Сценарій випускного балу (Урочисто) Захід, присвячений випуску школи, оголошуєтьсяСкачати 222.4 Kb.
Дата конвертації07.03.2016
Розмір222.4 Kb.
Сценарій випускного балу
(Урочисто)

Захід, присвячений _________випуску школи, оголошується відкритим.


(Виходять ведучі)
Ведучий 1.

Моя земля, мій отчий край, батьківська сторона, родинне гніздо, моє рідне село. Сьогодні ти все тут. Сьогодні ми з вами, дорогі односельці, вкотре промовимо слова подяки вчителям, батькам.


Ведучий 2

Яка ж красива ти, уквітчана весною,

Провіщала ключами журавлів,

Розбуджена бурхливою грозою

І пориванням річок до морів.
Ведучий 1
Яка ж красива ти - розгониста степами, .

Висока гирлами - аж в синю височінь.

Скрізь явори стоять богатирями

Понад дорогами століть і поколінь.


Ведучий 2
Яка ж красива ти, в гостинності одверта

Із успіхом назустріч доброті.

Яка ж ти мужня, сильна і уперта,

Як недруг стане на твоїм путі.


Ведучий 1

Чи задумувався хтось над тим, що сниться в переддень свята юнакам і дівчатам, котрі сьогодні запросили нас на випускний вечір: може мрія, може щастя, а може…


Ведучий 2

Не будемо гадати, бо скільки випускників – стільки мрій і задумів, планів і бажань. А що сьогодні нам розкажуть зорі ? Чи привідкриють таємницю ?


Ведучий 1

Бо сьогодні випускників на побачення запросила юність – палка, безмежна, закохана в майбутнє.


Ведучий 2

Під теплим спалахом зір вони зустрінуться сьогодні, провівши своє ласкаве дитинство.


Ведучий 1

Нас сьогодні зігріватимуть не недосяжні небесні світила, а юні, променисті, грайливі зорі-випускники. Їх перші спалахи заясніли на шкільному небозводі 11 років тому.


Ведучий 2

Ми запрошуємо на «Зоряну бригантину» наш зірковий клас.


Під музичні фанфари заходять учні 11 класу разом з класним керівником.
Діти заходять до залу під музику і стають перед сценою. їх по черзі представляють, і вони парами під звуки вальсу Штрауса піднімаються на сцену.
1. Яцків Сніжана. Її зірка сяє вогнем натхнення. Вона запалила її бажанням все знати. Спортивна команда гордилася Сніжаною у школі. Не було жодних перешкод на її шляху, щодо оволодіння знаннями. Історія, біологія, хімія, економіка _ це ті предмети ,які цікавили її у школі. Вона була активісткою класу.
2. Радиш Назарій. Його зірочка сором’язливо виділяється серед зіркових плеяд. Вона мовчазно відпочивала у затінку інших, допоки не прийшов її зоряний час – і засвітилась вона дочикавшись свого часу , при цьому не порушуючи гармонію біологічного ритму
3.Фербей Оксана. Ніжна і тендітна зірка , сяюча промінням доброти. Своїх вершин вона досягала великою працею. Творча і талановита. Надійний товариш і вірна подруга. Промінням доброти огортала навколо себе всіх. ЇЇ милосердям і толерантністю захоплювались друзі. ЇЇ бажання віддати частинку свого серця для блага інших зачаровувало.

.

4. Кобевка Катерина. Зірочка «Красуня» червонощоко усміхається із зіркових висот. Можна бути сміливим і ризикованим у житті, але найважливіше бути просто надійним і добрим. Вона ніколи вас не підведе, вона допоможе вам в усьому, хоча подекуди і сама беззахисна і ранима. Такою є наша Катя.


5. Шкрібляк Наталія. Тихо і спокійно почувається в зірковому крузі зірочка Наталі. Вона неквапом усміхається білокурій красуні. За останні роки Наталя своєю працьовитістю і талантом до танців показала себе як енергійна дівчинка в класному колективі. Вона переконалась: варто дуже захотіти і досягти можна навіть неможливого.
6. Кіф’як Наталія. Зірочка творчості підморгнула до неї з високості. Вона подарувала їй чудовий, мелодійний голос і творчу наснагу, неординарність і щемливу дитячу безпосередність. Світи зірочко сяйвом натхнення, освічуй шлях творчості.
7. Фербей Віталій. Зірка прагматик світить йому по особливому. Саме так, як світять зорі людям науковцям. Його зірці відомі всі фізичні закони і математичні символи. Ще не одну комету і туманність зуміє він дослідити і відкрити. Йому вистачить сил і працездатності, бо у нього є мета.
8.Тіторенко Марія. Зоря її - «Надійність». Порядність і чесність притаманні цій мрійливій і відкритій юнці. Хазяйновитість і працьовитість основні риси її характеру. На таких як вона тримається світ. Вона досягне своєї вершини.
9.Кошель Рімма. «Зірка екстравагантності» як завжди загадкова і нерозпізнана. Подекуди колюча на небозводі виживання ,та щира і привітна під подихом добра. ЇЇ нерозпізнаний душевний світ зачаровано вдивляється у світ людей, шукаючи розуміння і справедливості.
10. Шулепа Іван. Надійний і добродушний, поміркований і поважний. В такому серйозному і діловому на вигляд юнакові – душа маленького хлопчика –пустунчика, довірливого і грайливого. Його зірка - це Зірка -«Сонце», що обігріває все довкола себе . В променях його гумору купався весь клас.
11. Фербей Діана. « зірочка скромності». Дюймовочка випускного класу. ЇЇ вихованість оцінити можна одразу. Хоч завтра у Віндзор до королеви на прийом. Манери хоч куди, й розумниця до того ж. Вона довела одну істину, щоб підкорити «золоту вершину» достатньо мудрості шкільних вчителів і особистої працездатності .
12.Гарасим’юк Ніна. ЇЇ Зірка - «Енергійність». Заряду її енергії вистачить для цілої планети. В її очах хитро причаїлись «чортики « ейфорії. Вона завжди у всьому «заводила», ідей у неї завжди повно,І настрій в неї завжди літній, і вигляд в неї теж «елітний» .
13. Гавука Григорій. Душа компанії, ну чом не Елвіс Преслі ? Дівчат він з розуму зводив завжди.. Красивий, улесливий і діловий. Собі ціну він знає. Усі гуманітарні науки йому під силу. І швидко зробить він кар’єру. Його зірочка завжди зачаровує . Вона посміхається йому із високості, закликаючи добру долю.
14.Кіф’як Марія. Їй притаманна зірочка «Діловитості».. Вона знає ціну навчання. І успіхів досягла наполегливості своїй чималих. Золота вершина підкорилась їй. Серце класного колективу. Всього в житті добивається . Вона тендітна, як весняна конвалія. І як конвалія - дозволяє милуватись собою. Ось вона - чудова юнка.
15. Кушнір Андрій.Серйозний і смішний, працьовитий і вірний товариш. Ці риси притаманні Андрієві в даний час.Він вірить у майбутнє і вже з радістю будує його.
16. Шулепа Марія. «Зоря замріяна» із високості їй освітить шлях. Хороша й ввічлива, до всіх привітна. Скромність - основна її харизма. Вона долю в житті собі вже знайшла.
17.Божак Микола.Його зірка – це «дорослість».Коля є сміливим і з впевненістю дивиться у майбутнє. Вже цілий рік мрія в нього є. Якої він добився .Себе він поважає і думку класу цінить.
Ведучий 1

« Зоряна бригантина» готова вирушити в путь.

Урочистий вечір присвячений випуску учнів 2010 року , оголошується відкритим
/гімн/
Ведучий 2

Сьогодні від ранку якось особливо співали пташки. Сонце, спокійне і лагідне, повільно пливло по синьому, і такому незвичайно-широкому небосхилу.


Ведучий 1

«Зоряна бригантина», піднявши червоні вітрила , поважно вирушила в казкову країну юності. Шлях її проляже морем дитинства з пристанями реальності, спогадів та надій.Ведучий 2

Веселий вітер кличе у дорогу.

В життєвий океан бурхливий, непростий

На серці радість і щемка тривога

Вітрила підіймає парусник шкільний.

/на фоні мелодії «Звездная страна» входить Маленький принц. В руках у принца велика зірка /всередині зірки атестати і / /Ведучий 1

Жив-був Маленький принц. Він жив на планеті, яка була трішки більша від ньогоМаленький принц: Хотів би я знати, чому загоряються зірки. Мабуть для того, щоб рано чи пізно кожен із нас знову міг відшукати свою. Ось моя планета., якраз над нами… але як до неї далеко

— У кожної людини свої зорі. Для одних- вони дороговказ, для інших -— наукова загадка, а для когось - просто маленькі вогники. А для вас я засвітив сьогодні ваші зірки . Таких немає ні в кого.

Вони сяють, шлють у далеч світло , надіючись на відповідь….
/музика кружляють зірочки/
Сімнадцять яскравих зірок запалали на небосхилі. Тож нехай їхнє світло буде чистим і немеркнучим.
Принц:Я залишаю вам дарунок із своєї маленької планети. Це символ вашої праці і надії , вашого натхнення і сподівань.

/принц віддає зірку-шкатулку директору школи , а випускникам шаріки з прикріпленими зірочками.


Пісня : Рідний доме, школо до побачення.
Ведучий 1:

Та , ви успішно здали іспити. І сьогодні довгоочікувана хвилина вручення атестатів

А зараз слово для привітання і вручення атестатів надається директору школи
Ведучий 2

Закінчена казка. Останні слова,

Вручили вже всім атестати.

Це перші життєві дорослі права –

Спішили ж бо всі виростати.
На сцені з'являються маленька дівчинка і хлопчик.
Дівчинка. Здрастуй, Людино! Ви здивовані? Не звикли до такого гордого, красивого імені? Але ж ви, і ви, і ви - Люди!
А у кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності, любові. І, де б ви не зупинялися, які б перешкоди не ставали на вашому шляху, вам далеким теплим вогником завжди світитиме берег маленької дивної країни - Дитинства.
Я - з цієї, для вас уже казкової і далекої країни. А ви стоїте на порозі такого складного і непростого дорослого життя.
Хлопчик. І все ж я радію за вас і співчуваю вам. Одержавши атестата, ви стали такими дорослими, самостійними. Ви раптом отримали стільки прав і свобод, що можна просто розгубитися у цьому вирі нового.
Наприклад, ви можете зовсім не дивитися у бік рідної школи.
Дівчинка. І навіть не вітатися з учителями.
Хлопчик. Маєте право вчитися далі, працювати.
Дівчинка. Або не вчитися і не працювати взагалі: у рідному домі так добре й затишно, і ніяких проблем.
Xлопчик. Ви маєте право спати, скільки захочеться, не поспішаючи на перший урок.
Дівчинка. І носити спіднички бажаної довжини.
Xлопчик. Ви можете одружуватися і йти заміж, фарбувати волосся, проколювати не лише вухо, а й ніс чи інші частини тіла...
Дівчинка. Ми, на жаль, таких прав не маємо. Та все ж ми, майбутні випускники нашої школи, обіцяємо вам:

-гордо нести звання учня рідної школи;

-бути такими ж доброзичливими.;

-любити спорт;

-коли вже захоплюватись якимось предметом, то аж до участі і перемог в олімпіадах.;

-малювати не тільки правою, а й лівою.;

-не втрачати почуття гумору навіть у найсумніших ситуаціях.
Ведучий 1

Здається зовсім недавно ви вернулись після літніх канікул відпочилі, загорілі, повні сил. Все було як завжди.


Ведучий 2

Тільки ви тепер у школі були найстаршими, найдорослішими і найрозумнішими. І як завжди ви перездавали, переписували, рішали, відповідали, прогулювали. І здавалось, що так буде вічно.Ведучий 1

Та рік пролетів надзвичайно швидко, і прийшла пора тестів та іспитів. Вам прийшлось зібрати всі свої сили, всі набуті знання і вміння, всю свою витримку і силу.


Ведучий 2

В голові карколомним калейдоскопом проносились літературні герої, історичні дати, математичні та фізичні формули, хімічні реакції.


Дивись. Навкруг юрба велика

Червоні вітрила несуть бригантину морем «дитинства» до пристані «спогадів»


(9 мелодія із фільму «Мері попінс» Виходить дівчинка з квіточкою шаріки в руці)

дівчинка:

Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Як торкнешся ти землі

В країну дитинства усіх поверни

(10 колискова мелодія)

Ведучий 2
Тихо… Тихіше! Народилась дитина. Гарненька така на вигляд, в згортку білих пелюшок мирно спить в ліжечку. Спи, моя крихітко, пташечко гожа моя.

18 чи 20 років тому зустрілися Він І Вона, поєднали свої долі, щоб зародилось нове життя. І ось вони стоять красиві і пригожі. Вони випускники..


Випускники:

Нагороджені ми любов'ю. Хай святиться ваше ім'я.

Зичим доброго вам здоров'я Тато й мамо, родино моя!
Випускник :

Від дня мого народження, поруч зі мною була найкраща, найрідніша, найпотрібніша - людина - МАМА. Це перше слово, яке ми вимовляли в своєму житті. M A M A - це вона тримала нашу тремтячу ручку, коли ми вперше переступили поріг нашої рідної школи. Немає слів, щоб виразити свою вдячність нашим мамам і тому сьогодні ми просто кладемо до їхніх ніг нашу любов


Випускник :

Матусю рідна, найкраща, єдина,

щоб ти не хвилювалась ніколи в журбі,

і сонце, і зорі, і даль журавлину сьогодні дарую тобі.


Випускник

І в осінь, і в зимку, весною і влітку, щоб щастя й здоров'я у тебе було.

Уклін тобі рідна матусю - лебідко, за молодість мою, за ласку й тепло.
Випускник

Дорогий тату, не сумуй, я про тебе ніколи не забуду. Батько - голова сім'ї, сила і гордість. Вони все вміють, все можуть - руки наших батьків. Вони підставляють свої сильні плечі, коли в нас біда. Тепло батьківської любові зігріває нас в самі люті морози і заметілі. Низький уклін вам за це.

/випускники роблять низький уклін/
Випускник :

Дорогі наші батьки,.Ваші очі сяють щастям, а десь у глибині затаїлася тривога. Бо попереду ще стільки випробувань у ваших дітей . Ми любимо вас , і будемо завжди гідними вас, що б ви завжди пишались нами!


Пісня "Батьки мої "
Ведучий 1

Всі батьки сьогодні хвилюються і радіють за своїх дітей. Але у деяких ця радість і хвилювання особливі, бо для батьків Божака Миколи, Гарасим’юк Ніни, Кіф’як Марії, Кіф’як Наталії, , Тіторенко Марії, Шкрібляк Наталії, Шулепи Марії, Шулепи Івана, Яцків Сніжани- найменша дитина закінчує сьогодні школу. Вони присутні на такому святі у ролі батьків востаннє. Більше не будуть вони щоранку проводжати своїх дітей до школи, ходити на батьківські збори, перевіряти щоденники своїх синів і дочок.


Ведучий 2

Дорогі випускники! До Вас звертаються найдорожчі люди - ваші батьки.


Батько

Дорогі наші діти , найкращі для нас,

Ми бажаємо вам щастя і долі.

Вам сьогодні з дитинством прощатися час,

А життя – не стежина у полі. Тато Сніжани

А життя – це не сміх і не жарти…

Та не бійтесь нічого, у добрий вам час,

Світ чарівний, і жити в нім варто!


Мати

Донечко люба , рідний мій сину,

Виберіть чисту життєву стежину,

Юності вашої квітне розмай,

Ми вам пахучий спекли коровай.

Лагідні руки те тісто місили,

Хай не бракує снаги вам і сили. Мама Сніжани

Любляче серце його зігрівало,

Щоб у житті вам добро квітувало

Впала у тісто солона сльоза,

Хай обмина вас життєва гроза,

Квітне калина на хлібові цім,

Щоб не забули ви батьківський дім.
Батьки вручають коровай дітям.
/музика/

Мати( виходить з дочкою)

Неначе вчора народилась на світ ти,

Таким маленьким крихітним дитям. Мама Оксани Фербей

Ти посміхалася і сонечку і квітам

Й раділа ніжним маминим рукам.


Син (виходить з мамою)

Я виріс мамо, вищим став за небо,

Яке ти носиш в лагідних очах.

Журитися за мене ні не треба:

Я вже дорослий , зваж на це хоча б, Іван Шулепа з мамою

Я виріс мамо ніжними піснями

Освячуюнайвищу доброту.

Лиш до сльози твоєї, рідна мамо,

Я не доріс й, мабуть не доросту.
Ведучий 1

Росте людина.. Її життя розпочинається світанком душі – дитинством. Залишається воно в пам’яті як щось потаємне і світле. І скільки б не пройшло років, берег дитинства притягує до себе, повертає з найвіддаленіших куточків людської памяті.


Ведучий 2

Серед життєвих негараздів, душевних падінь потрібно частіше повертатись туди, Де вітер своїми обіймами заспокоює, навіює душевну рівновагу, вселяє в душу надію. Тільки там можна зрозуміти і збагнути ті загальнолюдські цінності, заради яких варто жити і головне – не втратити їх.


Ведучий 1

Берег дитинства… Так-так бригантина причалила саме до нього. Чи пам’ятаєте ви своє дитинствопісня Прощання зі школою

/виходить дівчинка з квіточкою в руках , вона кружляє/

Дівчинка:

Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Віднеси усіх туди де маленькі ми були.


/ звучить мелодія . Виходять діти дитячого садочку. В руках у них іграшки
Дівчинка: Ви впізнали нас? Ми це- ви коли ходили у дитячий садочок.

Маруся: Невже ми були такими маленькими.

Дівчинка: Саме такими.Маруся, ти пам’ятаєш як не хотіла їсти манну кашу ?

Маруся : я її не любила.

Дівчинка: Але глянь якою ти ,завдяки їй ,виросла!

Дитина. А пам»ятаєте, як ви не хотіли спати в дитячому садочку. І просили мам, щоб забрали вас ще до сну.


Дитина. А пам»ятаєте свої побиті колінка, поцарапані руки, і синяки від гойдалок?
Дитина. А свої любимі іграшки пам»ятаєте. Як вони сьогодні сумують за вами.
Дитина. Хлопчики , насупившись, розбирали на запчастини іграшкові автомобілі. Їм завжди хотілось побачити, що там всередині.
Дитина. А дівчатка годинами заплітали своїх любимих ляльок і заколисували плюшевих зайчиків і ведмедиків.
Дитина. А хіба усі ходили до дитячого садочку ?
Дитина. Ні, з деким вдома мучились бабусі і дідусі. Бо важко було вгледіти, коли те непослушне дитя кудись зникало з подвір»я.
Дитина. Куди ж воно зникало ? Що важко було второпати, що воно вивчало світ ? Як росте квіточка, чи літає комашка без крилець, де живуть черв»яки ?
Дитина: А пам»ятаєте свої любимі дитячі пісеньки?

/ співають пісеньку /


Дитина: Ми даруємо вам сьогодні ваші спогади. Пам»ятайте своє дитинство.

/ діти вручають випускникам корзинку з дитячими фотографіями випускників /


Маруся: Прощай, найбезтурботніша пора мого життя, Я пам’ятатиму про тебе вічно !

/ звучить музика /


Ведучий 2

Наша бригантина бороздить морем Дитинства. Дитинство поєднало нас давно. Є на планеті дороге серцю місце - рідна школа. Схиляються до самої покрівлі сиві тополі, тихо кружляє пух споминів. Кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди діти. І так багато років. Обличчя... обличчя..обличчя… Але ти, школо, пам’ятаєш усіх.


Ведучий 1

Скуйовджених і охайних; Бешкетників і сором’язливих .Веселих і сумних!


Дівчинка : Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Віднеси усіх нас враз в рідну школу – перший клас.

/ мелодія про першу вчительку/

Виступ 1 класу
Випускник. Одного вересневого ранку, ми дехто з радістю і завзяттям, дехто з острахом та сльозами на очах , прийшли до школи. Нас зустріли перша вчителька. Це вони взяли наші тендітні рученятка, витерли непрохані сльози на очах, і повели за собою у чарівний шкільний світ- складний і незвіданий .На них, добрих і лагідних дивились ми з надією, шукаючи у них захистку. Ловили кожне кожне їхнє слово, пильно вдивлялись в очі, шукаючи відповіді там на всі запитання..
Випускник.: Я пам’ятаю . кожне її слово, пам’ятаю свій перший клас, спів малинового дзвоника.

Сумуємо ,що наша перша вчителька сьогодні не з нами . Просимо вшанувати її пам’ять хвилиною мовчання.


Дівчинка : Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Віднеси усіх нас враз в рідну школу – п’ятий клас
Випускник . А пам’ятаєте мить? Були ми були смішними п'ятикласниками, які міцно тримались за руки мам. І ось промайнуло сім років, ми - випускники, ми ідем в доросле життя, але тут залишаються ті, хто навчав, наставляв, хвалив, радів разом з нами, хто навчив не зупинятись на досягнутому, хто, не жаліючи себе, вкладав у нас не тільки знання, а і душу, хто зустрічав нас тут, а тепер — проводжає.
Випускниця: У мистецтві , людину, яка веде творчий клас, називають майстром. У спорті того, хто готує команду , називають тренером, в театрі – режисером. А ще багато його можна назвати опікуном, другом, адвокатом, психотерапевтом. Усі ви мабуть догадались, що мова йде про тих, хто збагатив наші серця, освітив їх іскрами добра, завжди розумів, підтримував нас усі ці роки.

Це наші класні керівники Кузик Ведучий 1, Савка Григорій Іванович.- які були для нас керівниками до 9 класу. З десятого класу класним керівником була в нас Захарія Ведучий 2.


(виступ класних керівників)

Проводжаючи вас, даю домашнє завдання на все життя. Пам’ятайте, що кожен із вас –людина. Через все житя пронесіть любов і повагу до своїх батьків. Знайте, там, де впаде сльоза матері, щастя не буде. Сонце сходить тільки там, де вперше ви його побачили. Заради любові – гори переверніть, та не скривдіть нікого.

Тільки батьки та справжні друзі мають право бути у вашому житті порадниками.

Обов’язково спіймайте свого синього Птаха – ваше щастя. Дорогі мої діти пронесіть через усе життя -Знання, Науку, Мудрість, Чуйність, Доброту. Трудіться, самостверджуйтеся, любіть, будьте гідними звання Людина.

Вшануємо хвилиною мовчання пам’ять про вашого класного керівника Савку Григорія Івановича.
Ведучий 1

Як же час пролітає швидко...

Наші діти так скоро ростуть...

Білі плаття, як крила лебідки,

Вас у вальсі легкому несуть.
Ведучий 2
У вальсі юність кружляє чудова,

І наповнився щастям зал.

Перший раз, як Наташа Ростова,

Ви сьогодні прийшли на бал.


Перший бал! Зашарілі й ніжні!

Як збентеження подолати?

Мов лебідоньки білосніжні,

Ви збираєтесь відлітати...


Ведучий 1

І на досвітку, як проміння

Сонце ясного забринить,

Ви гніздо своє неодмінно

Вже покинете, щоб летіть...

Вірш читає Кобевка Катерина

Ти - учитель,
Ти - сіяч недремний
І невтомний мудрий садівник.
Знаєш ти предивні таємниці,
Розум твій розпалює вогонь.
Лікар ти, котрий лікує душі
І до сонця повертає всіх,
Капітан - у морі, а на суші -
Ти наставник юних, молодих.
Ти - коваль, поет і будівничий,
Добротворець і дозорець ти.
До дітей тебе веде і кличе,
Світлий образ нашої мети.

Пісня: Тільки, тільки, тільки.
:
Випускник
1. Шановний Федір Іванович!

Почуттів переповнену чашу,

Свіжий подих красуні весни, всю любов і прихильність нашу

Адресуєм Вам ми!

Разом з нами схвильовані трішки,

Як буває в хвилину роздум,

Проводжаєте поглядом ніжним,

Добрий наш і порадник і друг.


2. Випускник: Коли наші вчителі були маленькими, вони відрізнялись відповідальністю та принциповністю. Наприклад: маленький Василь Іванович в дитинстві дуже полюбляв перевіряти журнали. Спочатку він перевіряв журнал „Малятко" , потім журнал „За рульом", а коли зовсім підріс , йому стали довіряти журнали всієї школи. І він з цим справляється відмінно.
Прийміть слова вітання

Від випускників в цей час.

Для нас розклад ви складали .

Жити в чесності навчали,

Тож за все пробачте нас,

Ми не раз згадаєм вас.


3. Випускник: Не було спокою ні вдень нам, ні вночі,

Від теорем і задач сліпли очі,

Синусів графіки хвилями бились,

Голови наші від них аж кру­тились.

Та вперто учили ми матема­тику,

Хоч дуже мало в предметі ро­мантики.

Ведучий 2 оголо­сила,

Що математика — велика сила.


Щира вдячність вчителям математики Романик Оксані Іванівні, Захарії Галині Дмитрівні

Випускник: Шановні Іван Васильович та Ведучий 1

Фізика складна наука .

Хтось із учнів її любить,

А для інших вона- мука.

Та в житті , як не крутися,

Без неї нам не обійтися.

Господь Вам дав і розум і терпіння,

Працюєте з душею і сумлінно.

Щоб предмет Ваш гарно знати


Багато треба пра цювати.
Випускник: Шановна Галина Ярославівна!

Де ми тільки з Вами не бували!!!!!!

По всій планеті мандрували!

Завдяки Вам ми полюбили

Наш край Прикарпатський милий,

Білесенькі сільські хати,

Землю щиру і багату.
Випускник : Складаємо щиру подяку вчителям Української мови та літератури Маценко ганні Миколаївні, Савці Марії Дмитрівні, Кондрук Світлані Мирославівні, Мороз Мирославі Іванівні.

Зарубіжної літератури Захарії Марії Василівні,

Скільки добра і любові в лі­тературі

Та наймелодійнішій українськім мові.

Мовою прадіди ще розмовляли,

Пісні співали, вірші про кохання складали.

Ви навчили нас рідну цю мову любити,

Твори читати, думати, що гово­рити,

Світову культуру вивчати,

Реферати писати і захищати.


Випускник: Велике спасибі вчителям англійської мови Коземчук Марії Юріївні та Семовінчик Галині Василівні.

В школі вчили ми англійську,

Навіть ближчим став кордон.

Стало рідним слово дітям:

«Ай лав ю», «сенк ю», «хеллоу».

Іноземна мова дивна

Так потрібна зараз всім.

Особливо в цих умовах , особливо молодим.Випускник: Щира подяка вчителю економіки Іванчику Григорію Івановичу.

Економіка — складна наука.

Хтось із учнів її любить,

А для інших вона — мука.

Та в житті, як не крутися,

Без неї нам не обійтися.

Щоб предмет ваш добре знати,

Багато треба працювати.

Ви увесь свій вільний час

В останні дні витрачали на нас.Випускник: Складаємо щиру подяку вчителям хімії та біології Чурак Ярославі Романівні, Ватаманюк Марії Іванівні, Сеник Світлані Василівні.

Нехай Вам Бог допомагає,

Від лиха Вас застерігає,

Здоров’я, щастя Вам бажаємо,

Щиру подяку виражаємо

За Вашу людяність і доброту,

Міцні знання і серця теплоту.
Випускник: Щире спасибі вчителям трудового навчання Карп’юку Роману Васильовичу та вчителю образотворчого навчання Карп’юку Валерію Романовичу.

Ви у своїй роботі _ ас,

Щоб робили ми без Вас,

Без ваших працьовитих рук?

Не тільки справі нас навчали,

Як жити у майбутньому повчали,

За все , за все спасибі Вам

Від нас, від наших тат і мам.


Випускник: Шановна Маковійчук Ганна Василівна і Федорук Олександра Павлівна .

Спасибі за те, що вчили мислити, Культурно спілкуватися,

Любити книги

І духовно розвиватись.


Випускник: Ми вдячні вчителям з основ ОБЖ Федюк Ніні Романівні, захисту Вітчизни Конюку Ігору Івановичу та фізичної культури Шулепі Григорію Михайловичу.

Хто ці предмети знає ,

Той здоров’я має .

І не тільки силу волі вони в нас виховують

Але й загартовують.

Вчать Вітчизну захищати

Й добрими людьми ставати.
Випускник: Сладаємо щиру подяку вчителям історії Шулепі Ользі Василівні та Шулепі Лідії Миколаївні.

Завдяки Вам ми полюбили

Наш край український милий.

Дніпро сивий , вербу і калину

Нашу славну Україну.
Випускник: Щире спасибі музичному керівнику школи Рожку Івану Миколайовичу.

Ви-талант усі це знають ,

За це Вам честь і шану віддають .

Чудово Ви співаєте і нас усіх навчаєте.


Випускник: Ми вдячні вчителям початкових класів Кусяк Ганні Романівні, Виноградовій Наталі Василівні, Клопотар Ганні Григорівні, Рибак Любові Григорівні.

Ми початківців всіх вітаєм

Здоров’я, щастя щиро бажаєм.

На початку нашого навчання

Ви перші дарували нам знання.
Випускник: Велике дякую Іванчик Ганні Петрівні, Шиндро Галині Василівні

Без них не обійшлося жодне свято ,

У стінах школи і за межами її,

Для них , від нас, подяк є так багато,

Низький уклін організатори мої.
Випускник: Щире спасибі всім шкільним працівникам: Іванчук Наталії Леонідівні, Ткачук Вікторії Василівні, працівникам кухні, техпрацівникам школи.

Ви, наші рідні вчителі,

Й працівники шкільні усі!

Ми кажем нині всім спасибі,

Що підняли , зростили нас.
І прото всіх учили жити,

І хвилюватися весь час.

Спасибі щире вам, рідненькі,

Низький, аж до землі , уклін!


За створене щоденне диво,

Дзвінка шкільного передзвін.

Спасибі вам за розуміння,

Підтримку і веселий жарт.


За добре і повчальне слово,

За перший досвід і за гарт!

Бажаєм щастя і удачі ,

Та ще здоров’я зичим вам!

Усім шкільним працівникам
Щоб ви ніколи не хворіли,

Роботу щиро щоб любили.

Щоб мали дачу і квартиру,

Щоб в мирі і достатку жили.


Хай радість вам життя дарує ,

Щоб посміхались ви весь час.

Хай мрії ваші всі здійсняться,

Щоб ви раділи повсякчас!


Мелодія
Ведучий 1

Зоряна бригантина пришвартувалася до острова «Скарбів»


Дівчинка:

Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Поверни в сьогодні нас. Де одинадцятий клас..


Випускник.

Ми стоїмо востаннє на зірковій бригантині. Настав час прощання зі школою. Та візьмемо із собою найцінніші скарби, які здобули в країні Школярії. : І здобули не самі. А дякуючи нашим рідним вчителям.


Випускник .

Дорогі вчителі! Ви оберігали наше дитинство, а як буде далі, без ваших щирих побажань, вашої науки, вашої любові? Ми знаємо, що вчительська дорога важка, не встелена розкішшю. Але ви не зрадили нам, були і залишаєтеся вірними обраному колись шляху.

Випускник.

Ми ніколи вас не забудемо. І через роки і десятиліття пам'ятатимемо нашу рідну школу.


/ пісня вчителям - /

/ квіти вчителям /Ведучий 2
/ під квіти вчителям / Минає дитинство... І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчительки, скрип крейди, шум дітвори і аромат квітів, квітів учителям на прощання... Настане світанок, відкриються двері школи, вийде щаслива зграя випускників і всі розійдуться по домівках. Назавжди...
Випускник:

Шкільне дитинство промайнуло наче пташка.І ось воно доросле життя. Нам щойно вручили атестати і медалі, дали путівку в невідоме життя, а на душі і радість і тривога. І сум за рідною школою.


Випускник: Ще мить і ми залишимо стіни рідної школи, підемо в самостійне життя. Та ми ніколи не забудемо поріг рідної школи.
Випускник: Довгих одинадцять років , крок за кроком ми йшли до цього дня, долаючи перешкоди, переживаючи поразки і святкуючи перемоги. І нарешті, нашу працю в складній , але чудовій країні знань завершено.
Випускник / Фербей/–: Підтвердженням цього є основний скарб - атестати зрілості.

а ще – знак того, що ти можеш пізнавати життя у всій його повноті, це путівка в нове життя.

Сьогодні далекий подих дня що був я якось болісно відчув. Якийсь бентежний подих дня. Стою і думаю .. Хто Я ?

/ підходить Фербей менший /

Вася Фербей: Сьогодні ти випускник !

Віталій: А завтра ?

Вася: Завтра невідомо. Відчиниш двері в незнайоме.

Віталій: До цього почуття я ще не звик. А хочеш я для тебе зіроньку дістану. Оту маленьку зірочку згори.

Вася: Якщо візьму її, дорослішим я стану.

Віталій: Ні, брате, ні

Вася: Що ж зірочко, тоді сильніш гори.

Віталій. А ти про мене пам’ять збережи. Прощай моє дитинство.


Ведучий 1

Дорогі друзі! Ще не раз лунатимуть на шкільних святах сміх і спів, нові діти сідатимуть за парти і щороку школа прощатиметься зі своїми випускниками. А ви, дорогі випускники, востаннє стоїте на своїй «Зоряній бригантині»і. Запам'ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії, на сповнення всіх мрій і сподівань.
Ведучий 2

І, якщо у дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю і розлуки, якщо доля буде несправедливою до вас, якщо зустрінуться на вашому шляху лихі люди, згадайте оце свято, своїх друзів дитинства і вам стане спокійно на душі , ви відчуєте себе не такими самотніми. Ще будуть сьогодні танці, сміх, радість, погляд крадькома, передчуття чогось незвичайного. А урочиста частина нашого вечора добігає кінця.


/ музика \.виходить дівчинка, в руках у неї квітка з останньою пелюсткою:

Дівчинка Лети, лети, пелюстинка

Через гори і долини

Через море, океани

Через вітри і бурани

Цей листочок понеси- птаха щастя запроси!


Виходить Синя птаха

Синя птаха.

В моїх руках маленький шматочок червоних вітрил, бо їх має вистачити для всіх, хто сьогодні прощається з дитинством, а в обійми бере свою юність. Напніть вітрила, ви відпливаєте від шкільної пристані і виходите у відкритий океан, де вас чекає….

/ поки птиця говорить слова вона збирає х рук випускників шари з прикріпленими зірочками, подарованими їм маленьким принцем ліплять зірочки і стають на стежину

Великий шар відпускають .


Ведучий 2

Проведи мене, мамо, будь ласка,


Проведи до воріт.
Хай простелиться доля, мов казка,
Мені, рідна, услід.
Відгородить вона мене всюди
Від нещасть і біди.
Проведи, мене мамо, між люди,
В білий світ проведи.
Рідна мамо, подай мені руку,
Я у танці тебе поведу.
Попрощаємось разом з дитинством,
Вдячним серцем до ніг припаду.

А зараз, як ви вже здогадались, наш традиційний "Мамин вальс".


Ведучий 1

«Зіркова бригантина « вирушає у вільне плавання морем юності та незвіданих проток і островів. Нехай щасливим буде їх шлях. Хай не застануть їх шторми та бурі. І припливе бригантина до пристані щастя. В щасливу путь.!!Фінальна пісня

На мотив пісні «Незаконченный роман»

1. О, шкільні роки, ми віддали вам дань навіки...

О, боже як хотіли ми приблизить оцей день...

Чому ж тепер для нас

Так милий рідний клас?

Та нам вже не уникнути розлук (2 рази)

Приспів:

Дні непомітно так розтанули

До епілогу дочитали ми

Красивий незакінчений роман

Про шкільні роки,

Та все коли-небудь кінчається...

Без нас вже школа залишається.

Залишимо ж ми їй свої серця

На довгі роки!

2. В останній раз зустрілися тепер ми, любі, з вами.

Щоб за тепло і ласку «спасибі» вам сказати.

Ви згадуйте про нас, коли надійде час

Маленьких першокласників стрічати.(2 рази)

ПриспівБаза даних захищена авторським правом ©refs.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка