашої Батьківщини. Народна мудрість стверджує, що матінка-земля в силі нагодувати людину хлібом, напоїти водою з джерела, але самостійно земля себе не захистить.

Ведуча. І це є святим обов’язком тих, хто використовує її блага. Наші хлопці служитимуть в армії, аби виконати цей почесний і святий обов’язок, заради збереження миру та спокою своєї Вітчизни, охороняти її інтереси.

Ведучий. Військова служба ніколи не була легкою. Це раптові підйоми, багатокілометрові кроси і сувора армійська дисципліна.

Ведуча. У цім залі зараз відбуватимуться справжні змагання сили, витримки, мужності, швидкості,кмітливості, спритності і, звісно ж, галантності. Тож хай переможе сильніший!

Ведучий. Скажу зразу, що ця боротьба не буде легкою. Перемагає завжди той, хто вартий перемоги. За правилами змагання в переможці вийде команда, що отримає більше балів. Побажаємо успіху і перемоги учасникам гри. Виступ уболівальників 10 класів

Ведуча. Слідкувати за конкурсом та оцінювати успіхи команд буде шановне журі:____________________________________________________________.

Ведучий. Настав час представлення наших мужніх команд. Оголошується перший конкурс «Давайте знайомитися» (9, 10, 11 класи).

Ведучий. Кожен знає, що ранок починається з пробудження та одягання. Солдатам в армії одягатися потрібно дуже швидко, щоб не порушити дисципліну. І зараз ми побачимо, як наші хлопці вміють швидко вдягатися. Оголошується конкурс «Хто швидше одягнеться» (Викликаються по одному учневі з команди).

У двох коробках лежать речі цих учнів: черевики, зв’язані шнурками; штани та піджак навиворіт. Учні підходять до своїх коробок і за сигналом ведучого, починають одягатися. Виграє той, хто швидше і краще одягнеться, вклавшись в одну хвилину.Обладнання: черевики на шнурках, штани, піджак, коробка для одягу із написом класу, свисток, секундомір.Ведучий. Для чоловіка важливою ознакою є фізична сила, тому в нашій програмі наступне змагання — спортивне. Про умови проведення конкурсу розкажуть учителі фізкультури.

Ведуча. Чекаємо на рішення журі за І та ІІ конкурс.

Журі оголошує результати конкурсу

Ведуча. Наступний етап цивільної оборони. Всі знають, що таке протигаз? Отож, хто швидше його одягне. Від команди – один учасник.

Ведучий. Журі, вам слово. Журі оголошує результати третього конкурсу

Ведучий. Кажуть, що справжній солдат має пройти і воду, і вогонь, і … тобто здолати всі перешкоди. Навіть пролізти сотню метрів по- пластунськи. Отож нам потрібні два учасники від команди та дівчата, які допоможуть у проведенні конкурсу.

Виступ уболівальників 9 класів

Ведуча. Хлопці, а як ви ставитеся до грошей? Російська народна мудрість каже, що «Копейка рубль держит». Отож ми зараз пересвідчимося, чи воно дійсно так. Для гри нам знадобляться дрібні монетки і три невеликі за розміром чашки. Участь у грі бере вся команда. На фінішну пряму ми ставимо чашки-копілки. Кожна команда шикується один за одним. На носок ноги першого учасника із команди кладеться монетка. Гравець старається не загубити її, пронести від лінії старту до фінішу і зібрать у так звану «копілку» якнайбільше монет, а отже, очків. Той, хто загубить монетку, виходить зі гри. Якщо ніхто не виконає умови конкурсу, то враховується найбільша відстань, яку пройшла команда. Отож розпочали.

Ведучий. Просимо оголосити ваш вердикт, шановне журі.

Ведучий. По наступний конкурс нам розповість вчитель фізкультури

Ведучий. А зараз – конкурс пісенний, бо що ж це за солдат, який не вміє співати. Про умови конкурсу розповість заступник директора з ВР. Виступ вболівальників від 11класів.

Ведуча. Кожен справжній воїн має знайти вихід із будь-якої ситуації, а ще краще – повинен вміло орієнтуватися на місцевості. Наступний конкурс -скласти пазли (картину).

Ведучий. Дорогі наші хлопці-учасники! Ви, мабуть, знаєте, що більш за все солдати на службі мріють те, щоб швидше настала неділя, їм тоді дають звільнення від служби, вони можуть піти на дискотеку, на танці, а там познайомитися з чарівними дівчатами. Тож кожен солдат повинен вміти гарно танцювати. А повідають нам про умови цього конкурсу дівчата 9 класу.

Ведуча. Надійшла черга і до останнього конкурсу - шикуймось.

Ведуча. А зараз наступає урочиста мить — нагородження учасників.

Ведучий. Свято завершується. Ми ще раз вітаємо наших майбутніх воїнів. Залишайтеся у всіх ситуаціях справжніми мужніми чоловіками. Хай щастить!

Сценарій підготувала Лепестій Л.В.База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка