Сценарій вечора до дня Валентина Вед. Добрий день, дорогі друзі!Скачати 78.19 Kb.
Дата конвертації06.03.2016
Розмір78.19 Kb.
Під знаком Купідона

(Сценарій вечора до дня Валентина)

Вед. Добрий день, дорогі друзі!

Вед. Вітаємо всіх закоханих!

Вед. Сьогоднішню нашу зустріч ми присвячуємо одвічної теми - кохання.

Вед. Тим більше, що для розмови про кохання у нас є кілька чудових приводів:
по-перше - ваша молодість,
по-друге - день Святого Валентина,
по-третє - ЛЮБОВ!

Вед. Кохання – це не тільки почуття людяності й шляхетності. Воно має в собі дуже велику силу. Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається з особливо,  майже по всьому світу 14 лютого.

Вед. З приводу цього є багато версій. За однією з них ми дізнаємося, що в 3 ст. до н.е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить чоловіків поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в’язниці.

Вед. Там Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй закоханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом “Від Валентина”. Відтоді в день Валентина закохані закоханим надсилають анонімні листи-зізнання і називаються вони “валентинками”.

Вед.. Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами. Воно пронизує поезії Володимира Сосюри, та Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся...

Мудрець повідав істину людині:

„Кохання й миле серце – річ одна,

Як душі мудрі й розумом єдині,

Отак і їх ніщо не роз'єднає.

Кохання в серці робить все, що зна.

Воно – господар у своїй хатині.

Відпочиває сонце в самотині.

Буває мить, буває – вік мина”.
Про кохання написано немало, адже це почуття невичерпне і існує воно в душі людини доти, поки б'ється серце

Вед. Отже, у нас сьогодні з вами свято кохання і ми вас щиро вітаємо на святі «Під знаком Купідона». Визначити переможців доручимо шановному журі. ВИБІР ЖУРІ

Вед. Наш інтелектуально-розважальний захід відбуватиметься у 2 тури.

Вед. Так що ми запрошуємо вас трохи побути студентами нашої школи Любові! Спочатку ми запрошуємо на цю сцену дівчат, які погодилися брати участь у цьому нелегкому змаганні

(дівчата виходять )Вед.: Отже, вітаємо наші учасниці. Ваші аплодисменти.

№ 1_______________

№ 2 ______________

№ 3 ________________

№ 4 _________________

№ 5 ________________

№ 6 _______________

Вед.: А зараз запрошуємо на сцену наших юнаків. Ваші аплодисменти.

№ 1_______________

№ 2 _______________

№ 3 _______________

№ 4 ________________

№ 5 _________________

№ 6 ________________
Вед.: Настав час оголосити 1 конкурс нашої програми- «Самопрезентація». Кожен учасник повинен повідомити про себе в довільній формі. Отож запрошуємо представитись спершу дівчат.

№ 1_______________ _______________

№ 2 _______________ _______________

№ 3 ________________ ______________

№ 4 ________________ ______________

№ 5 _________________ ______________

№ 6 _________________ ______________

Вед.: Послухаємо, що цікавого про себе повідають наші хлопці. Запрошуємо до слова .

№ 1_______________ _______________

№ 2 _______________ _______________

№ 3 ________________ ______________

№ 4 ________________ ______________

№ 5 _________________ ______________

№ 6 _________________ ______________

Вед.: Поки журі оцінює результати конкурсу, ми маємо можливість поспілкуватися. Всі вже знають, чому 14 лютого вважають Днем закоханих Наприкінці ХІІІ ст. набуло популярності надсилати романтичні послання коханій людині. Найдавніша валентинка зберігається у Британському музеї в Лондоні. Ця листівка підписана герцогом Орлеанським Чарльзом 1415 року. Водночас, він був ув”язнений і таємно відправив послання-кохання своїй дружині.

Вед.: Кохання – це чудове окрилююче почуття. Усяке сильне переживання відображається у слові. І це не дивно, адже саме кохання надає людині силу. Тому, мабуть, недарма в співучій Італії кавалери виконують для своїх дам серенаду.

Вед.: В народі кажуть: «Щоб пізнати людину, треба з нею пуд солі з’їсти». Солі ми їсти не будемо, але можливість пізнати другу половину нашим учасникам дамо. Тому, що ми оголошуємо наступний 2 конкурс «Домашнє завдання». Дівчата повинні були написати листа коханому в армію, завдання дивне , бо сьогодні всі звикли спілкуватися по телефону. Отож, дівчата, вам слово.

№ 1_______________ _______________

№ 2 _______________ _______________

№ 3 ________________ ______________

№ 4 ________________ ______________

№ 5 _________________ ______________

№ 6 _________________ ______________

Вед. Настала черга послухати хлопців, вони повинні скласти освідчення дівчині у коханні в оригінальній формі.

№ 1_______________ _______________

№ 2 _______________ _______________

№ 3 ________________ ______________

№ 4 ________________ ______________

№ 5 _________________ ______________

№ 6 _________________ _____________


Вед.: Настав час послухати наше журі, хто на їх думку набрав найбільшу кількість балів серед юнаків та дівчат. Звичайно це нам потрібно на випадок, коли жодна пара не співпаде.

(Слово журі).

Вед.: А ми оголошуємо наш 3 конкурс «Обернений зв'язок». Кожен учасник запитає у протилежної половини, яка припала до серця, що їх цікавить. Можливо на цьому опитуванні вже комусь пощастить, і питання будуть взаємними. Послухаємо, що хочуть запитати у дівчат хлопців. (По черзі)№ 1, № 2 , № 3 , № 4 , № 5, № 6 .

Вед.: А послухаємо, що хочуть запитати дівчата у хлопців, і кому саме будуть адресовані їх запитання . (По черзі) № 1, № 2 , № 3 , № 4 , № 5, № 6 .

Вед.: Кожного року за народними переказами, саме в цей день усі птахи знаходять собі пару. А на нашому святі теж настав важливий момент для учасників, адже зараз ми оголошуємо найвідповідальніший етап – вибір пари. Кожен учасник повинен написати ім’я дівчини, яку обирає собі у пару на сьогоднішньому святі, а дівчата - написати ім'я хлопця на аркуші паперу.

Поки учасники вибирають собі пару, ми пропонуємо послухати пісню_____________________

Вед.: Що ж настав момент, коли всі дізнаємося, які ж пари співпали. Отож, учасник №1 вибрав …і т.д. Просимо ті пари, що співпали стати поруч один –одного, а ті, що залишились без пари, на превеликий жаль, потрібно зайняти місця у залі.

Вед.: Щоб хоч якось підбадьорити вас, ми даруємо вам аплодисменти нашого залу.

Вед.: Звичайно вибрати свою половинку, навіть для гри, досить важка та відповідальна справа,

проте ви впорались. Проте наскільки ви впораєтесь із другою половиною гри будемо

судити зараз.

Вед.: Любов і поезія - невіддільні. Так було у всі часи і залишається донині ... Зараз кожної з наших пар на короткий час має стати поетами, саме цього вимагає наш наступний 4 конкурс «Поетичний». Вам потрібно разом скласти вірш про кохання, використовуючи слова, що є записані у кожної пари. Переможе та пара, яка краще впорається із завданням. Нехай наші пари працюють, а ми переглянемо кілька мініатюр до сьогоднішнього свята.СЦЕНКИ

Вед.: Надаємо слово нашим учасникам. Зачитайте свої вірші.

Пара № 1.

Пара № 2.

Пара № 3.

Пара № 4.

Вед.: Всі учасники старались, але послухаємо журі, скільки балів у кожної пари.

(Слово журі)

Вед.: Доречі, чи знаєте як обирали пару раніше інші народи? Наприклад, у середньовічній Англії був поширеним звичай обирати собі “Валентину”. Кілька молодих людей писали на шматочках пергаменту імена, складали їх до капелюха і тягли жеребок. Та дівчина, ім’я якої випадало юнакові, на цілий рік ставала його “Валентиною”, а він, відповідно, її “Валентином”. Хлопець складав своїй дівчині сонети, грав на лютні, всюди супроводжував – тобто, був справжнім лицарем. Саме цей звичай оспівувала в своїй відомій пісні Шекспірівська героїня Офелія. До наших часів Британія зберігає ці “язичницькі” традиції.

Вед.: Зараз у наших учасників ще один конкурс- іспит, який вони повинні здати удвох, а називається він «Парний танець». Протягом кількох хвилин гратиме мелодія, яка буде змінюватись, пари повинні показати вміння триматися у парі під час різних танцювальних мелодій. Одним словом, побачимо хто краще протанцює.


Пари займайте позиції, а судді будьте уважні.

ГРАЄ МЕЛОДІЯ

Вед.: Надаємо слово журі.

Вед.: Наш наступний конкурс називається «Защемило серце». Можливо сьогодні у наших учасників і защеміло серце обираючи пару, проте зараз буде це відбуватися із хлопцями. Бо дівчатам необхідно буде познімати прищепки із хлопців на швидкість та ще й закритими очима. Час обмежений- 1 хвилина, судді засікайте і подайте сигнал.

Вед.: Для юнаків наступний конкурс теж відповідальний. Всі знають, що дівчата люблять подарунки.

І хлопцям якраз нагода отримати подарунок для дівчини і подарувати, бо наступний конкурс так і називається «Подарунок всліпу». Хлопці дістаньте із тарілки подарунок без рук і подаруйте його вашій сьогоднішній половинці. Це потрібно робити теж на швидкість. Увага! Почали.

Вед.: Поки судді рахують бали ми пропонуємо поглянути як танцюють наші юні школярі. Запрошуємо на танець пару: Наталка та Богдан, зустрічайте.

ТАНЕЦЬ

Вед.: Надаємо слово журі.

Вед.: Ми бачимо. Що є пара, котра лідирує, проте у наступному конкурсі ситуація може змінитися. Бо у наступному конкурсі «Без зайвих слів» пануватиме мова жестів. Кожна половина пари витягне завдання, у якому потрібно показати, що записано, але так, щоб інша половинка його зрозуміла. Наприклад, хлопцям може бути таке завдання: запросіть дівчину на прогулянку на лижах, і хлопці повинні жестами і мімікою висловити запрошення, ну а дівчата повинні відгадати. І так по – чергово .
Вед.: Надаємо унікальну можливість нашим учасникам невербально поспілкуватися. Почнемо із хлопців, підходьте до суддів та беріть завдання.

Пара № 1.

Пара № 2.

Пара № 3.

Пара № 4.

Вед.: Продовжать боротьбу дівчата, підійдіть до суддів та оберіть завдання.

Вед.: Поки судді підраховують бали ми пропонуємо послухати пісню___________________________

Вед.: Журі підрахувало бали. Настав хвилюючий момент. Запрошуємо всі пари на сцену. Судді визначать переможців.

Вед.: Швидко плине час. Сторіччя за сторіччям, разом і з ним змінюємося і ми.

Вед.: А що ж кохання? Можливо, воно вже не існує – подумає іноді хтось І хочеться тоді крикнути: “Ні, ні й ще раз ні! Любов жива і ніколи не зникне, доки існує життя. Адже кохання і є життя”

Вед.: І цей день, День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій.

Вед.: Ідіть на зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!

Вед.: Любов – не кара, але й не гра.

Вона не квітка, що зів”яне швидко.

Любов – це дар. І Бог сам вибира,

Хто заслужив оце пізнати диво.Вед.: Дякуємо всім за увагу.

Разом : Кохайте і будьте коханими! Для всіх у подарунок прозвучить пісня____________________


База даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка