Сценарій свята «Веселі старти» Ведуча. Доброго дня усім присутнім у цій залі! Сьогодні ми зібралися на спортивне свято «Веселі старти», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і простоСкачати 31.41 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір31.41 Kb.
Сценарій свята «Веселі старти»


Ведуча. Доброго дня усім присутнім у цій залі! Сьогодні ми зібралися на спортивне свято «Веселі старти», щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити

У змаганнях беруть участь 2 команди:


«Чемпіони» - капітан_________________________________________________________
«Олімпійці» - капітан________________________________________________________

Привітаймо їх!


А підбиватиме підсумки конкурсу – четверта команда, звичайно ж наше шановне, імените жюрі. У них сьогодні нелегке завдання – з спритних , сильних, винахідливих вибрати найсильніших, найспритніших, найвинахідливіших, най-най-най…
Це:________________
___________________
___________________

А зараз – привітання команд.


(Кожна команда представляє себе)

 
Ведуча.


Команди представлені, жюрі теж. Нагадую, що оцінюватись конкурси будуть за швидкість і правильність виконання завдань після кожної естафети за трибальною шкалою. Команди готові? Розпочинаймо!


  • Естафета «Передача м’яча»

Команди стають один за одним на витягнуті руки , піднявши руки вгору і передають м’яч. Коли м’яч доходить до останнього учасника, він з м’ячем переходить наперед і естафета триває доти, поки першим не стане командир, тобто, перший учасник. Виграє та команда, яка найшвидше закінчить передавати м’яч. Якщо під час виконання завдання м’яч впаде, команда вибуває з гри.

-Перемогла команда

  • «Стрибки жабкою»

 Ця естафета проводиться за допомогою гімнастичних палиць. Учасник з гімнастичною палицею під колінами повинен прострибати до фішки, а назад повернутися з палицею в руці і передати наступному учасникові. Виграє та команда, яка перша справиться з завданням, дотримуючись усіх правил.

-Перемогла команда
  • Естафета «Закинь м’яча між»

Ця естафета проводиться за допомогою тенісних м’ячів та кілець. У естафеті беруть участь усі учасники. Кидки м’ячів проводяться із стартової лінії, кидок проводиться один раз. Переможе та команда, яка закине більше м’ячів у кошик.

-Перемогла команда  •  «Звивиста доріжка»

Кожен учасник обводить м’яч навколо фішок і повертається назад, передаючи м’яч наступному учасникові.

-Перемогла команда  • Естафета «Утримай м’яч»

 Беруть участь всі гравці. Учасник затискає м’яч між колінами і стрибають до фішки, беруть м’яч в руки і повертаються до команди передаючи м’яч наступному учасникові. Перемагає та комада, яка швидше справиться з завданням.

-Перемогла команда  • «Перетягування канату»

 Викликаються капітани команд для проведення жеребкування. Та команда, в жеребок якої пустий в першому етапі не приймає участі, а змагаються дві інші. Та команда, яка виграє бере участь у другому етапі. Перемагає та команда, яка виявляється найсильнішою. Жюрі, відповідно, виставляє оцінки кожній з команд.

-Перемогла командаЕстафета «Рятівник»

За сигналом учителя направляючі кожної команди біжать до своїх команд і беруть за руки наступного учасника своєї команди. Тепер вони біжать парами, тримаючись за руки, оббігають місце повороту і повертаються знову до своїх команд. Після цього у гру вступають треті номери команд, які беруться за руки з другими і так доти, доки всі гравці не пробіжать парами. Перемагає команда, яка закінчить біг першою без порушень правил.

-Перемогла команда

Естафета « Павуки»

Уявіть себе павуками. Вам потрібно, спираючись тільки на долоні рук і ступні ніг перекотити кокон із маленькими павучками, тобото тенісний м’ячик, до фінішної лінії, потім взятии його в руку і бігом передати естафету наступному учаснику

-Перемогла команда

 Це остання естафета. Поки жюрі підраховує кількість балів наших учасників.  А тепер, надаємо слово жюрі.


(Нагородження переможців)

 Ну от і все, звучить свисток,


Змагання закінчилось.
Виходять переможці на місток.
Вітайте їх – ось наша сила!
Перемогла команда ...................
Давайте привітаємо їх бурхливими оплесками!
 

До побачення! Дякуємо за увагу!


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка